آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

رمز گشایی هدف جستجو: 5 راه برای شروع شما

در اینجا پنج راه برای استفاده از نتایج موتور جستجو و تحقیقات هوشمند کلمات کلیدی برای کمک به تعیین هدف جستجو برای رتبه بندی بالاتر وجود دارد.

به عنوان بازاریابان دیجیتال، ما به موتورهای جستجو وابسته هستیم تا به نتایج مناسب و طبقه بندی و نتایج اولویت بندی بر اساس قصد، فرمت و قدرت خود بپردازیم. اساسا برای اینکه بازاریابی دیجیتال موفقیت آمیز باشد، ما باید اعتماد کنیم که موتورهای جستجو درک کنند که کاربران واقعا چه چیزی را جستجو می کنند و موتورهای جستجو می توانند بهترین نتایج را برای رسیدن به هدف کاربر فراهم آورند.در حوزه زبان شناسی، کلمات و عبارات از اهداف و فرمت ها تشکیل شده است. تطبیق معنای معنایی کلمه یا عبارت را نشان می دهد، در حالی که غبارات ، اشیایی را که می توان این عبارت را به آن نسبت داد، نشان می دهد.

به عنوان مثال، قصد کلمه "جوراب" به معنی یک قطعه لباس است که ما روی پای ما می پوشیم. تمدید این اصطلاح می تواند برای شناسایی ویژگی های مختلف و دسته جوراب، از جمله جوراب های مردانه، جوراب های زنانه، جوراب های بلند، جوراب های مچ پا، جوراب های آبی و غیره استفاده شود.

طبقه بندی و ارائه نتایج مناسب برای این نیاز به مقدار زیادی از داده ها برای ارائه تصمیم آگاهانه در مورد یک جستجوی خاص نیاز داریم.

به عنوان مثال، اگر ما نامهای این سناریو را مانند کلمه "سیب" بکار ببریم، می بینیم موتورهای جستجو مجبور هستند که املاک محدود خود را بین نام تجاری اپل و سیب میوه انتخاب و استفاده کنند.

این عجیب و غریب نه تنها به عبارات گسترده ای محدود نمی شود، بلکه.بیایید عبارت جستجو "اسباب بازی های سگ تعاملی" را با حجم جستجوی جستجوی گوگل بین 10،000 تا 100،000 را در نظر بگیریم. شاید زمانی که این اصطلاح را جستجو می کنید، شما یک اسباب بازی خاص دارید و یا یک ایده از آنچه شما دنبال آن هستید، اما شما نمی توانید آن را به صورت کلمات قرار دهید. به معنای واقعی کلمه هزاران تمدید یا انواع اسباب بازی های تعاملی برای انتخاب وجود دارد.

dog-toys-

موتورهای جستجو این نتایج را به روشهای مختلفی از جمله استفاده از تجزیه و تحلیل احساسات به محتوای وب، استخراج اطلاعات از پلت فرم لیست محصولات خود (PLA) و حتی بررسی آنچه که رقبا به عنوان آگهی برای پیشنهاد تبلیغات Google خود استفاده می کنند، انتخاب می کنند.

اما هدف از این جستجو چیست؟ آیا افراد سعی در خرید اسباب بازی سگ تعاملی دارند، یا قبل از خرید در یک فروشگاه، بهترین آنها را بررسی می کنند؟ شاید پاسخ در موتورهای جستجو خود باشد.

درک موتورهای جستجو

اشاره ی بعدی من نقطه اصلی این مقاله است: درک اهداف جستجو به بازاریابان کمک میکند تا هر دو کاربران و موتورهای جستجو را درک کنند.

با توجه به بهترین شیوه ها، ما باید همیشه برای کاربران و نه فقط موتورهای جستجو بنویسیم. این بدون مشاجره است اما می توان فهمید که چگونه موتورهای جستجو اولویت بندی نتایج, بینش بیشتری به ما نسبت به مشتریان می دهند؟ البته!

کلمات کلیدی به ما اطلاع می دهند که کاربران چه چیزی را جستجو می کنند، اما نتایج جستجو و کلیک بر روی داده ها به ما نشان می دهد که کاربران چه میزان پاداش می گیرند. در واقع، بسیاری از مردم بر این باورند که داده های کلیکی بر نتایج تاثیر می گذارند، و این امر حتی اگر گوگل آن را تأیید نکرد، حساس است.

گوگل و بینگ همچنین بلوک های نتایج جستجو موتورهای مختلف (SERP) را برای جستجو در مورد اهداف مختلف ارائه می دهند:

قطعه های ویژه

جعبه پاسخ

3 بسته محلی

بدیهی است که ما می دانیم که "اسباب بازی های سگ تعاملی" یک اصطلاح جستجو با حجم بالا است، اما واقعا آن که چه چیزی کاربران می خواهند را به ما نمی دهد.. اگر ما به نتایج این صفحه نگاه کنیم، یک لیست از بهترین اسباب بازی های سگ, نه یک لیست محصول، بلکه بهنرین نتیجه را میبینیم.

