آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

9 ایده کم هزینه برای ارتقا از فروشگاه مجازی

همه و همه نیاز به شروع تازه ای دارند. حتی فروشگاه مجازیشما، مهم نیست که چقدر راحت و کارآمد باشد، احتمالا از تجدید حیات کمی استفاده می کند. این که از یک کت جدید با رنگ مجازی و یا گسترش قابلیت برای راحتی مشتریان خوداستفاده کند، در اینجا چند ایده برای بهینه سازی فروشگاه مجازی خود بدون جهش کردن برای طراحی مجدد کامل وجود دارد.

  1. نگاه جدید

دیر یا زود، هر وبسایت باید نگاه و احساس خود را به منظور حفظ مفهوم حفظ کند. اما یک نگاه جدید به معنای یک تعمیر کامل نیست. شما می توانید با چند تغییر گسسته شروع کنید: یک تم جدید برای نرم افزار CMSشما، یک آرم تازه برای تمام نیازهای نام تجاری خود یا کمی تغییر رنگ طرح. یا شما می توانید از این ایده طراحی وب سایت زمانی که شما احساس گیر کردن می کنید استفاده کنید. حتی برخی از عکس های سهام جدید و یا یک متن متفاوت می تواند راه بسیار خوبی برای ایجاداحساس کمی تازه تردرسایت شما باشد.

2. بزرگترین ، بهترین پلاگین ها

یکی دیگر از پیشرفت های بسیار کم هزینه برای فروشگاه مجازی شما:

پلاگین ها: اکثر آنها رایگان هستند و یا به یک اشتراک معتبر می پردازند و می توانند دنیای متفاوت در نحوه بازدید شما با سایت را داشته باشند. این می تواند هر چیزی از نرم افزار, تماس به گالری, عکس باشد. یا اگر وب سایت شما نیاز به برخی از sprucing کردن دارد ، در نظر بگیرید یک پلاگین امنیتی قوی تر و یا برخی از تجزیه و تحلیل ,استفاده بهتر از داده های بازدید کننده خود را به ارمغان می آورد.

programmer

3. پلت فرم خود را ارتقا دهید.

آیا مشتریان شما بیشتر از فروشگاه مجازی خود استفاده می کنند؟ نتایج جستجوی شما قوی هستند؟ آیا برای ثبت نام معاملات و یا پیدا کردن آنچه که به دنبالش هستند برای آنها آسان است؟ آیا آنها می توانند از طریق انواع دروازه های پرداخت, پرداخت کنند؟ در حالی که ممکن است بعضی از کارها را انجام دهیم تا پلت فرم تجارت الکترونیک خود را به سطح بعدی برسانیم، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که در آن می توانید پیشرفت کنید. نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ این جایی است که پلاگین های تجزیه و تحلیل وارد می شوند.

Platform

4. راه اندازی مجدد وبلاگ شما

صرف نظر از اینکه فکر می کنید مرگ رسانه ای باشد، وبلاگ هنوز هم می تواند راهی عالی برای ارتباط با بازدیدکنندگان سایت باشد و مردم را مطلع سازد. اما اگر تصور عامیانه دیگری باعث خستگی شما می شود، نگران نباشید چیزی جدید و متفاوت را امتحان کنید. یک ویدیو آموزشی را کوتاه کنید و اطلاعاتی مفصل درباره محصولات و خدمات خود را با هم ترکیب کنید. از وبلاگ خود برای انتشار کلمه در مورد فروش و محصولات جدید استفاده کنید یا بازدید کنندگان خود را به تیم شرکت خود معرفی کنید. هنگامی که به درستی استفاده می شود، یک وبلاگ می تواند یکی ازمحبوب ترین و موثر ترین ابزار در انبار فروش شما باشد.

5. دریافت معاشرت

اگر شما از حضور رسانه های اجتماعی خود زیاد استفاده نمی کنید، اکنون می تواند یک زمان عالی برای بهینه سازی آن با فروشگاه مجازی خود باشد. با استفاده از بازاریابی چند کاناله، می توانید پلاگین ها را اجرا کنید تا محصولات خود را در فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید، یا از مشتریان خود دعوت کنید که از طریق رسانه های اجتماعی شما را دنبال کنند. بسیاری از برندها در حال حاضر با استفاده از نرم افزارهایی مانندInstagram برای جمع آوری مشتریان علاقه مند استفاده می کنند -

چه چیزی شما راعقب نگه داشته است؟

6. اضافه کردن برخی از پانچ ویژوال

چه زمانی طول میکشد که عکس های محصول خود را تازه کنید؟ آیا پست های وبلاگ شما شامل تصاویر هیجان انگیز و جالب است؟ عکس بزرگ - و یا حتی یک عکس واقعا خوب - می تواند تفاوت زیادی در نحوه بازدید از بازدید سایت شما داشته باشد. حتی به نمایش گذاشتن بهترین توصیف محصول چیزی که شما باید ارائه دهید. گالری عکس با وضوح بالا و یا حتی یک سری از فیلم های کوتاه می تواند محصولات خود و تمام فروشگاه مجازی شما را به سطح بعدی تبدیل کند. فراموش نکنید که عکس های شگفت انگیز محصول جدید خود را در حساب Instagramخود در حالی که در آن هستید قرار دهید.

7. افزایش قابلیت دسترسی

2018 است و همه ما می دانیم که یک وبسایت پاسخگو و مناسب تلفن های همراه برای مشتریان مهم است. بیش از نیمی از کل ترافیک اینترنتی اکنون از دستگاه های تلفن همراه می آید و 62 درصد صاحبان گوشی های هوشمند با خرید گوشی های جدید خود، خریداری کرده اند. اما بهترین شیوه ها با یک وب سایت دوستانه پایان نمی یابد. شما همچنین ممکن است در مورد چگونگی دسترسی به وب سایت خود را در نظر بگیرید. آیا رنگ سایت دوستانه شما رنگ رنگی است؟ متن به اندازه کافی بزرگ و روشن است که به راحتی توسط افراد مبتلا به اختلال بینایی خوانده شود؟ آیا تصاویر شما برچسب ها و زیرنویس های ALTمناسب دارند؟ چند راه وجود دارد که می توانید دسترسی به سایت خود را بهبود بخشید و بسیاری از آنها به چند خط کد اضافه می شوند.

8. بالا بردن خدمات مشتریان خود

هنگامی که خدمت رسی به مشتریان می آید، همه از یک تماس انسانی قدردانی می کنند. اما یک Chatbot AI ممکن است فقط ابزار مورد نیاز برای بهبود روابط با مشتری باشد زمانی که یک انسان در دسترس نباشد. Chatbots در واقع می تواند با فراهم آوردن یک وسیله آسان و قابل دستیابی برای دریافت کمک بدون انتظار برای ایمیل خدمات مشتری و یا نشستن در تعطیلات، باعث افزایش مشارکت مشتری شود.

صاحبان کسب و کار در حال حاضر از chatbots استفاده می کنند تا مشتریان از راننده های خرید خود رها شوند، تعاملات خدماتی پایه مشتری و غیره را انجام دهند. در حالی که تکنولوژی راه هایی می آورد که تعامل انسان را جایگزین کند، chatbots به طور مداوم بهبود می یابند و استفاده از آنها در سال های آینده افزایش می یابد.

Customer-Service

9. تست فرآیند شما

یکی از جنبه های غالبا سرسری از وب سایت های تجارت الکترونیک: تست A / B می باشد. بسیاری از صاحبان کسب و کار یک ویژگی یا طراحی جدید را به کار می گیرند و امیدوارند که بهترین باشند، هرگز متوجه نمی شوند که واقعا چه چیزی می خواهند. هنگامی که شما هنر تست A / B را مدیریت می کنید، از پیشرفت وبسایت می توانید حدس بزنید.

فقط مطمئن شوید که یک متغیر را در یک زمان تست کنید، تا اطمینان حاصل کنید که نتایج دقیق تر و مفید تر را دریافت می کنید. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، انتخاب وسیعی از ابزارهای تست برای انتخاب شما وجود دارد.احیای وب سایت شما نیازی به هزینه و ثروت نیست. چند تغییر و ارتقا ممکن است دنیایی را برای شما و مشتری ایجاد کند. نه تنها این پیشرفت ها برای بازدیدکنندگان وب سایت شما بهتر خواهد بود، بلکه ممکن است به شما الهام ببخشد و به یاد بیاورید چرا شما در ابتدا به عشق تجارت الکترونیک افتاده اید.

نظرات خود را بامادر میان بگذارید


ثبت نظر