آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

20 قالب وب سایت رایگان Wix برای وب سایت های بدون کد گذاری

اگر شما به دنبال راه اندازی یک وب سایت هستید و ازبرنامه نویسی چیزی نمی دانید، قالب های Wix رایگان،راه حل هستند. شما به راحتی می توانید وب سایت های حرفه ای را با Wix ایجاد کنید و از مزایای بسیاری مانند روند نصب سادهو سفارشی سازی، طراحی مدرن و دیگر گزینه های فوق العاده بهره مند شوید. بنابراین، ما یک لیست از 20 قالب وب سایت رایگان Wix برای وب سایت های بدون کد گذاری ایجاد کرده ایم و ما مطمئن هستیم که شما الهام بخش پیدا خواهید کرد.

گاراژ ماشین Vintage

قالب Vintage Car Garage Wix یک اثر بصری عمیق را از طریق طراحی کل ایجاد می کند، اما همچنین با بسیاری از عناصر پویا و جذاب. این قالب رایگان Wix مینیمالیستی و ظریف است و از تصاویر ماشین با کیفیت بالا تمام صفحهمحسوب می شود. این قالب رایگان به هر علاقه مندان به خودرو و موتور سیکلت و متخصصان خودرو اختصاص یافته است.

wix

فروشگاه کتاب ویژه

فروشگاه کتاب معروف، یک قالب Wix است که برای استفاده رایگان است و به کتابفروشی های دیجیتال، وب سایت های کتاب الکترونیکی و ناشران مجلات آنلاین اختصاص یافته است. این یک ظاهر ظریف، طراحی خوب ساختار، بسیاری از قالب های طرح بندی، بخش های وب سایت عالی و بسیاری از ویژگی های عالی برای تجربه غنی سازی است.

wix

هنر موسیقی

قالب وب سایت Music Art Wix دارای یک طراحی ساده، شفاف و ریز، مدرن و زیبا و اختصاص داده شده به وب سایت های مرتبط با موسیقی است. این می تواند توسط هر حرفه ای از موسیقی، خواننده، آهنگساز و موسیقی دان یا وبلاگ نویسان برای نمایش آثار، وابستگی ها و ترجیحات اخیر و تبلیغ ویدیوها و آهنگ ها مورد استفاده قرار گیرد. این الگو Wix رایگان همراه با ابزارهای سفارشی سازی عالی، رابط کاربری آسان ، طراحی کاملا پاسخگو و خیلی بیشتر می باشد.

wix

بازیگر و رزومهمدلی

بازیگران، مدل ها و شخصیت های تلویزیون می توانند از این الگوی وب سایت برای برجسته کردن مهارت های خود استفاده کنند، رزومه خود را ارائه دهند و مطمئن شوند که متوجه شده اند. طراحی باطراوت، درجه یک و ظریف، کاملا پاسخگو است و با استفاده از ابزارهای سفارشی سازی، بخش های مفید و نمایش های منوها و بسیاری از عناصر پویا دیگر که به ایجاد یک وب سایت کامل کمک می کند، ساده می باشد.

wix

رستوران ژاپنی

این الگو Wix به وب سایت های آشپزی و رستوران اختصاص داده شده است. طراحی فوق العاده سبک، حداقلی و خلاق، 100٪ پاسخگو و بسیار قابل تنظیم است.

wix

کیک جشن

کیک جشن دارای یک طراحی مینیمالیستی و شادمانی است و مخصوصا برای طراحان کیک، سرآشپزهای شیرینی و نانواییها طراحی شده است.این طراحی جذاب به طور کامل پاسخگو است و بر روی هر دستگاهی کامل است و فوق العاده برای محصولات شیرینی برای کسانی که مایل به استفاده از پلت فرم سایت وب سایت Wix هستند عالی است.

wix

شرکت ساختمانی

همانطور که می بینید، این قالب Wix برای هر شرکت ساختمانی مناسب است. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نمایش آثار و خدمات اخیر از طریق قالب نمونه کارها بزرگ. این یک طراحی کاملا پاسخگو و آسان برای استفاده از ابزارهای سفارشی سازی است.

wix


مربی موفقیت


مربی موفقیت، قالب Wix رایگان برای مربیان شخصی است و با طراحی مینیمالیستی و مدرن، گالری عکس های عالی، قالب های قالب و بخش ها، ابزار های عالی برای سفارشی سازی و بسیاری از ویژگی های آرام می باشد.

wix

مشاور

مشاور یک راه حل عالی برای نشان دادن یک قالب وب سایت برای Wix می باشد که خدمات شما را برجسته می کند و ارائه کاملی از چگونگی کمک به مردم به عنوان یک مشاور شخصی می دهد. طراحی مدرن، شسته و رفته و سازماندهی شده، کاملا پاسخگو و بسیار قابل تنظیم است، بنابراین شما می توانید یک وب سایت جذاب بدون پرداخت هزینه ایجاد کنید.

wix

رستوران گیاهخواری


رستوران گیاهخواری قالب Wix مبتنی بر تصاویر با کیفیت بالا و عمیق بصری تمام صفحه از ظروف جذاب است. همانطور که از نام آن مشخص است، این یک انتخاب عالی برای هر رستوران گیاهی است که منو قیمت و اطلاعات مربوط به دستور العمل ها و مکان را نمایش دهد. این با بخش گالری عالی، ابزار قدرتمند برای سفارشی سازی و بهینه سازی، طراحی کاملا پاسخگو است که برروی هر دستگاهی کامل به نظر می رسد و با بسیاری از دیگر ویژگی ها سازگاری دارد.

wix

شرکت حسابداری

قالب حسابدار Wix یک صفحه بزرگ برای حسابداری را ایجاد می کند و با ویژگی هایی مانند طراحی کاملا پاسخگو، ظریف و حرفه ای، ابزار سفارشی سازی عالی، طرح بندی ها و بخش های به خوبی ساختار یافته و موارد دیگر می آید. از همه بهتر اینکه مجانی می باشد.

wix

طراح مد

این قالب Wix همانند سایر وب سایت های مرتبط با مد، هدف ایجاد یک تاثیر عمیق بصری بر روی بازدید کننده است. بنابراین، طراحی فوق العاده مینیمالیستی، مدرن و درجه یک است و بر اساس تصاویر با کیفیت بالا تمام محصولات مد مدرن است. این تم رایگان ، Wix را برای نصب آسان انتخاب مناسب برای هر وبلاگ مد، عکاسان مد و وب سایت فروشگاه مد آنلاین،استفاده می کند.

wix

پاپ فروشگاه مد

این قالب رایگان Wix به وب سایت های فروشگاه آنلاین اختصاص داده شده و با ابزارهای سفارشی سازی عالی، طراحی کاملا پاسخگو، مجموعه ای پویا از عناصر ایجاد شده به ویژه برای کمک به نمایش اطلاعات و تصاویر محصول و بسیاری از گزینه های عالی دیگر برای کمک به شما در راه اندازی فروشگاه خود می آید.

wix

شرکت معمار

اگر شما یک معمار هستید و به دنبال ایجاد وب سایت خود برای نمایش آثارتان هستید، شرکت معمار انتخاب خوبی برای آن است که از قالب وب سایت Wix رایگان استفاده می کند. نه تنها می توان آن را به عنوان یک صفحه پاییننمونه کارها برای حرفه ای استفاده کرد، بلکه برای یک شرکت معماری بزرگ به عنوان آن است که یک طراحی حرفه ای، تمیز، مدرن و حداقلی است که می تواند تاثیر بصری عمیق ایجاد کرد. این می تواند به راحتی سفارشی شود و شما می توانید این جنبه را شخصی سازی کنید و با استفاده از آناصول خود را نشان دهید. این قالب Wix همراه با ابزارهای سفارشی سازی عالی، بسیاری از پوسته ها، بخش ها و گزینه های نمونه کارها طراحی شده و به نظر می رسد حرفه ای، درجه یک و مناسب برای هر دستگاه باشد.

wix

کیک عروسی

این تم Wix رایگان دارای ظرافت ظریف و مدرن، نگاه ساده و تمیز، گالری تصاویر چشمگیر و گزینه های بسیاری برای طرح بندی ها و بسیاری از بخش ها است. این طراحی کاملا پاسخگو است و به نظر می رسد برروی هر دستگاهی کامل است. این تم دارای یک پشتیبانی عالی، یک روند آسان نصب و سفارشی سازی و خیلی بیشتر است.

wix

عکاسی شهری

عکاسی شهری یک قالب وب سایت رایگان برای ویکس است که به عکاسان حرفه ای اختصاص یافته است. این برای نمایش آثار،بسیار عالیاست، و آنیک گالری تمام عرض، طراحی فوق العاده مینیمال و بسیاری از ابزار های عالی برای سفارشی سازی دارد.

wix

عکاس غذا

عکاس غذا یک الگومناسب برای Wix برای عکاسان حرفه ای ،غذا، آشپز و وبلاگ های پخت و پز است. این طرح بندی نمونه کارها، گزینه های متعدد برای بخش ها و برای سفارشی سازی دارد و طراحی کاملا پاسخگو است.

wix

رستوران وگان

قالب Wix رایگان رستوران وگان آسان است برای نصب و استفاده، طراحی مدرن وواضح و کوچک و مناسب برای رستوران ها وگان است. این به طور کامل در هر دستگاه پاسخگو است، ابزار سفارشی سازی عالی و بسیاری از ویژگی های مفید دیگر را هم دارد.

wix

فروشگاه تلفن و تبلت

این قالبWix رایگان برای هر فروشگاه آنلاین محصولات الکترونیکی مانند تلفن و تبلت مناسب است. طراحی پویا و مدرن، کاملا پاسخگو و آسان برای سفارشی کردن است.

wix

گروه در حال اجرا

Running Group یک وب سایت رایگان Wix است که به فعالیت های ورزشی مانند پیاده روی، دویدن و تناسب اندام اختصاص دارد. طراحی واضح ، شسته و رفته و مدرن است، به طور کامل پاسخگو به هر دستگاه و مناسب برای وب سایت های مرتبط با ورزش است. با استفاده از این الگواینکه تمام تصاویر و فیلم ها و هر عنصر طراحی دیگر را تغییر دهید، بسیار آسان است.

wix

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.


ثبت نظر