آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

20 نمونه از طرح فرم بسیار جذاب برای بازدید کنندگانی که به دنبال تکمیل کردن می باشند.

هرچند در طراحي وب سايت، امروزه طراحان وب توجه زيادي به طرح هاي فرم تماس ندارند، بعضي از وب سايت ها هنوز هم مي خواهند تجربه اي کاملا سفارشی و شخصی را از بالا به پايين ارائه دهند!

این 20 نمونه از وب سایت هایی استکه برخی از جالب ترین طرح های فرم را دارند و ما مطمئنیم که شما مشتاقید آن ها را ببینید! این چیزی شبیه لیستی است که تاریخچه طرح های فرم را از گذشته تا حال حاضر نشان می دهد! این طرح های فرم دارای سبک های مختلفی هستند و هر یک از آنها به روش خود منحصر به فرد است.

بیشتر طرح های فرم با کمک jQuery ایجاد می شوند. جی کوئری باعث می شود که نوارهای جست وجو را به طرز جالبی بچرخانید و زمینه های ورودی را با لمس ساده ایجاد کنید که واقعا تجربه کاربر را افزایش می دهد. چرا CSS استفاده نمی کنید؟شما ممکن است از خودتان این سوال را بپرسید.

خوب، اثرات مشابهی می تواند صرفا با CSS ایجاد شوند. این یک انتخاب کاذب است: برروی انتخابی توجه کنید که ما را قادر می سازد تاتوجه کاربر را به خود جلب کنیم، و همچنین یک ظاهر خاص را به عناصر اضافه کنیم. به علاوه، مقدار ورودی پیش فرض می تواند به عنوان یک تصویر پس زمینه اضافه شود که سپس با استفاده از: select فوکوس نیز حذف می شود.

اما دو مشکل کوچک وجود دارد. اولا: انتخابگر فوکوس توسط اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمیشود و دوم اینکه هنگامی که کاربر اطلاعات خود را درون فیلد ورودی وارد کرده است هیچ راهی برای اطمینان از مقدارهای پیشفرض، مجددا ظاهر نمیشود. این دقیقا جایی است که جی کوئری طول می کشد تا یک راه حل کامل را ارائه کند که سازگار با تمام مرورگرها است.

برخی از طرح های فرم در این لیست پیچیده تر هستند، در حالی که برخی دیگر، خطوط ساده و تمیز دارند. شما در مورد طرح های خود فکر می کنید؟

اینجا اند!

Contact formEddie Lobanovskiy

form

این فرم تماس توسط ادی لوبانوفسکی طراحی شده است و طراحی زیبا دارا است که مطمئنا بازدیدکنندگان وب سایت شما می خواهند سریعا آن را تکمیل و پر کنند.

Indofolio

form

Indofolio دارای طراحی رابط کاربری واقعا دوستانه است. این یک طراحی مسطح برای هر فرم تماس و تصویر پس زمینه است که بخشی از نمونه کارها به حساب می آید .

Cabedge

form

Cabedge یک فرم تماس بسیار زیبا است که با از پشت زمینه ای به صورت متنی ، نشانگرهای یکپارچه، آیکون های رسانه ای نارنجیکه کاملا با پالت رنگ وب سایت ترکیب می شوند، استفاده می کند. این قطعا یک مثالی است که باید در هنگام طراحی فرم تماس ذکر شود.

Soap Box

form

.Soap Box. ممکن است منبع خوبی برای الهام بخشیدن به شما در رابطه با فرم های تماس باشد. این وب سایت دارای فرم بسیار زیبا و دوستانه است. دارای پس زمینه آبی، جزئیات قرمز، تصاویر واضحو طراحی صاف و سادهاست.

Simple contact form

form

و اگر می خواهید فرم های تماس دوستانه تری داشته باشید، نگاهی به این فرم تماس ساده و الهام بخش خود بیاندازید. این چیزها را ساده نگه می دارد، اما به لطف فریم رنگی نیز پایدار است.

Surfuzz Sign Up Page Template

form

Surfuzz مناسب برای دوستداران ساحل است و باعث می شود که آنها سریعا ثبت نام کنند. این الگو می تواند در حقیقت مفید باشد و صفحه ثبت نام شما را خوب نگاه خواهند کرد.

Lionways

form

Lionways یک فرم ارتباطی منظم و مدرن دارد. وب سایت از نوار منو عمودی استفاده می کند. اگر بر روی "تماس" کلیک کنید، فرم تماس را مشاهده خواهید کرد،اما این بخشی از تصویر تمام صفحه روی پس زمینه است.

CreateOne Contact v2

form

CreateOne فرم تماس V2 یک فرم تماس بسیار خوب و مدرن است. این یک طراحی رابط کاربری دوستانه است که مطمئنا توجه بازدیدکنندگان وب سایت شما را جلب خواهد کرد.

Reverend Danger

form

Reverend Danger یک آژانس دیجیتالی است که با طراحی تعاملی تمرکز می کند و از لحظه ای که به وبسایت آن ها وارد می شوید، می خواهید نگاهی به طراحی شگفت انگیز و فرم تماس با وب سایت آن ها داشته باشید.

Contact form

form

این یک فرم تماس ساده و واضح است که می تواند یک منبع الهام بخش عالی برای پروژه های آینده باشد. این به همراه فیلدهای هشدار دهنده یساده اما موثر و آیکون های توصیفی می آید.

Flat Responsive Contact Form

form

اگر شما به دنبال یک مثال تماس ساده و پاسخگو هستید، به جای آن می روید. نگاهی به این مثال بیاندازید و با الهام گرفتن از آن ،بهترین فرم تماس برای وب سایتتان را بسازید.

Transparent Contact Form

form

اگر شما نمونه قبلی را دوست داشتید، مطمئنا این را هم دوست خواهید داشت. این نمونه طرح تاریک، طرح اولیه با زمینه های معمول و یک گرادیانت دکمه "ارسال" دارد.

Simple Contact Form Validation

form

اگر به دنبال نمونه های بیشتری از فرم ورود به سیستم هستید، ممکن است بخواهید به این طراحی نگاهی بیاندازید . بسیار تاثیرگذار است و مدرن به نظر می رسد . هم چنیندارای تنها دو زمینه، نام کاربری و رمز عبور است.

Clean Contact Form

form

فرم تماس ساده همه چیز را واضح نگه می دارد. این طراحی مینیمالیستی با زبانه های مختلف در فرم های تماس قرار دارد.

Contact modal

form

فرم تماس با modal همچنین می تواند یک نقطه شروع عالی برای پروژه های آینده باشد. این طراحی فشرده و قانع کننده ای دارد که برقراری ارتباط بین شما و بازدیدکنندگان وب سایت شما را بسیار ساده تر می کند.

Contact us form

form

این یک فرم تماس بسیار خوب و دوستانه است که مطمئنا توجه شما را جذب خواهد کرد. این یک طراحی صاف و منحصر به فرد و رنگی دارد و از پالت بزرگ رنگی استفاده می کند. دکمه گرد و آیکون های رسانه های اجتماعی فرم تماس کاملا ارگانیکدارد. در کل، به دلیل طراحی منحصر به فرد و دوستانه این مثال می تواند یک منبع عالی الهام بخش باشد.

Contact Page

form

این صفحه تماس به نظر می رسد مدرن و کاربردی است و اگر شما در یک پروژه مشابه کار می کنید، می تواند یک نمونه عالی باشد. این طراحی مینیمالیستی ، یک تصویر بزرگ افقی و برخی جعبه های متن زرد دارد.

Mojo Themes Sign Up

form

در تم های Mojo ، فرم ثبت نام می تواند یک نقطه شروع بسیار عالی برای وب سایت شما باشد. این فقط نیاز به برخی از اطلاعات اولیه در مورد کاربران می خواهد. در کل، این مثال موارد را ساده نگه می دارد و به دنبال طراحی تمیزی است.

iPhone App Login Form

form

این یک فرم ورود به سیستم آیفون است که دارای یک طراحی رابط کاربری دوستانه است. دکمه ها دارای رنگ های مختلف هستند و در پس زمینه خاکستری عالی هستند.

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.


ثبت نظر