البته، موتورهای جستجو ممکن است با ارائه نتایج برای هر دو هدف معاملات و اطلاعاتی، موهایشان را به هم بچسبانند، اما همچنین نشان می دهد که اغلب مردم در حقیقت تحقیق را برای این اصطلاح انجام می دهند.

بنابراین سود بهینه سازی برای هدف چیست؟

انتقال سوزن بر نتایج ارگ SERP با ارائه نتایج مرتبط تر.

افزایش میزان کلیک (CTR) تبلیغات ما.

تسهیل بیشتر تبدیل در صفحه برای افرادی که در سایت ما هدفشان را می بینند.

تعریف مابین محتوای محلی و ملی.

. ارائه پاسخ هایی که می تواند آن را در جعبه ویژگی بسازد.

با توجه به این، من می خواهم پنج استراتژی را برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد هدف جستجو برای بهبود عملکرد کلی بازاریابی دیجیتال ارائه دهم.

1. باجستجو کلید واژه شروع کنید.

به طور کلی، عبارات کلیدی چهار نوع هدف دارد:

اطلاعات:چگونه، چه زمانی، کجا و چرا.

تراکنش خرید و فروش.

تجاری. دستورالعملها، بررسیها، ساعتهای فروشگاه.

ناوبری مارک و صفحه / URL خاص.

من ابزارهای مختلفی برایشکا های مختلف هدف دارم.

اطلاعات SEMrush، AskthePublic.

تراکنش AdWords، UberSuggest

برای جستجوگرهای ارگانیک ، با استفاده از ابزارهایی نظیر Deep Crawl یا Screaming Frog برای استخراج یک لیست از کلمات کلیدی که درصفحات شما در حال رتبه بندی هستند، از یک سایت خبری از سایت خود استفاده کنید.

با استفاده از تحقیقات رقیب و ابزارهایی که در بالا ذکر شد، برای ایجاد یک لیست از کلمات کلیدی که می خواهید سایت خود را رتبه بندی کنید. آنها را با هدف مشخص تعیین کنید که چه استراتژی باید برای ایجاد بهترین نتیجه برای آنها استفاده شود.

به عنوان مثال، کلمات کلیدی با اصطلاحات "چگونه،" "راهنمای" و "راهنمایی"، بدیهی است که نیاز به یک پست وبلاگ اطلاعاتی می باشد.

کمپین های Pay-per-Click (PPC) عموما به کلمات کلیدی فراوانی که از ابزارهایی مانند Google Planner Keyword استفاده می کنند، شامل عبارت هایی مانند "خرید"، "فروش"، "اجاره" یا "نقل قول" هستند. کلمات کلیدی با هدف ایجاد کمپین های هماهنگ شده که قصد هدف قرار دادن کاربر در سطوح مختلف را دارند: کنجکاوی و خرید.

2. استخراج اطلاعات از SERPs

همانطور که قبلا بیان شد، عبارات کلیدی همیشه به راحتی قصد شناسایی ندارند. برای تجزیه و تحلیل بیشتر از موتورهای جستجو استفاده کنید.

لیستی از کلمات کلیدی بذر را از طریق جستجوی Google در حالت ناشناس اجرا کنید. اطمینان حاصل کنید که حافظه پنهان خود را پاک کنید تا بتوانید نتایج جستجو را بیابید. تجزیه و تحلیل نتایج برای گروه های مشابه کلمات کلیدی می تواند به شما کمک کند درک کنید که چرا برخی صفحات دیگران را برتر از دیگران می دانند. همچنین به شما نشان می دهد که موتورهای جستجو چه چیزی در مورد جستجو مورد نظر دارند.

برای راهنمایی های متنی بیشتر از آنچه که کاربران دنبال می کنند، مشاوره این منابع را در نظر بگیرید:

جستجوهای توصیه شده گوگل

جعبه پاسخ گوگل.

تابع جستجوی خودکار Google و Bing.

این سرآغازهای متنی شما را به جستجوهای محبوب در یک صنعت اختصاص داده و به شما در تعیین موضوعاتی که بیشتربه یک درخواست داده شده ربط دارد، کمک می کند. با توجه به این اطلاعات، می توانید این کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل کنید تا ببینید آیا کاربران به دنبال خرید هستند یا تحقیق بیشتری انجام می دهند.

search-engine

3. ارزیابی قیف

با توجه به این موضوع، باید به کانالهای موجود خود نیز نگاه کنید تا محتوا را براساس هدف بهینه سازی کنید .وارد کنسول جستجوی گوگل (GSC) شوید و از طریق صفحات فیلتر کنید تا CTR از URL های بالاترین رتبه شما که باعث ایجاد برداشت می شوند را بررسی کند.

این رقم بینش را در مورد این که آیا نشانی اینترنتی شما، عنوان داده و توضیحات در دیدار کاربر با یک جستجوی داده قرار می گیرد را ارائه می دهد.

هنگام دیدن صفحاتی که هیچ تاثیری را ایجاد نمی کنند، باید به عقب برگردید و یا استراتژی کلمه کلیدی خود را به روزرسانی کنید یا تحلیل رقابتی را به کار ببندید تا ببینید که رقبای این هدف چه کسانی هستند. گاهی اوقات فقط جمع آوری برخی از کلیک ها از ساختمان لینک و پرداخت هزینه های اجتماعی به منظور نشان دادن گوگل و بینگ صفحات شما معتبر و مربوط به جستج, نمایش داده می شود

شما همچنین باید جریان رفتار کاربر خود را در Google Analytics و تجزیه و تحلیل بینگ ارزیابی کنید تا ببینید چه عناصری از کاربران سایت شما پس از رسیدن به آن درگیر هستند. آیا پیوندهای داخلی شما حاوی اطلاعات متنی هستند که هدف اضافی را تضمین می کنند؟

تجزیه و تحلیل زمان جلسه، میزان بازدهی و کد ردیابی خود را برای پیاده سازی استراتژی های بهینه سازی و درآمد کسب و کار خود، تجزیه و تحلیل می کند.

در تجزیه و تحلیل خود، متوجه خواهید شد که صفحات فروش به طور کلی برای جستجوهای گسترده و همچنین تبدیل بیشتر، بیشتر کلیک می کنند. در طرف مقابل، صفحات محتوای اطلاعاتی باید کلیک های بیشتری را برای نمایش داده های طولانی مدت و زمان جلسه طولانی تر، با گاهی اوقات بالاتر از میزان جست و خیز داشته باشند.

4. نظارت بر رقابت کنندگان پیشنهادات تبلیغات Google

در قسمت پرداخت شده، از ابزارهایی مانند SEMrush و SpyFu استفاده کنید تا ببینید چه رقابتی کلمات کلیدی برای ایجاد بینش نسبت به آنچه که رقبایتان بیشترین اهمیت را برای تبلیغات خود دارند، در نظر می گیرند.

تجزیه و تحلیل آگهی کپی و صفحات فرود برای دیدن چگونه کلمات کلیدی در عناوین، شرح و CTA اجرا می شود. با استفاده از این کلمات کلیدی برای مبارزه با کمپین خود و آزمایش با تقسیم بندی آزمایش کنید تا ببینید کدام کمپین بهترین نتایج را تولید می کند. منطقی است که کپی تبلیغاتی که منطبق با هدف باشد، تبدیلات بیشتری را تولید می کند و هزینه های تبلیغاتی را هدر نمی دهد.

5. بهینه سازی برای جستجوی زبان طبیعی در نهایت، اگر می خواهید قصد جستجو را بهتر از قبل درک کنید، می توانید به سمت کاربران خود نیز نگاه کنید. نگاهی به زبان افرادی که هنگام جستجو در صدا و یا تایپ کردن عبارات خود در انجمن ها و پست های رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.

ایجاد اطالعات و ایجاد سوالات در رسانه های اجتماعی برای استخراج این اطلاعات. فقط با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید تا قصد واگذاری شرایط و اصطلاحات مورد استفاده خود را بیابید. شما مشتریان خود را بهتر از هر کس دیگری می شناسید، بنابراین باید قادر به شناسایی قصد بیشتر جستجو باشید.

برای کمک ، من پیشنهاد می کنم محتوای سایت خود را بهینه سازی کنید تا به عنوان بسیاری از سوالات کاربر پاسخ دهد، چه این برای یک لیست پرداخت شده و یا پست وبلاگ آموزنده است. این امر به کاربران و موتورهای جستجو اهمیت می دهد.

بهینه سازی:

ما از کلمات کلیدی برای تقریبا هر جنبه ای از بازاریابی دیجیتال استفاده می کنیم. تا همین اواخر، شبکه های عصبی و یادگیری برای کمک به موتورهای جستجو درک معنایی و هدف پشت جستجو های کاربران در دسترس نبود. آنها به سادگی مجبور به استفاده از لینک ها و کلید واژه های دقیق بازی بودند تا امیدوار باشند که نتایج آنها به اندازه کافی برای کاربران مناسب باشد.همانطور که موتورهای جستجو پیشرفته تر می شوند، من می گویم که بازاریابان دیجیتال برای بهترین نتایج بهینه سازی می کنند. داده ها در کلمات کلیدی و نتایج موتور جستجو روشن است.

نظرات خود را بامادر میان بگذارید.


ثبت نظر