نحوه استفاده از IGTV برای بازاریابان (بخش اول)

نحوه استفاده از IGTV برای بازاریابان (بخش اول)

نحوه استفاده از IGTV برای بازاریابان (بخش اول)

نحوه استفاده از IGTV برای بازاریابان

نمی دانید چگونه از IGTV (اینستاگرام تلویزیون) برای بازاریابی استفاده کنید؟ آیا به دنبال یک مورد استفاده موفق هستید؟

برای کشف IGTV و اینکه چگونه می تواند به تجارت شما کمک کند ، با Jasmine Star مصاحبه می کنم. جاسمین یک متخصص اینستاگرام ، عکاس حرفه ای و استراتژیست تجارت است. او بنیانگذار اینستا 180 ، یک دوره آنلاین در زمینه استفاده از اینستاگرام برای تجارت است و یک سایت عضویت را برای آموزش محتوا به نام "مربی اجتماعی" اداره می کند.

ما در این مقاله به شما یاد میدهیم که چگونه یک استراتژی ویدیویی برای IGTV بسازید و  نحوه استفاده از Stories Instagram برای تبلیغ فیلم های IGTV و موارد دیگر تهیه کنید.

چرا IGTV برای بازاریاب اهمیت دارد

Why IGTV Matters to Marketers

از میان همه شبکه های رسانه های اجتماعی ، اینستاگرام تنها شخصی است که واقعاً به پیمایش کاربران خود گوش فرا می دهد. این کانال در حال حاضر جذاب ترین و محبوب ترین کانال اجتماعی است. بنابراین وقتی اینستاگرام اپلیکیشن مستقل خود را برای فیلم طولانی ، IGTV پخش کرد ، طرفداران و هیجان زیادی در اطراف آن وجود داشت. علی رغم زمزمه های اولیه ایی که به دلیل مشکلات در رابطه با رابط و پیمایش وجود داشت ، IGTV یک محصول بسیار مناسب است و به طور بالقوه فرصتی بزرگ را برای بازاریابان و سازندگان فراهم می کند.

فیلم های IGTV قبلاً فقط در کانال شما در برنامه IGTV وجود داشت و همین امر باعث می شد مشارکت و دیدگاه ها به چالش کشیده شود. کسانی که در راس اینستاگرام هستند برای رفع این موانع تغییراتی ایجاد کردند.

در زمان ضبط ، کاربران می توانند تا 60 ثانیه یک فیلم را در این پیش نمایش ها مشاهده کنند و برای تماشای بقیه فیلم در IGTV ، به سادگی کلیک کنند.

IGTV روشی متفاوت برای دسترسی به افراد در مکانی که در حال حاضر بیشتر وقت خود را سپری می کنند ارائه می دهد. ساختن کتابخانه فیلم هایی که بطور اختصاصی برای IGTV قالب بندی شده است ، درهای گسترده ای را برای تماشای هرچه بیشتر ، ایجاد عمق بیشتر با مخاطبان و ارائه ارزش بیشتر باز می کند.

سرمایه گذاری اضافه شده و افزایش اینستاگرام به این پلتفرم جدید همچنین نشان می دهد که برند شما از ویژگی های برجسته ای برخوردار است. علاوه بر پیش نمایش در فید اصلی ، محتوای IGTV در بخش Discover ، به عنوان اعلان در اینستاگرام ، نمایش داده می شود و به عنوان فیلم توصیه شده در مورد فیلم های مرتبط ارائه می شود.

چگونه IGTV از سایر فیلم های اجتماعی پربیننده تر است؟

اگرچه Jasmine در زمان راه اندازی IGTV به طور جدی فیلم هایی را برای یوتیوب و فیس بوک ایجاد می کرد ، اما کشف کرد که بیش از 90٪ از مخاطبان خود ترجیح می دهند فیلم های عمودی و بلند را بطور ویژه برای این پلتفرم در نظر بگیرند. کافی است از آنچه که او در حال حاضر برای سایت های دیگر منتشر کرده است ، استفاده کنید.

How IGTV Stands Out From Other Social Video

پس از یک دوره آزمایش ، نتایج ثابت کرد که ایجاد محتوا برای افراد در بستر مورد نظر آنها منجر به افزایش چشمگیر در مشاهده و تعامل می شود. وی همچنین کشف کرد که مردم به دلیل سهولت در مشاهده و ادغام یکپارچه با اینستاگرام ، تمایل به ماندن و تماشای فیلم ها در IGTV طولانی تر از فیلم های وی در فیس بوک دارند. این ، به همراه فشار اینستاگرام برای استفاده گسترده تر از IGTV ، آن را به یک تلاش امیدوارکننده تبدیل کرده و ارزش تلاش دیگری را نیز دارد.

استراتژی ویدیویی برای IGTV

علاقه بصری شدید ایجاد کنید

به استثنای حسابهای تأیید شده یا شغلی با بیش از 10،000 دنبال کننده که می توانند تا 60 دقیقه پخش کنند ، فیلم معمولی IGTV بین 15 ثانیه و 10 دقیقه طول دارد. در تجربه Jasmine ، فیلم هایی که 3-5 دقیقه طول می کشند ، از نظر آماری اثبات شده بهترین عملکرد را در بین مخاطبان اینستاگرام دارند.

نسبت کامل 16: 9 IGTV طول کل صفحه شما طول می کشد ، این باعث می شود حواس پرتی را محدود کند و بینندگان را به طور کامل در فیلم غوطه ور کند.

Jasmine به طور خاص فیلمبرداری را به روشی توصیه می کند که به راحتی می توان آنرا در قالب عمودی خرد کرد یا از آن به عنوان رول B استفاده کرد تا چیزی جالب و بصری جذاب ایجاد کند. دیگر کافی نیست یک چهره ایستاده "سر صحبت" باشد که جلوی دوربین بخصوص در IGTV غیرقابل توصیف باشد.

هدف این است که مشتریان ایده آل خود را درگیر در یک فضای رسانه ای اجتماعی کنید که در آن قبلاً بسیار بی احتیاط بوده و دائماً از آنها دور می شدید!

لایه های مختلف رسانه ها و ویرایش ها برای ایجاد فیلم های IGTV

یکی از استراتژی های استفاده از فضای کامل عمودی و اضافه کردن سطح غنی ، لایه بندی دو فیلم مختلف است ، یکی در بالای دیگری. Jasmine مثالی از داشتن یک فیلم افقی را در بالای صفحه که در آن آشپزخانه است ، می گوید: "من بستنی را دوست دارم" و دیگری در زیر آن که در آن او بستنی را درون یک کاسه می بیند.

همچنین می توانید فیلم خود را با یک یادداشت مکمل ، GIF ، به نقل از توئیتر، یا جلوه های تصویری مخلوط کنید تا یک ماده جذاب ایجاد کنید که با آنچه در YouTube یا Facebook به اشتراک گذاشته می شود متفاوت باشد. می توانید از دیگر تکنیک های ویرایش ویدیو برای بزرگنمایی و بیرون کشیدن چهره ، برش در سایر فیلم ها و موارد دیگر استفاده کنید. این تکنیک ها به ویژه هنگامی موثر هستند که شما چیزی را ارائه می دهید که ممکن است خیلی جالب یا هیجان انگیز نباشد. این راهی برای جلب توجه مخاطبان شماست.

جاسمین ایده ویدیویی دیگری را به اشتراک گذاشت که در آن هفت نکته خود را برای درگیری حرکت کردن در رسانه های اجتماعی با ساخت یکی از کوکتل های مورد علاقه خود جفت کرد.

هر یک از هفت نکته با یک ماده موجود در کوکتل مطابقت داشت ، که او آن را ساخت و ساخت آن توسط دوربین بود. وی سپس فیلم را با فیلم هایی که از سخنرانی در کنفرانس ، متن و تصاویر دیگر صحبت می کند ، مخلوط کرد. نتیجه نشان می دهد که با قالب IGTV گسترده می توانید چقدر سرگرم کننده و خلاقیت داشته باشید.

 

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک ، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها