آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونگی تبلیغات در YouTube [راهنمای 2019] (بخش دوم)

ادامه از بخش اول

 1. تعریف افرادی را که میخواهید به آنها دست یابید
  06. Define the people you want to reach

اساسا مهمترین قسمت مبارزات انتخاباتی شما، گروه آگهی شما " group" از افراد با مجموعه خاصی از جمعیت شناسی و منافع شخصی است و همچنین کلمات کلیدی مورد نظر برای آنها تعریف می شود. در زیر می توانید اطلاعاتی را که می توانید در بخش گروه آگهی پیدا کنید و همچنین برخی نکات مفید در مورد چگونگی انتخاب گزینه های نحوه و مکان تبلیغ خود را ببینید.

خیلی شبیه کمپین شما، ممکن است بخواهید گروه تبلیغاتی که ایجاد می کنید را دوباره استفاده کنید، بنابراین باید آن را نام ببرید. پس از نام گروه خود، آمار جمعیتی خود را انتخاب کنید که شامل سن، جنسیت، وضعیت والدین و درآمد خانوار است.

اکنون، برای نگه داشتن همه چیز در مورد اولین کمپین ویدئویی ساده ما است. پیشنهاد می کنیم مخاطب یا موضوع خود را انتخاب کنید. البته شما می توانید هر دو یا چندگانه از هر دو را بچرخانید، اما اساسا پیچیده خواهد شد که چه کسی و چه فیلمهایی که تبلیغات شما نمایش داده خواهد شد. به همین دلیل است که ما تشویق می کنیم که ابتدا یکی یا دیگری را انتخاب کنیم تا پای خود را مرطوب و پیشرفته تر به پیش برویم.

مخاطبان: مخاطبان شما (بدیهی است) که تبلیغات شما را خواهند دید. این بخش را می توان با اضافه کردن جمعیت شناسی دقیق و منافع، ساده یا بسیار دقیق ساخت.

Audience

موضوعات: موضوعات مربوط به نوع خاصی از فیلم هایی است که تبلیغات شما نشان داده می شود. با استفاده از اشکال بی حد و حصر محتوا در یوتیوب، این بخش همچنین می تواند نسبتا دقیق نیز باشد. این به این معنی است که هر کسی که ویدیویی از موضوع انتخاب شده شما را مشاهده میکند، ممکن است آگهی شما را ببیند.

در حالی که هر دو "مخاطب "و "موضوعات" در بخش های خود می توانند بسیار دقیق باشند، می توانند با هم همکاری کنند. همانطور که در بالا ذکر شد، برای تازه واردین چیزها کمی پیچیده تر می شوند، اما برای انتخاب یک نوع مخاطب و یک موضوع برای محدود کردن گروه آگهی خود نیز مناسب است.

درک روابط بین گزینه های گروه آگهی شما

هنگام اضافه کردن جزئیات در مورد گروه آگهی خود، همانطور که در بالا ذکر شد، ممکن است به نظر می رسد فرآیند نسبتا ساده است.اما اینطور نیست.ما برخی از مثال های زیر را ارائه داده ایم تا به شما نشان دهد که چگونه گزینه های خود را در بخش گروه آگهی تاثیر می گذارد که آگهی شما نشان داده شده است و چه نوع ویدیوهایی که در آن نمایش داده می شود.

برای بهتر نشان دادن روابط بین جمعیت شناسی، مخاطبان، مباحث و مکانها، مثالهای زیر را ببینید.

مثال زیر جزئیات یک آگهی را نشان می دهد اگر شما یک موضوع و یک نوع مخاطب را انتخاب کرده اید.

مثال 1: بگذارید بگوییم دسته های شما را به صورت زیر تنظیم می کنید: جمعیت شناسی - مرد 18 تا 25 موضوع - بازی های ویدئویی مخاطبین - سازنده وب سایت.

