آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

5روش اثبات شده برای هدایت ترافیک به فروشگاه آنلاین شما

در هنگام برنامه ریزی یک مهمانی، اگر شما مهمانان خود را با فینگر فود، پانچ های شیرین و یک موضوع پرطرفدار (مثل شب 'هیپ هاپ 90' ) ترسیم کنید، به احتمال زیاد به شما کمک می کند. شما می توانید تلاش های انجام شده در آن را برای جذب بازدید کنندگان به فروشگاه آنلاین خود مقایسه کنید. برای هدایت بیشتر ترافیک به سمت سایت خود، باید کاری را انجام دهید. همانطور که با برنامه ریزی هر چیز درست است، برخی از وظایف نیاز به دوره های طولانی آماده سازی دارد، در حالی که برخی دیگر سریع انجام می شود.

این که آیا شما یک وب سایت تجارت الکترونیک را راه اندازی کرده اید و یا برای مدتی استفاده کردید، هر کس می تواند از ترقی بیشتر برای افزایش ترافیک تجارت الکترونیک خود استفاده کند و در نهایت مشتریان را برای خرید محصولات خود بفرستد. اما هر بازدید کننده بالقوه متفاوت است و بسیاری از روش های منحصر به فردی وجود دارد که می توانید به هر یک از آنها دسترسی داشته باشید. از رسانه های اجتماعی تا SEO، کار با نفوذگران و بیشتر، این روش های اثبات شده مطمئنا ترافیک بیشتری را به فروشگاه آنلاین شما هدایت خواهد کرد.

01. ایجاد یک کمپین فروش

هنگام خرید آنلاین، آیا شما بلافاصله بر روی تب "فروش" موارد ذکرشده در فروشگاه برای پیدا کردن بهترین قیمت کلیک می کنید یا فقط این کار را ما انجام می دهیم ؟ هر کس یک معامله خوب را دوست دارد، این واقعیت ساده است. یکی دیگر از این موارد این است که اگر یک کمپین فروش استثنایی ایجاد کنید، بسیاری از بازدیدکنندگان به وب سایت شما جذب می شوند. اگر چه کمپینی در زمانی از تعطیلات برنامه ریزی شود یا دلیل خاصی نداشته باشد مردم واکنش نشان می دهند. فقط مطمئن شوید که هر آنچه که شما تصمیم می گیرید، در سراسر وب سایت شما اعمال می شود. این می تواند به عنوان یک بنر ، سبد و یا نوار برجسته محصولات را تخفیف دهد. برای شروع، برخی از ایده های کمپینی را که می توانید اجرا کنید، ارائه می دهیم:

ارائه یک رقابت یا پاداش : مردم عاشق پاداش هستند. شما می توانید یک انگیزه ای را ارائه دهید که در آن کاربران برای ارسال نامه به لیست پستی خود، از ارسال رایگان یا یک کوپن برای اولین خرید خود استفاده می کنند. این حرکت به آنها انگیزه می دهد تا به سایت شما وارد شوند، و بعد به فروشگاه بروند.
ایجاد حس نیاز شدید: چه هدایت رایگان تا پایان ماه چه اعلام فروش بزرگ در آینده، حس نیازشدید یک تاکتیک است که مطمئنا برای هدایت بازدید کننده به سایت شما می باشد . هنگامی که یک ساعت شمارش معکوس در وبسایت خود برای یک رویداد یا فروش ویژه هیجان انگیزقرار می دهید، کاربران انگیزه می گیرند تا دوباره به وب سایت وارد شوند و دوباره و دوباره منتظر بمانند. بگذارید خریداران پرشورو باهیجان جلو بیایند.

BOGO (خرید یکی، دریافت یکی ) معاملات: روسری، کلاه، کفش: شما نام آن. اکثر ما بیشتر تمایل به خرید داریم ، زمانی که می دانیم که ما چیزی را به صورت رایگان دریافت می کنیم. حداقل، ما به بررسی این وب سایت خواهیم پرداخت تا ببینیم این معامله چطور است.یک کوپن را فقط در وب سایت خود ایجاد کنید: کسی هست که یک معامله خوب را دوست نداشته باشد ؟ کوپن ها یک راه مطمئن برای جذب مهمانان هستند، چه 15٪ تخفیف و چه 50٪ تخفیف. با ایجاد کوپن از طریق وب سایت خود به طور قابل دسترس، می توانید اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان بیشتر هدف خود می رسند و خرید خود را پیدا خواهند کرد. برای کاربران Wix eCommerce، بخش "Promote" مدیر فروشگاه خود را برای ایجاد یک کوپن بررسی کنید.

great-reasons

با این حال، فقط ایجاد یک فروش تنها مرحله اول است. بدون برنامه ارتقاء مناسب برای بازگشت به این اقدام، شما می توانید مسیرهای از دست رفته را به پایان برسانید. این امر به ویژه هنگامی رخ می دهد که شما یک فروشگاه ساختمانی با یک خروجی از فروش بی نهایت ندارید. این که آیا شما تلاش های تبلیغاتی خود را از طریق رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیل و یا تلاش های دیگر انجام می دهید، این تبلیغ جزء ناپیدا در موفقیت شما است. بنابراین، آیا شما آماده دریافت ترافیک وب سایت بیشتر هستید؟ تلاش های کمپین خلاقانه را با راهنمایی های تبلیغاتی زیر ترکیب کنید و فرمول موفقیت را خواهید داشت.

02.در شبکه اجتماعیفیس بوکفعالیتتان را بیشتر کنید.

آیا می دانید 75 درصد از مشتریان قبل از خرید فیس بوک را بکار می گیرند؟ این یک دلیل به اندازه کافی خوب برای فعال شدن در شبکه اجتماعی محبوب ترین امروز است. به علاوه، این یک راه دیگر برای مشتریان است که از شما بشنود و اخبار را در مورد کسب و کارتان به روز نگه دارد. دو روش زیر به شما کمک خواهد کرد تا از این شبکه اجتماعی به طور کامل استفاده کنید.یک صفحه فیس بوک ایجاد کنید: اگر کسی از ما زمان کتاب های تلفن را به یاد داشته باشد، پس فیس بوک مانند صفحات زرد برای کسب و کارها است. بسیاری از افراد برای پیدا کردن اطلاعاتی مانند لینک وبسایت، شماره تلفن و پشتیبانی مشتری از صفحه فیس بوک خود در فروشگاه شما جستجو خواهند کرد.

این همچنین مکان خوبی برای انتشار و ترویج هر محتوایی است که به وب سایت شما بک لینک داده می شود، مانند یک کمپین فروش (همانطور که در بالا ذکر شد)، پست وبلاگ (ارائه لینک مستقیم به سایت شما) یا یک مورد جدید موجود در فروشگاه شما .اجرای تبلیغات فیس بوک: یکی دیگر از موارد عالی برای رسیدن به مخاطبان هدف خود در پلت فرم، از طریق تبلیغات پرداخت شده برای هر کلیک است، A.K.A. تبلیغات فیس بوک. در اینجا شما می توانید بودجه انتخابی خود را تنظیم کنید، سپس برای تبلیغات و اجرای آن پرداخت کنید. تفاوت میان موارد تبلیغاتی و سادگی انتشار در صفحه فیس بوک شما، داشتن توانایی برای دسترسی به مخاطبان بیشتر است. مزیت فیس بوک آن است که به شما اجازه می دهد تا به طور خاص بیشتر از هر پلت فرم دیگری بر اساس مقدار زیادی از داده ها که آن را نگه می دارد را هدف قرار دهید. بنابراین، از آنجا که این مشتریان بالقوه در فیس بوک به دنبال مواردی برای تماشا هستند، این مکان مناسب برای آنها به ناخودآگاه باعث خرید می شود.

03. از اینستاگرام بیشتر استفاده کنید.

اول از همه، اگر شما یک حساب کاربری Instagram ندارید، قبل از آن زمان ثبت نام است. اینستاگرم سریع پیشرفت می کند و راه را برای گرفتن عرش از فیس بوک به عنوان شبکه اجتماعی # 1 می گیرد. به علاوه، چندین روش برای اتصال حساب Instagram به وب سایت شما وجود دارد (و بالعکس):

Instagram bio: هنگامی که برای Instagram ثبت نام کردید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که Instagram bio برای کسب و کارتان بهینه سازی شده باشد، از جمله محتوای خلاصه ای از یک لینک فروشگاه آنلاین خود - در واقع، مشتریان انتظار دارند که این لینک را پیدا کنند.

Instagram Stories: این احتمالا محبوب ترین ویژگی Instagram است که شما باید از آن استفاده کنید. این مخصوص صاحب کسب و کاراست، چرا که یک سوم از داستان های مشاهده شده از کسب و کارها است. بهترین بخش این است که شما می توانید CTA ها را در اینجا قرار دهید تا مشتریان بالقوه را به وب سایت خود هدایت کنید. برای انجام این کار، می خواهید داستان را با اسلایدهای خود بسازید. شما می توانید مشتریان را با مطالب مرتبط و هیجان انگیز برای نام تجاری خود، از ویدیوها به تصاویر، هشتگ ها و موارد دیگر، به مشتریان خود بیفزایید. سپس با یک CTA به فروشگاه آنلاین خود، مانند "فروشگاه اینجا" یا "لینک در بیو"، پایان دهید. و حساب های تجاری با بیش از 10،000 پیروان یا حساب های تأیید شده می توانید یک پیوند به CTA خود اضافه کنید و از قابلیت "کش رفتن" استفاده کنید .
فید Instagram را به وب سایت خود اضافه کنید: مرورگر می تواند محصولات خود را از پست های Instagram خود در وب سایت Wix خود بخرد، زیرا این برنامه فید خود را همگام سازی می کند. و از آنجا که شما قبلا عکس خود را بر روی 'گرم' پست کرده اید، نیمی از این کار قبلا انجام شده است.

great-reasons

04. تمرکز بر هسته تلاش بازاریابی شما: SEO

مخاطب بالقوه شما در حال حاضر به سرعت در گوگل محصولاتی مثل شما را به هر حال جستجو می کند ، حالا فقط باید یک راه را برای یکی از اولین فروشگاه های آنلاین که در نتایج جستجو مشاهده می کنید پیدا کنید. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، فرآیند به حداکثر رساندن تعداد بازدیدکنندگان است که تلاش می کند سایت شما را در لیست نتایج جست و جو بالا نگه دارد.

برای اطمینان از اینکه طرح SEO شما برجسته است، با درک برخی از اصطلاحات مهم SEO مانند کلمات کلیدی شروع کنید. این عبارت های کوتاه یا کلمات منحصربه فردی است که مردم را قادر می سازد تا از طریق موتورهای جستجو فروشگاه اینترنتی خود را پیدا کنند. بعضی از آنها محبوب تر از دیگران هستند، بنابراین برای کشف کلمات مناسب تر، بسیار کاوش می کنند .

سپس لینک بین کلمات کلیدی و بازدیدکنندگان شما هنگامی اتفاق می افتد که این عبارات کوتاه را به عناوین جستجوگرها، توضیحات، عنوان ها و همچنین صفحات وب سایت خود اضافه کنید. در اینجا چند نمونه از نحوه استفاده از تاکتیک های SEO به فروشگاه آنلاین شما ارائه شده است.
برای کمک به شما دربررسی SEO ، ما یک هدیه ویژه برایتان داریم: Wix SEO Wiz. این ابزار یک برنامه SEO شخصی برای شما ایجاد می کند - به صورت رایگان! چک لیست شامل همه چیز از کلمات کلیدی و عنوان ها به متن alt برای تصاویر شما است. اگر بخواهیم از Google Friend خوبی باشیم، ارزش این را دارد که بگوییم: برای کاربران Wix، این تجربه بسیار جالب است زیرا آنها می توانند صفحه خود را در نتایج جستجو بلافاصله پس از ایجاد آن مشاهده کنند. با این حال، فقط به یاد داشته باشید که حتی زمانی که تلاش های SEO به درستی انجام می شود،ماندن در صفحه اول زمان میبرد ، بنابراین شما باید صبور باشید.

05. ارسال ایمیل انفجاری

بیش از 80٪ از متخصصان ادعا می کنند که بازاریابی ایمیل باعث جذب و حفظ مشتری بیشتر از هر نوع دیگر از بازاریابی دیجیتال می شود. به عنوان یکی از مفیدترین و موفقیت آمیزترین راههای هدایت مشتریان به فروشگاه آنلاین شما، ارزش امتحان آن را دارد.اگر بخشی برای شروع شما نداشته باشد پس چطور این واقیت را میفهمیم که کاملا رایگان است؟

برای اطمینان از این که ایمیلهایتان ارزش وتحسین هر یک از صندوق های پستی بازدید کننده بالقوه را دارند (به جای اینکه به عنوان یک ایمیل اسپم دیگر عمل کنند)، لازم است مراحل لازم را برای آماده سازی انجام دهید. اول، تصمیم بگیرید که آیا یک فروش یا به اشتراک گذاری خط تولید جدید خود را دارید؟ سپس یک پلت فرم را برای ایجاد ایمیل های نفیس تر انتخاب کنید، مانند یک که ساده است و می توانید قالب ها را سفارشی کنید، به راحتی مخاطبین همگام سازی کرده و آمار خود را پیگیری کنید. چگونه در مورد یک فروشگاه آنلاین خود مانند Wix ShoutOut همگام سازی شده است؟ در نهایت، آخرین مرحله از همه چیز موضوع خود را به CTA و محتوای بصری بدون، نیاز به برخی از TLC بنویسید. در اینجا یک تفکیک وجود دارد:

خطوط موضوع: ورودی هدایت ترافیک به وب سایت شما ، و موفقیت طرح بازاریابی ایمیلتان به طور کلی، با خط موضوع شما شروع می شود. یک توصیه این است که این فرمول را دنبال کنید: [شماره یا پرسش + واژگان + کلمات کلیدی + وعده]. به عنوان مثال، "بیشترین وسایل مورد نیاز برای پیاده روی طولانی مدت که شماعاشقشان می شوید."
"تماس- تا-عمل (CTAs): کل دلیل اینکه شما یک ایمیل بنویسید این است که مشتریان بالقوه را در وب سایت خودقرار دهید . بنابراین، شما نباید فقط هر عکس و بخش مهم متن را به وب سایت خود پیوند دهید، بلکه شامل یک CTA واضح و متمایز است که باعث می شود خوانندگان این ایمیل را ترک کنند و به جایی که واقعا می خواهید آنها در آن جا باشند بروند. در اینجا چند نکته مفید برای کارفرما CTA شما وجود دارد.

محتوای نوشته شده: تمام محتوای نوشته شده در ایمیل شما باید به منظور ایجاد بازدیدکنندگان بر روی CTA خود کلیک کنید. برای رسیدن به این هدف، از کلماتی استفاده کنید که جذاب، و یا باعث احساسات خاصی شوند. علاوه بر این، مشترکین هزینه بیشتری صرف چند ثانیه برای خواندن ایمیل شما نمی کنند، بنابراین این بخش را کوتاه و شیرین نگه دارید.
محصولات بصری : به عنوان یک فروشگاه آنلاین، مردم می خواهند ببینند دقیقا همان چیزی است که شما به آنها می فروشید. شما باید تصاویر را در ایمیل خود از محصولاتتان وارد کنید. و اگر شما یک محصول جدید را راه اندازی می کنید، یک تصویر بصری یک راه عالی برای تمرکز به هدف است اگر شما به دنبال راهنمای عکسبرداری از محصولات خود هستید، ازعکس 101 راهنمای محصول دیدن کنید.


ثبت نظر