آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

10 ابزار موتور جستجو رایگان مورد نیاز برای ارتقای وب ساییتان

به عنوان صاحب یککسب وکار کوچک، و احتمالا یک چند شغله سخت گیر احتمالا می دانید که داشتن سئو بالا کار کوچکی نیست .ایجاد یک وب سایت بخش آسانی است. اما شما هنوز باید برای آوردن سایت خوددر آنجا در حالی که مشغول کسب و کارهستیدکار کنید .شما ممکن است کلمه مخففی برای خود داشته باشید.به عبارت دیگر سئو یابهینه سازی موتور جستجو به شما این امکان را می دهد که مخاطبین هدفمند بیشتری را جذب کنید و افراد بیشتری را به سایت خود بیاورید .به این روش فکر کنید :اغلب مشتریان احتمالی شما سعی دارند محصول یا سرویس شما را در گوگل پیدا کنند .اگر در بین نتایج اولیه ظاهر نشوید، وب سایت شما ممکن است در پرتگاه وب گم شود.

اول ازهمه، ممکن است بخواهید برخی از نکات برجسته موتور جستجو گر را بخوانید . علاوه بر آن، این مقاله با تشریح عالی سکوهای ساده و برنامه های تمیز را برای کمک به شما فراهم خواهد کرد ما بهترین ابزار موتور جستجو گر را برای شما گرد آوری کرده ایم .
اما این ابزار رایگان مانند یک فروشگاه متشکل از ابزارهای جستجوگر است.اساسا همه چیزهاییکه شما در یک مکان به نیاز دارید را دارد.بعد از پاسخ دادن به برخی سوالات ساده، و به طور خودکار یک برنامه شخصی را با گام های ساده برای بهبود رتبه بندی گوگل استفاده می کند .همه چیز توسط این ابزار دوستدار کاربراز نوشتن عناوین و توصیفات بهینه موتور جستجو گر برای پر کردن در متن تصویر شما پوشش داده میشود. به علاوه اگر یک حوزه شخصی پیدا کرده اید، می توانید به راحتی وب سایت خود را به گوگل متصل کنید و یک کلیک کنید .
این ابزار رایگان مثل یک مغازه توقف ابزار جستجو است . اساسا همه چیزهایی را که شما در یک مکان به آنها نیاز دارید را دارد .بعد از پاسخ دادن به برخی سوالات ساده، بخش جستجو در چند دقیقه در حالت جستجوی وب سایت شما بررسی میشود و به طور خودکار یک برنامه شخصی را با گام ، های ساده برای بهبود رتبه بندی گوگل استفاده می کند.ما می دانیم که ممکن است جستجو باسرعت کمیشروع شود اماتوجه کنید که شما مسیر سئو به سمت موفقیت را دنبال خواهید کرد .

کنسول جستجوی گوگل

کنسول جستجوی گوگل یک سرویس رایگان است که توسط گوگل به شما داده شده است .این یک ابزار کلیدی است که هر صاحب وب سایت باید چک کند که آیا آن ها می خواهند در مورد سئو به طور جدی صحبت کنند .با سئو به مجموعه کاملی از ویژگی هایی که می تواند به بهینهسازی وب سایت شما کمک کند,مانند:گزارشهایزیر نویستوانایی ارسال یک سیت مپ و بیشتر دسترسی پیدا خواهید کرد .این مواد مفید در بخش"ترافیک جستجو"اتفاقمی افتد. بر روی "تحلیل جستجو" کلیک کنید تا نامه های پرس و جو بالای گوگل را پیدا کنید که بیش ترین کلیک را از گوگل دریافت می کنند.اطلاعات ارزشمندی در این مورد وجود دارد، همان طور که زمانی شما متوجه شدید که کدام کلمات کلیدی برای آن رتبه بندی بهتر است، می توانید بر روی بهینه سازی آن صفحات تمرکز کنید و یا می توانید صفحات جدیدیبرای پاسخگویی به عبارات جستجو شده ایجاد کنید وحتی ترافیک بیشتری نیز دریافت کنید.

تحلیل های گوگل

تحلیل های گوگل یک پلت فرم استفاده شده برای آنالیز عملکرد سایت شما است .که به شما این امکان را می دهد که همه نوع اطلاعات مربوط به سایت خود را ردیابی کنید مثل:چطور بازدیدکنندگان به سایت شما رسیدند، چند نفر از یک صفحه خاص بازدید می کنند و یا اینکه چقدر زمان برای دیدن آن صرف می کنند. دانستن این مواردبه شماکمک خواهد کرد تا محتوای بهتری برای مخاطبین خود ایجاد کنیدکه به نوبه خود تاثیر مثبتی بر جستجو دارد . همچنینمکانی است که در آن می توانید ترافیک ارگانیک خود را پیدا کنید، به این معنی که ترافیک سایت که از طریق تاکتیکهای تبلیغاتی آنلاین پرداخت نشده است. شما می توانید در تاریخ های مختلف امتحان کنید تا ببینید عملکرد ارگانیک وب سایت شما در طول زمان افزایش یافته است یا خیر. ممکن است در ابتدا تجزیه و تحلیل گوگل کمی فنی به نظر برسد، اما در واقع بسیار شهودی است .این موضوع را بررسی کنید تا تمام چیزهایی که نیاز دارید در مورد چگونگی استفاده از تجزیه و تحلیل گوگل بدانید را کشف کنید.

تحلیل گوگل به عنوان ابزار مهم جستجو

آذران تک
پیشنهاد ویژه

این یک نکته کلیدی رایگان است که به شما انبوهی از ایده ها و پیشنهادها برای جستجو را شکل می دهد که شما ممکن است فکر استفاده از آنها رانکنید. یک یادآور سریع :کلمات کلیدی دو یا پنج واژه ای هستند که توسط جستجوگران در هنگام جستجوی یک چیز آنلاین استفاده می شوند .این بسیار مهم است که شرایط مناسب را به محتوای وب سایت خود به طوری که روباتهای گوگل می توانند شما را به عنوان یک نتیجه مناسب برای یک جستجوی خاص شناسایی کننداضافه کنید. این دقیقا جایی است که پیشنهاد ویژه وارد می شود . این ابزار خارج از کلیدواژه گوگل و عملکرد خودکار گوگل است . کلمات کلیدی می توانند شما را راهنمایی کند تا بهتر و بیشتر به دنبال شرایطی بگردید که بتوانید محتوای وب سایت خود را وارد کنید .به عنوان مثال، اگر شما یک هنرمند منظره هستید که سعی دارید وب سایت خود را به صورت آنلاین دریافت کنید، ممکن است متوجه شوید که "باغبان "اصطلاحی است که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد و بنابراین بهتر است در وب سایت خود اضافه کنید.

کلمات کلیدیشروع به ظاهر شدن در همه مکان هایی مانند جستجوی گوگل، گرایش ها گوگل، پاسخ به مردم و چیزهای دیگر کرده اند . تمدید مدت کار چگونه است؟این کار اساسا به شماجهانی می دهد(نه به لحاظ جغرافیایی )که در صفحات نمایش داده می شوند .حجم جستجو که مقدار میانگین جستجوهای ماهانه است به شما این امکان را می دهد که بدانید شرایط سرچ عمومی چقدر است .و هرچه تعداد آن ها بالاتر باشد، شانس شما برای افرادی که بیشتر وب سایت و یا وبلاگ شما را در گوگل جستجو میکنند بیشتر است.اگر شما یک عکاس هستید جستجوی عبارت "عکاسی" ممکن است حجم بالایی از را جستجو داشته باشد ، اما رتبه بندی آن بسیار مشکل خواهد بود .
جواب دادن به مردم
فقط یک موضوع گسترده را در جعبه جستجو، مرتبط با کسب وکار خود بنویسید و روی "سوالات "کلیک کنید .شما به لیستی از سوالات و موضوعاتی که میتوانند منبع الهام بزرگی باشند دسترسی پیدا خواهید کرد .دانستن اینکه مردم درباره موضوع کسب و کار چه چیزی می خواهند به شما این امکان را می دهد که در مورد نیازها و سوالات مخاطبین خود درک بهتری داشته باشید و اینکه چطور می توانید به آن ها راه حل بدهید.بیایید بگوییم، شما صاحب یک مزرعه هستید و به دنبال موضوع مقاله بعدی خودهستید تا وبلاگ سایت تان را پست کنید .لطفا جعبه جستجو ابزار را با کلمه "گیاهان "پر کنید با این کار جستجو گر گوگل شروع به پیدا کردنکلمات کلیدی پشت سر هم خواهد کرد.
این یک ابزار جستجو است که به یافتن کلمات کلیدی کمک می کند.

گوگل دات کام ناشناخته

استفاده از گزینه ناشناخته در مرورگرتان باعث می شود که شما احساس یک کارآگاه را در صحنه جرم داشته باشید .اما در واقع، این یکی از بهترین روش ها برای گرفتن صفحه نتایج غیر ضروری گوگل است .می بینید، وقتی از گوگل کروم برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنید، احتمالا با ایمیل شخصی خودوارد می شوید و شما به طور مرتب تاریخچه مرور را پاک نمی کنید .این به این معنی است که گوگل درباره شما خیلی چیزها می داند. پس وقتی تاریخچه ی مرورگر را پاک میکنید ودر گوگل چیزی مینویسید، به این ترتیب شما به نتایج عادلانه دسترسی خواهید داشت و می توانید رقابت خود را بهتر کنید .با جستجو به صورت ناشناس، می توانید محتوایی که در حال حاضر در رده بندی قرار دارد را بررسی کنید و درک کنید که آیا چیزی وجود داردکه بتوانید آن را انجام دهید تا چیزی خلق کنید که برای جستجو کنندگان ارزشمند ترباشد .
Buzzsumo
این ابزار خوبی برای فهمیدن این است که محتوای شما در تمام شبکه های اجتماعی چگونه عمل می کند .این نوار ابزار چگونه کار می کند؟شما آدرس وب یک قطعه از محتوا را وارد می کنید، و این به شما نشان می دهد که چند سهم در توییر ، فیس بوکدارید . ممکن است با خودتان فکر کنید، این کار چه ربطی به seoدارد؟, حق با شماست,لینک هایی که از کانال های رسانه های اجتماعی دریافت می کنید به اندازه لینک های وب سایت های خارجی قدرت یکسانی ندارند .اما آن ها به آوردن ترافیک بیشتر به سایت شما کمک میکنند اگر بسیاری از خوانندگان یک قطعه خاص از محتوا را به اشتراک بگذارند،به این معنی است که آن ها از آن لذت برده اند، زمان بیشتری را در سایت شما سپری کرده اند.اینهم یک افزایش seo است.توجه عمومی :قدرت رسانه های اجتماعی را دست کمنگیرید.
نوار ابزار MOZ
این نوار ابزار مفید یک ابزار مهم جستجو برای به دست آوردن یک دیدگاه خوب درباره هر وب سایت، از جمله وب سایت خودتان است .این روش، رقابتی بودن یک حوزه را با دادن امتیاز1 به 100 به نام دامنه اداره,تجزیه و تحلیل میکند .این امتیاز با استفاده از معیارهای مختلف محاسبه می شود و اساسا به شما می گوید که چه مقدار قدرت جستجو در یک وب سایت وجود دارد . شما می توانید سعی کنید بفهمید که آیا می توانید با محتوای خود رتبه کسب کنید. برای این کار امتیاز مرجع دامنه خود را بررسی کنید و آن را با آن هایی که در نتایج جستجو برای کلمات کلیدی شما ظاهر می شوند مقایسه کنید .اگر تعداد صفحاتی که ظاهر می شوند در محدوده یکسانی باشند، شانس شما برایرتبه بندی بهتر خواهد بود .گذشته از این، شما می توانید به حالت آنالیز کامل بروید و همه انواع اطلاعات دیگری را در مورد یک سایت مثل :عناصر صفحه بر روی صفحه، عنوان و شرح، تیتر، و میزان نویسه های هر عنصر بررسی کنید.

آذران تک
شکارچی نامه الکترونیک

این ابزار به شما این امکان را می دهد که آدرس ایمیل هر کسی را در یک کلیک پیدا کنید .این کاربرای اینمفید است که به وبلاگ نویسان آنلاین دست پیدا کنید .در واقع، مالکان وب سایت همیشه این اطلاعات را به راحتی در صفحه تماس خود ندارند .این روزها وبلاگ نویس های تاثیرگذار و مجلات آنلاین می توانند به طور جدی محتوایشما راتقویت کنند و به افزایش بازدید وب سایت شما در حوزه اینترنت کمک کنند .بیش از آن، هنگامی که وب سایت های با کیفیت بالا به سایت شما مراجعه میکنندگوگل به شما توجه خواهد کرد و به شما کمک خواهد کرد که برایتان مفید باشد.


لطفا نظرات خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید متشکریم.


ثبت نظر