آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

5 تِرند برتر روند بازاریابی ایمیل در سال 2019

تفکر کوتاه مدت تاکتیک های بازاریابی ایمیل خود را در سال جاری تعریف کنید. بهبود پست الکترونیک بازاریابی شما در مورد دنباله fadsنیست، اما تجدید نظر در استراتژی ایمیل کلاسیک لازم است. از سال 2017 میلادی، ایمیل به سوی مرکز مشترکی هدایت شده است. مارک ها با تمرکز بر ارسال ایمیل های مرتبط تر و نگه داشتن سفر مشتری به عنوان تمرکز استراتژی بازاریابی ایمیل تمرکزمی کنند.

این نیاز به مقدار قابل توجهی از تلاش و بینش از بازاریابی ایمیل و تیم CRMاحتیاج دارد. در نتیجه، سرمایه گذاری در فن آوری های بازاریابهی که زندگی را برای تیم CRMبیش از حد کار می کند نیز در سال 2019 محبوب خواهد بود.

در سال 2019مورد پایان دادن به جنگ صندوق پستی و ایجاد صلح بین بازاریاب و مشترک است. در زیر، ما 5 راه برتر را برای استفاده از فن آوری بازاریابی برای حفظ و اشتراک شما با یکدیگر ارائه کرده ایم.

 1. تعامل

Interactivityیک روند طراحی بالا برای بازاریابان ایمیل است که دو سال به طول انجامیده است و دلیل خوبی دارد: اصطکاک را با اجازه دادن به مشترکان در تعامل با محتوای اضافی بدون خروج از صندوق ورودی خود، کاهش می دهد.

تعامل در بسیاری از سبک ها مانند فرم ها، بررسی ها، چرخش ها، نقاط قوت می یابند، اما وقتی که خواستار بازخورد مشتری می شوند، راهکار بیشتر برای استفاده از عناصر تعاملی است. چقدر ناامیدکننده این است که با کلیک بر روی یک ایمیل با رتبه ستاره، فقط برای باز کردن یک مرورگر؟ Home Depotبه مشترکان اجازه می دهد تا بازبینی محصول را بدون کلیک کردن از طریق صفحه اصلی انجام دهند. مشتري مي تواند رتبه ستاره را انتخاب کند و پاسخ هاي خود را بلافاصله در صندوق ورودي ارسال کند.

جمع آوری اطلاعات در مورد این رفتار در ایمیل نیز مزیت استفاده از تعامل در مبارزات ایمیل شما در سال 2019 است.

 1. هوش مصنوعی
  Artificial Intelligence

مقدار داده های مشتری روز به روز افزایش می یابد، که باعث می شود داده ها به طور دستی دشوارتر از قبل مورد بررسی قرار گیرد. طبق گزارش Salesforce Research State of Marketing، میانگین تعداد منابع داده ها از 10 در سال 2017 به 15 در سال 2019 پیش بینی شده است - افزایش 50٪در فقط دو سال. در حالی که بازاریاب ها اطلاعات بیشتری نسبت به قبل داشته اند، بسیاری از آنها تلاش می کنند تا همه چیز را درک کنند. در واقع، تنها 47 درصد از بازاریابان می گویند که آنها یک دید کلی از داده های مشتری دارند. هوش مصنوعی (AI) باعث می شود که روندها و همبستگی ها به راحتی مشخص شود. به جای شادابی از طریق منابع متعدد داده، AIبه شما کمک می کند که سلامت مشترکین را نظارت کنید، پیشنهادات خود را ارائه دهید و زمان با ارزش بازار را آزاد کنید.

 1. اتوماسیون و شخصی سازی

ما می دانیم که قبلا این روند را دیده اید، اما اتوماسیون و شخصی سازی در اینجا برای ماندن است. اتوماسیون و شخصی سازی دست در دست است. کمپین های ایمیل اتوماتیک یک بار تنظیم شده و زمانی که توسط یک رفتار مشترک انجام می شود، ارسال می شود.

به عنوان مثال، بیایید نگاهی به یک سبد رها شده یا کمپین برگردان رها کنیم. هر دو به صورت خودکار و شخصی بر اساس رفتار مشتری طراحی شده اند. مشتریان وقتی که جریان خرید را تکمیل نمی کنند، یک ایمیل سبد رها شده دریافت می کنند. این ایمیل محصول خاصی را که مشتری از آن دور شده است را نشان می دهد و شانس تکمیل فرآیند پرداخت را مشخص می کند. هنگامی که شما از داده های سیستم های حق استفاده می کنید، اتوماسیون اجازه می دهد تا بازاریابان ایمیل یک تجربه شخصی برای هر مشتری ایجاد کنند. ارتباطات شخصی باعث افزایش تعامل، رضایت مشتری و حفظ آن می شود. سفارشی سازی 1 به 1 ارتباط بین نام تجاری و مشترک را با اطمینان از اینکه ایمیل ها مانند هرزنامه خواندن را تغییر نمی دهند، تغییر می دهند.

 1. نکات طراحی از رسانه های اجتماعی
  Design Cues from Social Media

نگاهی به آنچه از رسانه های اجتماعی به دست آورده اید و آن را به طراحی ایمیل خود برسانید. مشترکین شما در ارتباطات اجتماعی چگونه هستند؟ کدام بخش از مطالب را بیشتر دوست دارند؟ چه چیزی سبب می شود مشترکان، اجتماعی تر شوند؟برای مثال Instagramبه کاربران اجازه می دهد که دوست داشته باشند، نظر و یا خرید کنند. این برنامه کاربر را در جهت های مختلف از نظر عمل عمل نمی کند. محتوای خوب تمرکز روی عمل کاربر را حفظ می کند. علاوه بر این، از آنجایی که کاربر انتخاب خوراک خوراک نام تجاری را دنبال می کند، تصاویر براساس منافع آنها است. چگونه می توان انرژی های رسانه اجتماعی خود را به طراحی ایمیل خود درآورد؟

 • آن را بصری نگه دارید

 • تمرکز را بر روی چند اقدام تمرکز کنید

 • شخصی سازی و حفظ محتوای مربوطه

توجه داشته باشید که قرار دادن محتوا نیز مهم است. اقداماتی را که میخواهید مشترکان را در بالای ایمیل خود قرار دهید نگه دارید. از آگهی های بزرگ استفاده کنید و طراحی را تمیز نگه دارید. در مجموع، اطمینان حاصل کنید که طراحی و صدای شما در رسانه ها سازگار است. صفحات اجتماعی، وب سایت و ایمیل شما باید از یک زبان بصری مشابه استفاده کنند.

 1. حفظ حریم خصوصی

در سال 2018 مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی (GDPR) به اجرا درآمد، که تغییر روش بازاریابان را با دادههای مشتری تغییر داد. یکی از جنبه های مهم GDPRاین است که مشتری باید به طور فعال رضایت خود را تأیید کند، مانند انتخاب یک جعبه انتخابی بدون کنترل. گرفتن رضایت مفید است، زیرا شما ایمیل مخاطب مشغول خواهید داشت - فردی که میخواهد محتوای خود را دریافت کند و با آن ارتباط برقرار کند.

با یک قانون مشابه در کالیفرنیا، ما می توانیم بیشتر از این در سال 2019 انتظار داشته باشیم و کاربران از حقوق آنها در مورد اطلاعات بیشتر آگاه باشند. در Salesforceهیچ چیز مهم تر از اعتماد نیست. ما اعتماد ذینفعان ما را از طریق شفافیت، امنیت، انطباق، حفظ حریم خصوصی و عملکرد کسب می کنیم. اطلاعات در مورد امنیت در Salesforceبیشتر بدانید.

به طور کلی،سال 2019 در مورد ایجاد یکپارچه سازی، مشتری متمرکز ایمیل کمپین هاست. این ها نه تنها روند، بلکه راه های راهبردی برای شخصی کردن محتوای ایمیل و استفاده از داده های مشتری با احترام هستند. شما می توانید در مورد روند 2019 در گزارش امور خارجه بازاریابی بیشتر بدانید و یا اینکه چگونه می توانید سفرهای مشتریان خود را در مسیر جدید شخصی خود در کتاب جدید ما شخصی سازی کنید.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.


ثبت نظر