اهمیت بازاریابی محتوا

اهمیت بازاریابی محتوا

اهمیت بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا - اقتدار بیشتر، پوشش بیشتر، مشتریان بیشتر

مشتریان جدید را از طریق تخصص و پوشش آنلاین به دست آورید. بازاریابی محتوا بهترین ابزار برای رسیدن به هر دو است. ما قصد داریم در این مقاله ضمن آشنایی با بازاریابی محتوا، شما را از تاثیرات بازاریابی محتوا بر ارزش کسب و کارتان مطلع می کنیم.

اکنون از پتانسیل بازاریابی محتوا استفاده کنید:

  • توجه زیادی با محتوای بسیار مورد تقاضا
  •  رتبه بندی جامع گوگل با محتوای با کیفیت بالا
  • با توجه به اعتماد بالا، مشتریان وفادار تر را به دست آورید

بازاریابی محتوا چیست؟
/content marketin

بازاریابی محتوا با ایجاد و انتشار محتوا مربوطه و با کیفیت بالا (به عنوان مثال متون، گرافیک، فیلم، کتاب الکترونیکی، مقاله سفید یا خبرنامه) تعریف می شود. با استفاده از این رشته بازاریابی، شما به زودی متوجه گروه هدف می شوید و اعتماد و وفاداری را ایجاد می کنید. مشتریان بالقوه به شرکت و طیف وسیعی از خدمات خود برمی گردند و نام تجاری شما در ذهن گروه هدف با خاطرات مثبت حفظ شده است.

بر خلاف بازاریابی محصول، بازاریابی محتوا بر ارائه مثبت شرکت با محصولاتش متمرکز نیست. در عوض، اعتماد گروه هدف با انتقال اطلاعات مفید و مشورتی و سرگرمی های جذاب به دست می آید، و نام تجاری خود را به عنوان یک مقام ارایه می شود.

ایجاد و توزیع محتوای محتوای آموزنده، مشاوره و سرگرم کننده که گروه های هدف آن را در مرحله اطلاعاتی پیدا می کنند، هسته اصلی یک معیار بازاریابی محتوا هستند. به این ترتیب، نام تجاری خود را در ذهن گروه هدف با خاطرات مثبت ضبط شده است.

خرید یک محصول یا استفاده از سرویس معمولا پیش از تحقیق شدید انجام می شود. در این مرحله، گروه هدف، به دنبال یافتن اطلاعات و راه حل های مشکل است، نه به عنوان محصول، که به طور معمول تنها قدم نهایی در فرایند خرید است. معیارهای بازاریابی محتوای استراتژیک به این معنی است که شرکت به این فرصت برای دستیابی به مشتریان بالقوه و تعامل با آنها بدون فروش مستقیم به آنها داده می شود.

چالش اینجا این است که با استفاده از رویکرد (استراتژی)، محتوای مناسب در زمان مناسب (کاشت)، در جای مناسب (تأثیرگذار)، به افراد مورد نظر (گروه هدف) دست پیدا کنید. نظارت و گزارش دادن، ارقام کلیدی مهم را برای دستیابی به اهداف تعیین شده ارائه می دهد، و تجزیه و تحلیل کمپین نهایی، پتانسیل بهینه سازی مهم را برای تبلیغات تبلیغاتی آینده ارائه می دهد.

فرآیند بازاریابی محتوا

Content marketing process

اهداف بازاریابی محتوا

اهداف در مرحله اول استراتژی بازاریابی محتوا تعریف می شوند. استراتژی که باید تعریف شود، بسته به هدف، می تواند شکل های مختلفی داشته باشد. آیا هدف افزایش آگاهی از نام تجاری در گروه هدف مورد نظر است؟ آیا قرار است افزایش ترافیک وب سایت افزایش یابد؟ آیا تقویت لینک در وب سایت تقویت می شود؟ یا برای تولید منجر می شود؟

همراه با شما، اهداف درست برای موفقیت شما را تعریف می کنیم!

استراتژی بازاریابی محتوا
Content marketing strategy

بر اساس اهداف تعریف شده، ما با شما یک استراتژی بازاریابی محتوا را مشخص می کنیم که برای شرکت شما و گروه هدف شما مناسب است. همراه با محتوا، رسانه مناسب و کانال های مورد استفاده، استراتژی شامل یک دنباله کامپوننت دقیق و فرکانس محتوای جدید است.

ما برای رسیدن به هدف، استراتژی مناسب را برای شما ایجاد می کنیم!

موضوعات پژوهشی و نظارت

هنگامی که چارچوب تنظیم شده است، پژوهش موضوعی برای محتوای ایجاد شده در دستور کار است. ارتباط موضوعی، به موقع بودن، دامنه و ارزش افزوده برای کاربر اهمیت ویژه ای در اینجا دارد. ما یک نظارت ویژه برای صنعت و موضوعات شما ایجاد کردیم تا قادر به ایجاد محتوای روزانه و جالب برای شما به طور مداوم باشد. ما آخرین روند در صنعت شما را نشان می دهیم، که ما را قادر به ایجاد محتوای جذاب برای گروه هدف شما می کند.

ما برای شما آخرین روند و نیازهای گروه هدف خود را پیدا کرده ایم!

ایجاد محتوا
Content creation

ما برای ایجاد محتوای حقوقی با شبکه ی ما از طراحان وب و هنرمندان گرافیک همکاری میکنیم. تیم تحریریه داخلی ما متد های منحصر به فرد را بر اساس درخواست ایجاد می کند که به گروه هدف شما سفارشی شده و به لطف جستجوگرها پیدا می شود. به طور خلاصه، ما محتوای بالا را ایجاد می کنیم که جذابیت هر دو در پیام و دیدگاه های بصری است که اطمینان حاصل خواهد کرد که شما به اهداف خود دست خواهید یافت.

ما اطمینان داریم که محتوای بالاترین کیفیت ایجاد شده است!

تحقیق و تحرک

همانند ایجاد محتوای با کیفیت بالا مهم است که محتوا را به سازندگان ذینفع مربوطه در صنعت بفرستد. بهترین محتوا بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد، اگر دیگران آن را پیدا نکرده و منتشر نکنند. ما به پورتال هایی با پوشش گسترده و همچنین ابزارهایی برای شناسایی مهمترین منابع صنعت شما دسترسی داریم.

ما اطمینان داریم که محتوای شما توسط گروه هدف مورد نظر پیدا شده است!

نظارت و گزارش دادن

برای اندازه گیری موفقیت مبارزات انتخاباتی ما، پیگیری قانع کننده ای را به طور مستقیم در شروع هر مبارزه انجام می دهیم. از این رو، ما می توانیم KPI هایی را که برای موفقیت شما مهم هستند را ضبط کنیم و آنها را برای یک گزارش شفاف آماده کنیم.

برای اندازه گیری موفقیت مبارزات انتخاباتی ما، پیگیری قانع کننده ای را به طور مستقیم در شروع هر مبارزه انجام می دهیم. از این رو، ما می توانیم KPI هایی را که برای موفقیت شما مهم هستند را ضبط کنیم و آنها را برای یک گزارش شفاف آماده کنیم.

درخواست پیشنهاد بازاریابی محتوا

ما از شما به عنوان یک آژانس بازاریابی ورودی حرفه ای حمایت می کنیم - از ایده ابتدایی تا ایجاد محتوا تا رسیدن به گزارش شفاف! در حال حاضر درخواست پیشنهاد غیر مرتبط و یا یک مشاوره با یکی از متخصصین محتوا و بازاریابی از آتش سوزی را برنامه ریزی کنید.

سخن آخر

از آنجایی که تولید محتوای حرفه‌ای کاری پیچیده محسوب می‌شود و نیاز به مهارت‌های قلمی و ظرافت‌های روانی دارد، بسیاری از کسب و کارها خودشان قدرت تولید محتوا را ندارند و یا حداقل نمی‌توانند برای مدت طولانی روند تولید محتوای خود را منسجم و منظم سازند؛ به همین خاطر به صاحبان وب سایت به خصوص کسانی که در آغاز راه قرار دارند، توصیه می‌شود حداقل بخشی از تولید محتوای خود را به آژانس‌های بازاریابی محتوای حرفه‌ای بسپارند. این کار چند مزیت دارد؛ اول اینکه آن‌ها به مرور با پیچیدگی‌های فرآیند تولید محتوا آشنا می‌شوند؛ دوم صرفه جویی در هزینه‌ها است که از طریق برون‌سپاری هزینه‌ها تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کنند؛ و سوم صرفه جویی در زمان یا خریدن زمان است؛ باید دانست که تولید محتوا یک کار نیست؛ بلکه یک فرآیند است و همواره به نظارت و مراقبت مستمر نیاز دارد.

 شرکت آذران تک همراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا می‌باشد.

 

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها