آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

بازاریابی ایمیل(ایمیل مارکتینگ) برای مبتدیان

  • بازاریابی ایمیل (ایمیل مارکتینگ) چیست؟

بازاریابی ایمیل یا ایمیل مارکتینگبا استفاده از ایمیل برای ایجاد ارتباط با مخاطبان شما است. با جریان ارتباطات بازاریابی ایمیل صحیح، می توانید اطلاعات مربوطه را ارسال کنید و چشم انداز را به مشتریان تبدیل کنید.

افرادی که به محصول یا خدمات شما علاقه مند هستند می توانند لیست ایمیل شما را پیوند دهند و از طریق ارتباطات بازاریابی ایمیل - یاد بگیرند همه چیز را که باید بدانند و برای یک خرید آگاهانه تصمیم گیری کنند.

ایمیل به مدت طولانی قبل از وب جهانی استفاده شده است، که بازاریابی ایمیل را اولین کانال بازاریابی آنلاین می داند. بازاریابی ایمیل به مدت طولانی در حال انجام است و همچنان در مورد ROIبه عنوان بسته بندی هدایت می شود.

  • مزایای کلیدی بازاریابی ایمیل چیست؟

چند مزیت از بازاریابی ایمیل وجود دارد که آن را انتخاب مناسب برای فعالیت های بازاریابی دیجیتال خود می کند.

کم هزینه بودن
Low cost s

برای اجرای برنامه های حرفه ای بازاریابی ایمیل، همه ی نیازهای شما یک استراتژی اساسی و ابزار مناسب است که به شما امکان می دهد تا سعی کنید تا تاکتیک های مختلف را آزمایش کنید.

ارائه دهندگان نرم افزار بازاریابی پست الکترونیک حرفه ای (مانند GetResponse) برنامه هایی را براساس اندازه لیست بازاریابی ایمیل خود (تعدادی مشترکین) ارائه می دهند. برنامه های اساسی به اندازه 15 دلار در ماه شروع می شوند و امکانات مانند بازاریابی ایمیل، پاسخ خودکار، اتوماسیون بازاریابی و صفحات فرود - همه چیزهایی که لازم است شروع به رشد کسب و کار خود کنید.

خدمات بازاریابی ایمیل کاملا مقیاس پذیر هستند. شما می توانید از یک طرح اولیه برای ایجاد لیست مخاطبین خود و ارتقاء به برنامه های پیشرفته تر به عنوان افزایش درآمد آنلاین خود استفاده کنید.

تسلط کامل

شما کنترل کامل در مورد هر جنبه ای از ارتباطات بازاریابی ایمیل دارید.

شما می توانید:

  • طراحی دارایی های خود (به عنوان مثال فرم های وب، ایمیل ها و صفحات نخست)
  • تصمیم گیری در مورد نوع مبارزات ایمیل شما اجرا می شود
  • بخش ایمیل خود را برای هدف دقیق تقسیم کنید
  • مخاطبین خود را برای شخصی سازی بهتر تگ کنید
  • ایجاد گردش کار اتوماسیون بازاریابی با اهداف کسب و کار خود را در ذهن داشته باشید

ارتباطات خود را با دقت برنامه ریزی کنید تا منعکس کننده هویت نام تجاری خود باشد و از شرکت های دیگر در صندوق پستی مشتریانتان برجسته شود.

دقت

هنگامی که فهرست خود را به صورت زنجیره ای ایجاد می کنید، از مردم بخواهید که اشتراک را تأیید کنند. به این ترتیب می دانید که مخاطبین شما مایل به دریافت ایمیل از نام تجاری شما هستند، به این معنی که شما در حال ارسال ایمیل به افرادی هستید که واقعا در پیشنهاد شما علاقه مند هستند. چنین لیست ایمیل با کیفیت بالا در نظر گرفته می شود و به احتمال زیاد نتایج کسب و کار بهتر خواهد شد.

شما می توانید آمار را ردیابی و نتایج کمپین های خود را نظارت کنید. بر اساس اطلاعات جمع آوری شده، می توانید تغییرات کوچک (مثلا طراحی، کپی، ساختار یا گردش کار) ایجاد کنید و برنامه بازاریابی ایمیل خود را بهینه کنید.

راحتی در استفاده

ایجاد کمپین بازاریابی ایمیل ساده است. شما می توانید قالب های ایمیل، صفحات فرود و گردش کارهای اتوماسیون بازاریابی خود را با ویرایشگرهای کشیدن و رها کردن بصری طراحی کنید. GetResponse Email Creatorفقط یک نمونه است.شما می توانید عملکرد را ردیابی و تمام دارایی ها را برای افزایش تاثیر کلی، ویرایش کنید.

شما می توانید به کاربران دستگاه های تلفن همراه دسترسی پیدا کنید

درصد ایمیل های موجود در دستگاه های تلفن همراه همچنان رشد می کند. بر اساس معیارهای بازاریابی پست الکترونیک GetResponse، پست الکترونیکی باز می شود 56.52٪از تمام ایمیل ها باز می شود، به دنبال آن تلفن همراه با 26٪باز می شود، و دسکتاپ در 16.99٪باز می شود.

به این معنی که شما می توانید به مشتریان خود برسید و تصمیمات خرید خود را در هر کجا که هستند، تحت تأثیر قرار دهید. شما همچنین می توانید بازاریابی آنلاین و آفلاین خود را ادغام کنید، برای مثال با جمع آوری آدرس های ایمیل در حوادث و یا در هنگام خرید در محل آجر و ملات.

ایمیل یک رسانه منحصربه فرد است

به طور سنتی استراتژی بازاریابی دیجیتال به رسانه های پرداخت شده، به دست آمده و متعلق است. ایمیل به دسته رسانه های متعلق می رسد. این بدان معنی است که کسب و کار شما دارای کنترل کامل بر این کانال بازاریابی آنلاین است.

در حقیقت، در طول زمان، لیست ایمیل شما بزرگترین بازاریابی آنلاین شما می شود: یک پایگاه داده گسترده ای از افرادی که می خواهند از مارک شما مطلع شوند.

اگر از یک ابزار بازاریابی ایمیل حرفه ای استفاده می کنید، ایمیل های شما به هر کسی در لیست ایمیل شما برسد به عنوان مثال به عنوان مثال رسانه های اجتماعی، جایی که شما نمیتوانید دستاورد خود را کنترل کنید. به همین دلیل سرمایه گذاری بیش از حد در رسانه های اجتماعی پس از آن اغلب به نام ساخت یک خانه در زمین های اجاره شده است.

ارتباطات هدفمند و شخصی

شما می توانید اطلاعات مربوطه را از مخاطبین خود در طی فرایند اشتراک جمع آوری کنید و از آن برای تنظیم ارتباطات به نیازها و ترجیحات آنها استفاده کنید. بر اساس داده ها می توانید بخش هایی از افرادی را که دارای ویژگی های مشترک هستند ایجاد کنید.

مشترکین شما در لیست شما باقی خواهند ماند تا زمانیکه ارزش ارتباط شما را می بینند - به همین دلیل است که در طول زمان می توانید یک لیست بزرگ ایمیل ایجاد کنید که درآمد قابل توجهی را به ارمغان می آورد.

9 مورد فوق العاده آسان برای شخصی سازی ایمیل های خود را در وبلاگ زیر بخوانید.

نتیجه گیری آسان

با ادغام پلت فرم بازاریابی ایمیل خود با ابزارهای تجزیه و تحلیل آنلاین مانند Google Analyticsمی توانید کنترل کامل تلاش های بازاریابی ایمیل خود را به دست آورید. شما می توانید عملکرد ایمیل های فردی را در پنل آمار خود در ابزار بازاریابی ایمیل کنترل و سپس رفتار کاربر در وب سایت خود را. شما می توانید اهداف را برای کمپین های فردی تعیین کنید، پیگیری های تبدیل و اندازه گیری ROIرا تعیین کنید.

بازده عالی سرمایه گذاری
Excellent return on investment

بازاریابی ایمیل بر روی آوردن بیشترین بازده سرمایه گذاری کانال های بازاریابی آنلاین ادامه می یابد. این نتیجه از همه عوامل ذکر شده در بالا است. اگر فعالیت های بازاریابی ایمیل خود را راه اندازی کرده و اندازه گیری کنید، آنها به یک منبع ثابت درآمد برای کسب و کار شما تبدیل خواهند شد. در اینجا پاسخ داده شده به این دلیل است که ایمیل بهترین کانال بازاریابی است.

  • چرا بازاریابی ایمیل برای کسب و کار من مهم است؟

به عنوان یک صاحب کسب و کار، شما می توانید با مخاطبین خود در سفر خود از یک مشترک به یک مشتری وفادار ارتباط برقرار کنید. شما می توانید بازاریابی ایمیل را در تمام مراحل سفر خریدار استفاده کنید:

توجه

برند شما می تواند به یکی از مارک های لیست مشتریان بالقوه خود تبدیل شود. اگر از حق استفاده از بازاریابی ایمیل استفاده می کنید، در نهایت شما در صنعت تبدیل به یک نام تجاری عالی خواهید شد. در این مرحله، مشتریان خود نیاز و محصول شما را می دانند و قبلا آن را با رقابت مقایسه کرده اند. آنها را قانع کنید که لحظه ای مناسب برای خرید هستند.

ارزیابی

شغل شما به عنوان یک بازاریاب ایمیل در لحظه خرید پایان نمی یابد. شما باید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و ببینید که آیا محصول یا خدمات شما با انتظارات شما منطبق است یا خیر.

به یاد داشته باشید که مشتریان رضایتبخش احتمالا دوباره از شما خرید می کنند و نام تجاری خود را به دیگران توصیه می کنند.

در پایان

اگر لیست ایمیل خود را با مخاطبان مورد نظرتان ایجاد کنید - افرادی که می توانند از محصولات یا خدمات شما بهره مند شوند - می توانید مطمئن باشید که بازاریابی ایمیل به یک جریان درآمد قابل توجه برای کسب و کار شما تبدیل خواهد شد.پس از همین امروز شروع کنید!

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد


ثبت نظر