آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

سال اول طراحی - چه چیزی باید در نمونه کارها باشد؟

سال اول طراحی - چه چیزی باید در نمونه کارها باشد؟ پسترا کامل بخوانید.
هنگامی که از حرفه خود در صنعت خلاقیت شروع می کنید، کارهایی را که انجام دهید مهم است که نه تنها استعداد و مهارت های فنی خود را به عنوان یک طراح نشان می دهد بلکه بر روند فکر شما و اینکه شما به عنوان چه فردی هستید تأکید می کند . نمونه کارها اغلب یک داستان در مورد طراحی و ارتباط شما با آن را می گوید. کارفرمایان به طور روزانه انواع نمونه کار ها را می بینند، چگونه می خواهید خود را منحصر به فرد کنید؟

پروژه های شما اغلب صحبت می کنند که به توانایی های شما به عنوان یک طراح مربوط می شود. باید به کارفرمایان گفته شود که شما قادر به تولید کارهایی هستید که در مقایسه با همتایانتان در هنگام ایجاد و بهبود کارهای دقیق تر به کار خود ادامه می دهید. وقتی چیزی را که می خواهید نشان دهید، از رویکرد "کمتر" بیشتر استفاده کنید. این حسی شامل 5 مورد از بهترین کارها را به جای انتشار همه پروژه های خود فقط برای پر کردن فضای لازم می سازد. کارفرمایان خیلی بهتر از بهترین کار شما و فهم هستند که چطور و چگونه هر کدام از 5 کار عالی را با 5 پروژه متوسط انجام می دهند.

علاوه بر این شامل طرح هایی است که به یک مشتری حرفه ای تجدید نظر می کنند. مفید است که پروژه هایی را که مورد علاقه شما هستند شامل کنید، این کار می تواند کار شما را در خارج از کلاس های طراحی خود انجام دهد. این حتی می تواند یک پروژه آزمایشی باشد که تا زمانی که مسیر شما را در مرحله بعدی حرفه ای خود قرار دهد، به شما اهمیت می دهد. برای نمونه کارهایتان مهم است که یک دید کلی از آنچه که میخواهید به عنوان یک طراح انجام دهید، به نمایش بگذارید. اگر شما به دنبال طراحی وب سایت هستید، مطمئن شوید نمونه هایی از کارهایی که در این زمینه انجام داده اید استفاده کنید . در نهایت کارفرمایان باید بتوانند حس کنند که چه چیزی برای شما مهم است.

# 6 راهنمایی ساده برای ساخت نمونه کارهای ضربه فنی

1. برجسته کردن کارهایی که می خواهید شناحته شود.

portfolio

تعبیه کار شما به شما امکان می دهد تا نوع پروژه هایی که می خواهید در آینده کار کنید را به نمایش بگذارید. پروژه های شما معمولا یک داستان می گویند این باید نشان دهد که شما چه کسی هستید و دنبال چه چیزی هستید. بنابراین اگر شما به دنبال طراحی جلد کتاب هستید، مطمئن شوید که شامل آثار هنری است که این علاقه را نشان می دهد. پروژه هایی را انتخاب کنید که هنرمندی خود، انتخاب مواد و تکنیک را نشان می دهد. طرح های خود را انتخاب کنید و از این فضا برای نشان دادن کیفیت پروژه های خود استفاده کنید.

2. بک استوری را تعریف کن.

portfolioیک بار دیگر شما نوعی از پروژه ها را انتحاب کنید و هنگامی پروژه هایی را که می خواهید نشان دهید، شروع به برنامه ریزی کنید تا چگونگی انجام پروژه را بگویید. علاوه بر نمایش تصاویر پررونق، بیننده را از طریق هر مرحله از فرآیند توسعه مفهوم خود، جذب کنید. ارائه روند خود را از ابتدا تا انتها به کارفرمایان ارائه دهید تا فرآیند فکر شما را درک کنند و احساسی به شما به عنوان طراح می دهد.
با عنوان و پاراگراف کوچکی که به آن بک استوری می گویند، با یک تصویر جذاب از پروژه شروع می شود. طرح های شما باید در مورد روند شما صحبت کنند. همه چیز در بالای صفحه، تایپوگرافی، تصویر و محتوا باید به اندازه کافی جذاب باشد تا تماشاگر بتواند اطلاعات بیشتری در مورد پروژه کسب کند. در اینجا یک نمونه عالی است که نشان دهنده روند طراحی سباستین گابریل، طراح ارشد UI در گوگل است.

3. از رابط کاربری هوشمندانه استفاده کنید.

portfolio

هنگامی که به نمونه کار شما میرسد، می خواهید کار خود را به مرحله ی مرکز تبدیل کنید. داشتن یک صفحه وب گیج کننده به کار شما کمک نمی کند. سادگی در طراحی بصری صفحه وب، کار شما را به جلو می برد. طراحی محیط بصری مناسب برای کار شما به طور موثر نمایش کار شما را نشان می دهد. بنابراین هنگام جستجو برای یک قالب نمونه کارها، مطمئن شوید که یک سایت را انتخاب کنید که به راحتی حرکت کند و طرح داشته باشد که برای کار خلاقانه شما مناسب است.

4.bio خود را شخصی سازی کنید.

portfolio

به عنوان یک خلاق، چشم انداز منحصر به فرد خود را که شامل دیدگاه شما در مورد طراحی و رویکرد شما به کار است، به اشتراک بگذارید. طراحان باید قادر به گفتن یک برنامۀ فوق العاده باشند تا بتوانند با تجربیات خود طراحی کنند و این که چگونه دیدگاه خود را که جهت خلاقیت آنها را شکل می دهد، توسعه می دهد. بستر زیست محیطی (bio) خود را با جزئیات دنیای واقعی، مانند مشتریانی که با آنها کار کرده اید، و نشریاتی که بخشی از آنها بوده اید، آنچر کنید. داستان خود را با چیزهای شخصی پایان دهید. در مورد تمایلات و سرگرمی های مورد علاقه خود صحبت کنید. با ایجاد بستری مناسب، شما مجبورید با یک آرایه وسیعی از مشتریان ارتباط برقرار کنید.

5. وبلاگ خود را اضافه کنید، دستاوردها و کار خود را به اشتراک بگذارید.

portfolio

دستاوردها و شایستگی های شما به شما این امکان را می دهد تا اعتماد مشتریان را به دست آورید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که آنها را شامل شوید زیرا این به شما کمک می کند. تبلیغ وبلاگ خود در وب سایت شما، راه دیگری برای کمک به شماست که توسط حرفه ای ها در صنعت مورد توجه قرار گیرد. یک وبلاگ باید ارزش کلی سایت داشته باشد، بنابراین اگر این فکر را از محتوا که شما به دنبال آن هستید نشان دهد، آن را شامل نمی شود.

6. صفحه وب و طرح های خود را حفظ نمایید.

portfolio

به عنوان طرح های خود وبا زمان تکامل یافته، مطمئن شوید که سایت خود را به سادگی و پشتکار به روز رسانی می کنید و مراقب باشید آن را استوار و پایدار با تم کلی حفظ کنید .

انتخاب تایپوگرافی مناسب و دارایی های بصری برای انتخاب پالت رنگ کامل می تواند به عنوان یک کار دلهره آور به نظر برسد. اما با ثروت اطلاعات و منابع آزادانه قابل دسترس در اینترنت، طراحان باید بتوانند عناصر و دارایی ها را برای اضافه کردن به طرح های خود پیدا کنند. شروع کار در یک حرفه خلاق سخت است. ما امیدواریم که این مقاله بینش کمی در مورد چگونگی ایجاد یک نمونه کارها ایجاد کند و در واقع، آگاهی از نام تجاری را در بازار اینترنت پرجمعیت امروز به وجود بیاورد.

نظرات خود را بامادر میان بگذارید.


ثبت نظر