آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

ابزار فتوشاپ رایگان برای طراحان وب

فتوشاپ یک ابزار همه کاره است و طراحان هنوز از آن برای ایجاد صفحات وب استفاده می کنند. غالباً بیشتر سازندگان "کشیدن و رها کردن" را ترجیح می دهند، زیرا به ما این امکان را می دهد که صفحات وب را همانطور که تصور می کنیم ایجاد و سفارشی کنیم. با این وجود، طراحان می توانند زمان زیادی برای ایجاد وبسایت با استفاده از این ابزار، مخصوصا در مقایسه با سایر ابزارهای موجود در بازار، برای طراحان ایجاد کنند. ما برخی از منابع، پلاگین ها، راهنمایی ها و ترفندهای رایگان را برای بهبود گردش کار فتوشاپ و افزایش کارایی خود جمع آوری کرده ایم تا بتوانید بر روی کار واقعی تمرکز کنید.

این مجموعه ای از منابع و پلاگین ها می توانند تجربه فتوشاپ خود را تغییر دهد به طوری که فرصت های جدیدی را برای گزینه های فونت، رنگ ها و سایر عناصر طراحی باز می کند.

pagelayers

Page Layers.1

تبدیل صفحات وب به فایل های PSDلایه ای با این ابزار. این نرم افزار مخصوصا هنگامی مفید است که میخواهید یک صفحه وب را دوباره طراحی کنید. یک تصویر از برنامه یا صفحه وب که میخواهید روی آن کار کنید بگیرید و از این ابزار برای تنظیم مجدد عناصر مختلف در سایت استفاده کنید برای ایجاد یک طراحی جدید که برای کسب و کار شما کار می کند.

شما می توانید از نسخه آزمایشی رایگان خود و یا خرید نسخه حق بیمه که هزینه حدود 34.99 دلار است استفاده کنید. - این است که با MAC OSXسازگار است.

bjango

2.Bjango Actions

این ابزار با انواع اقدامات فتوشاپ تعبیه شده است که می تواند گردش کار فتوشاپ را سریعتر کند. بهبودبهره وری از کار خود را با انتخاب یک عمل از مجموعه ای از اقدامات و اسکریپت. برداشتن یک تصویر، تغییر رنگ و اندازه تصویر، هرگز آسان تر نبوده است.

Renamy

Renamy.3

آیا از تغییر دادن دستی نام هر فایل در فتوشاپ خسته شده اید؟دانلود مجدد و دانلود آن را برای تغییر نام چندین اسناد با یک کلیک یک دکمه. شما می توانید تا 5 اسناد را با نسخه آزمایشی تغییر نام دهید. اگر شما یک کاربر فتوشاپ در دراز مدت هستید و در یک زمان با بیش از 5 لایه کار می کنید، ما به شدت توصیه می کنیم که نسخه برتر را دانلود کنید.

size-marks

Size marks.4

این اسکریپت ابزار مربع مستطیل شکل را برای علامت های اندازه گیری نشان می دهد. این اسکریپت ابزار مربع مستطیل شکل را برای علامت های اندازه گیری نشان می دهد.

ps-pen-panel

PS Pen Tool.5

این پلاگین به شما کمک می کند تا بین قلم های مختلف ابزار را تغییر دهید بدون نیاز به باز کردن منوی تنظیمات و تغییر تنظیمات ابزارهای ابزار Snap در روشن / خاموش. این افزونه به طراحان اجازه می دهد تا به راحتی آیکون ها را در فتوشاپ به جای Adobe Illustratorایجاد کنند.

ai-to-svg-plugin

AI2CZNVAS.6

این پلاگین نیازی به داشتن خروجی SVGها و کدینگ کردن انها به عناصربوم ندارد.این به شما اجازه میدهد که وکتورهای گرافیکی ایجاد کنید و از آنها به صورت کدهای HTMLخروجی بگیرید.

GuideGuide

Guidegide.7

انتخاب های شمارا تبدیل میکند به ابزارguides.شما میتوانید از میان انتخاب های زیاد guideکه همراه با نسخه خریداری شده این ابزار موجود است انتخاب کنید.این مخصوصا زمانی کاربردی است که شما صفحه ای با ساختارهای مختلف ایجاد کنید.

Screen

Subtle Patterns.8

اگر به دنبال این هستیدکه متن هایی را به وب سایتتان اضافه کنید ،این ابزار پیشنهاد میدهد مجموعه ایی از الگوهای مختلف که شما میتوانید دانلود کنید.Pat filesمی تواند مستقیماً به فتوشاپ ایمپورت شود.

/free-photoshop

INK.9

این بهترین ابزار برای طراحانی است که میخواهند موک آپ های وب سایت را در فتوشاپ ایجاد کنند. این تولید میکند تمام اطلاعاتی که شما نیاز دارید برای ساختن صفحه ی بعدی وب.این مهم است که امتحان کنید لایه ها ، سایز فونت، سایز ابزار و موقعیت دیگر ابزارها در مقابل این ابزار. INK را دانلود کنید تا بتوانید این اطلاعات را به آسانی تولید کنید.

photoshop

HTML Block.10

یکی دیگر از پلاگین هایی که کدهای HTMLرا رندر میکند و آن را در یک بلاک یا موقعیت خاص در فایل فتوشاپ شما قرار
می هد.این پلاگین را نصب کنید و کد را تولید کنید و با استفاده از آن به صورت زنده در مرورگر مشاهده کنید.

bjango

Magic Wand.11

این یک ابزار پیش ساخته شده چند منظوره است که عالی است برای ایجاد برش، می تواند لایه ها و گروه ها را محاسبه کند و حتی
می تواند استفاده شود برای شمارش تعداد پیکسل ها در انتخاب هنگامی که با پانل هیستوگرام استفاده می شود.

photoshop

Pictura.12

Picturaها به شما اجازه می دهد که تصاویر را به پروژه فتوشاپتان بدون ترک کردن محیط کاری، اضافه کنید.این یک ابزار کاربردی فوق العاده است برای طراحان گرافیک یک مرتبه که آن را نصب کنید به صورت خودکار به پنل فتوشاپ شما اضافه می شود.شما قادر خواهید بود تصاویر را جستجو کنید از طریق این پنل و آنها را به فایل هایتان اضافه کنید.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.


ثبت نظر