نرم افزار CRM چیست؟

نرم افزار CRM چیست؟

نرم افزار CRM چیست؟

نرم افزار CRM چیست؟ راهنمای جامع و بررسی تاریخچه نرم افزارCRM (مدیریت ارتباط با مشتری)

-crm-header

برای تاجرها، CRM روزانه بخشی از برنامه خود است. اما CRM چیست؟ و چه نرم افزاری CRM است؟

برای تعریف CRM، ابتدا باید تاریخ آن را درک کنید. CRM مخفف است که برای مدیریت ارتباط با مشتری است. مدیریت ارتباط  مشتری  با هر ابزار، استراتژی یا فرایندی است که به کسب و کارها ,سازماندهی بهتر و دسترسی به داده های مشتری را کمک کند. این ها همه با یادداشت های دست نوشته و Rolodexes آغاز شد، اما با ظهور و گسترش فن آوری دیجیتال، در نهایت به پایگاه های داده ذخیره شده در رایانه های شخصی تبدیل شد، و سپس تعریف CRM به چیزی پیچیده تر تبدیل شد. دیگر فقط یادداشت ها نبود. مدیریت ارتباطات تجاری با مشتریان به یک فرایند پیچیده تبدیل شد. در حال حاضر، برای رقابت در هر صنعت، شما نیاز به یک سیستم قابل اطمینان مبتنی بر نرم افزار CRM دارید.

یک سیستم CRM چیست؟

 این یک پلت فرم است که بخش های مختلف خود را از بازاریابی به فروش و خدمات  به مشتری وصل می کند و یادداشت ها، فعالیت ها و شاخص های خود را به یک سیستم منسجم متصل می کند.

هر کاربر دسترسی آسان  به اطلاعات مشتری در زمان واقعی دارد. این  نه تنها به هماهنگی غیرمعمول در میان تیم ها و ادارات اجازه می دهد  ، بلکه باعث می شود که کسب و کار مشتریان خود را با چیزی اضافی  ارائه کرد: شخصی، سفر به مشتریان یک به یک. مقایسه آن با قابلیت محدود سیستم های آنالوگ قدیمی ، و شما چیزی با توانایی انقلابی در راه ارتباط با مشتریان دارید.

 شما نمی توانید نرم افزار CRM را بدون در نظر گرفتن SaaS وابر محاسبات  تعریف کنید، که هر دو با هم کار می کنند تا سیستم عامل CRM در هر کجا که کاربر اینترنت داشته باشد، در دسترس باشد. از آنجا که این فناوری ها، نرم افزار CRM مبتنی بر ابر می تواند با کسب و کار شما رشد و تقسیم شود، بنابراین هر شرکت بدون توجه به اندازه می تواند از یک سیستم مبتنی بر نرم افزار CRM بهره مند شود

.سی و نه درصد شرکت هایی که سیستم عامل های CRM را یکپارچه کرده اند داده های خود را به عنوان یک مزیت رقابتی یا یک دارایی استراتژیک معرفی می کنند. با یک سیستم CRM، اکثر شرکت ها افزایش قابل توجهی در منجر، درآمد فروش و حفظ مشتریان را نشان می دهند. در مورد چگونگی استفاده از نرم افزار CRM، چگونگی استفاده از این تکنولوژی برای کسب و کارتان و راهنمایی برای استفاده از آن Infographic زیر را بخوانید.

-crm-headerآیا می خواهید خبر خوب را منتقل کنید؟ به اشتراک گذاشتن "نرم افزار CRM چیست؟ یک راهنمای جامع و بازنگری تاریخی CRM" در سایت شما:

Salesforce CRM چیست؟ 30 روز به صورت رایگان امتحان کنید و ببینید که چگونه می تواند به کسب و کار شما کمک کند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها