آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونه می توان تجارت خود را در IGTV بازاریابی کرد (بستر جدید اینستاگرام)

این هفته اینستاگرام یک پلتفرم ویدیویی جدید با نام IGTVرا راه اندازی کرد ، و این یک فرصت عالی برای بازاریابی در تجارت و دستیابی به مخاطبان شما است.

IGTVچیست؟

What Is IGTV?

از IGTVبه عنوان "YouTubeبرای ویدیوهای عمودی و همراه اول" استفاده کنید. به این دلیل است که به سازندگان اجازه داده می شود فیلم هایی با اندازه عمودی بارگذاری کنند. IGTVنه تنها ویژگی جدید برنامه معمولی اینستاگرام است بلکه همچنین یک برنامه کاملاً مجزا نیز برای آن ایجاد کرده است.

اکنون ویدیو برای اینستاگرام جدید نیست ، با این وجود قادر به آپلود فیلم ها بیشتر از 1 دقیقه است. هم اکنون ، اکثر حساب های اینستاگرام قادر به آپلود فیلم 10 دقیقه ای هستند. و برای حساب های دارای پیگیری های بزرگتر ، می توانید 60 دقیقه بارگیری کنید.

نحوه استفاده از IGTVبرای بازاریابی مشاغل خود

اکنون این یک فرصت جدید برای نشانگرها و مشاغل ارائه می دهد زیرا هر حساب کاربری می تواند کانال IGTVرا راه اندازی کند.

(برای انجام این کار در برنامه اینستاگرام: به نماد IGTVدر بالاgt; ضربه بزنیدgt; به نماد Gearبرویدgt; ایجاد کانال را انتخاب کنید)

  1. برای مخاطب خود محتوای ارزشمندی ایجاد کنید

آینده بازاریابی ایجاد محتوا در اطراف نام تجاری شما است که یا اطلاع رسانی می کند و یا سرگرم کننده است. اگر شما یکی از این دو کار را به جلو پیش نمی برید ، به عنوان فروشنده پر فشار مشاهده خواهید شد. مشتریان واقعاً شروع به تنظیم کردن شکل قدیمی از بازاریابی می کنند.من در یک پست قبلی در مورد این صحبت کرده ام ، اما ویدیو واقعاً یک وسیله مهم است زیرا به مخاطبان شما این امکان را می دهد که محتوا را منفعلانه مصرف کنند.

بنابراین با IGTV، می توانید موارد زیر را برای تهیه محتوای مفید ویدیویی ، مانند روشی که در YouTubeانجام می دهید ایجاد کنید. تفاوت این است که IGTVکاملاً جدید است ، و شما این فرصت را دارید که یکی از اولین استفاده های آن باشید.

به این فکر کنید که چه کسی شما را در اینستاگرام دنبال می کند - زیرا اکثر افرادی که کانال شما را تماشا می کنند - چه نوع محتوا برای آنها جالب خواهد بود؟ برای اینکه آن را یک قدم جلوتر بردارید ، به این فکر کنید که چه نوع محتوایی مخاطبی را که می خواهید به آن برسید ، جذب می کند.

  1. فیلم های خود را به صورت عمودی قالب بندی کنید
    2. Format Your Videos Vertically

این ممکن است واضح به نظر برسد ، اما اگر در حال حاضر محتوای ویدیو را در YouTubeآزاد می کنید ، کمی مشکل ایجاد می کند.

شما باید در مورد چگونگی انجام این انتقال فکر کنید.

یک امکان این است که فیلم های صفحه گسترده خود را طوری ویرایش کنید که کوچک باشد و دارای فضای سفید در بالا و پایین باشد ، اما من توصیه می کنم این کار را از این طریق انجام دهید. IGTVبه طور خاص برای فیلم عمودی ایجاد شده است ، بنابراین مردم قصد دارند از این فرمت انتظار داشته باشند.

امکان دیگر فیلمبرداری فیلم های شما دو بار است: یکی افقی و دیگری چشم انداز. یا می توانید یک بار روش هایی را برای فیلمبرداری در نظر بگیرید تا ویرایش آن به راحتی در دو نسخه مختلف انجام شود. حال این ممکن است به معنای کار اضافی باشد ، بنابراین باید سرمایه گذاری خود را در این پلتفرم انجام دهید یا خیر؟

  1. برای جلوگیری از "رد شدن توسط مخاطبSwipe" روی کیفیت متمرکز شوید

IGTVکارهایی مشابه Stories Instagramدارد به این ترتیب که افراد می توانند به راحتی ویدیوی شما را نادیده بگیرند و رد شوند. این بدان معنی است که شما باید فوراً توجه آنها را جلب کنید. شما باید با آنچه باید بگویید مختصر باشید ، یا ممکن است توجه آنها را از دست بدهید.

از آنجا که فیلمبرداری یک فیلم خام روی تلفن شما بسیار آسان است ، این همان کاری است که یک فرد معمولی انجام می دهد. اما اگر این توانایی را دارید که پیش از موعد گفته های خود را تهیه کنید و کیفیت تولید خوبی را ارائه دهید ، این به شما کمک می کند تا از موضع خود جدا شوید.

  1. عنوان و توضیحات خود را با دقت پیشبرد کنید

با فرض اینکه اینستاگرام می خواهد IGTVرا به اندازه یوتیوب بزرگ کند ، آنها قصد دارند موتور جستجوی ویدیوی خود را بهبود بخشند. بنابراین ، شما می خواهید از عنوان و توضیحات خود به عنوان روشی استفاده کنید تا فیلم های شما به راحتی جستجو شوند.

عنوان خود را چشم نواز و توصیف کنید و از توضیحات ویدیوی خود برای توضیح بیشتر در مورد آن استفاده کنید. در حال حاضر ، این عنوان دارای محدودیت شخصیتی 75 کاراکتر است و به نظر می رسد توضیحات آن محدودیتی مشابه با پست های معمولی اینستاگرام دارد.

در حال حاضر پس از ارسال ویدئو ، راهی برای ویرایش عنوان یا توضیحات خود در برنامه وجود ندارد ، اما اخیراً متوجه شده ایم که می توانید دوباره برگردید و آنها را از نسخه دسک تاپ ویرایش کنید!

  1. هشتگ
    Hashtags

از آنچه ما می توانیم بگوییم ، به نظر می رسد که هشتگ ها مشابه با نحوه کار در پست های معمولی اینستاگرام کار می کنند. بنابراین ، برای یافتن فیلم های خود ، از توضیحات مربوطه در توضیحات خود استفاده کنید!

  1. پیوند به وب سایت خود!

به طور سنتی ، اینستاگرام پیوندهای قابل کلیک را در پست های عادی مجاز نمی کند ، اما (در کمال تعجب ما) IGTVبه شما امکان می دهد لینک هایی را در توضیحات ویدیوی خود وارد کنید. بنابراین با درج لینک وب سایت خود و هدایت افراد به آن در فیلم خود ، از این امر بهره مند شوید.

همانطور که از IGTVبرای تهیه محتوای با ارزش برای مخاطبان خود استفاده می کنید ، می توانید از این نکات برای هدایت ترافیک به سایت خود و رشد و پیشرفت کار خود استفاده کنید!

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر