چگونه به روز رسانی پاندا Google بر روی SEO شما تاثیر می گذارد؟

چگونه به روز رسانی پاندا Google بر روی SEO شما تاثیر می گذارد؟

چگونه به روز رسانی پاندا Google بر روی SEO شما تاثیر می گذارد؟

چگونه به روز رسانی پاندا Google بر روی SEO شما تاثیر می گذارد؟

گوگل اخیرا الگوریتم موتور جستجو خود را با آخرین بروز رسانی پاندا به روز کرده است. آنها تغییرات در ایالات متحده را اعمال کرده اند و موجب اختلاف و ویرانی در صنعت اینترنت شده اند. در حال حاضر سوال این است، چگونه این تغییر SEO سایت شما را تحت تاثیر قرار  میدهد،هنگامی که آن در سراسر جهان منتشر شده است؟

علامت سوال بزرگ

من کمی هیجان زده و درعین حال کمی بیمناک هستم در مورد چگونگی تاثیر آن بر برخی از وبلاگ هایم. در ایالات متحده از جمله تلفات غیرنظامیان مانند Cult of Mac (که یک وبلاگ است که در مورد Mac صحبت می کند) و دیگر وب سایت های ظاهرابی گناه است که هیچ کدام را نمی سازند.

سوال ما که باید از خودمان بپرسیم این است که چگونه این تغییرات بر سئو سایت من تاثیر می گذارد؟

هدف پاندا
Google-Panda

این تغییر به منظور حذف محتوای کم کیفیت یا به عبارت دیگر محتوای محرمانه که سعی در رتبه بندی در موتورهای جستجو دارند، اجرا شده است. شما باید درک کنید که گوگل تنها تلاش خود را برای حذف نتایج که مرتبط نیست یا مفید نیست انجام میدهد، زیرا کاربران آن را درخواست کرده اند.

به روز رسانی پاندا بر روی سایت هایی مانند Mahalo، مقالات Ezine، Wisegeek و بسیاری از وب سایت های دیگر تاثیر گذاشته است. من شخصا شگفت زده شدم که مقالات Ezine تحت تأثیر قرار گرفتند، زیرا آنها به مرور و ویرایش مقالات خود (آنها حتی برخی را رد می کنند) - اگر چه شاید کاملا آزادانه. حالا آنها گفتند که با مقالاتی که قبول می کنند، سخت گیرتر می شوند.

الگوریتم پاندا چگونه بر SEO شما تاثیر می گذارد؟
How does Panda algorithm affect your SEO?

انتشار محتوا فقط برای هک ترافیک ایده خوبی نیست.دلیل اصلی که گوگل به روز رسانی را انجام میدهد این است - زیرا بسیاری از سایت ها فقط برای آنها جذب بازدید کننده بیشتر از موتورهای جستجو برای رفتن به سایت خود و ارائه برخی از برداشت ها و کلیک ها به تبلیغات است.

آنها واقعا به کیفیت محتوای به همان اندازه که از آن عبور می کنند، اهمیتی نمی دهند. ما باید همیشه در نظر داشته باشیم که مردم محتوای واقعی، مفید و با کیفیت را می خواهند - و گوگل فقط تلاش خود را برای ارائه آنچه که ما می خواهیم به ما تحمیل می کند. درست است که ممکن است برخی از تلفات غیرمنتظره و شاید ناعادلانه وجود داشته باشد، اما به همین دلیل آن را "تغییر" نامیدم. مطمئن هستم که گوگل تلاش خواهد کرد تا زمان مناسب خود را اصلاح کند.

شما باید چیزهایی را که خودتان منتشر می کنید بیشتر توجه داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که آن منحصر به فرد، اصلی و مفید برای مردم است. به عنوان برخی از افراد، مقاله ها را فقط برای موتورهای جستجو وارد نکنید. اگر وب سایت های محتوا محلی داشته باشید، سعی کنید در هنگام بروز رسانی پاندا در کشور خود، کدام کلمات کلیدی را که می توانید از آنها استفاده کنید، نگاه کنید.

درپایان، SEO یک بازی صفر است. اگر محتوا از SERPs شروع شوند، تولید کنندگان محتوا به رتبه بالاتر می رسند. برای این کار از این فرصت استفاده کنید.

 
شرکت آذران تک همراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا می‌باشد.

 

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها