آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

متوقف کردن اعتقاد به این 8 افسانه درباره طراحان گرافیک

این که آیا شما تا به حال با طراح گرافیک کار کرده اید، ممکن است چند فرضیه یا تصورات پیش بینی شده در مورد نوع طراحان گرافیک داشته باشید و کار با طراح گرافیک مانند چیست. این که آیا یک طراح گرافیک یا هر حرفه دیگری است، هرچیزی درباره ی همکار و فریلنسرعاقلانه نیست . این می تواند به همکاری ضعیف، ناسازگاری و انتظارات غلط درباره قیمت گذاری، مهلت و کیفیت منجر شود. بهتر است که به هر مشارکت جدید با یک صفحه جدید بروید زیرا افراد منحصر به فرد هستند و همچنین هر پروژه منحصر به فرد است.

شما همچنین می توانید یک شغلی به عنوان یک طراح گرافیک در نظر بگیرید. ترجیحا به جای اینکه فرضیه ها را در نظر بگیرید، فکر کنید که طراحان حرفه ای گرافیک باید درباره حرفه خود چه چیزی بگویند.

graphic-designers

# 1 هر کس می تواند یک طراح گرافیک باشد.
در حالی که منابع زیادی وجود دارد که برای آموزش مهارت ها و شیوه های طراحی گرافیک علاوه بر ابزار و سیستم عامل هایی که طراح گرافیک DIY بیشتر قابل دستیابی است،این تصور که یک سازمان دیجیتال نیازی به استخدام طراح گرافیک حرفه ای و یا طراح گرافیک با تجربه برای ایجاد آرم، ویرایش تصاویر، ایجاد infographics و بیشتر ندارد، به سادگی این موارد نمی باشد. هرکسی خلاقیت، نوآوری، صبر و عقل را برای حرکت به نرم افزار طراحی گرافیک و دستکاری گرافیک و ابزار برای موفقیت واقعی دید مشتری نمی داند. قرار دادن فشار بر یک مدیر رسانه های اجتماعی، کپی رایت و یا "برخی از کارآموزان" برای انجام کار طراحی گرافیک، تنها باعث کاهش کیفیت کار و افزایش تاریخ انقضا میشود.

# 2 طراحان می توانند هر چیزی را زیبا ببینند.
در حالی که ممکن است به نظر می رسد طراحان گرافیک می توانند جادوی کار را انجام دهند، زمانی که یک آگهی شگفت انگیز تمام صفحه یا بنر به پایان برساند، مواد لازم برای جمع آوری یک شاهکار واقعا جذاب را می گیرد. مواد تشکیل دهنده یک طراح گرافیک برای ایجاد محتوای زیبا یک نسخه با کیفیت از گرافیک / تصویر اصلی و ابزارهای مناسب (مجموعه Adobe، corelDRAW، فتوشاپ و غیره) است.

تنها یک طراح گرافیک می تواند بدون ابزار اولیه مناسب یک عکس تار یا بخشی از محتوا را زیبا کند.
مالکیت را بر آنچه که تحت مسئولیت شما قرار می گیرد، به دست بیاورید و درک آنچه می توانید و نمی توانید در جهان از طراحی گرافیک انجام دهید.
# 3 طراح می تواند هرچیزی که آن ها از یک گرافیک میخواهند را انجام دهد.

این جایی که "مشتری همیشه درست کار است" monicor ممکن است که همیشه به جهان طراحی گرافیک اعمال نشود. چشم انداز شما برای یک پروژه خاص ممکن است واقع بینانه باشد. حتی اگر شما یک طراح کلاس جهانی را استخدام کنید، محدودیت هایی وجود دارد که می توانید در یک گرافیک، وب سایت یا تصویر دستکاری کنید.این یک مورد به خصوص است که قیمت توافقی برای پروژه ها ی بی عیب وجود دارد. اگر به ساعت طراحی گرافیک خود توجه نکنید ، آنها می توانند فقط زمان زیادی را صرف تغییرات در پروژه خود بکنند تا درآمدشان کمتر از نرخ استاندارد خود باشد.

نکته کلیدی:طراحان گرافیک که می توانند انجام دهند بسیار زیاد است، اما چیزهایی وجود دارد که نمی توان در مورد گرافیک یا تصویر دستکاری کرد.
# 4 طراحی گرافیک سریع است.
اگر شما یک طراح گرافیک نیستید، نمیتوانید گستره کار وظایف به ظاهر ساده و به خصوص پروژه های بزرگتر را درک کنید. اگر از قبل طراحی, طراحان گرافیک مشغول به کار بوده اند و احساس می کنید این یک معیار مناسب برای قضاوت در مورد دیگر طراحان گرافیک است، آیا واقعا همه عناصری که به آن پروژه خاص وارد شده و چگونه از این پروژه متمایزمیشود را صحیح ، فاکتور می گیرید؟

احتمالا مهمترین عامل برای تعیین یک مهلت مطلوب برای یک پروژه، توافق گردش کار است که شما با طراح گرافیک خود دارید. اگر می خواهید از یک طراح گرافیک یک گردش سریع داشته باشید، آنها باید یا کارمند تمام وقت باشند یا به درستی پرداخت می کنند تا بتوانند شما را به سایر مشتریان ترجیح دهند.
شما نمیتوانید کسری از صورتحسابهای فریلنس هارا بپردازید، اما انتظار دارید آنها 24 ساعته در تماس باشند.
# 5 همه طراحان گرافیک یکسان هستند.

در حالی که برای کارفرمایان / مشتریان ,ایده آل است که بدانند چه زمانی می خواهند با طراح گرافیک کار کنند، این مانند یک انتظار غیر واقعی است. هر طراح گرافیک دارای پس زمینه ها، تجربه ها، تنظیمات ، نرم افزار های طراحی ها ، نرخ های مختلف بر اساس جایی که آنها زندگی می کنند و جسم کاری آنها، سبک ارتباطات مختلف، سطح اطمینان مختلف و بسیاری از تفاوت های دیگر که آنها را نسبت به دیگر طراحان گرافیک در جهان منحصر به فرد می کند .

یکی طراح گرافیک ممکن است بسیار کارآمد و خلاق، اما درونگرا باشد. اما یک طراح گرافیکی دیگر ممکن است کمترسخت کوش و دقیق در طرح های خود باشد، اما کاملا برونگرا باشد.طراح گرافیک مناسب برای نیازهای خاص خود را پیدا کنید.
# 6 طراحان گرافیک سازنده اند نه متفکر
درست مثل طراحان گرافیک که همه منحصر به فرد هستند، صاحبان کسب و کار و مدیران هم دارای تنظیمات مختلف هستند. بعضی از آنها بیشتر درگیر هستند، در حالی که دیگران نیروی کمکی بیشتری دارند.

اگر تمایل دارید بیشتر به سمت نوعی رهبری دست یابید، ترجیح دهید کهنقش تصمیم گیری را ایفا کنید. شما به احتمال زیاد یک محدوده مفصلی از کار را برای فریلنسر فراهم می کنید، و محیطی کم برای خلاقیت خود را به نمایش می گذارید . با این حال، فقط به این دلیل که یک طراح گرافیک در نقش اجرایی بیشتری قرار گرفته است، به این معنا نیست که آنها درک عمیقتری از تصویر بزرگ که پروژه را احاطه کرده است ندارند. طراحان گرافیک فرصتی برای اطلاعات در پروژه هایی که در آن مشارکت خواهند کرد برای افزودن دیدگاه دیگران و بهبود سرمایه گذاری طراح در موفقیت پروژه را ارائه می دهند.

graphic-designers

# 7 طراحان گرافیک پولدار هستند
بسیاری از کارهای دیجیتال، به ویژه نقش های فنی مانند طراحی گرافیکی، مدرن و پیشرفته هستند. تمرکز بیشتر بر تولید محتوای دیجیتال بسیار لحظه ای است. این باعث می شود مردم اعتقاد داشته باشند که همه طراحان گرافیک درآمد خوبی دارند و کارهای زیادی برای آن ها وجود دارد که انجام دهند.واقعیت این است که تغییر می کند (به شدت). در یک حرفه دیجیتال، شما به سرعت متوجه می شوید که کل دنیای رقابت (به معنای واقعی کلمه) وجود دارد. ظرف چند دقیقه، کارفرمایان می توانند به طور جدی با طراحان با استعداد و موفق در هر کشور جهان ارتباط برقرار کنند. این ممکن است طراحان گرافیک جوان را مجبور کند هزینه های خود را برای مدت زمان زیادی صرف کند تا نمونه کارهایی را ایجاد کند که مشتریان بزرگتری را جذب کند.

# 8 طراحان تنها یک سبک طراحی دارند.
اگر در نمونه کار آن ها نباشد، احتمالا نمیتوانند این کار را انجام دهند. این ذهنیت یک راه سریع برای از دست دادن استعدادهای برتر است. به جای اینکه به دنبال طراحانی با تجربه خاص باشید، به کیفیت کاری که یک طراح با آن کنار گذاشته شده نگاه کنید. شانس این است که اگر یک طراح به طور مداوم طرح هایی شگفت انگیز را ارائه دهد که واقعا آنچه را که مشتریانشان دنبال می کنند را جذب کند، آنها به نوعی حرفه ای خواهند بود که به سختی کارمی کنند تا نیازهای یک پروژه را برآورده کنند،اجازه ندهید که خودتان را به تمایلات انسانی واگذار کنید و خود را در یک چارچوب محدود کنید.درک بیشتر و شناخت منحصربه فرد (بی نظیر) ,مهارت هایی که آنها می توانند به یک پروژه طراحی و یا تیم در آیند را تنظیم می کند.

graphic-designers

نظرات خود را بامادر میان بگذارید.


ثبت نظر