چرا کسب و کار شما نیاز به بازاریابی ایمیل دارد

چرا کسب و کار شما نیاز به بازاریابی ایمیل دارد

چرا کسب و کار شما نیاز به بازاریابی ایمیل دارد

چرا کسب و کار شما نیاز به بازاریابی  ایمیل دارد

شما در حال حاضر یک کسب و کار دارید، اما آن به اندازه کافی" فروش" ندارد یا میخواهید مشارکت را افزایش دهید یا مخاطبانتان را در مورد خود مطلع نگه دارید؟ یا فکر می کنید که یک کسب و کار را شروع کنید و نمی دانید چه استراتژی بازاریابی را آغاز کنید؟ در هر صورت، بازاریابی ایمیل می تواند به شما در تمام این موارد کمک کند.

بازاریابی ایمیل بخشی از بازاریابی اینترنتی است،که به شما برقراری ارتباط با مشتریان خود از طریق ارسال ایمیل کمک می کند. پیاده سازی بازاریابی پست الکترونیک با تعدادی از مزایا، به ویژه برای یک کسب و کار کوچک با بودجه تبلیغاتی محدود مفید است.

  1. مشتریان ایمیل را بر روی تمام کانال ها انتخاب می کنند

شما می توانید جستجو یا نمایش تبلیغات، SMM، جستجوگرها و بسیاری از ابزارهای دیگر را نیز امتحان کنید اما باید بدانید که 72٪ از مصرف کنندگان ترجیح می دهند اطلاعات تبلیغاتی را از طریق ایمیل دریافت کنند.تنها 17 درصد می خواهند که با آنها تماس گرفته شود یا از طریق شبکه اجتماعی آنها را دنبال کنند. تبلیغات تلویزیونی نیز در میان مشتریان آینده نگر مورد توجه قرار نگرفته است. بنابراین، نتیجه گیری کنید:

آذران تک

ایمیل بسیار مناسب برای مشتریان است زیرا:

  • مشتریان بدون هیچ حواس پرتی آن را دریافت می کنند
  • مشتریان می توانند هر زمان و هر کجا که بخواهند آن را بخوانند
  • مشتریان همیشه می دانند که چه کسی برای آنها ایمیل فرستاده
  1. کسانی که از "موبایل" استفاده میکنند از شما متشکر خواهند بود!

بیش از 200 میلیون تلفن هوشمند در دنیا وجود دارد!.در تحقیق از IDC، توسط فیس بوک، نشان داده شده است که بیشتر فعالیت کاربران گوشی های هوشمند چک کردن صندوق پستی است. به همین دلیل است که برای اجرای یک کمپین،بازاریابی ایمیل مناسب است. علاوه بر این، بازاریابی ایمیل اجازه می دهد تا به کاربران در دستگاه های دیگر نیزدسترسی پیدا کنید. با این حال، در این مورد، باید از Adaptation Content آگاهی داشته باشید، در غیر این صورت، مخاطبان آن را درک نمی کنند.

آذران تک

  1. بازاریابی ایمیل مقرون به صرفه است

بازاریابی ایمیل در مقایسه با تبلیغات جستجو و نمایش یا بازاریابی مستقیم نیازی به سرمایه گذاری بزرگ ندارد. با توجه به منابع مختلف، ROI از ایمیل 3،800٪ است.شما ممکن است از مناسب ترین سازنده پست الکترونیکی رایگان یا ارزان مانند کارت پستال استفاده کنید و ایمیل های شخصی خود را در چند دقیقه ایجاد کنید! علاوه بر این، انواع مختلفی از ارائه دهندگان خدمات ایمیل (ESP) وجود دارند که اجازه می دهند تا هزاران ایمیل در روز ایجاد و ارسال کنید: MailChimp، مانیتور کمپین، Marketo و بسیاری دیگر! آنها را امتحان کنید و بهترین را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.اگر شما نمی توانید یا نمی خواهید کمپین بازاریابی ایمیل خود را ایجاد و اجرا کنید، سازمان های بازاریابی می توانند به شما کمک کنند. گران است اما کمپین شما توسط کارشناسان اداره می شود.

  1. بازاریابی ایمیل باعث می شود بازدید کنندگان سایت به مشتری تبدیل شوند

مشترکان پست الکترونیک احتمال بیشتری برای صرف وقت در سایت شما و خرید دارند  این کاملا به ترافیک مرتبط است، بنابراین شانس تبدیل به مشتری طور چشمگیری افزایش می یابد.

شما می توانید خطاب های خود را با استفاده از ایمیل ارسال کنید(مثل):

فروش و تبلیغات؛

اخبار و به روز رسانی شرکت؛

محصولات یا خدمات سرویس؛

بازاریابی محتوا؛

کمپین های قطره ای؛

نامه های ویژه برای جشن ها و دیگر رویدادهای شخصی؛

ایمیل به مشتریان؛

و بسیاری دیگر ...

  1. بازاریابی ایمیل باعث افزایش آگاهی برند و ایجاد وفاداری مشتری می شود

ارتباط برقرار کردن با کسانی که آنها رانمیشناسید سخت است، اما بازاریابی ایمیل اجازه می دهد تا این کار را انجام دهید! اگر شما ایمیل هایی با اطلاعات ارزشمند ارائه دهید، مشتریان از شما بیشتر و بیشتر قدردانی می کنند و به همین علت می توانید طرفداران برند وفادار شما شوند.نامه های ویژه مانند ارسال ایمیل به یک مشتری در روز تولد خود با یک پیشنهاد ویژه نیز می تواند به ایجاد ارتباط کمک کند.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها