آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونه مشترکین بیشتری را به وبلاگ خود یا فهرست پستی خود اضافه کنید

چیزی که درحضور آنلاین شما نمیتواند در معرض آنقرار نگیرید بازدید است.زمانی که آمار بازدیدتان را میبینید،می فهمید که در مسیر درست قرار دارید .وبلاگ نویسی و نوشتن خبرنامه دو روش قدرتمند برای گسترش دسترسی به مخاطبین جدید هستند .پس، یک وبلاگ بزرگ و یا یک فهرست پستی عالی بر روی یک دایره مشتاق از مشترکین خود تکیه دارد .
به عنوان یک وبلاگ نویس یا ویراستار روزنامه، شما دو هدف اصلی دارید .اولی، ایجاد محتوای آنلاین عالی است، که به راحتی می توانید با استفاده از پلت فرم های آماده مانند سازنده وردپرس انجام دهید دومی، افزایش مداوم تعداد مشترکین است که بامحتوای عالی شما را دنبال می کنند .هر بازدید کننده یک مشتری به حساب میاید.در این مقاله ما بر روی هدف دوم تمرکز خواهیم کرد و چندین روش موثر را برای دستیابی مشترکین بیشتر به وبلاگ یا خبرنامه تان نشان خواهیم داد.

فرآیند درخواست کردن را ساده کنید
به همان اندازه که محتوای شما ممکن است خوب باشد، مردم برای به دست آوردن به روز رسانی منظم از شما به خود زحمت نمی دهند .فرآیند درخواست اطلاع رسانی باید ساده، شهودی و صریح باشد .ساده ترین راه این است که از برنامه ویکس استفاده کنید که به شما اجازه میدهداطلاعات تماس دنبال کننده ها را به آسانی جمعآوری کنید با استفاده از این کار شما میتوانید زمینه اشتراک را طراحی کنید تا بصورت برجسته ای در سایت ظاهر شود، بنابراین بازدیدکنندگان نمی توانند آن را از دست بدهند .زمانی که برنامه راراه اندازی می کنید، خودتان را در جای مشترکین خود قرار دهید.

در کجا باید فرمها را قرار دهیم؟ چقدر باید بزرگ باشد ؟ کدام رنگ ها بیش ترین انگیزه را خواهند داشت؟ پاسخ صحیح به این سوالات به شما کمک می کند روند را ساده کرده و افراد بیشتری را ثبت نام کنید .


چگونه تعداد بیشتری از مشترکین خود را به فهرست پستی تان ارسال کنید

ایجاد یک حضور آنلاین قدرتمند با ویکس به این معنی است کهبه شما امکان ویرایش، به روز رسانی و بهبود در هر نقطه ای را میدهد.توصیه ما:از این توانایی برای آزمایش، تجزیه و تحلیل نتایج و افزایش عملکرد درخواست اطلاع رسانی تان استفاده کنید.به عنوان مثال، شما در حال حاضر یک فرم فهرست پستی که در مرکز چیدمان، درست زیر سرفصل سایت قرار دارد را دارید . حالا، چه اتفاقی می افتد آیا آن را به سمت چپ حرکت دهید تا با جهت متن هماهنگ شوید ؟ یا آن را کمی بالاتر از سرصفحه بالا بیاورید ؟ مثال دیگر :فرم شما در حال حاضر بافونت مشابه بقیه متن وب سایت طراحی شده است .سعی کنید این فونت را تغییر دهید و ببینید که چگونه می توان میزان اشتراک را تحت تاثیر قرار داد .نتایج و بهینه سازی خود را آنالیز کنید تامتوجه شوید که کدام فرمت برای مشترکین جدید نتیجه میدهد.
دعوت به عمل را در مکان های استراتژیک قرار دهید
دعوت به عمل, کاربران را به انجام یک اقدام دعوت می کند .در شرایطی که ما در اینجا در مورد آن بحث می کنیم، شرکت مربوطه به مردم خواهد گفت که در وبلاگ یا فهرست پستی شما ثبت نام کنند .این کار کوتاه و تعیین کننده خواهد بود و به بازدیدکنندگان شما انگیزه می دهد تا این کار را فورا انجام دهند . بسیاری از تازه کار ها مکان دعوت به عمل را اشتباه می گیرند.از طرف دیگر، شما نمی خواهید به طور تصادفی روی هر نقطه خالی در ساییتان را برای دعوت به کار در نظر بگیرید . راه درست حرکت این است که به طور استراتژیک مکان هایی را در نظر بگیرید که در آن در دعوت برای مشترک مناسبترخواهد بود. برخی پیشنهادات برای قرار دادن فرم های دعوت از مشتریان:صفحه تماس,پایان هر پست وبلاگ، صفحه ورود و ... است. روش تست که ما در بالا بررسی کردیم به شما ، شما کمک خواهد کرد تا مناسب ترین مکان ها را پیدا کنید.
با یک جعبه درخشان عبارت توجه فوری را بکشید
اگر بتوانید توجه مخاطبین خود را به وبلاگیا فهرست پستی تان به سرعت جذب کنید,می توانید تعداد بیشتری از مشترکین را ثبت نام کنید .بهترین روش برای رسیدن به این امر اضافه کردن یک ویژگی العاده است که درست مانند یکپنجره پاپ کار می کند.
ایجاد محتوای قابل انتقال

اگر مردم کارهای شما را دوست دارند،مثلا:موسیقی، عکاسی و یا مطالبتان را ، آن ها محتوای شما را با شبکه اجتماعی خود به اشتراک خواهند گذاشت .آن ها سفیران اهداف شما خواهند شد و دوستان و آشنایان شما را دنبال خواهند کرد.

توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام ابزارهای قدرتمندی در بازاریابی آنلاین هستند .کار بر روی این سکوها برای ترویج محتوای شما دو برابر است، چرا که تبلیغات در محیط اطرافتان خلاصه نمی شود ؛ بلکه به شبکه خودشان نیز بسط پیدا می کند .کاربران وب سایت های ارتباط جمعی به مطالب منحصر به فرد و رفتار بسیار مهم واکنش نشان می دهند .به منظور جذب آن ها برای ثبت نام، آن ها را با پیشنهادهای ویژه برای محتوای منحصر به فرد قانع کنید .برای مثال، شما می توانید تصاویری به صورت "قبل و بعد" از کسب وکار خود در اینستاگرام تهیهکرده و یک راهنمای گام به گام ، برای رسیدن به این طرحهادر وبلاگ خود منتشر کنید.یک فرم دعوت به عمل برای بیننده ها به منظور عضو شدن بگذارید .

چگونه تعداد بیشتری از مشترکین خود را به فهرست پستی خود جلب کنید larr;رسانه های اجتماعی

آذران تک

ایجاد انگیزه برای اعضای جدید
همه رفتن یک راه مشابه را دوست دارند .به یک پیشنهاد یا انگیزه خاص فکر کنید که می تواند به مشترکین جدید برای ثبت نام انگیزه ببخشد،مانند: تخفیف در محصولات یا خدمات، یک هدیه، یک دعوت انحصاری برای یک رویداد یا دسترسی به محتوای آنلاین. این کار موثرترین انگیزه مربوط به برند یا کسب و کار شما خواهد بود. آن ها را به یک پیشنهاد تبدیل کنید و با قراردادن سودبه ارزش منحصر به فرد شما می توانید امکاناتیبرای دنبال کننده های خود فراهم کنید.

تحقیق و پیدا کردن منابع ترافیکی جدید

قدرت حضور انلاین شما به رشد دینامیکی بستگی دارد .این امر برای وبلاگ شما و خبرنامه ها نیز صادق است .شما باید همیشه در حال حرکت، جستجو و آزمایش با منابع جدید برای افزایش دسترسی خود باشید. بیایید بگوییم که شما در حال حاضر بر روی فیس بوک و توییتر کار می کنید تا مشترکین جدید را تشویق کنید .حالا زمان آن است که به سراغ شبکه های دیگر مانند:یوتیوب ، اینستاگرام یا لینکدین ارتباط داشته باشید، به عنوان مثال: یک گزینه دیگر اکتشاف مجمع های آنلاین جدیداستکه به موضوعات مربوط به حوزه شما اختصاص دارد و درج پست در وبلاگ ها که از آن لذت میبرید راه دیگری است.فرصت های زیادی وجود دارد که منتظر شما هستند تا از آنها استفاده کنید.


ثبت نظر