آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

قدرت تأثیرگذاران در کمپین بازاریابی شما

بازاریابان همیشه به دنبال روش های نوآورانه برای گسترش دسترسی و افزایش تغییر هستند. این می تواند برای یافتن استراتژی های هدفمند مناسب برای مشتریانی که می خواهید جذب شوند چالش برانگیز باشد.هنگامی که از طریق کلاهبرداری ها در جعبه ابزار بازاریابی خود فرسوده شده اید، سعی کنید از نفوذگران خود برای کمک استفاده کنید.

influencers-marketing

این افراد و عملیات مستقل، با ارائه محتوای سازگار و مرتبط به مخاطبان خود، به دنبال موارد خاصی هستند. اگر مدل کسب و کار شما یک یا چند مرکز تجارت درخواست می کند ، مشارکت با یک عامل تأثیرگذار، راهی عالی برای سرعت بخشیدن به سود شما در نام تجاریتان است.

دسترسی سریع به مخاطب گسترده

هنگامی که یک کمپین بازاریابی دیجیتالی را شروع می کنید، درمرحله برنامه ریزی باید بر روی ایجاد پروفایل هایی از انواع مشتریانی که در حال هدف گیری هستند، تمرکز کنید.

یک شبکه گسترده بر روی یک مخاطب مضطرب می تواند در حقیقت موفق شود، اما در روزهای اولیه راه اندازی، یا برای شرکت هایی که دقیق تمرکز می کنند، بازاریابی هدفمند بسیار موثر است.

پیداکردن یک شبکه گسترده بر روی یک مخاطب غلاقه مند می تواند در حقیقت موفق باشد، اما در روزهای اولیه راه اندازی، یا برای شرکت هایی که در نبش ها دقیق تمرکز می کنند، بازاریابی هدفمند بسیار موثر است.

یک تأثیرگذار که محتویات مربوط به محتواشما را منتشر می کند، یک درگاه فوق العاده برای هزاران یا تعداد بیشتری از مشتریان بالقوه است.

یک تأثیرگذار ممکن است شخصی باشد که یک وبلاگ یا کانال یوتیوب را فعال کند یا ممکن است یک کانال پادکست مستقل و یا گفتگوی نمایش با چندین عضو باشد.

بهترین نفوذگرانشان را برای کشف و ارائه محتوا معتبر و اصلی به مخاطبان خود می برند.

داشتن یک محتوا ایجاد شده در مورد نام تجاری، محصولات یا خدمات شما یک روش فوق العاده برای جذب منحصر به فرد و ایجاد موارد زیر می باشد.

صداقت بسیار مهم است:

تأثیرگذار باید پس از به رسمیت شناختن ارزش کار خود، مایل به اشتراک دادن پیشنهادات خود با مخاطب باشد. در حالی که شما از مزایای دسترسی سریع به مخاطبان بالقوه وسیع بهره می برید،تأثیرگذارمی تواند به راحتی با استفاده از نام تجاری خود مطالب جدیدی ایجاد کند.

در نهایت، بازخورد صادقانه تاثیرگذاران در مورد نام تجاریتان ، اعتبار شما را ایجاد می کنند و باعث می شود مخاطبان علاقه ی بیشتری برای به اشتراک گذاشتن آنچه که شما ارائه میدهید با دیگران داشته باشند.

بازگشت سرمایه گذاری

بازاریابی به طور مداوم در حال تکامل است، و بازاریابی حرفه ای به طور مداوم به ارزیابی موثر بودجه خود نیاز دارد.

اگر یک عنصر کمپین بازاریابی مولد درآمد کافی برای توجیه هزینه های عملیاتی نباشد، ممکن است زمان مناسبی برای یک تغییر باشد. بازگشت سرمایه گذاری (ROI) بسیار سخت است و بازاریابی تأثیرگذار می تواند بیش از یازده بار از سایر تکنیک های بازاریابی الکترونیک را ارائه دهد.

قبل از نزدیک شدن به هر کسی، وقت خود را برای تحقیق در مورد نفوذ خود در نظر بگیرید. اگر می خواهید ROI بیشترین مقدار را تولید کند، باید محتوا را تحت تاثیر قرار دهید. بعضی از نمونه ها عبارتند از:

بررسی محصولات. تأثیر گذارانبا نمونه محصولات خود را برای بررسی آماده کنید. این در صنعت بازی های ویدئویی فوق العاده است، جایی که کانال های YouTube مجزا برای بررسی بازی ها مجموعا میلیاردها دیدگاه را در هر ماه گزارش می دهند. توسعه دهندگان به راحتی می توانند بازی های خود را در مقابل میلیون ها بازیکن بالقوه با هزینه بسیار کم به دست آورند. این باعث هیجان در مورد نسخه های آینده و جدید و تشویق تعامل در جامعه می باشد.

نمایش. از تأثیرگذاران دعوت کنید تا از خدمات یا محصولات خود به عنوان ویدیوهای نمایشی یا راهنمایی استفاده کنند. مشتریان مدرن از مطالب آموزنده و آموزشی لذت می برند و این باعث ایجاد تعامل بین بینندگان، نفوذگران و نام تجاری شما می شود.

پاداش. در نظر گرفتن تأثیرگذارانی با چندین نمونه رایگان از محصولات خود که می توانید در پاداش ها و مسابقات استفاده کنید. این حوادث به راحتی قابل دسترس میان رسانه های اجتماعی خارج از مخاطبان تاثیر گذار هستند، به طور بالقوه افزایش نام تجاری شما حتی بیشتر می شود. تأثیرگذار نیز از شناخت بیشتر و رشد مخاطبان لذت خواهد برد.

مشارکت مخاطبان تأثیرگذار شما ممکن است یک هشتگ یا سایر فرمت ارسالی برای مخاطبان برای به اشتراک گذاشتن تجربیات ایجاد کند. محتوای تولید شده توسط کاربر فوق العاده ارزشمند و قابل بازیافت است و منجر میشود مشتریان خوشحال باشند. مشتریان مدرن از برقراری ارتباط با برندها قدردانی می کنند، نه فقط خرید های قابل اطمینان .بلکه با درخواست بازخورد خود و استفاده عاقلانه از آن ، می توانید محتوای پیوسته و ارزشمند ایجاد کنید. باز هم، این یک نتیجه ی بردبرد برای شما و تاثیرگذار می باشد.

در حالی که برخی روابط موثر ممکن است از سود دوطرفه رشد کنند، شما باید برخی از عوامل تأثیرگذار خود را جبران کنید. شما می توانید آنها را برای زمان خود بپردازید، اما مهم است که نگرش مشتریان مدرن را نسبت به محتوای حمایت شده مد نظر قرار دهید. برچسب, به طور مستقیم مطالب را به طور مناسب حمایت می کند تا از سوالاتی درباره اعتبار محتوای شما جلوگیری شود - توجه داشته باشید که بسیاری از اعضای تماشا، صادقانه ترین تاثیر آن را تضعیف خواهند کرد اگر بدانند که محتوایی را پرداخت می کنید.

چاره می تواند ارئه تأثیرگذارانی به کمیسیون بر اساس فروش آنها به شما باشد ، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد.

شرکت های مبتنی بر محصول باید در نظر بگیرند که محصولات موثر یا محصولات با تخفیف ویژه، مخصوصا برای هدایای تبلیغاتی، اعطا کنند. شما باید در محصولات خود اطمینان داشته باشید، پس از تأثیرگذاری به بررسی صادقانه در مورد آنها بپرسید. شما همیشه نمیتوانید علائم کامل را بدست آورید، اما مشتریان قدردان صداقت و شفافیت هستند.

تأثیرگذاران شما می توانند از محصولات رایگان یا با تخفیف لذت ببرند و مخاطبان یک جریان مستمر محتوای محرمانه را تحسین می کنند.

در نهایت شما می توانید پله های ترقی را عبور کنید . تأثیرگذاران می خواهند تا حد امکان خود را به اندازه شما افزایش دهند - معیشت آنها بستگی به حفظ مخاطبان دارد. کانال های آنها را به مخاطبان خود توصیه کنید.

علاوه بر این، شما ممکن است در حال حاضر به اندازه کافی به رسانه های اجتماعی خودتان دسترسی داشته باشید، بنابراین به اشتراک گذاشتن محتوای تأثیرگذاران از طریق شبکه خود، احتمالا برای هر دو سود خواهد داشت .

یافتن تاثیرگذاران درست

هنگامی که شما تصمیم می گیرید که چگونه با کمپین محتوای تاثیرگذاران خود پیش روید، این ,زمان انتخاب کانال های مناسب است. با تعریف محتوای محتوای شما شروع کنید - چه نوع مخاطبی میخواهد درباره شما بداند؟ شما نیاز به یک تأثیرگذار دارید که برای تصویر برند شما نیز کار می کند. بسیارخب!

بسیاری از کانال های طنز آمیز YouTube با میلیون ها فالوور وجود دارد، اما برخی از شرکت ها در کانال های خاصی کار نمی کنند. یافتن تأثیرگذارانی که مشتریان ایده آل خود را تهیه می کنند و مطالب خود را مطابق با آن مطرح می کنند.

تأثیرگذاران با میلیون ها نفر از طرفداران، احتمالا درخواست های ایجاد پشتیبانی و ایجاد محتوای بی شماری را ارائه می دهند، بنابراین ممکن است بخواهید با چندین فروشگاه کوچکتر شروع کنید تا به مخاطبان بزرگتر نفوذ کنید. به عنوان مثال، کانال های ویدئویی"اجازه بازی دهید " بی شماری درYouTube وجود دارد.

چند میلیون نفر مشترک دارند، اما ده ها هزار نفر نیز با هزاران نفر از طرفداران اختصاص داده شده اند. در بسیاری از موارد، مشتریان به چندین کانال نگاه می کنند، بنابراین جذب شدن در یکی از آن ها می تواند به راحتی به صورت ارگانیک پخش شود.

در نهایت، تاثیرگذارانبزرگتر متوجه خواهند شد و دسترسی به تعداد مخاطبان بیشتر باید برای شما بسیار آسان باشد.

-influencers-marketing

اجازه دهید مخاطبان نام تجاری خود را انتخاب کنند

یکی از جنبه های ارزشمند بازاریابی تأثیرگذار این است که مخاطبان , تاثیرگذاران خود را انتخاب می کنند. آنها آنچه را که تاثیرگذاران به آن ها پیشنهاد می کنند انتخاب می کنند، بنابراین علاقه در حال حاضر وجود دارد. اگر بتوانید ارزش آن را به اثبات برساند، شما به سرعت در میان مخاطبان به رسمیت شناخته میشوید و معتبر می شوید. مخاطبان وفادار می خواهند بدانند که چه چیز تاثیر گذاری در مورد نام تجاری خود می گویید.

در روابطی که شما باتاثیر گذاری در آن رشد می کنید می تواند به طور چشمگیری پرداخته شود. شما حتی ممکن است روابط بلند مدت برند را حمایت کنید که به نفع تاثیر گذارانهمانند سالهای آینده است. برنامه ریزی محتاطانه، محتوای ستاره ای و تحقیق دقیق به نفوذگران در بازار شما، محتوای محرک مبتنی بر تاثیر گذار شما را تقویت می کند و شناسایی نام تجاری خود را سریع تر از سایر روش های بازاریابی دیجیتال ترویج می دهد.

با این وجود، مهم است که دیگر عناصر کمپین بازاریابی خود را در هنگام کار بر روی محتوا تحت تاثیر خود قرار دهید. روندهای بازاریابی بدون هشدار تغییر می کنند و همیشه باید روش های جدیدی برای ارائه مشتریان بالقوه به محتوای خود داشته باشید.

همانطور که کمپین موثر شما رشد می کند، همیشه در جستجوی روش های جدیدی برای دسترسی شما به این مخاطب جدید و گسترده از طریق سایر تلاش های بازاریابی مانند حضور رسانه های اجتماعی و لیست ایمیل های خود وجود دارد.هنگامی که یک پیوند قوی با یک تأثیرگذار ایجاد می کنید، به اشتراک گذاشتن اعضای مخاطب را افزایش می دهید، و حتی ممکن است به چشم انداز و رهبری جدید یکدیگر را معرفی کنید. در طول زمان، شما و تأثیرگذارانشما روابط تجاری جدیدی را ایجاد می کنند و حتی در میان مشتریان بالقوه، تازگی و اعتبار بیشتری ایجاد می کنند.

تشویق شفافیت، صحت و کیفیت در مبارزات بازاریابی مبتنی بر تاثیرگذار، و شما به سرعت خواهید فهمید که چرا بازاریابی اثرگذار بسیار قدرتمند است.


ثبت نظر