آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

رشد کسب و کار شما به عنوان یک طراح فریلنس

به عنوان یک فریلنس، شما کار را دریافت نمی کنید - شما باید آن را بسازید. این یک چالش برای ساختن نام تجاری شخصی شما و ایستادگی کردن در بازار اینترنت شلوغ است. در اینجا برخی از راه هایی که طراحان می توانند فریلنسرا پیدا کنند و نام تجاری شخصی خود را در کنار یکدیگر قرار دهند، وجود دارد.

نمونه کارها آنلاین

شما باید بتوانید کار خود را به عنوان یک طراح نشان دهید. ایجاد یک نمونه کار حرفه ای آنلاین اولین گام به عنوان کارآفرین مستقل است. اعتبار و کیفیت کار شما اغلب از طریق این پورتال اندازه گیری می شود، زیرا برای آن بسیار مهم است. پیوستن نمونه کارها به ایمیل شما، کانال های رسانه های اجتماعی و کارت های کسب و کار باعث افزایش کارایی شما می شود و افراد بیشتری می بینند که بهتر است برای شما و کسب و کار شما باشد. Adobe نمونه کارها یک پلت فرم عالی برای نمایش کار خود است. ادغام بدون درز با سایت هایی مانند Behance، Lightroom، Photoshop و Illustrator باعث می شود که شما به سرعت و به سادگی یک وب سایت رابسازید.

freelance

Dribble و Behance برای طراحانی که میخواهند کار خود را نشان دهند و نظرات خود را از یک جامعه خلاق به نمایش بگذارند، ساخته شد. آنها یک دروازه عالی برای رسیدن به حرفه ای شدن در صنعت هستند و کار شما توسط هزاران نفر از مردم که ممکن است در نهایت شما را به همتایان خود، همکاران یا دیگران ارجاع دهند، دیده شود.
طرح های شما برای شما صحبت می کنند بنابراین هنگامی که مقام عمومی خود را پر کنید، اطمینان حاصل کنید که بهترین کار خود را به نمایش بگذارید. هنگامی که شما قادر به ایجاد تاثیر بر روی بیننده هستید، افزایش قابل توجهی در تعداد سوالات در مورد کار شما را خواهید دید.فریلنس بودن یکی از مسیرهای شغلی است که به شدت به ارجاعها وابسته است. طراحان خوب که قادر به تولید کار با کیفیت بالا هستند و قابل اطمینان هستند معمولا می توانند ارجاع بگیرند.
در اینجا چند مثال نمونه خوب برای شروع به شما وجود دارد.

freelance

Growing Your Business as a Freelance Designer

بازارها

سایت های اینترنتی مانند Upwork، لیست فرشته، طراحی inc. و غیره . فریلنسرها را با مشتریان از تمام جنبه های زندگی متصل می کند. داشتن انعطاف پذیری برای پیشنهاد قراردادها و تعیین شرایط شما، طراحان را برای یافتن پروژه هایی که به آنها علاقه مند است، آسان می کند. اکثر مشتریان ترجیح می دهند با کارکنان ماهر در کشورشان اقامت داشته باشند. برای اینکه شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشید، بهتر است که یک پیشنهاد ارائه دهید که مشتری را درباره نوع کاری که انجام می دهید و آنچه شما می توانید به آنها ارائه دهید، مطلع کنید. . کار به سمت رتبه بالاتری نیز می تواند به شما در دسترسی به بهترین شغل های پرداخت شده در بازار اینترنتی کمک کند.

 Freelance Designer

حضور آنلاین - ایجاد محتواایجاد کنید ، شروع به وبلاگ نویسی کنید!

نوشتن ذهنی در مورد کار شما و موضوعاتی که مورد علاقه شما است، یک راه سریع برای کسب اعتبار، آگاهی و درک دیدگاه های مربوط به نام تجاری شما است. این نیز به شما کمک خواهد کرد تا خود را به عنوان متخصص در زمینه خود قرار دهید. وقتی درباره چیزهایی که در مورد آن علاقه دارید بنویسید، شما به طور قاطع قادر به ارائه بینش، نظرات در مورد موضوعات مورد علاقه خود هستید. مشتریان دوست دارند با افراد جالبی کار کنند و شخصیت شما را از طریق پست های خود درخشانی ببینند، همچنین راهی مطمئن برای به دست آوردن اعتماد آنها است.
ساخت یک مخاطب طول می کشد در حالیکه صبور ، سازگار و متفکر بازاریابی، شما را اغلب هنگام شروع یک وبلاگ تشویق می کنند. هنگامی که یک پست منتشر می کنید کار شما پایان نمی یابد. تبلیغ وبلاگ شما و ارسال آن به کانال های مختلف اجتماعی به شما کمک خواهد کرد که توسط حرفه ای ها در صنعت مورد توجه قرار گیرد.

شبکه - پیدا کردن نوع افرادی که می خواهید با آن کار کنید و راه هایی برای ارتباط با آنها پیدا کنید. بهترین راه برای جستجوی مشتریان، رفتن به آن شرایط و دیدار با مردم است. مشارکت دادن به شما کمک می کند تا ارتباطات واقعی با افرادی که ممکن است منجر به موفقیت شوند، ایجاد کنید. اکثر سازمان ها به دنبال استخدام کارگران ماهر هستند که می توانند اعتماد و ارتباط برقرار کنند، بنابراین هرگز قدرت ارتباط انسان را زیر سؤال نبرید.

در اینجا چندین مکان برای شروع ملاقات با افراد وجود دارد:
Meetups
.جوامع آنلاین
کلاس ها
کافه
احزاب
گروه های خالی / توییتر
همایش ها

هنگامی که شما قادر به ساخت اتصالات و یک پایگاه مشتری ایمن هستید، کلمه ای که از دهان شما خارج می شود در حفظ تجارت شما نقش دارد. این زمان، تلاش، کار بزرگ و توجه به کیفیت تعاملات شما بستگی دارد. با ترکیبی از شبکه و کلمه ای از دهان، شما باید بتوانید پیشنهاداتی را ارائه دهید که به شما و کسب و کار شما درپیشرفت کمک کند.
گرفتن فریلنس و ساخت نام تجاری شخصی شما، وقت، تلاش و صبر را می طلبد. اما اگر بخواهید آن را انتخاب کنید یک گزینه حرفه ای بسیار جالب است. در اینجا یک خلاصه ای از همه مراحل که می توانید انجام دهید وجود دارد و میتوانید این ایده را به یک واقعیت تبدیل کنید.
نمونه کارها خود را بسازید: اجازه بدهید کار شما برای شما صحبت کند آن را به عنوان بصری جالب ممکن سازید. آن در همه جا به اشتراک بگذارید.

یک نمایه عمومی در فضاهای وب ایجاد کنید که به شما کمک می کند ترافیک را به سایت خود هدایت کنید. چند نمونه از جمله Behance، Dribble، Red bubble و غیره است.
بیاموزید که چگونه ازبازار اینترنت استفاده و حرکت کنید. استفاده از Upwork، لیست فرشته ها و طراحی inc به نفع خود. از این سیستم عامل ها برای نشان دادن کار خود و پیدا کردن مشتریان که می خواهید با آن کار کنید استفاده کنید.
شروع به ملاقات با مردم کن. به رویدادها برو، Meetups و ارتباطات ایجاد کن.
شروع به نوشتن وبلاگ نویسی کنید: درباره چیزهایی که در موردش علاقه مند هستید بنویسید ایجاد محتوا که الهام بخش و آموزش به مخاطبان است.

نظرات خود را بامادر میان بگذارید.


ثبت نظر