نتیجه این انتخاب ها آگهیتان را نشان می دهد تا مردان 18 تا 25 ساله ای که علاقه مند به سازندگان وب سایت هستند و تماشای فیلم ها در مورد بازی های ویدئویی.

 1. ویدیو بازاریابی خود را آپلود کنید
  07. Upload your marketing video

این لحظه در نهایت اینجاست - وقت آن است که ویدیو خلاقیتتان را اضافه کنید. این باید به آسانی همانند کپی کردن URLویدیو شما و چسباندن آن باشد اگر قبلا آن را به YouTubeآپلود کرده اید. اگر هنوز ویدیوی خود را آپلود نکرده اید و به برخی از ویژگی های YouTube 101نیاز دارید، ما راهنمای دستی در مورد چگونگی آپلود ویدئو خود را به YouTubeداریم.

پس از اینکه ویدیو را آپلود کردید، چند نکته برای نمایش چهره شما وجود دارد. شما یک دیدگاه برای اینکه چگونه آگهی شما در هر دو دسکتاپ و تلفن همراه در پانل سمت راست ظاهر خواهد شد را مشاهده خواهید کرد و می توانید یک URLرا اضافه کنید و به متن عمل در اینجا نیز اضافه کنید. این یک قطعه حیاتی است که نباید نادیده گرفته شود.

برای تبلیغات درون جریان نیز از شما خواسته می شود که آیا می خواهید یک عکس را به عنوان یک بنر همراه اضافه کنید که به سمت راست ویدیو برای بینندگان روی دسکتاپ ها ظاهر می شود. پیش فرض این گزینه باعث می شود که تصویر بنر به تصویر بنر کانال شما تبدیل شود.

 1. آگهی خود را ذخیره و ارسال کنید

پس از اینکه ویدیو را آپلود کردید، تماس تلفنی شما را اضافه کرده و بنر را برای تبلیغ خود اضافه کنید، فقط گزینه ذخیره و ادامه "Save and continue" را کلیک کنید. حالا یک نفس عمیق بکشید شما اولین کمپین تبلیغات ویدیویی خود را ساختید!

یادداشتهای خط مشی تأیید YouTube

آگهی شما باید تأیید شود تا اطمینان حاصل شود که در برابر سیاستهای AdWordsغلط است. سپس آن را به صورت خودکار اجرا می کند یا زمانی که شما آن را برنامه ریزی شده و یا اگر شما انتخاب کرده اید آن را راه اندازی درست پس از آن تایید شده است.

روند تأیید صحت دارد تا اطمینان حاصل شود که آگهی امن و مناسب باشد. تمام آگهی ها، کلمات کلیدی مورد استفاده و صفحات هدایت شده مرتبط با آگهی همه بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود که آنها از خط مشی های این پلتفرم پیروی می کنند. کمپین های موجود که ویرایش می شوند نیز باید یک بار دیگر از روند تأییدیه گذر کنند تا تغییرات تغییر کنند.

معمولا روند بررسی می تواند بین چند ساعت تا یک روز کاری انجام شود. تبلیغات پیچیده تر طول می کشد تا بررسی شوند، اما در مورد آنها دریافت می شود.

فرمت های تبلیغی غیر ویدیویی YouTube

همانطور که در بالا ذکر شد، تبلیغات ویدئویی تنها راه کسب و کار شما در YouTubeنیست. اگر شما آماده نیستید فیلم های خود را برای تبلیغ در غول ویدیو ببینید، نگاهی به فرمت های زیر برای شروع با:

تبلیغات کارت تبلیغاتی:کارت های حامی دقیقا همان چیزی هستند که آنها به نظر می رسند. تصاویر کوچک کارت شکل در کنار یک ویدیو ظاهر می شود تا آنها به سمت گوشه حرکت کنند. این امر به بیننده اجازه می دهد تا در صورت دسترسی به آنها دوباره به آنها دسترسی پیدا کند.

آنها در کنار ویدیوهای مرتبط نمایش داده می شوند یا محصولات نمایش داده شده در ویدیو را نمایش می دهند تا بتوانید خودتان آن را خریداری کنید. آنها می توانند با کلیک کردن بر روی آیکون که در گوشه بالا سمت راست ویدیو نشان داده می شود، دوباره به آنها دسترسی پیدا کنید.

آگهی های Overlay: یکی دیگر از فرمت های تبلیغاتی. این یک بنر کوچک است که میتواند در قسمت پایین ویدیویی که تماشا میکنید بسته شود. مشخصات رسمی (رزولوشن) تبلیغات Overlay 468x60یا 728x90پیکسل است.

تبلیغات تبلیغات: در حالی که تعدادی از تبلیغات در بالا نیز در نظر گرفته تبلیغات نمایش داده می شود، توصیف "رسمی" یک آگهی است که به سمت راست پخش کننده ویدیوی ویدیو و بالاتر از لیست پیشنهادات ویدئو ظاهر می شود. مشخصات رسمی (رزولوشن) این تبلیغات 300x250یا 300x60پیکسل است.

10 نکته برای بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی YouTube

10 tips to optimize your YouTube ad campaigns

شما اکنون روند فنی راه اندازی کمپین های تبلیغاتی YouTubeخود را تسلط دارید. هنوز چیزهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا از هر پنی که در پلتفرم صرف میکنید بیشترین بهره را ببرید:

 1. موفقیت تبلیغات خود را اندازه گیری کنید

پس از اینکه آگهی خود را ایجاد کردید، می خواهید بدانید که آیا این کار خوب یا بد است یا خیر. چند معیار عملکرد کلیدی وجود دارد که می تواند برای اندازه گیری نحوه انجام یک آگهی مانند نمایش ها، زمان تماشا، تعاملات و غیره استفاده شود. شما می توانید از هدف اصلی تبلیغ استفاده کنید تا بررسی کنید که آیا معیارهای نتایج رضایت بخش هستند یا خیر، اما شما دانش فراوانی دارید که می توانید برای ارتقای کمپین های آینده در دسترس شما استفاده کنید.

بالاتر از همه، به یاد داشته باشید که کلماتی کلیدی نهایی شما معمولا مشتری های جدیدی است که به کسب و کارتان می آورید، بنابراین مطمئن شوید که کمپین با این هدف هماهنگ شده است.

 1. مخاطبان خود را اصلاح کنید

اگر متوجه نشوید که مخاطبان شما مناسب نیستند، ممکن است بخواهید گروه آگهی خود را بازگردانید یا اصلاح کنید و یا کمی متفاوت ایجاد کنید تا ببینید که میزان کلیک یا نمایش شما بهبود یافته است. شما می توانید بسیار دقیق برای پیدا کردن یک مخاطب بسیار خاص، از جمله جمعیت، درآمد خانوار و منافع شخصی است. در سمت flip، گرفتن فوق العاده خاص می تواند به افزایش رقابت منجر شود، که می تواند هزینه های شما را افزایش دهد.

 1. از خستگی خلاق اجتناب کنید

حتی اگر شما کاملا مخاطبان خود را هدف قرار داده اید، اگر آنها همان تبلیغات را اغلب مشاهده می کنند، احتمالا اثر آن را از دست خواهد داد و احتمالا برای کاربر نیز آزار دهنده خواهد بود، حتی اگر آن مربوط به آنها باشد. این خستگی خلاقانه نامیده می شود و بهتر است با داشتن تبلیغات ویدیویی چندگانه که بتوانید یکی را برای دیگران مبادله کنید، بهتر است اجتناب شود. این همچنین می تواند به بهبود میزان مشاهده شما کمک کند.

 1. در صورت لزوم خلاقیت خود را اصلاح کنید

اگر شما آگهی نیستید، همانطور که انتظار داشتید حتی پس از اینکه شما به مخاطبینتان تغییراتی دادید، ممکن است بخواهید خلاقیت ویدیویی خود را دنبال کنید. چیزی شبیه به کوتاه شدن آگهی، تغییر مقدمه و یا از بین بردن تماس به عمل می تواند به اثربخشی تبلیغ کمک کند.

 1. پیکسل تبدیل آگهی های Googleرا به سایت خود اضافه کنید

اگر آگهی های شما به وب سایت کسب و کار شما منجر شود، اضافه کردن یک پیکسل تبدیل می تواند اطلاعات زیادی را ارائه دهد. اضافه کردن این برچسب پیگیری به سایت Wixشما به شما امکان می دهد تا ببینید آیا یک کلیک روی تبلیغ شما منجر به خرید، دانلود یا هر یک از اهداف دیگر شما می شود.

 1. آزمایش با فرمت های مختلف تبلیغ

این یک فرصت عالی برای دیدن اینکه آیا انواع خاصی از تبلیغات ویدئویی برای شما بهتر از دیگران کار می کند یا خیر؟شاید تبلیغات ویدئویی Discoveryبهتر از تبلیغات بمب شما انجام شود؟ شما هرگز نمی دانید تا زمانی که فرمت های مختلفی را ارائه می کنید و برای خودتان پیدا کنید.

 1. نگران نباشید عجیب باشد

به یاد داشته باشید، این یوتیوب است. این یک پلتفرم است که شما می توانید به یک سوراخ خرگوش از فیلم های عجیب و غریب سقوط کنید و از آن فرد دیگری برای بهتر یا بدتر از آن بیرون بیایید. نکته این است که افراد با انتظار آمدن چیزی یا سرگرم شدن به YouTubeمی آیند بنابراین نترسید که سعی کنید تبلیغات ویدیویی خود را هر دو انجام دهید. نمایش عجیب و غریب طرف مارک خود را، به عنوان این تبلیغات هستند که به یاد می آورند.

 1. افراد ذینفع را تشویق کنید

اگر کسی به آگهی شما علاقمند نیست، قصد دارد آن را رد کند. این احتمالا اتفاق می افتد، بنابراین به آن عادت کرده اید. گفته می شود، کسی که واقعا به محصول یا سرویس شما علاقه مند است و آگهی شما را به طور کامل تماشا می کند ممکن است نیاز به فشار اضافی برای غرق شدن داشته باشد و کلیک بر روی آن انجام شود. به همین دلیل است که می توانید پیشنهاد ویژه ای را بعدا نسبت به ویدیوی خود ارائه دهید، دور از 5 ثانیه که قبل از اینکه بتوانید آگهی را از آن عبور کنید، پیش بروید.

 1. در نظر بگیرید اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر

نه تنها نوشتن شرح تصاویر به کسانی که مشکل شنوایی دارند کمک می کنند، بلکه کسانی هستند که نمی خواهند صوت را در جایی که هستند گوش بدهند، اما هنوز ویدیو را تماشا می کنند. (فکر کنید که در اتوبوس هستید). ارائه رونوشت خود را از آگهی خود می تواند مفید باشدو حتی می تواند رتبه بندی جستجوگرها خود را برای ویدیو را بهبود بخشد.

 1. پیشرفته

به عنوان کسی که به YouTube Advertisingجدید است، ممکن است از گزینه های پیشرفته کنار بیاید، اما نباید این کار را بکنید! ویژگی هایی مانند محدود کردن فرکانس محدود کردن تعداد دفعاتی که یک بازدید کننده آگهی خاص خود را می بیند، که می تواند آگهی شما را به افراد جدید نشان دهد. این همراه با ویژگی برنامه ریزی است که به شما اجازه می دهد زمان خاصی را که نشان می دهد آگهی خود را تعیین کنید، می تواند یک روش بسیار موثر برای تبلیغ خود در مقابل چشم های جدید باشد.

امیدواریم با استفاده از این مطالب بتوانید ویدیویی مفید در جهت تبیلغات کسب و کارتان ارائه کنید.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.

(0)نظر


ثبت نظر