رمز گشایی هدف جستجو: 5 راه برای شروع شما

رمز گشایی هدف جستجو: 5 راه برای شروع شما

رمز گشایی هدف جستجو: 5 راه برای شروع شما

رمز گشایی هدف جستجو: 5 راه برای شروع شما

در اینجا پنج راه برای استفاده از نتایج موتور جستجو و تحقیقات هوشمند کلمات کلیدی برای کمک به تعیین هدف جستجو برای رتبه بندی بالاتر وجود دارد.

به عنوان بازاریابان دیجیتال، ما به موتورهای جستجو وابسته هستیم تا به نتایج مناسب و طبقه بندی و نتایج اولویت بندی بر اساس قصد، فرمت و قدرت خود بپردازیم. اساسا برای اینکه بازاریابی دیجیتال موفقیت آمیز باشد، ما باید اعتماد کنیم که موتورهای جستجو درک کنند که کاربران واقعا چه چیزی را جستجو می کنند و موتورهای جستجو می توانند بهترین نتایج را برای رسیدن به هدف کاربر فراهم آورند.در حوزه زبان شناسی، کلمات و عبارات از اهداف و فرمت ها تشکیل شده است. تطبیق معنای معنایی کلمه یا عبارت را نشان می دهد، در حالی که غبارات ، اشیایی را که می توان این عبارت را به آن نسبت داد، نشان می دهد.

به عنوان مثال، قصد کلمه "جوراب" به معنی یک قطعه لباس است که ما روی پای ما می پوشیم. تمدید این اصطلاح می تواند برای شناسایی ویژگی های مختلف و دسته جوراب، از جمله جوراب های مردانه، جوراب های زنانه، جوراب های بلند، جوراب های مچ پا، جوراب های آبی و غیره استفاده شود.

طبقه بندی و ارائه نتایج مناسب برای این نیاز به مقدار زیادی از داده ها برای ارائه تصمیم آگاهانه در مورد یک جستجوی خاص نیاز داریم.

 به عنوان مثال، اگر ما نامهای این سناریو را مانند کلمه "سیب" بکار ببریم، می بینیم موتورهای جستجو مجبور هستند که املاک محدود خود را بین نام تجاری اپل و سیب میوه انتخاب و استفاده کنند.

این عجیب و غریب نه تنها به عبارات گسترده ای محدود نمی شود، بلکه.بیایید عبارت جستجو "اسباب بازی های سگ تعاملی" را با حجم جستجوی جستجوی گوگل بین 10،000 تا 100،000 را در نظر بگیریم. شاید زمانی که این اصطلاح را جستجو می کنید، شما یک اسباب بازی خاص دارید و یا یک ایده از آنچه شما دنبال آن هستید، اما شما نمی توانید آن را به صورت کلمات قرار دهید. به معنای واقعی کلمه هزاران تمدید یا انواع اسباب بازی های تعاملی برای انتخاب وجود دارد.

dog-toys-

موتورهای جستجو این نتایج را به روشهای مختلفی از جمله استفاده از تجزیه و تحلیل احساسات به محتوای وب، استخراج اطلاعات از پلت فرم لیست محصولات خود (PLA) و حتی بررسی آنچه که رقبا به عنوان آگهی برای پیشنهاد تبلیغات Google خود استفاده می کنند، انتخاب می کنند.

اما هدف از این جستجو چیست؟ آیا افراد سعی در خرید اسباب بازی سگ تعاملی دارند، یا قبل از خرید در یک فروشگاه،