16 کتاب که هر طراح گرافیک باید بخواند.

16 کتاب که هر طراح گرافیک باید بخواند.

16 کتاب که هر طراح گرافیک باید بخواند.

به عنوان طراح گرافیک، ما دائما به دنبال یادگیری و اصلاح مجموعه مهارت هایمان هستیم. ارزش الهام و دانش که می تواند در یک کتاب خوب پیدا شود معمولا با محتوای قابل دسترس در اینترنت غیر قابل مقایسه است. این که آیا شما یک طراح حرفه ای  یا یک مبتدی هستید که به دنبال یادگیری مهارت های جدید است، توصیه می کنیم این لیست از 12 کتاب الهام بخش گرافیک طراحی شده را مطالعه کنید.

1. چگونه یک طراح گرافیک باشید، بدون از دست دادن روح خود از  Adrian Shaughnessy .

 

graphic

 

این کتاب از Adrian Shaughnessy است. این طراح گرافیک افسانه ای قادر است بینش و توصیه های ارزشمند خود را از طریق این کتاب ارائه دهد. این کتاب را می توانید به عنوان یک راهنما برای به دست آوردن  از این حرفه استفاده کنید. همچنین مجموعه ای از موضوعات را شامل می شود از جمله چگونگی ایجاد حرفه ای طراحی، بینش در فرایند خلاق، نحوه اجرای کسب و کار و نحوه تبدیل شدن به یک طراح برتر.
 

2. فقط نوع من از Simon Garfield

 

graphic

 

این کتاب شما را تشویق می کند تا با نگاهی به تایپیک ها آن هارا  با دقت بررسی کنید. درک تاریخ غنی آنها، یادگیری قدرت و نحوه ایجاد یا شکستن یک طرح، موضوعاتی هستند که در این کتاب مورد بررسی قرار می گیرند.
 

3.هنر نگاه کردن به سمت کنار از Alan Fletcher

graphic

 

این کتاب یکی از بهترین کارهای شناخته شده آلن است. او در مورد چگونگی تفکر در مورد همه چیز از رنگ تا  ترکیب بحث می کند. فرایند تفکر قابل توجه او در این پروسه مورد بررسی قرار گرفته است و همچنین شامل مجموعه ای از تیزرهای ذهنی، نام و پانورامای بصری جمع آوری شده از دفترچه یادداشت و دفتر خاطرات شخصی او است.
 

4. چگونه از طراحی گرافیک برای فروش چیزی استفاده کنید، چیزها را توضیح دهید، افراد را بخندانید، مردم را گریه بیاندازید ، و هر بار  مایکل بیروت در یک لحظه جهان را تغییر می دهد.

graphic

 

5. چندرنگی  ازary

graphic

 

ین کتاب به راه حل های ارتباط بصری بر اساس یک پالت پر جنب و جوش نگاه می کند. چشمان ما به طور طبیعی به رنگ ها متصل شده اند و توانایی استفاده از طیف وسیعی از احساسات را دارند. از طریق یک نمایشگاه رنگارنگ، این کتاب می تواند خواننده را در سفر به آنچه که رنگ یک ابزار قدرتمند است که می تواند مخاطبین را جذب کند و احساسات قانع کننده ای را از نزدیک و دور ایجاد کند.
 

6. چرا فونت ها مهم هستند از Sarah Hyndman

graphic

 

فونت ها و تایپ ها با اندکی جزئیات در ذهن طراحی شده اند. آنها کیفیت احساسی دارند که معمولا با شکل و عملکرد آن مرتبط است. درست مانند یک تصویر قادر به گرفتن یک تجربه نامشهود، فونت دارای شخصیت هایی است که  اعتماد را ایجاد می کنند. این کتاب سارا Sarah Hyndman در مورد علم و هنر در مورد چگونگی تأثیر فونتها بر شما و توضیح میدهد که چرا فونتهای خاص باعث تجربه خاص یا انجمنها میشوند.
 

7. کار را نگیرید بلکه کار را ایجاد کنید : چگونه یک فارغ التحصیل به آن واکنش می دهد.  Gem Barton

 

graphic

 

پس از فارغ التحصیلی، مسیر خود را چگونه ادامه می دهید؟ این کتاب عمیق درباره ی  استراتژی های مختلف است که دانش آموزان و فارغ التحصیلان برای موفقیت در حرفه های طراحی خود در تلاش هستند.
 

8. من یک دانشجوی طراحی بودم -frank Philippin

 

 

graphic

این کتاب ما را به دنیای دانش آموزان طراحی گرافیک می بخشد و این که چگونه آنها در مورد تحصیل و حرفه خود احساس می کنند. حدود پنجاه طراح با نفوذ، تجربیات خود را در مورد دانش آموزان و زندگی حرفه ای خود به اشتراک می گذارند.
 

9. ساخته شده در کره شمالی توسط Nick Bonner

 

graphic

 

 

این کتاب  نمایش بصری زیبا از فرهنگ گرافیک از کره شمالی را ارائه می دهد. چاپ مواد از بسته بندی تا  بروشور هتل و برچسب های چمدان در این کتاب نشان داده شده است. Nick Bonner  مجموعه ی مشتاق  گرافیکی کره شمالی است و هزاران آیتم را جمع آوری کرده است که بینش نادری  را در خروجی گرافیکی تحت کنترل دولت فراهم می کنند.
 

10. چیزهایی که تا به حال در زندگی ام یاد گرفته ام - Stefan Sagmeister

graphic

 

این کتاب حدود 21 تفکر تحریک کننده را به کارهای چاپی برای مشتریان سراسر جهان تبدیل می کند.
 

11. کتاب ایده طراحی گرافیک: الهام گرفته از 50 نفر کارفرما

 

graphic

 

این کتاب تمام عناصر کلیدی را که طراحی فوق العاده ای دارند، پوشش می دهد. این کار از طراحان مانند نام تجاری   Paul  برند ،Stefan ، و Neville Brody است. موجود در روشن شدن و کاغذ دیواری.
 

12. طراحی روزنامه: طراحی سرمقاله از بهترین نشریات جهان توسط Die Gestalten Verlaine

graphic

 

این کتاب بهترین نمایش گرافیک و سرمقاله را ارائه می دهد. علاوه بر نمایش زیبای  تصاویر سرمقاله، این کتاب در مورد چالش های روزانه روزنامه نگاران و طراحان سرمقاله بحث می کند.

13. گرافیک زنده 2

 

 

graphic

این کتاب به بررسی قدرت گرافیک و تصاویر و اهمیت آن در زندگی روزمره ما می پردازد. این مجموعه ای از تی شرت گرافیک، اسباب بازی، کفش، علائم، اشیاء روزمره و کوتاه مدت است. پوشش کتاب خودش خواننده را به گرافیک زیبا، جذاب و جالب تبدیل می کند که به صورت جداگانه توسط دست نوشته می شود.
 

14. Super Graphic - یک راهنمای بصری برای جهان کتاب کمیک

 

graphic

این بررسی سوالات خنده دار و اینکه راه هایی برای پاسخ دادن به آنها  از طریق آرایه ای از infographics گرافیکی  پیدا کنیم . این کتاب در همان زمان ماجراجویی و الهام بخش است. با قهرمانان و خائنانی پر شده است. این کتاب یک نگاه اجمالی به دنیای محبوب ترین و دراز مدت کمیک و رمان های گرافیکی در خارج  دارد.
 

15. هنر طراح

 

graphic

این کتاب عمیق به فرآیند طراحی گرافیکی، تاثیر آن بر جامعه، کارایی  و مهمتر، دلیل آن، اشاره دارد. این مجموعه ای از حاشیه  بهترین کار گرافیکی از سی سال تا کنون است. این با افکار خود در مورد طراحی کار خود با بسته بندی، تبلیغات، نام تجاری و تایپوگرافی آغاز می شود.
 

16. طراحی نام تجاری نام تجاری: یک راهنمای ضروری برای تیم کل نام تجاری

 

graphic

این کتاب یک تحلیل عمیق از روند توسعه و پیاده سازی نام تجاری را فراهم می کند. این بخش به سه بخش تقسیم می شود که مباحث مربوط به عناوین برند، مبانی فرآیند و مطالعات موردی را پوشش می دهد. این راهنمای بهترین فروش برای نام تجاری شامل 100 علامت تجاری، چک لیست ها، ابزارها و نمودارها، 50 نمونه موردی است که اهداف، فرآیند، راهبرد، راه حل و نتایج و بیش از 700 تصویر را توصیف می کند. قابل دسترس در Kindle، Hardcover و فرمت دیجیتال می باشد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها