آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونه لینک وب سایت خود را در فیس بوک به اشتراک بگذاریم

اولویت اول کسب و کار شما چیست؟برای کسب سود؛ بسط دادن، یا جهان را نجات دادن؟قبل از اینکه بتوانید این رویاها را به اهداف تبدیل کنید، شما باید یک گام به عقب بردارید. برای اینکه هر کدام از اولویت های دیگرتان اتفاق بیفتد شما برای اولین بار باید جهان را ببینید. بنابراین،جهان کجاست؟بیش از 2.2 میلیارد آنها در واقع در فیس بوک هستند. از آنجا که این شبکه اجتماعی یک مقصد محبوب به نظر می رسد ،وقت آن است که کسب و کار شما به صفحات زرد اینترنت سفر کند. مهم ترین چیزی که باید انجام دهید این است که وقتی که زمین را ترک کنید لینک،لینک وبسایتتان را به اشتراک بگذارید. این لینک به شما در افزایش بیشتر ترافیک سایتتان کمک میکند وحتی نمایش روی سطح گسترده تر را به دست می آورید.

اما این نیز رایگان است. اماده ای؟ در اینجا چگونگی به اشتراک گذاشتن لینک وب سایت شما در فیس بوک را ارائه می دهیم:

1.لینک خود را بر روی دیوار و اخبار خود ارسال کنید

اول از همه، هر صاحب وب سایت باید یک صفحه کسب و کار فیس بوک ایجاد نماید تا حرفه ای به نظر برسد، مواجهه با آنها را و قابلیت دسترسی آنها را در میان بازدید کنندگان بالقوه سایت افزایش دهد. پس از انجام این کار یک راه سریع و ساده برای به دست آوردن وب سایت شما "خارج از آن" این است که یک پست استاندارد برای Feed Newsخود ایجاد کنید. برای انجام این کار، شما می خواهید URLوب سایت خود را در کادر پست قرار دهید. شما می توانید کادر پست در صفحه کسب و کار فیس بوک خود را در پست ها پیدا کنید. هنگامی که URLخود را وارد کنید یک تصویر برجسته از وب سایت و عنوان خود به نظر می رسد. فقط بعد از ظاهر شدن تصویر می توانید لینک را حذف کنید. این یک نگاه پاک کننده و جذاب تر به شما خواهد داشت.

در بالای لینک به"اشتراک گذاری"، بهترین کار این است که چند خط کوتاه از متن را به پست خود اضافه کنید. همچنین به عنوان "عنوان" شناخته می شود. این متن برای فروش وب سایت شما استفاده می شود با انتقال اطلاعات در مورد اینکه چرا شما آن را با جهان به اشتراک می گذارید و چطور میخواهید بیننده را به کلیک کردن روی لینک جلب کنید. به عنوان مثال، شما ممکن است بگویید، "می خواهید یاد بگیرند که چگونه کیک خود را بپزید و به زیباترین شکل تزئین کنید ؟"
کلاس کیک پزی من را توسط وب سایتم رزرو کنید:lt;insert link to sitegt;.

2.لینک خود را به نمایه خود اضافه کنید

اگر می خواهید بازدید کنندگان فیس بوک خود را به راحتی بتوانید از نمایه فیس بوک خود در هر زمان به وب سایت خود دسترسی پیدا کنید، شما می توانید لینک قابل کلیک را جاسازی کنید. این در بخش "تماس" در قسمت "اطلاعات صفحه" در تنظیمات صفحه تجارت شما قابل دستیابی است. و برای پیوند از سایت خود به صفحه فیس بوک خود یک نوار اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید.

  1. لینک خود را در گروه های مربوطه ارسال کنید

برای انجام این کار، شما یک صفحه شخصی احتیاج دارید این صفحه ،صفحه فیس بوک نیست. ارسال در گروه ها برای کاربران معمولی است ، نه کسب و کار. بنابراین، این حساب باید با کسی که در وب سایت شما کار می کند مرتبط باشد .اگرچه این "شما"(صاحب کسب و کار)، طراح، متخصص رسانه های اجتماعی یا هرکسی دیگری هستید که وابسته به کسب و کار شما است.

هنگامی که شما صفحه فیس بوک شخصی منظم ایجاد کرده اید، اکنون می توانید این روش به اشتراک گذاری لینک وب سایت خود را در نظر بگیرید. ارزشمند است اگر شما به دنبال افرادی خاص هستید که به طور استراتژیک با وب سایت شما هدف قرار می دهند به جای یک مجموعه گسترده از افراد مانند دو روش قبلی، شما باید در گروه های فیس بوک که با منافع خاص مطابقت دارند ارسال کنید این به عنوان فرصتی برای بهینه سازی پست های خود و رسیدن به جمعیت مناسب به طور موثر است.

گروه ها مانند بازارهای هدف هستند ،جایی که شما می توانید انتخاب کنید که شما می خواهید سایت خود را ببینید. مثلا اگر شما یک متخصص خواب نوزاد هستید پست خود را در گروه پشتیبانی مادران یا گروه مدرسه محله به اشتراک بگذارید. برای جلوگیری از ورود به عنوان هرزنامه، به گروههای مربوطه ارسال کنید.

ارسال در این گروه ها بسیار ساده است اول، به گروه تعیین شده بروید که میخواهید پست کنید .در اینجا شما لینک URLخود را همانطور که می خواهید یک پست معمولی مانند مرحله 1 ایجاد کنید اضافه کنید شما همچنین باید یک پیغام کوتاه با لینک ،خود را توضیح دهید که چه کسی هستید، مزایایی که می توانید به گروه ارائه دهید، و آنچه بازدیدکنندگان در سایت شما پیدا می کنند ، از این طریق ،خوانندگان را مجذوب خود می کند تا روی لینک شما کلیک کنند.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.


ثبت نظر