بازی تغییر روند بازاریابی ایمیل در سال 2019

بازی تغییر روند بازاریابی ایمیل در سال 2019

بازی تغییر روند بازاریابی ایمیل در سال 2019

در حال حاضر نزدیک به 4 میلیارد کاربر ایمیل در سراسر جهان وجود دارد - تقریبا نیمی از کل جمعیت جهان! و با ROP به طور متوسط 3،800٪، شما باید بهترین کار را انجام دهید تا بتوانید صنایع بازاریابی پست الکترونیک خود را ارتقا دهید.

در اینجا برخی از روند بازاریابی ایمیل وجود دارد که می تواند کسب و کار شما را به سطح بعدی در سال 2019 برساند.

toolbox طراح وب شما
دانلود نامحدود: 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم و طراحی دارایی

 

www.ampproject.org/

 

 اجرای AI

اگر هنوز شروع نکرده باشید، سال 2019 سالی است که شما شروع به اجرای AI برای تلاش های  بازاریابی ایمیل کنید. بسیاری از ابزارهای موجود در بازار وجود دارد که می تواند به شما در انجام موارد زیر کمک کند:

    بالا  آمدن با خطوط موضوع و تصاویر
     سفارشی سازی محتوا بر اساس تعاملات گذشته فرد با ایمیل های قبلی
     پیش بینی زمانی که کاربران می توانند اشتراک را لغو کنند.
     كارشناسان پرورش ایمیل
     ارائه بینش در مورد کدام نوع محتوا به
ترافیک وب سایت منجر می شود.

اینها فقط چند نمونه از  یک مجموعه کامل از ویژگی هایی  است که AI می تواند برای بازاریابی ایمیل خود به ارمغان بیاورد. اما قبل از اینکه به سمت راه حل بروید، نگاهی به عناصری که فکر می کنید می تواند به کمپین شما کمک کند، بیاندازید و بر اساس نیاز تصمیم گیری کنید.

 

email-marketing

 

AMP برای ایمیل

AMP (صفحه های موبایل سریع) یک ابتکار گوگل برای سرعت بخشیدن به زمان رندر صفحات وب در دستگاه های تلفن همراه است. این تکنولوژی به بازاریابان اجازه می دهد تجربیات یک وب سایت را در یک ایمیل ایجاد کنند. این می تواند شامل موارد زیر باشد:

    استفاده از چرخ ها و آکوردها
    پذیرش ورودی کاربر
    مرور محتوا را مستقیما از صندوق دریافت کنید.

اما احتمالا قسمت  هیجان انگیز آن  توسط AMP به ایمیل، توانایی برای به روز رسانی محتوا است. برای مثال، امروز،  یا روز بعد، وب سایت ریتز کارلتون را می بینید، هتل می تواند لیستی از اتاق های موجود را برای شما ارسال کند. هنگامی که شما در هفته بعد برای پیدا کردن اطلاعات تماس هتل، به همان ایمیل می روید، می بینید که محتوای با آخرین لیست های موجود به روز شده است.

ایمیل که ثابت نمی ماند - این برکت به بازاریابان خواهد بود.

علاوه بر این، زیرا هنوز برای همه ارائه دهندگان خدمات ایمیل در دسترس نیست، AMP نیز با مشتریان پشتیبانی نشده ایمیل سازگار است. این به این معنی است که محتوای آن فقط به زبان نشانه گذاری قدیمی تر می شود اگر آن پشتیبانی نشده است.

 

email-marketing

 

افزایش تقسیم بندی و گروه بندی

اگر لیست خود را در سال 2019 به بخش های مختلف تقسیم نکنید، شما این کار را درست انجام نداده اید. با توجه به HubSpot، ایمیل های تقسیم شده و هدفمند تقریبا 58٪ از کل درآمد را تشکیل می دهند. این عمدتا به این دلیل است که به شما امکان می دهد گروه خاصی از افراد را با یک پیام شخصی برای نیازهای فردی خود هدف قرار دهید.

به عنوان مثال، می توانید یک گروه را بر اساس سرویس های جریان محتوا ترجیح داده، موقعیت جغرافیایی و تاریخ های انتخاب ایمیل  را انتخاب کنید.

بنابراین اگر مثلا یک بازاریاب یک جشنواره موسیقی در کالاباساس، کالیفرنیا را سازماندهی می کند، می تواند یک مبارزات انتخاباتی را بر اساس:

    افرادی که در شعاع 200 میلیمتری Calabasas زندگی می کنند.
    افرادی که به طور منظم ایمیل تبلیغاتی از شرکت را  باز می کنند.
    افرادی که محصول مربوط به موسیقی را از شرکت خریداری کرده اند.
    افراد زیر 40 سال

از آنجا که شما ایمیل های گروه بندی شده را به افرادی که در واقع علاقه مند به دریافت آنها هستند، ارسال می کنید، این امر به نرخ باز بالاتر، نرخ بالای کلیک و روابط بهتر مشتری منجر خواهد شد.

محتوای تعاملی

SnapApp محتوا تعاملی را به عنوان محتویاتی که مستلزم مشارکت فعال شرکت کنندگان است، فراتر از صرفا تماشا یا خواندن تعریف می کند. پس کسانی که در تعامل هستند، نتایج واقعی در زمان و نتایج بسیار مهم مربوط به آنها را دریافت خواهند کرد.

 

email-marketing


 انیمیشن فوق العاده بالا فراتر از اسلاید تصاویر عمومی از سفر و محتوا شیوه زندگی است. به عنوان مثال، اگر روی «تور پیاده روی» کلیک کنید، برای  شما یک پیشنهاد ارائه می دهند، چرا با تور معمولی متفاوت است و یک CTA برای بررسی دسترس پذیری تور ارائه میشود. این نه تنها بسیار جذاب و بصری جذاب است،بلکه  بسیار مفید است.

طبق گفته Martech Advisor، محتوای تعاملی نرخ بازشو را 73٪ افزایش می دهد. و اگر تا به حال با خودتان تعامل داشته اید، خواهید فهمید که چرا.

 

email-marketing

 

گفتگو بیشتر در محتوا

در مورد محتوای جذاب، ایمیل ها در سال 2019 از فروش  به داستان سرایی بیشتر تغییر خواهند کرد. داستان گویی در ایمیل به این معنی است که شما با ارائه یک ارتباط احساسی، محتوایی را ارائه می دهید که مخاطبان را جذب می کند.

همانطور که توسط معیار اشاره شد، این نوع از محتوای ایمیل:

     ارائه داستان هایی در مورد نقاط درد مشتریان متمرکز شده است.
     ارتباط بین نام تجاری و مشتریان خود را از بین می برد.
     فشرده سازی تبلیغاتی از ایمیل های برند را کاهش می دهد.

در مثال "Storytelling در محتوا" به  اشاره گر معیار در بالا اشاره شده، Patagonia در مورد تلاش های خود برای حفظ پایداری محیط زیست صحبت می کنند. این موضوع به مخاطبانشان ربط دارد به عنوان علاقه مندان به خارج از منزل که اززمین بازی خود مراقبت می کنند.

 

email-marketing

 

تایمر شمارش معکوس

تایمر شمارش معکوس، ایجادکننده  احساس فوری، که یک روش اثبات شده برای افزایش فروش تبدیل شده است. این تایمر همچنین یک قدرت ایجاد می کند که یک CTA  می تواند توسط گیرندگان ایمیل در یک لحظه پردازش شود.

همچنین، تایمر شمارش معکوس به عنوان یک ابزار عالی برای ایجاد پیش بینی است ، که پس از آن نرخ های باز ایمیل های پی در پی را افزایش می دهد. به عنوان مثال، اگر شما یک ایمیل با یک تایمر برای فروش فلش ارسال کنید، اگر گیرنده شما با دقت هدف قرار گرفته باشد، شانس این است که منتظر ایمیل بعدی با اطلاعات بیشتر در مورد فروش باشید. این امر می تواند به ایمیل های آینده منجر شود که در صندوق های پستی آنها فورا مشاهده می شود.

مکالمات انسانی

همانطور که مردم بیشتر و بیشتر به اصالت پایبند هستند، ترجیح می دهند که در ارتباط با افراد دیگر با پیام های شرکتی مشارکت داشته باشند. به این معنی است که محتوای ایمیل شما باید شخصیت بیشتری داشته باشد تا یک ارتباط واقعی با مخاطبان شما ایجاد شود.

با این حال مهم است که توجه داشته باشید که تن ایمیل های شما باید مخاطبان هدف را در نظر بگیرد.

در مثال «نوشتن در زنگ های مکالمه» که توسط Benchmark ذکر شده، Chubbies شخصیت نام تجاری خود را به عنوان شخصیت بی رحمانه ای که مایل به خنک شدن و لذت بردن از چند آبجو است، بازی می کند. در حالی که آنها اساسا مشتری خود را به سمت یک خرید هدایت می کنند، مانند یک دوست  به نظر می رسد اما فقط یک پیشنهاد دوستانه می باشد.

 

email-marketing

 

بازاریابی ایمیل همچنان یک ابزار ارزشمند  قابل پیش بینی در آینده است. استفاده از روند و نوآوری های تکنولوژیکی نه تنها بازاریابی ایمیل شما را افزایش می دهد، بلکه کسب و کار شما را نیز افزایش خواهند داد.

در سال 2019 چه برنامه ای برای اجرا دارید؟

نظرات خود را با شرکت آذران تک در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها