آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

14 سایت برای یافتن بهترین فونت برای نام تجاری شما

نام تجاری به کسب و کار یک هویت کمک می کند. برای ایجادهویت یک نام تجاری، باید ازسیستم هویت بصری استفاده کنید. هسته و اصول هویتیک برند موارد زیر است - رنگ، لوگو، و تایپوگرافی.

چگونه می توان نوع مناسب را انتخاب کرد؟ آن را کجا پیدا خواهید کرد؟ چگونه می فهمید که چگونه کار می کنند؟ وقت آن رسیده که یک فونت برای نام تجاریتان انتخاب کنید، بیشتر از این لازم نیست جست و جو کنید، ما یک فهرستی از 10 فونت رایگان برای کمک به اطلاعات شما برایروند انتخاب فونت مناسب ایجاد کرده ایم. با این حال توصیه می شود قبل از اینکه آنها را دانلود کنید مجوز برای هر فونت را بررسی کنید. این به این دلیل است که همه آنها مجوز تجاری را رایگان ارائه نمی دهند. البته شما می توانید از آنهایی که مجوزهای محدودی برای پروژه های شخصی شما دارند استفاده کنید.


1.Google Fonts

فونت گوگل یک سایت محبوب است که به شما کمک می کند تا تایپوگرافی را برای هر پروژه ای طراحی کنید و به اشتراک بگذارید و یا همچنینادغام کنید، به سادگی امکان تعبیه لینک به وب سایتتتان را دارد. کتابخانه فونت گسترده آنها دارای فونت های بیش از 135 زبان مختلف است. با بیش از 800 خانواده فونت در دایرکتوری فونت خود، فونت گوگل تایپوگرافی زیبا برای کاربران خوددارد. بهترین بخش سایت ، این است که تمام فونت ها منبع باز و رایگان برای دانلود هستند. علاوه بر ویژگی های ذکر شده، آنها همچنین طراحان و سازندگان انواع مختلف فونت ها را نمایش می دهند. به این ترتیب پشت هر نوع و روند آنها، شما قادر به دیدن و یادگیری از افراد،هم هستید.

find-font

2.Font Squirrel


این سایت هم یکی دیگر از مکان های عالی برای دانلود فونت های رایگان است. آنها همچنین میان فونت هایی که مجوز تجاری دارند و آنهایی که نمی توانند مجوز داشته باشند تمایز قائل میشوند. این مکان بسیار خوبی برای پیدا کردن فونت های تجاری رایگان،و با کیفیت بالا است. همچنین با مجموعه ای از ابزارهای شگفت انگیز که به شناسایی فونت ها کمک می کند، ارائه می شود. شما می توانید این کار را از طریق آپلود یک تصویر از قلم که شما می خواهید برای پیدا کردن آن به سادگی انجام دهیدو آنها سعی خواهد کرد که بهترین استفاده را با استفاده از یک الگوریتم درونی پیدا کنید. یکی دیگر از ابزارهای مفید، ژنراتور فونت وب است.

find-font

3. Dafont

دافون یک پلتفرم محبوب است که به شما اجازه می دهد فونت های رایگان را دانلود کنید. این سیستم دارای دسته بندی است که به شما اجازه می دهد فونت ها را براساس تم های مختلف پیدا کنید. فونت های این سایت را می توانید به صورت رایگان دانلود کنید، اگرچه همه آنها از مجوز تجاری برخوردار نیستند. علاوه بر این ویژگی ها و مزیت ها ، شما می توانید یک فونت را نیز ارسال هم کنید.

find-font


4. Typequality

Kimberly Ihres این سایت را به عنوان بخشی از پروژه فارغ التحصیلی اش ایجاد کرد. این سایت به طور خاص طراحی شده برای اینکه طراحان زن و طراحی آنها را جمع آوری کند. شما می توانید طرح های خود را به صورت رایگان ارسال کنید و مجموعه ای از فونت های زیبا طراحی شده را از این سایت مرور کنید.

find-font


5.Creative Market

Creativemarket یک بازار آنلاین برای طراحان است که در آن شما می توانید گرافیک، فونت و قالب را آپلود کنید. انواع فونت رایگان را ارائه می دهد و می توانید به راحتی نوع فونتی را که می خواهید را جست و جو کنید و یا پیدا کنید. با این حال، احتمالبیشتری دارد کهشما فونت های فردی را نسبت به یک خانواده کامل از تایپ فیس ها پیدا کنید. فونت هایی که در این جا یافت می شوند، معمولا مجوز تجاری و محدودی را ارائه می دهند.

