روشهایی برای معرفی خود در ایمیل و دریافت پاسخ

روشهایی برای معرفی خود در ایمیل و دریافت پاسخ

روشهایی برای معرفی خود در ایمیل و دریافت پاسخ

روشهایی برای معرفی خود در ایمیل و دریافت پاسخ

ارسال ایمیل های مقدماتی به مشتریان بالقوه کارفرمایان یا همکاران یکی از چالش های بزرگ زندگی حرفه ای در عصر دیجیتال است. ما همه روزانه با ایمیل ها کار می کنیم. در برخی از صنایع و برخی مواضع ارسال ایمیل می تواند در واقع بزرگترین روز کاری خود را انجام دهد. جای تعجب نیست که بسیاری از متخصصان در باز کردن ایمیل از فرستندگان ناشناخته جست و خیز می کنند. بگذارید به آنها پاسخ دهیم! هنوز،ایمیل های سرد؛ تکنیک کسب وکار با ارزش هستند که شما نمی خواهید اخراج کنید. در عوض، بر روی استراتژی خود کار کنید تا این ایمیل های ناخوشایند را به اتصالات پربار تبدیل کنید.
اکثریت وظایف که متخصصین دیجیتال امروز با آن مواجه هستند، طبیعتا جدید هست. چند دهه پیش، شما نمیتوانستید یک وبسایت را توسط خودتان ایجاد کنید یا از شبکه های اجتماعی برای ترویج کسب و کار خود استفاده کنید.معرفی خود در ایمیل یک پدیده مشابه است. با این حال، هنگامی که این وظیفه به وجود می آید،مهارت های اساسی که برای یک ایمیل مبتدی موفق به حساب
می آیند تا زمانی که روابط تجارتی به وجود آمده است همه چیز در مورد ایجاد یک ارتباط انسانی و توانایی ارائه یک وضعیت برنده- برنده، است.

این به این معنا نیست که شما فقط می توانید هر آنچه که می خواهید به هر کسی ایمیل کنید. برای شروع مکالمه واقعی؛ شما باید ابتدا استراتژی خود را  قبل از کلیک بر روی "ارسال"  مشخص کنید. خواندن این متن را ادامه دهید  برای پیدا کردن نکات تخصصی خود برای معرفی خود در یک ایمیل.

1.با یک خط موضوع شروع کنید که نمی تواند نادیده گرفته شود

اجازه دهید روراست باشیم: هنگامی که شما یک ایمیل از یک غریبه با یک خط موضوع با عنوان "موقعیتی که نمی خواهید از دست بدهید"را می بینید، چه مدت زمان طول می کشدتا آن را به عنوان اسپم نشانه گذاری کنید یا پاک کنید؟موضوع ایمیل شما ممکن است مهمترین چیز باشد. به آن به عنوان یک پسوورد مخفی برای یک مهمانی شگفت انگیز فکر کنید.اگر شما فقط کلمات صحیح را هنگام ورود بیان کنید به راحتی وارد مهمانی می شوید.

چالش اولیه شما ساده ساختن متن موضوع است تا به عنوان اسپم شناخته نشود. از آنجایی که گیرنده دراکثر اوقات نام شما را
نمی شناسد خط موضوع باید به گونه ایی شخصی سازی شده باشد که از کمپین های فراوان ایمیلی قابل تشخیص باشد خودتان را از تبلیغات با مراجع واقعی و باحروف درشت نوشتن کلمه ی اول جمله جدا کنید.در نظر بگیرید چیزی مشابه خطوط زیر:

-"{اسم}.امیدوارم که گفت وگو کنیم در باره{شرکت /شغل/زمینه}"

-"سوال در مورد {شرکت}"

-"پاسخ: {مقاله ی/پست/ مصاحبه ی/}شما درباره {آنها}"

برای اینکه با یک موضوع خوب بالا بیایید ما به شما مقداری تجربه پیشنهاد میکنیم: در طی سه روز آینده، به اینباکس تان توجه داشته باشید و در نظر بگیرید موضوعی را که شما عاشقش هستید و یکی که نمی تواند شما را ناراحت کند.

Strategize the first sentences

2.برای جمله اولتان استراتژی تعین کنید.

شما آن را ساخته اید! خط موضوعات که خیلی خوب بود و باعث کلیک شدن ایمیلتان شد. حالا بیایید به مرحله دوم : مطمئن شوید که حتما پاسخ دریافت خواهید کرد . چند جمله ی اول بی روح ایمیل شما مشخص خواهد کرد چه خواهد شد،پس شما نیاز دارید به استراتژی تعریف شده تان نزدیک بشوید. هدف این است که مختصر و واضح به گیرنده توضیح دهید که چرا شما به او ایمیل زده اید، و سهم هردو شما و آنها چیست.مختصر بیان کنید پیشنهادتان به او چیست .

"من به دنبال همکاری احتمالی هستم. [جزئیات]"

"من متوجه شده ام که شرکت شما ممکن است برای یک موقعیت [کاری] جستجو کند و می خواهم خودم را به عنوان یک نامزد معرفی کنم. [جزئیات]"

3.اثبات کنید که شما تحقیقاتتان را انجام داده اید

هنگامی که شما به افرادی ایمیل می زنید که هیچ گاه ملاقاتشان نکرده اید و از آنها می خواهید به شما توجه کنند ،شما می خواهید نشان دهید علاقهتان را در کارشان، واقعی است . شما به راحتی نمی توانید ایمیل بزنید برای فروش یا تبلیغات ، شما میخواهید بفروشید یا تبلیغ کنید مخصوصا به آنها ، زیرا شما معتقد هستید که شما می توانید برای آنها مناسب باشید. این نیازمند آشنایی خودتان یا با شخص آنها یا شرکت آنها.

ظرافت در متن مهم است . شما مطمئناً نمی خواهید که مانند یک طرافدار خیلی مشتاق باشید. شما می خواهید بیایید به عنوان یک علاقه مند ، نه به مانند یک مستاصل . در اینجا چند مثال کاربردی شرح داده شده است.

"من از شرکت شما در توییتر پیروی کردم و هیجان زده شدم یاد بگیرم که [...]"

"من واقعا کار اخیر خود را در [...] دوست دارم و فکر می کنم که ما برخی از منافع مشترک داریم".

 

"با تمرکز شرکت شما بر روی [...]، فکر میکنم پلتفرم ما در کار شما در [...] مفید خواهد بود"

4. دلگرم باشید اما "بی پروا "نباشید

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که مطمئن شوید ایمیل شما درمقیاس فروش قرار نگیرد. حتی اگر در واقعیت اینگونه باشد. مثل یک انسان بنویسید نه مثل یک ربات اسپمر. به یاد داشته باشید که آن طرف صفحه شخصی نشسته است که به پاراگراف های تبلیغاتی علاقه ایی ندارد. به جای یک تبلیغ ، برای آنها یک مقدمه ی مطمئن ارسال کنید. به عنوان مثال:

"شرکت من ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال را برای نوازندگان و گروه های مستقل ارائه می دهد. ما به مشتریانمان کمک می کنیم تا موسیقی خود را به صورت آنلاین ارتقا دهند و به مخاطبان گسترده تر برسند. "

5.با دقت لینک خود را انتخاب کنید.

.برای نوشتن یک ایمیل مقدمه،حواس پرتی دشمن شماست. شما میخواهید خواننده های ایمیلتان باقی بمانند و برای شما پاسخ ارسال کنند. خطر افزودن پیوندها به ایمیل شما این است که شما از گیرنده دعوت میکنید تا جای خود را تغییر دهید از سوی دیگر، پیوندهایی با وب سایت های خارجی می توانند نشان دهند که چقدر باهوش و هستید.

اما هیچ نگرانی نیست، راه حلی برای این معضل وجود دارد. به سادگی این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

* اگر شما نیاز به ارجاع گیرنده به مواد اضافی حیاتی که نمی توانید در ایمیل شامل شود، مانند مجموعه ای از کار خود را به عنوان یک عکاس حرفه ایردارید از یک لینک استفاده کنید.

* اگر بخواهید که گیرنده را به انجام هر کار، مانند پاسخ دادن به یک رویداد یا ثبت نام برای نسخه ی نمایشی، لینک مستقیم را به آن صفحه اضافه کنید.

* از امضای ایمیل خود برای اضافه کردن لینک ها برای صفحات مفید، اما نه حیاتی، از جمله وب سایت شخصی یا پروفایل توییتر خود استفاده کنید.

* بیش از یک لینک در متن ایمیل و بیش از دو لینک در امضای خود استفاده نکنید

* اگر پیوندهای شما در طرف دیگر یا مسنجر قرار می گیرند، از خدمات کوتاه کردن لینک ها مانند Bitly استفاده کنید.

Sign off like a friendly professional

6.مثل یک حرفه ایی دوستانه بنویسید

یکی دیگر از چیزهایی که هنوز برای ایمیل شما نهایی نشده است باقی مانده است: بسته شدن بزرگ. قاعده شستشو در مورد اصطلاح خاص صنعت نیز در اینجا کاربرد دارد. هر چند برخی از دستورالعمل ها می توانند به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد. "شما" برای تلفن های موبایل بسیار شخصی است؛ در حالی که "با احترام" خیلی سرد است و سفت. شما می خواهید چیزی بین این دو قطب پیدا کنید. با گزینه های خوب بودن "بهترین"، "با تشکر"، "سلام"، یا "با احترام". توجه داشته باشید که چگونه همه اینها از یک نسخه مختصر، بیشتر در مورد گفتگو استفاده می کنند، نه به عنوان "همه بهترین ها"، "با مهربانی" و غیره.

خوب است که با یک یادآوری دوستانه امضا کنید که قصد دارید این یک مکالمه دائمی باشد، چیزی در کنار خطوط:

"منتظر پاسخ شما هستم.

 

با تشکر،

نام"

 

 

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها