آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونگی تبلیغات در یوتیوب [راهنمای 2019]

امروزه اهمیت تاثیر تبلیغات بر کسب وکار بر کسی پوشیده نیست.اما چگونه باید آن را تبلیغ کنیم.حتی شایع ترین جنبه ای از نام تجاری شما، مانند وب سایت حرفه ای شما، اساسا یک آگهی است که در اینترنت 24/7 زندگی می کند.

گفتنی است که اکثر مردم در ساعتهای انتهایی به طور خاص، از لحاظ استفاده از اینترنت، برای ساعت ها در کجا هستند؟ یوتیوب

یوتیوب یکی از محبوب ترین رسانه های ویدئویی در حال حاضر استو پلتفرم تبلیغاتی خود را ارائه می دهد

تبلیغات یوتیوب برای کسب و کارهای کوچک ممکن است پیچیده باشد، که می تواند منجر به از دست رفتن دلار های ارزشمند شما شود، اگر نمی دانید چه باید بکنید. برای مقابله با این مسئله، ما قصد داریم به شما نشان دهیم چگونه با این پلتفرم شروع به کار کرده و کمپین های خود را در آنجا ایجاد کنید.

فرمتهای ویدیوی مختلف YouTube

قبل از اینکه سرپرست خود را به یک کمپین بروید، باید درباره گزینه هایی که در اختیار شماست اطلاع داشته باشید. آگهی های ویدیویی بی نظیر محبوب ترین قالب تبلیغاتی برای پلتفرم ویدئویی محور است، بنابراین ما با آنها شروع خواهیم کرد. نگران نباش، هر چند. در زیر اطلاعات بیشتری درباره فرمتهای تبلیغاتی غیر ویدیویی خواهیم داشت.

در اینجا که همه فرمت های ویدئویی مختلف و راه های تبلیغ درYouTubeرا می بینیم:

تبلیغات True View:تبلیغات True Viewبیش از حد احتمالا فرمت هستند که با آن آشنا هستید. آنها در تنوع چندگانه هستند:

In-stream: رایج ترین نوع آگهی True View، که در ابتدای، وسط یا پایان یک ویدیو YouTubeنمایش داده می شود. این ویدیوها پس از پنج ثانیه از تبلیغات پخش می شود و با یک تبلیغ بنر همراه در سمت راست صفحه روی دسکتاپ همراه می شوند.

تبلیغات Discovery Video: این تبلیغات ویدئویی در نتایج جستجوی YouTubeو در کنار ویدیوهای مرتبط نمایش داده می شود. این نوع تبلیغات غافلگیر کننده و مرتبط با پرس و جو جستجو کاربر است.

برای گزینه های بالا، تبلیغ کنندگان فقط برای تبلیغات True Viewپرداخت زمانی که کاربران حداقل 30 ثانیه تماشا می کنند، کل ویدیو کوتاه را تماشا می کنند، یا با یک آگهی به نحوی ارتباط برقرار می کنند، مانند کلیک کردن بر روی تماس به عمل. با این حال، یک فرمت دیگر True Viewوجود دارد که کمی متفاوت است.

True Viewبرای رسیدن: اگر هدف اصلی شما تبلیغات رسیدن و نه لزوما نمایش آگهی، در نظر گرفتنTrue Viewبرای رسیدن به چیزی است که شما می خواهید. این تبلیغات برای دسترسی گسترده بین مخاطبان بزرگ بهینه شده و براساس CPM(هزینه هر 1000 برداشت) برآورد شده است.

سایر فرمت های ویدئویی تبلیغ YouTube:

تبلیغات ویدئویی غیر قابل عبور: احتمالا فرمت تبلیغات آزاردهنده ترین است. این تبلیغات 15-20 ثانیه نمیتواند مورد سوءاستفاده قرار بگیرد و باید قبل از پخش ویدیوی YouTubeمشاهده شود. این تبلیغات همچنین می توانند در وسط یا بعد از فیلم نیز ظاهر شوند.

تبلیغات بومر:تبلیغات بمب یکی دیگر از قالب های ویدئویی رایج هستند. آنها آگهی های شش ثانیه ای غیر قابل کشف هستند که باید قبل از نمایش ویدئو یوتیوب مشاهده شوند.

از آنجا که یوتیوب بزرگترین سایت جهان برای میزبانی و مصرف محتوای ویدیویی است، ما در ابتدا با تبلیغات ویدیویی در این آموزش تمرکز خواهیم کرد، اما نگران نباشید، اطلاعات بیشتری در مورد فرمت های غیر ویدیویی خواهیم داشت.

چگونگی تنظیم اولین کمپین تبلیغاتی YouTube

آماده ای؟ در اینجا تمام مراحل حیاتی که باید برای تبلیغ موفقیت آمیز در YouTubeانجام دهید عبارتند از:

 1. کانال یوتیوب خود را راه اندازی کنید

قبل از اینکه بتوانید تبلیغات را در این پلتفرم شروع کنید، ابتدا باید کانال YouTubeخود را برای کسب و کار خود شروع کنید. مطمئنا، از لحاظ فنی یک روند آسان برای ایجاد حساب کاربری است، اما جنبه های بسیاری وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. مانند وضوح تصویر صحیح به ویدیو مقدمه ما. ما راهنمای کامل گام به گام را برای شما برای شروع با کانال YouTubeخود داریم.

 1. حساب Google Adwordsخود را ایجاد کنید

 2. Google Adwords account

این فرایند برای بعضی ها کمی گیج کننده است و کمی غیر منتظره است. به منظور ایجاد یک حساب Google Adwords، اساسا مجبور خواهید شد که یک کمپین را ایجاد کنید که هرگز از آن استفاده نخواهید کرد - و مطمئنا فقط برای اهداف این مقاله است. به هر حال. آنچه که فرآیند نصب در حال انجام است کمک به شما برای آشنا کردن با تبلیغات Googleاست. شما پس از قادر به حذف تبلیغات از داشبورد آن خواهید بود.

ورود به یک موجود یا ایجاد یک حساب Gmailجدید.

 • برای ایجاد اولین کمپین خود، از جمله مراحل زیر را دنبال کنید:

 • هدف تبلیغات: دریافت تماس های بیشتر، بازدیدکننده های مکان فیزیکی، بازدید کنندگان وب سایت و غیره
 • منطقه تبلیغات: جایی که اکثر مشتریان شما ساکن هستند
 • جزئیات محصول یا خدمات

در طول راه اندازی، از شما خواسته می شود اولین تبلیغ خود را ایجاد کنید. باز هم این فقط بخشی از پیکربندی اولیه است و شما مجبور نیستید از آن استفاده کنید. شما می توانید گرافیک خود را در اینجا اضافه کنید، اما با توجه به این که احتمالا از این آگهی استفاده نخواهید کرد، به راحتی میتوانید با آن کنار بیایید. آنچه که واقعا دنبال آن هستید، داشبورد اصلی گوگل Adwordsاست که به نظر می رسد این است:

دیدن چیزی متفاوت در داشبورد شما؟ شما ممکن است نمایه داشبورد قدیمی تر داشته باشید. شما می توانید دریابید که چگونه می توانید بین دو داشبورد جدید و پیشین Google Adsدر چند کلیک کنید.

 1. . پیوند AdWordsبه یوتیوب

پس از اینکه حساب کاربری Adwordsشما ایجاد شد، قبل از اینکه بتوانید کمپین های ویدئویی را شروع کنید، باید آن را به YouTubeخود پیوند دهید. فرایند بسیار ساده است و نباید بیش از یک یا دو دقیقه طول بکشد.

به کانال YouTubeخود وارد شوید

 • نماد نمایه خود را در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید.
 • "Creator Studio" را انتخاب کنید
 • در سمت چپ، کانال را انتخاب کنید، سپس روی Advancedکلیک کنید.
 • در لینک پیوند حسابهای Google Ads، لینک حساب گوگل را کلیک کنید.
 • دستورالعمل ها را دنبال کنید و سپس روی "Finish" کلیک کنید.

* بعد از این راه اندازی کامل، صاحب حساب Google Adwords(احتمالا شما) باید این درخواست را برای موفقیت لینک کانال یوتیوب به Adwordsرا تأیید کند. دیدن چیزی در حساب YouTubeشما متفاوت است؟ شما میتوانید دستورالعملهای نسخه های مختلف YouTubeرا در اینجا دنبال کنید.

اکنون زمان آن است که با ایجاد یک کمپین ویدیویی خود شروع کنید. چندین مرحله برای فرآیند وجود دارد، اما در درجه اول شامل انتخاب هدف، مخاطبان، قالب و بودجه شما است. شروع کنید:

 1. اهداف و انواع مبارزات انتخاباتی خود را انتخاب کنید
  campaign goals and types

برای شروع مبارزات انتخاباتی، ابتدا باید یک هدف اصلی را انتخاب کنید. گزینه های به اندازه کافی آسان برای درک در دسترس هستند ، هر چند برخی از تبلیغات ویدئویی در بخش زیر ارائه نمی شود. برای این آموزش، ما میخواهیم "آگاهی از برند و رسیدن" را انتخاب کنیم، اما شما را تشویق میکنیم تا تمام گزینه هایی را که برای شما در دسترس است را مشاهده کنید.

توصیف هر هدف ، اجازه می دهد تبلیغات ویدئویی و آنچه که برای آن است، توسط Adwordsخود ارائه شود:

فروش: فروش آنلاین، در برنامه، تلفن و یا در فروشگاه را انجام دهید.

هدایا: با تشویق مشتریان به انجام اقدامات، منجر به جابجایی و سایر تبدیلات می شود.

ترافیک وب سایت:افراد مناسب برای بازدید از وب سایت خود را دریافت کنید.

توجه به محصول و برند:افراد را تشویق کنید که محصولات یا خدمات خود را کشف کنند.

آگاهی از برند و رسیدن به آن: رسیدن به یک مخاطب گسترده و ایجاد آگاهی.

campaign goals and types

یک کمپین را بدون هدایت هدف ایجاد کنید:از هر گونه نوع تبلیغاتی موجود استفاده کنید و گام به گام را بدون توصیه های هدف آماده کنید.

بعد از شما خواسته خواهد شد که نوع کمپین خود را انتخاب کنید. نوع مبارزات انتخاباتی شما تعیین می کند که چگونه و کجا مشتریان شما تبلیغات شما را ببینند. همانطور که در بالا ذکر شد، بسته به کدام هدف، شما انتخاب می کنید، گزینه های مختلف در بخش نوع تبلیغات انجام خواهد شد. برخی از گزینه ها دارای چهار هستند و برخی از آنها کمتر خواهد شد. این مقاله در مورد تبلیغات ویدئویی با یوتیوب تمرکز دارد، بنابراین "ویدیو" باید انتخاب شود، اما اگر شما قصد دارید برای یک فرمت تبلیغ دیگر، انتخاب خود را مطابق با آن انجام دهید.

بُعد بعدی زیرمجموعه کمپین است. گزینه های اینجا نیز بسته به نوع هدف و نوع انتخاب شما انتخاب می شوند. برای همه اهداف فشرده، انتخاب آگاهی برند و رسیدن برای هدف خود و سپس ویدیو برای نوع شما، گزینه های تبلیغی آشنا برای زیرتیپ را مانند آگهی های قابل پخش درون جریان، آگهی های سپر و غیر تبلیغات قابل حمل درون جریان ". در نظر داشته باشید که نوع و زیرتیپ شما انتخاب می شود بر استراتژی پیشنهاد قیمت شما تأثیر می گذارد، زیرا بعضی از گزینه ها فقط برای استراتژی های خاص اجازه می دهند.

 1. مبارزات انتخاباتی خود را تنظیم کنید
  05. Set up your campaign

نام: صفحه شما به آسانی دنبال می شود. نگران نباشید کمپین را به نفع خود بنویسید این تنها توسط شما و هر شخص دیگری که بتواند برای مدیریت این کمپین ها دسترسی داشته باشد، دیده می شود، بنابراین به راحتی
می توانید آن را به هر آنچه که می خواهید بفرستید. البته، این آغاز تبلیغات شما در تبلیغات یوتیوب است، بنابراین احتمالا باید بهترین مسیر خود را به پیش ببرید و یک ساختار برای عنوان کمپین خود تهیه کنید. این نیز سریع تر و آسان تر می شود تا بعدا آنها را در خط پیدا کنند. هنگام ایجاد نام، اطمینان حاصل کنید که عنوان مناسب است و مبارزات را به خوبی توصیف می کند.

بودجه: پس از نامگذاری این کمپین، از شما خواسته می شود که بودجه را تنظیم کنید. در اینجا میتوانید انتخاب کنید چه مقدار پولی را که میخواهید سرمایه گذاری کنید. شما می توانید مبلغ روزانه ای را برای صرف یا کل مبلغ کل عملیات انتخاب کنید. اگر شما به این موضوع جدید هستید و فرض می کنیم که هستید، بهتر است از بودجه روزانه کم استفاده کنید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که شما در هزینه کمپین هایی که بهینه سازی نشده اند و یا هیچ کدام از نتایجی را که میخواهید به دست آورده اید، تولید نکنید.

تاریخ: در حال حاضر، بخشی ترین توضیح بخش تنظیم یک کمپین با Google AdWords: تاریخ. این به شما این گزینه را می دهد که انتخاب کنید آیا می خواهید که کمپین به زودی به عنوان تأیید تأیید شود، یا اگر
می خواهید زمان آن را برای آینده برنامه ریزی کنید.

شبکه ها، زبان ها و مکان ها:با دنبال کردن آن ها، از شما خواسته می شود که در آن شما تبلیغ ویدیویی خود را نمایش دهید. به یاد داشته باشید که شبکه ها می توانند با توجه به نوع هدف شما تغییر کنند.

گزینه های شما عبارتند از نتایج یوتیوب، ویدیوهای یوتیوب و شرکای ویدئویی در شبکه ی نمایشی. در بیشتر موارد، شما احتمالا فقط می خواهید یکی از دو اول را انتخاب کنید، اگر چه نتایج یوتیوب تنها محدود به تبلیغات دیسکاوری است. گزینه ای برای شرکای ویدیویی در Display Networkتوصیه نمی شود عمدتا به دلیل این واقعیت است که شما واقعا نمی دانید آگهی شما در حال اجرا است.

در حال حرکت، شما سپس باید زبان خود را انتخاب کنید، که باید به اندازه کافی آسان باشد. سپس یک مکان را انتخاب کنید که می خواهید مبارزات انتخاباتی خود را اجرا کنید. شما می توانید بسیار گسترده و بازار را به چند کشور یا به عنوان تنها به یک شهر تنها محدود کنید. شما همچنین می توانید مکان های خاصی را نیز در اینجا حذف کنید.

محرومیت محتوا:محتوای زیادی در YouTubeوجود دارد و همه اینها با صنعت یا پیام شما هماهنگ نیستند. در حالی که کنترل این محدودیتی نیست، شما می توانید نوع خاصی از فیلم ها را حذف کنید تا تبلیغات شما بر روی آنها نمایش داده نشود. این بخش چند بار شکسته شده است، با شروع از 'نوع موجودی'. سه نوع موجودی وجود دارد که شامل موجودی گسترده، موجودی استاندارد و موجودی محدود است. همانطور که از اسم ها می بینیم، موجودی Expandedاز محرمانه ترین لفاظی های غلط، جنس گرا، یا محتوای خشونت آمیز است که محدودترین آن حداقل است. شما می توانید به نوع خاصی از محتوا که می خواهید از آن خارج شوید متمرکز شوید. در نهایت شما ممکن است محتوایی که دارای رتبه بندی خاص تلویزیونی مانند TV-MAیا TV-Tاست همراه با انواع مختلف فیلم مانند جریان مستقیم، ویدیوهای جاسازی شده و بازی ها حذف شود.

هدف قرار دادن دستگاه: این امر به شما امکان می دهد انتخاب کنید چه دستگاه هایی که آگهی شما نمایش داده شود، مانند رایانه، رایانه لوحی، دستگاه همراه و تلویزیون.

محدود کردن فرکانس:محدود کردن فرکانس را نباید دور از جایی که باشد باشد. این اجازه می دهد تا شما را به محدود کردن تعداد نمایش یا نمایش از یک کاربر. استفاده از این نمی تواند منجر به آشکار شدن آگهی شما به کسی که علاقمند به آن نیست، که به نوبه خود هدر دادن پول برای شماست.

برنامه ریزی آگهی:در حالی که شما قبلا روزی را که می خواهید مبارزات انتخاباتی خود را به صورت زنده برنامه ریزی کنید، بخش آگهی برنامه ریزی به شما اجازه می دهد تا کمی بیشتر تمرین کنید و برنامه کامل سفارشی را تنظیم کنید. شما می توانید چندین بار در یک روز تنظیم کنید تا کمپین فعال شود

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد .

(0)نظر


ثبت نظر