آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

10 روند تجارت الکترونیکی که باید در سال 2020 بدانید(قسمت دوم)

در بخش اول خواندید

  • افزایش در پرداخت های موبایل

در سال های اخیر استفاده از پرداخت های موبایل به سرعت افزایش یافته است. بحث در مورد "جامعه بدون پول" رو به افزایش است. چین در مورد پرداختهای موبایل از سایرین جلوتر است ، اما براساس محبوبیت روزافزون ، مدت زیادی نخواهد گذشت که سایر دنیا این روند تجارت الکترونیکی را با همان شوق و ذکاوت اتخاذ کنند.
6. QR Code Payments Make a Comeback

تجارت الکترونیک بسیار پر رونق بوده است زیرا تاکنون کار بزرگی را با توجه به نیازهای متغیر مشتریان انجام داده است. با گذشت سالها، استفاده از پرداختهای موبایل از خرید آنلاین تا تحویل غذا ، اشتراک ماشین و بسیاری از معاملات آنلاین دیگر افزایش یافته است.

در چین ، برخی از سیستم های پرداخت تلفن همراه نیز به شما این امکان را می دهند که هزینه محصولات بزرگ را با افراد دیگر ، مشابه گزینه UberPOOL ارائه شده توسط Uber ، به اشتراک بگذارید.

پرداخت های موبایل بدون شک نوار راحتی را برای کاربران ایجاد کرده است. واضح است که تا زمانی که آسایش در اولویت قرار دارد ، پرداخت های تلفن همراه جزئی جدایی ناپذیر در آینده تجارت الکترونیک خواهند بود.

شرکت هایی که از این روند استقبال می کنند ، می توانند یک قدم جلوتر بمانند.

  • نقش هوش مصنوعی

هزینه جهانی خرده فروشان برای هوش مصنوعی (AI) تا سال 2022 به 7.3 میلیارد دلار در سال می رسد ، که این رقم در سال 2018 حدود 2 میلیارد دلار تخمین زده می شود (BusinessWire ، 2018).

این اتفاق می افتد زیرا خرده فروشان برای افزایش شخصی سازی تجربه مشتری ، راه های جدید را هدف قرار می دهند.

این تحقیق به ما نشان می دهد که خرده فروشان مایل هستند سرمایه گذاری زیادی را در ابزارهایی انجام دهند که به آنها کمک می کند تا خدمات خود را به مشتریان بهبود بخشند و یک مزیت رقابتی به آنها بدهند.

این ابزارهای هوش مصنوعی از سیستم عاملهای بازاریابی خودکار که مجهز به تولید پیشنهادهای به موقع هستند، تا چت باباتهایی هستند که فوراً به سؤالات مشتری پاسخ می دهند ، متفاوت است.

مناطق دیگری که هوش مصنوعی برای فروشندگان مفید خواهد بود شامل قیمت گذاری و تخفیف بهینه سازی شده AI و همچنین پیش بینی تقاضا است.

نقش هوش مصنوعی در سال های آینده قوی تر خواهد شد ، زیرا خرده فروشان در بهبود مناطقی مانند خدمات مشتری سرمایه گذاری می کنند که هوش مصنوعی می تواند برای درک واکنش مشتریان به محصول یا خدمات خریداری شده مفید باشد.

این نقش بزرگی در حل چگونگی بهبود خرده فروشان تجربه مشتری دارد. برای حفظ رقابت ، مهم است که خرده فروشان در این روند تجارت الکترونیکی سرمایه گذاری کنند.

  • واقعیت افزوده نحوه خرید ما را تغییر می دهد

تا سال 2022 بیش از 120،000 فروشگاه از فناوری های واقعیت افزوده (AR) استفاده می کنند و تجربه خریدی بسیار غنی تری را ارائه می دهند.

8. Augmented Reality Transforms How We Shop

جذب AR در این بخش توسط نیروی کار خرده فروشی و خریداران آنلاین هدایت می شود. یکی از اصلی ترین نگرانی هایی که مردم هنگام خرید آنلاین دارند ، عدم امکان مشاهده کالای دست اول است.

فناوری AR به برطرف کردن این شکاف کمک کرده و خریداران آنلاین را قادر می سازد محصولاتی را که به آنها علاقه مند هستند ، بهتر تجسم کنند.

برای مشتریان آنلاین این می تواند یک تغییر دهنده بازی باشد. تجربیات AR می توانند روشی را که مشتریان آنلاین کالاهایی را که قصد خرید آنها را دارند درک کنند ، تغییر دهند.

با استفاده از AR ، مشتریان قادر خواهند بود نیازهای خود را بهتر درک کنند و اگر محصولاتی که قصد خرید آنها را دارند پاسخگوی نیازهای آنها باشد.

برخی از مارک های تجارت الکترونیک در حال حاضر شروع به آزمایش با AR کرده اند ، که به آنها کمک می کند تا از رقابت کنار بیایند. ارائه تجربیات شخصی تر به مصرف کنندگان امکان خرید آنلاین بهتر را فراهم می آورد.

شركتها از AR استفاده می كنند نه تنها به منظور افزایش تجربه مشتری ، بلکه به خریداران امکان آزمایش و اكتشاف محصولات را به روشی كه در طی تجربه خرید حضوری می دهند ، می دهد.

  • شخصی سازی آینده است

بیش از 50٪ خریداران می گویند که یک تجربه آنلاین شخصی مهم است (Bazaarvoice، 2018). علاوه بر این ، 74٪ از بازاریابان معتقدند شخصی سازی تأثیر "قوی" یا "شدید" در پیشبرد روابط مشتری دارد.

9. Personalization is the Future

شخصی سازی تجربه خرید آنلاین کلید رضایت مشتری است. افرادی که به صورت آنلاین خرید می کنند می توانند برای یافتن کالاهایی که مورد نیازشان هستند کمک کنند و از یک تجربه شخصی تر نیز ارزش می گیرند.

به عنوان یک نتیجه از توصیه های محصولات ضعیف ، خریداران آنلاین ممکن است از فروشگاه های خاص اجتناب کنند.

سایت های تجارت الکترونیکی با این روند در حال پرواز هستند و در حال سرمایه گذاری در زمینه تاکتیک های شخصی سازی هستند تا تجربه خرید آنلاین را بهتر جلوه دهند.

این می تواند شامل شخصی سازی پیامهایی باشد که از طریق ایمیل بیرون می روند ، یا با ارائه اطلاعات صحیح به گروه مصرف کننده علاقه مند.

با ارائه ارتباطات شخصی مشتری ، ارائه تخفیف های مربوطه و تعامل با مشتریان از طریق ، به عنوان مثال ، محتوای ویدیویی ، به ارائه تجربه خرید بهتر و تقویت پیوند با مشتریان کمک می کنید.

  • اشتراک تجارت الکترونیکی یک روند است

تجارت الکترونیک اشتراکی زمانی است که مشتریان همان محصولات را بر اساس خرید مکرر دریافت می کنند. این همچنین می تواند شامل کشف محصولات جدید با نمونه گیری باشد که ممکن است آنها در مورد موارد دیگر آن را نمی دانستند.

این یک روش جدید و به سرعت در حال رشد در خرید آنلاین است.

بازار تجارت الکترونیک اشتراکی طی پنج سال گذشته بیش از 100 درصد در سال رشد داشته است (مکنزی ، 2018). این یک نرخ رشد حیرت انگیز است.

اشتراک ها در حال تبدیل شدن روشی محبوب از خرید چیزهای آنلاین. این اشتراک ها معمولاً شامل موارد روزمره مانند محصولات کودک، غذای حیوانات اهلی ، محصولات بهداشتی زنانه ، ویتامین ها و بسیاری از محصولات دیگر در دسته های مشابه است.

از آنجا که نیاز به راحتی مصرف کننده تشخیص داده می شود ، بازار تجارت الکترونیک اشتراکی در حال رشد است. جعبه های اشتراک ، راه حل های مناسب و شخصی برای مشتریان ارائه می دهد که به آنها در صرفه جویی در وقت کمک می کند.

برای اینکه مردم بتوانند خرید مکرر از فروشگاه ها انجام دهند ، شرکت ها باید محصولات با کیفیت و یک تجربه کاربری عالی را تضمین کنند.

این شامل همه چیز از طراحی وب سایت به مشتری خدمات. ایجاد یک تجربه عالی برای مشتریان به سرعت بخشیدن به رشد و سود کمک می کند.

نتیجه:

با پیشرفت در فن آوری و تغییر در رفتار مصرف کننده ، باید مراقب این روند تجارت الکترونیکی در سال 2020 باشید. هر کدام از روند تجارت الکترونیکی که تصمیم به اتخاذ دارید ،

این کار را با هدف بهبود تجربه خرید برای مشتریان و ساختن آنها انجام دهید.

رابطه طولانی مدت با آنها با تکامل در کنار آن و استفاده از این روندهای تجارت الکترونیکی ، تکامل تجارت الکترونیک خود را به سطح بعدی برسانید.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر