آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

نمونه های خلاقانه از طراحی صفحه وب404

با وجود اینکه موتورهای جستجو در وب سایت های فهرست شدهرو به بهتر شدن میرند و سایت ها توجه بیشتری به لینک های خراب شده از طریق پلاگین ها و خدمات اختصاص می دهند، صفحه 404 هنوز بخشی جدایی ناپذیر از وب مدرن است.
همانطور که شرکت ها و سایت ها بیش از حد سعی می کنند از انتشار لینک های خراب و ارسال بازدیدکنندگان به صفحات اجتناب کنند، همیشه تعداد اندکی از آنها وجود دارد که از بین می روند. به این ترتیب، طراحی 404 صفحه ای مهم است که هر دو کاربر را به یک صفحه دیگر هدایت کند و خطایی از طریق طنز یا طراحی شاد و خلاقانه ایجاد کند.

در این مقاله، ما قصد داریم مجموعه ای از خلاق ترین طرح های 404 صفحه وب را برای الهام خود بررسی کنیم.

Toolbox طراح وب شما

blog

دانلود نامحدود : 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم ها و طراحی ارزشمند

Android

blog

یکی از طرح های عجیب و غریب صفحه 404 تیم اندروید یک بازی را برای قرار دادن در صفحه طراحی کرده است. این زیبایی را با هم ترکیب می کند و در مورد چیزی که ممکن است، سرگرم کننده و خلاقانه باشد.

Ueno

Ueno

بک گراند گرافیکی زیبا استفاده کنید. صفحه 404 صفحه یونو با استفاده پس زمینه ای گرافیکی ساده اما بسیار سرگرم کننده وخنده دار است. از گرافیک تا تایپوگرافی،هر تصویری در برند باقی می ماند.

One Shared House

brand

ازاستایل محذوب_دستی بر روی پس زمینه دوتایی استفاده کنید، این مثال دو گزینه برای کاربرانی که در صفحه قرار می گیرند را ارائه می دهد. آنها می توانند به صفحه اصلی هدایت شوند یا به صفحه بازدید بروند.

Rezo Zero

blog

طراحی Rezo Zerorsquo;s را با استفاده از فیلم هوشمندانه ارجاعی به داستان عامه پسند، با یک GIF John Travolta خنده دار و گیج شده انجام می دهند.

New Yorker

blog

New Yorker شامل یک تصویر سفارشی در طراحی 404 صفحه خود است. یک موش که در پیچ و خم ها گم شده است را نشان میدهد، زمانی که هنوز بخش های هدایت رایگان و محصولات را به صورت سرگرمی ارائه می دهد.

Cooklet

blog

بهترین گرافیک برای یک سایت آسپزی چیست؟این یک نمونه ساده اما بسیار هوشمندانه از چیزهایی است که در اصلی ترین طرح های صفحه 404 به دست می آید.

Dropbox

blog

با استفاده از گرافیک های تصویری از بازاریابی خود، Dropbox یک طراحی ساده اما جالب با لینک های هدایتی شفاف برای کاربران برای ادامه راهشان ارائه می دهد.

Airbnb

blog

Airbnb همانند Dropbox به یک تصویر ساده در برند با یک پیام شفاف و لینک مفید را برای کاربر به ارمغان می آورد.بازهم این تصویر موردی کمدی برای سرگرم کردن در خطا است.

نظرات خود را بامادر میان بگذارید.


ثبت نظر