find-font

6. Designers Foundry

به دنبال تایپوگرافی منحصر به فرد و با کیفیت بالا هستید؟ این سایت مجموعه ای از انواع قالب ها را ارائه می دهد. برخی از مشتریان برجسته این سایت عبارتند از:

اپل، نایک، اپرا، D G، بی بی سی و گاپ

find-font


7. Fontspace

Fontspace مجموعه ای با بیش از 38،000 فونت مختلف را ارائه می دهد. فونت ها با سبک های مختلف طبقه بندی شده اند. به عنوان یک کاربر عضو شده در سایت، شما قادر به کشف فونت با سبک، محبوبیت و نوع طراحان هستید. برای پیدا کردن مجوز فونتی را که بارگیری می کنید، به سادگی روی آنها کلیک کرده و ببینید آیا آنها مجوز تجاری را ارائه می دهند یا خیر.

find-font


8. Fontspring

Fontspring طرح های چاپی منحصر به فرد برای خانواده های فونت حق بیمه را ارائه می دهند. شما به راحتی می توانید فونت های رایگان را در این سایت پیدا کنید و دانلود کنید. Fontspring با فونت هایی مانند EXjLbus، Mark Simonson studio, Canda type, Shinntype و بیشتر شریک است .

find-font

9.Adobe Typekit

Adobe Typekit یک کتابخانه کامل از فونت ها را ارائه می دهد و با طرح اشتراکی خلاقانه همراه است.فونت های مورد نیاز خود را با پیدا کردن یک مجموعه از انواع مختلف از لیست پیدا کنیدو یا به سادگی یک تصویر از فونت که شما به دنبال آن هستید راآپلود کنید و موتور جستجو سعی خواهد کرد که بهترین نوع فونت را برای شما پیدا کند. همچنین اطلاعات مربوط به طراحان را هم در بر می گیرد.

find-font


10.Abstract Fonts

آیا به دنبال فونت هایی با کیفیت بالا که رایگان هستند و مجوز تجاری دارند، می گردید؟بیش تر این لازم نیست جست و جو کنید. فونتهای فراوانی از فونت های رایگان برای دسترسی آسان و رایگان استفاده می شوند. شما به راحتی می توانید فونت ها را در این سایت پیدا کنید و سیستم طبقه بندی ، جست وجو در آن را آسان می کند.

find-font


11. Fonstruct

Fonstruct یک ابزار فونت سازی است که به شما اجازه می دهد سبک های فونت خود را با استفاده از اشکال هندسی ایجاد کنید. هنگامی که فونت را ایحاد می کنید، این فونت های نوع واقعی را تولید می کند، آماده دانلود می باشد و می تواند در هر برنامه ای استفاده شود. این سایت بیش از 40،000 فونت مختلف را که توسط افراد در سراسر جهان ایجاد شده است، را نمایش می دهد. آنها همه به صورت رایگان برای دانلود هستند.

find-font

12. 1001 Fonts

1001 فونت، دراین سایت فونت های با کیفیت بالا را می توان با مجوز تجاری دانلود کرد. این شامل هزاران فونت است کهبه صورت منظم به روزرسانیمی شود. فونت مورد نظر خودرا از طریق استیل و وزن و سایز فونت ها میتوانید به راحتی پیدا کنید.

find-font


13. Urban Fonts

Urbanfont یک پلت فرم عالی است که مجموعه ای شگفت انگیز از فونت های رایگان را ارائه می دهد. نسخه های آزمایشی و نسخه های کامل وجود دارد که کاربران می توانند قبل از دانلود یک نسخه که متناسب با پروژه طراحی شما است را بررسی کنند. با ایجاد یک حساب کاربری، میتوانید فونتها را ذخیره کنید و بعدا استفاده کنید.

find-font


14. Behance

Behance دقیقا یک پلت فرم برای فونت های رایگان نیست. این یک شبکه اجتماعی برای طراحان و هنرمندان است تا کار و نمونه کارهاشان را به نمایش بگذارد. طراحان همچنین بسیاری از محتوای تایپوگرافی رایگان را در اینجا به اشتراک میگذارند. بهترین بخش از دانلود فونت ها این است که شما از طرح های منحصر به فردی استفاده می کنید که کمتراز سایر سایت ها استفاده می شود. با جستجوی فونت ها در وب سایت، شما می توانید لیستی از تمام فونت های رایگان موجود را مشاهده کنید. با انتخاب فونت های منحصر به فرد ، میتوانید فونت رایگان را دانلود کنید.

find-font

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.


ثبت نظر