آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

آهستگی وب سایت؟ چگونه سرعت سایت افزایش یابد.

پست کامل را بخوانید.

سرعت وب سایت شما به معنای راحتی بسیار برای بازدیدکنندگان است. سرعت سایت می تواند باعث موفقیت وب سایت شما شود. بدون زمان بارگیری صفحه، بازدید کنندگان بی حوصله می شوند و سایت را ترک می کنند، یا بدتر از آن، دیگر شانس مجددی برای لود شدن سایت نمی دهند.
سرعت سایت آهسته به عنوان یک پرچم بزرگ قرمز دیده می شود. به طوری که موتورهای جستجو مانند گوگل سایت شما را در رتبه پایین قرار می دهند تا کاربران خود را با راه حل سریعتری برای اطلاعاتی که در جستجوی آن هستند فراهم کنند. فراتر ازبی حوصلگی بازدید کننده، سرعت سایت می تواند به طور قابل توجهی بر بسیاری از عوامل مرتبط مانند UX، میزان جست و جو، SEO و ترافیک سایت کلی اثر بگذارد.
برای تعیین مکان هایی برای بهبود سرعت بارگیریسایت شما چه کاری می توانید انجام دهید؟ این همه با فهم عوامل موثر بر سرعت سایت شروع می شود.

عوامل موثر بر سرعت سایت

speed

سرور یا میزبانی وب
شرکت میزبانی وب و ظرفیت سرور همراه آن برای وب سایت شما تأثیر مستقیم بر سرعت بارگذاری وب سایت برای بازدیدکنندگان خواهد داشت. وب سایت های کوچک ممکن است از میزبانی وب استفاده کنند، در حالی که وب سایت های بزرگتر ممکن است نیاز به استفاده از یک سرور اختصاصی مجازی برای به حداکثر رساندن مزایای میزبانی مشترک داشته باشند. سایت هایی که هنوز بزرگ شده اند باید سرور اختصاصی برای پشتیبانی از ذخیره سازی فایل لازم و ترافیک روزانه داشته باشند. انتخاب مناسب ارائه دهنده میزبانی وب، بسته بندی و راه حل سرور، کل طبقه را برای عملکرد سایت شما، به ویژه از لحاظ سرعت بارگذاری صفحات تعیین می کند.
ذخیره سازی فایل هرچه حجم فایل های شما بزرگتر باشد، بیشتر از سایت شما لازم است تا هر صفحه را بارگیری کنید. حفظ فایل های شما به صورت موثر ذخیره شده، فایل های غیر ضروری، فایل های بزرگ را کاهش می دهد و بنابراین نیازهای کلی سرور شما را محدود می کند.

با کاهش تعداد فایل های غیر ضروری و فشرده سازی فایل های بزرگتر مانند تصاویر، فیلم ها و سایر گرافیک ها، سایت خود را برای بارگیری صفحات سریعترقرار دهید.

پلاگین ها

پلاگین هاهمراه خود منابع زیادی دارند که لود شدن این منابع سرعتوب سایت شما را آهسته می کند. اطمینان حاصل کنید که با استفاده ازکدهای واضح کارهای سنگین وب سایت با سرعت بالا به راحتی انجام خواهد شد.پلاگین های غیر ضروری را غیرفعال و حذف کنید.

سازگاری مرورگر

نوع قدیمیتر مرورگرها ممکن است مشکلات سازگاری با استراتژیهای خاص HTML داشته باشند. تهیه کردن مرورگرهای قدیمی با استفاده از تاکتیک های برنامه نویسی قدیمی، به سرعت به سایت شما آسیب می رساند.

حجم ترافیک

ترافیک بالا با استفاده از پهنای باند بالاتر کمک می کند. اگر سایت شما پهنای باند کافی نداشته باشد، می تواند عملکرد سایت را آهسته کند.اطمینان حاصل کنید که سرویس میزبان شما پهنای باند لازم برای پشتیبانی از ترافیک سایت شما را ارائه می دهد.

روش های سرعت بخشیدن به وب سایت شما

speed

فایل ها را به حداقل می رسانید و ترکیب کنید .

دقیقا بر روی کد خود جست و جو کنید تا اطمینان حاصل شود که هیچ فرصتی برای از بین بردن فایل های غیر ضروری یا ترکیب کد برای کارآیی بیشتری وجود ندارد.

استفاده از بارگیری آسنکرون برای جاوا اسکریپت و فایل های CSS

این اسکریپت ها را می توان در دو روش مختلف بارگذاری کرد. شیوه های سنتی HTML به شما می گوید که جاوا اسکریپت را در ذهن قرار دهید. این یک تاخیر اولیه برای بقیه بدنه ایجاد می کند. با اجرای بارگیری غیر همزمان، شما اجازه می دهید تا جاوا و CSS بارگیری همزمان با بقیه HTML انجام دهند. این نیاز به کدگذاری مناسب دارد. این می تواند چالش برانگیز باشد، اما استاندارد جدید در توسعه سایت های مدرن است و به میزان قابل توجهی سرعت بار شما را افزایش می دهد.

تاخیر در بارگیری جاوا

این به این معنی است که شما بارگذاری فایلهای جاوا اسکریپتی را متوقف میکنید تا صفحه کل سایت بارگیری شود. اگر شما می توانید پیام خود را از طریق متن پیکر انتقال دهید، ممکن است بازدیدکنندگان اطلاعات لازم را در طول بارگیری نگهداری کنند.
زمان برای اولین بایت بارگیری را کاهش دهید.
این زمانی است که یک وب سایت قبل از شروع بارگذاری طول می کشد. این بارگذاری اولیه راه را برای سرعت بار قابل قبول یا غیر قابل قبول پیچیده می کند. این اغلب به ارائه دهنده میزبانی وب و بسته ای که برای سایت شما انتخاب کرده اید، پایین می آید.

کاهش زمان پاسخ سرور

مقدار زماني که DNS شما دريافت مي شود، عاملي است که بايد مورد توجه قرار گيرد. این بستگی به سرعت ارائه دهنده سرویس DNS شما دارد. بنابراین، ارائه دهندگان خدمات DNS با سرعت بالاتر را انتخاب کنید.

ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد

ضروری است که ارائه دهنده خدمات میزبانی مناسب برای نیازهای خاص خود را انتخاب کنید. با افزایش ترافیک وب سایت، نیاز به حرکت از یک میزبان مشترک به VPN و سپس به سرور اختصاصی وجود دارد. این باعث کاهش تعداد قطعات به اشتراک گذاشته شده سرور می شود که سرعت بار را افزایش می دهد.

یک حسابرسی فشرده را اجرا کنید.

هرچه اندازه فایل های شما کوچکتر باشد سریعتر سایت شما بارگذاری خواهد شد. این مناسب برای سایت هایی است که از رسانه های بسیار زیاد استفاده می کنند . با فشرده سازی فایل، زمان آپلود به طور قابل توجهی کاهش می یابد. هنگام بارگیری محتوا به سایت خود، به طور دوره ای اندازه فایل های خود را بررسی کنید و همچنین بهترین شیوه های اندازه فایل را حفظ کنید.

فعال کردن مرورگر

این کار برای بازدیدکنندگان دوم و بعدی به یک وب سایت انجام می شود. اطلاعات در دیسک های سخت مربوطه ذخیره می شوند به طوری که در دفعات بعدی و دوم هر اطلاعاتی می تواند مستقیما از هارد دیسک گرفته شود. این زمان برای بارگیری را کاهش می دهد.

کاهش اندازه تصاویر

با کاهش اندازه تصاویر، زمان لازم برای بارگذاری را کاهش می دهد. این باعث می شود مرورگر بار سریع تری را به عنوان داده ها برای تصویر به حداقل برسد.

استفاده از پلت فرم های میزبانی خارجی

فایل های بزرگ مانند فیلم ها می توانند خارج از سرور CDN که شما از آن استفاده می کنید میزبان شوند. این کار باعث کاهش داده ها در سرور شما می شود و باعث بهبود سرعت بارگیری می شود.
در یک چشم انداز آنلاین شلوغ، شما هر گامی برای به دست آوردن مزیت رقابتی بیش از سایت های رقیب نیاز دارید. مجبور کردن بازدیدکنندگان سایت جدید که از طریق یک صفحه بارگیری آهسته منتطر بمانند، یک راه مطمئن برای افزایش سرعت جست وجو خود و ارسال احتمالی به رقابت است.

نظرات خود را بامادر میان بگذارید.


ثبت نظر