نحوه استفاده از IGTV برای بازاریابان (بخش دوم)

نحوه استفاده از IGTV برای بازاریابان (بخش دوم)

نحوه استفاده از IGTV برای بازاریابان (بخش دوم)

تولید ریز عکسها برای IGTV

IGTV به کاربران اجازه می دهد تا یک عکس را آپلود کنند .هنگام آپلود کردن ویدیو در اینستاگرام، باید تصویر کوچک را ایجاد کنید. در حال حاضر امکان افزودن بعداً مانند Facebook یا YouTube امکان پذیر نیست. در حالی که Jasmine اذعان می کند که استفاده از یک تصویر کوچک از این ویدئو ممکن است به معنای داشتن یک شبکه پستی کمتر جلا یا از نظر زیبایی ، اما می بیند که تعامل و کلیک بیشتری نسبت به بارگذاری یک عکس ایجاد می کند.

ریز عکسها برای IGTV عمودی هستند که با محتوا همگام هستند اما به صورت مربع در شبکه اینستاگرام ظاهر می شوند. هر متن یا تصویر روی یک تصویر کوچک برش داده می شود تا در شبکه قرار بگیرد و سپس با عنوان یا توضیحات ویدیو ، که با کلیک بر روی فیلم ظاهر می شود ، مبهم شود. در حال حاضر همچنین امکان افزودن پیوندهایی یک فیلم در IGTV امکان پذیر نیست.

ما هنوز در روزهای اولیه برای IGTV هستیم ، بنابراین ممکن است این موارد در آینده تغییر کنند. تا آن زمان ، Jasmine بر اهمیت داشتن عنوان و توضیحی قوی برای فیلم های شما و ادامه ساخت محتوای با کیفیت بالا تأکید می کند.

استفاده از استوری ها برای تبلیغ IGTV

instagram-story

اینستاگرام استوری ها برای ساخت یک حلقه زیرچشمی نگاه کردن دزدکی حرکت کردن برای فیلم های IGTV شما ایده آل است.

در حالی که داستانهای انفرادی تنها 15 ثانیه طول دارند ، اکنون فیلم های طولانی تر قابل بارگذاری در بخش 15 ثانیه ای هستند. یک فیلم 30 تا 45 ثانیه ای دو یا سه داستان جداگانه در اینستاگرام ایجاد می کند که هر کدام ویژگی کش رفتن خود را دارند که می توانند به ویدیوی کامل در IGTV پیوند دهند.

Instagram Stories بهترین راه برای تبلیغ فیلم های IGTV است زیرا کاملاً در همان برنامه یکپارچه است. Stories به شما امکان می دهد تا با پیوند دادن به یک فیلم خاص IGTV ، محتوای گذشته را مجدداً مورد استفاده قرار دهید. این مخصوصاً برای افرادی که با کانال شما آشنا نیستند بسیار قدرتمند است. من پیشنهاد می کنم که شما همچنین می توانید از Stories استفاده کنید تا یک حلقه برجسته از "بهترین" فیلم های IGTV خود ایجاد کنید و به مردم مزیت مراجعه به کانال خود را نشان دهید.

تکرار ویدیوی زنده اینستاگرام برای IGTV

پیش بینی می شود که اینستاگرام لایو از خود IGTV خودجوش ، ننوشته و دست نخورده باشد. این همان چیزی است که Jasmine آن را "اثر تنگه" می نامد ، که در آن هر اتفاقی می تواند رخ دهد و شما باید سریع روی پاهای خود باشید.

اینستاگرام لایو همچنین این امکان را برای پخش کنندگان فراهم می کند که دیگران را برای پیوستن به آنها برای گفتگو بر روی دوربین دعوت کنند ، که این یکی از موارد مثبت تری است که وی منتشر می کند. همه این عناصر باعث هیجان این قالب می شوند و به عنوان یک زمین آزمایش برای فیلم هایی که می توانند در IGTV گسترش پیدا کنند کار می کنند.

در حالی که اینستاگرام به حسابهای دیگر امکان بارگیری خودکار فیلم را بعد از زنده بودن ، به حساب Jasmine نمی دهد. او به عنوان یک راه حل ، تمام مکالمه را با استفاده از ابزارهای ضبط استاندارد که در هنگام اجرای برنامه به صورت زنده در iPad انجام می شود ، ضبط می کند. این اجازه می دهد تا نظرات و واکنش ها ضبط شود ، که وی سپس برای برنامه ریزی موضوعات آینده استفاده می کند.

جاسمین خاطرنشان می کند ، سؤالاتی که افراد در اینستاگرام زنده می پرسند قابل اندازه گیری است. وقتی او دوباره فیلم را تماشا می کند ، می تواند دقیقا ببیند کدام قسمت از پخش بیشترین اظهار نظر یا عکس العمل را دریافت کرده ، مراحل عملی را ارائه داده یا الهام بخش ترین است. از آنجا ، او می تواند هر یک از این بخش ها را در ویدئویی بطور خاص برای IGTV قالب بندی و ویرایش کند. در آنجا می تواند فراتر از چرخه 24 ساعته فیلم زنده زندگی کند.

نکاتی برای پخش زنده

فیس بوک تمام تلاش خود را برای اولویت بندی فیلم زنده در فیس بوک و اینستاگرام کرده است. فیلم زنده به طور برجسته در فید نمایش داده می شود و در الگوریتم هر سیستم عامل به خوبی فوق العاده فهرست می شود.

هنگامی که مستقیماً در اینستاگرام زندگی می کنید ، هواداران شما با اعلان پاپ آپ هشدار نمی شوند ، عکس نماد شما به طور برجسته در نوار Stories برنامه نمایش داده می شود ، با انگشتر صورتی رنگ می شود و از نمادی برای نمایش استفاده می کند. اینستاگرام به طور جدی مردم را به سمت Instagram Live سوق می دهد و پتانسیل قابل مشاهده در آنجا زیاد است. این باعث می شود که به عنوان یک خالق یا بازاریاب نیز در آنجا حضور داشته باشد.

غلبه بر اعصاب

طبیعی است که با رفتن به زندگی دچار احساس ترس و ناراحتی شوید. یاس اذعان کرد که اولین بار از رفتن به زندگی عصبی بود ، اما فهمید که رویاها و احساساتش بزرگتر از هرگونه افزایش موقتی اعصاب است ، بنابراین او فقط این کار را کرد. وقتی تازه کار را شروع کرده اید ، کار سختی است ، اما این کار را ادامه دهید و پیشرفت خواهید کرد.

در آغاز ، او یک یادداشت Post-It را با پایان نامه خود ، سه نکته پشتیبانی و نتیجه گیری یا فراخوان عمل آماده کرد. او همچنین سؤالاتی را ایجاد کرد که فکر می کرد ممکن است افراد در مورد این موضوع داشته باشند ، فقط در مورد هیچ کس واقعاً او را به طور زنده تماشا نمی کند.

حتی اگر فقط تعداد کمی از افراد برای تماشای پخش مستقیم حاضر شوند ، بدانند که این ویدئو برای آنها به اندازه کسانی که پخش را پخش می کنند به همان اندازه است. کار خوب را ادامه دهید و پایداری شما را پس خواهد گرفت. 

مقاوم باش

وقتی طرفداران شما می توانند به شما اعتماد کنند ، در عوض عکس العمل بهتری می گیرید. برای مثال ، یاس متعهد شد که هر روز سه‌شنبه صبح بین ساعت 8:30 و 10:00 صبح از اقیانوس آرام به طور زنده در اینستاگرام خود پخش کند.

از آنجا که مردم می دانند و انتظار دارند که یاس این قول را اجرا کند ، سوالات او را پیش از پخش او می فرستند و از لحن زندگی به هیجان می آیند.

او یک بار دیگر به طور تصادفی در هفته به عنوان روشی برای مخاطبان جدید زندگی می کند. این به او فرصتی می دهد تا با ویدئوهای اینستاگرام آزمایش کند و افرادی را نشان دهد که در غیر این صورت ممکن است ارتباط برقرار نکنند و به صورت حضوری با او درگیر شوند. همچنین فرصتی برای آموزش مهارت های وی به مخاطبان جدید فراهم می کند.

همیشه کیفیت بالایی را تحویل بگیرید

دقیقاً همانطور که یاس از مخاطبش انتظار دارد از او شفاف باشد ، او درباره بینندگان دعوت شده برای پیوستن به برنامه های زنده او کاملاً روشن است. او
می گوید: "شما یک سؤال دارید ، باید مستقیم به این نکته برسید ، و نمی توانید به این نکته فکر کنید." یک سوال. آنها می دانند که آماده درخشش هستند.

وقتی میهمان را در یک ویدیوی زنده در اینستاگرام می آورید ،تأیید کنید که اتصال اینترنت آنها قوی است و کیفیت فیلم و صدا آنها مشخص است. مخاطبان در اینستاگرام به شدت بی تاب هستند و هر چیزی طولانی تر از تأخیر 3- یا 4 ثانیه آنها را از دست می دهد. شکاف ها و مکث ها باعث ناراحتی مخاطبان بزرگتر شما است ، بنابراین بهتر است در صورت بروز هرگونه مشکل فنی ، به مهمان دیگری بروید.

یاس همچنین تأکید می کند که میهمانان وی باید در مکانی امن باشند. او یک قاعده آهنین دارد که هرکسی که در یک فیلم زنده به او ملحق شود ، نمی تواند همزمان رانندگی کند. او از آنها می خواهد بعداً تسویه حساب كنند یا تماس بگیرند زیرا این مسئله به صرف خطر نیست.

نکته ی آخر

Swish یک برنامه تبلیغ ویدیویی تلفن همراه برای iOS است. این ابزار به شما امکان می دهد فیلم های ویدئویی را بر روی نوع دقیق دستگاهی که بیشتر از آن محتوای شما مصرف خواهد شد ، ویرایش یا ایجاد کنید. بارگیری از Swish و کشف ویژگی های اصلی آن رایگان است ، اما برای باز کردن همه ابزارها و قالب ها ، اشتراک لازم است.

با Swish می توانید قالب های مختلفی را برای فیلم خود انتخاب کنید. آن را با انیمیشن ، موسیقی یا تصاویر سهام سفارشی کنید. انتقال ، متن یا آرم ها را اضافه کنید. و خیلی بیشتر. این برنامه همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا فیلم های خود را با فرمت عمودی ، افقی یا مربعی صادر کنند و این باعث می شود فیلم ها برای انواع سکو و مکان های مختلف قابل تنظیم باشند.

راه های کلیدی در این قسمت

درباره وب سایت Jasmine Star اطلاعات بیشتری کسب کنید.

با حساب Jasmine در حساب اینستاگرام خود ارتباط برقرار کنید.

Insta 180 و مربی اجتماعی را کاوش کنید.

Swish را بررسی کنید.

فیلم مستند ویدیویی ما را به سفر کنید.

نمایش هفتگی گفتگوی بازاریابی رسانه های اجتماعی ما را در روزهای جمعه ساعت 10 صبح اقیانوس آرام در Crowdcast یا در Facebook Live تنظیم کنید.

درباره انجمن بازاریابی رسانه های اجتماعی بیشتر بیاموزید.

 

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک ، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند

 

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها