آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

20 ابزارجفت کردن عالی قلم برای طراحان

فونت ها عناصر ضروری در فرایند طراحی هستند که واقعا می تواند وب سایت شما و یا هر طرح طراحی گرافیکی دیگررا برجسته کند. بنابراین مهم است که ترکیب مناسب فونت هارا با توجه به نگاه کلی پروژه تان انتخاب کنید.

هنگامی که شما نیاز به استفاده بیش از یک فونت برای یک پروژه دارید، اینکه فونت های دیگر را برای جفت شدن با آن پیدا کنید ممکن است دشوار و وقت گیر باشد. این جایی است که ابزار جفت شدن فونت مفید است! طراحان همیشه از ابزارهایی برای ساده تر شدن زندگی خود، از قبیل ابزار برنامه نویسی برای طراحان یا ابزارهای جفت شدن فونت در این مقاله قدردانی می کنند. این ابزار شگفت انگیز باعث صرفه جویی در پروژه می شود و به شما کمک می کند فونت های متناسب را به سرعت و به آسانی پیدا کنید.

این ابزار گزینه های مختلفی را برای انتخاب به شما می دهد و برای استفاده بسیار آسان است. همه شما نیاز دارید که فونت اصلی را که استفاده می کنید بسیاری از فونت های مشابه را برای انتخاب داشته باشید.

با استفاده از این گزینه ابزارهای جفت شدن فونت که فقط یک هدف دارند را برای مطابقت با شکل انتخاب شده خود مرور کنید. شما می توانید از یک یا همه این ابزار ها برای کمک به دستیابی به نتایج عالی استفاده کنید و لذت ببرید!

Google Type

Google بسیاری از فونت های موجود زیبا برای دانلود رایگان ارائه می دهد. با استفاده از نوع گوگل شما می توانید به راحتی کاغذهای جفت شده و فرایند طراحی را ساده تر کنید.

font

Type Genius

Type Genius، به عنوان وضعیت نام است، استفاده از آن بسیار آسان است، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که فونت خود را انتخاب کنید و 'پیدا کردن مسابقات' را فشار دهید. لذت ببرید!

font

Mixfont

Mixfont یک راه سرگرم کننده و ساده برای کشف و تجسم فونت های جدید است. شما می توانید فونت های مختلف را امتحان کنید و یا انتخاب کنیدکه فقط محبوب ترین ترکیب فونت هارا ببینید.


font

فونت ترکیبی توسط Typotheque

Typotheque یک ابزار عالی است که به شما کمک می کند که فونت های مختلف را از نوع لاتین، یونانی و سیریلیک جفت کنید. این مناسب برای طراحان گرافیک برای استفاده در پروژه های خود است.

font

Type Connection

اتصال نوع بسیار آسان و سرگرم کننده برای استفاده است و از نتایج عالی برخوردار است. با استفاده از این ابزار واضح شما می توانید فونت های سازگار بافونت خود را پیدا کنید و کار خود را ساده تر کنید.

font

Font Pair

Font Pair یک راه عالی برای پیدا کردن فونت های جفت شده بر اساس یک سری از فیلترها است: بدون serif، serif، cursive و غیره. این یک ابزار بسیار مفید برای هر طراح است و قطعا در فرایند طراحی کمک خواهد کرد.

font

Type Wolf

Type Wolf یک انتخاب شسته از فونت زرق و برق دار است که فونت های مختلف را ترکیب می کند. شما اطلاعات خاصی را در مورد هر فونت همراه با پیشنهادات عالی در مورد چگونگی پیدا کردن فونت مورد نظر خود پیدا خواهید کرد.

font

Typ.io

Typ.io به شما کمک می کند فونت انتخاب شده خود را با تن سازگاز کنید، همچنین فونت های دیگر به شما کمک می کنند بهترین را انتخاب کنید. همچنین به شما نمونه هایی از ترکیبات مختلف فونت را می دهد تا ترکیبات دیگر را مشاهده کرده و مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

font

Font Combinator

فونت ترکیبی کار شما را ساده تر می کند، زمانی که به فونت های مربوطه می آید. شما می توانید برخی از پارامترهای مانند فونت، اندازه و رنگ را انتخاب کنید.

font

Adobe Typekit

Adobe Typekit یک روش آسان و سریع برای پیدا کردن فونت های مناسب است. شما باید فونت خود را انتخاب کنید و فونت Webkit را که می توانید در پروژه های خود استفاده کنید، نشان می دهد.

font

Typespiration

Typespiration به شما اجازه می دهد تا بسیاری از وب سایت ها را با فونت های زرق و برق دار و پالت های رنگی جستجو کنید. در زیر هر نمونه، یک لیست با هر فونت مورد استفاده، ترکیب رنگ و اطلاعات بیشتر در مورد سایت داده می شود.

font

Fonts In Use

فونت ها در استفاده یک راه بسیار خوبی برای پیدا کردن فونت های مناسب در پروژه طراحی شما ارائه می دهد. نگاهی به ویژگی های کامل آن بیاندازید واز امروز شروع به استفاده آن کنید !

font

Mixing Typaces

Mixing Typaces در واقع فایل پی دی اف است که به شما امکان فونت را می دهد. شما باید فونت را از محور عمودی انتخاب کنید و مرجع آن را با فونت از محور افقی انتخاب کنید.

font

هنر ترکیب فونت

در اینجا یک ابزار خوب معرفی میشود که به شما کمک می کند جفت های مختلف فونت را در یک راه بسیار آسان ترکیب کنید. نگاهی بیندازید و از آن برای پروژه های طراحی خود استفاده کنید و لذت ببرید!


font

هنر مخلوط کردن انواع

این یک ابزار جفت شدن فونت خوب است که برای هر طراح بسیار مفید است. این مجموعه اطلاعاتی در مورد چگونگی ترکیب فونت های گوگل در بهترین حالت ارائه می دهد.

font

ده فرمان تایپوگرافی

این مجموعه ای از 10 قواعد است که نحوه استفاده بهتر و مطابقت با فونت های مختلف را مشخص می کند. این یک ابزار صرفه جویی در زمان صرفه جویی است و به شما کمک خواهد کرد که نتایج عالی به دست آورید.

font

Typecast

Typecast به شما کمک می کند تا فونت های مختلف را به هم متصل کنید و این باعث می شود که روند طراحی سریع تر و بهتر شود. این یک ابزار مفید برای هر طراح است. نگاهی بیاندازید!

font

Mixing and Matching Fonts

مخلوط کردن و تطبیق فونت یک infographic شسته و رفته است که به شما برخی از اطلاعات مفید در مورد نحوه انتخاب و ترکیب فونت های مختلف را می دهد.

font

Matcherator

Matcherator یک ابزار عالی است که به شما کمک می کند تا هر فونت را از یک تصویر که شما دارید شناسایی کنید. اگر این ابزار عالی نمی تواند فونت دقیق را تعیین کند، به شما یک انتخاب از فونت های مناسب را می دهد که می توانید استفاده کنید.

font

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.

(0)نظر


ثبت نظر