گرایشهای 2018 اینستاگرام که  نمی خواهید آن هارا  از دست بدهید .

گرایشهای 2018 اینستاگرام که نمی خواهید آن هارا از دست بدهید .

 گرایشهای 2018 اینستاگرام که  نمی خواهید آن هارا  از دست بدهید .

اینستاگرام  به عنوان یک اپلیکیشن موبایل  به شما اجازه می دهد که عکس هایتان را ارسال کنید شاید شروع ناموفقی داشته اما به سرعت به یک شبکه اجتماعی موجود در همه جا تحت حمایت فیس بوک تبدیل شد . نه تنها  می تواند یک ابزار ضروری برای تجارت های کوچک  باشد که برند و محصولتان در مقابل دیدگان مشتریان باشد  بلکه در وبسایت و صفحه فیسبوک تان چیزی جذاب است.

 

Facebook-and-Instagram

 

اینستاگرام تغییرات زیادی را از زمان انتشار نسخه اولیه متحمل شده است ، و شما نیازمند همراهی با روند های آن خواهید بود  اگر مایلید  اینستاگرام تان را ادامه دهید . ما قصد کمک به شما برای انجام   آن را داریم . آماده اید روند ها را دریافت کنید ؟

درادامه مطلب روند های اینستاگرام 2018 را بخوانید .

 حالا از استوری های اینستاگرام استفاده کنید .

در سال 2016 ، به ویژه تحت تاثیر موفقیت های اسنپ چت ، اینستاگرام استوری را معرفی نمود .ویژگی که این امکان را به شما می دهد تا عکس ها و ویدیو هایتان را ارسال کنید که بعد از 24 ساعت ناپدید می شود این ویژگی توجه کابران  زیادی را به خود جلب کرد و طولی نکشید که بیش از 300 میلیون نفر از آنها از این ویژگی روزانه استفاده می کنند. در مقایسه با تعداد زیاد کاربران استوری ، ویو های اسنپ چت شاهد افت 15 تا 40 درصد بود. 
به اندازه کافی در مورد آمار و رقابت صحبت شده است  .بیایید در مورد این که چرا باید از این ویژگی قوی برای برند و قابلیت ها و توانایی های ، خود استفاده کنید بحث کنیم . - به نظر می رسد که به این زودی ها  استفاده از استوری ها کم نشود .به همان اندازه استوری های اینستاگرام تقریبا نا محدود است . این بهترین فرصت برای نمایش  کسب و کارتان در یک روز از زندگی خود  به دنبال کننده هایتان است  وحتی می تواند راهی عالی برای نشان دادن محصولات خود بدون از دست دادن دنبال کننده هایتان با چند پست مورد علاقه آنها باشد. 

در نهایت، استوری ها گوشه چشمی از روزکاریتان است . در حالی که این ویژگی ممکن است برای این هدف مورد نظر طراحی نشده باشد، این کاربر است که آن را به درستی تعریف خواهد کرد .برخی اثرات این استوری ها بعد یک روز ناپدید می شوند  .در حالی که ایده توجه به استوری های روزانه ممکن است بی اهمیت به نظر برسد اما می تواند باعث افزایش اشتغال شود ، یا همچنین می تواند فقط سرگرمی باشد .

مایلید استوری ها بیشتر از 24 ساعت ادامه یابند؟در اواخر سال 2017 اینستاگرم استوری های ویژه ای  را معرفی کرد که به شما این امکان را می دهد که استوری هایی که در پروفایلتان به اشتراک گذاشته اید ذخیره کنید  تا بتوانید تمام استوری های مورد علاقه خود را درنزد خود نگه دارید .حالا تمام پستهای استوری ها به صورت خودکار در  آرشیو خصوصی برای دسترسی آسان شما ذخیره می شوند.

آذران تک

 

به ویدیو های زنده دقت داشته باشید. 

اگر به روند گذشته بسیاری از شبکه های اجتماعی توجه کرده باشید، خواهید دید که ویدیو بسیارمعروف شده است ، این روند ادامه دارد و در سال 2018  اوج گرفت  و در حال حاضر شما توانایی ایجاد جریان مستقیم ویدئو را به طور مستقیم در پست استوری خود دارید.

اکنون به نظر می رسد  مردم عاشق ویدیو زنده شده اند .این که آیا تا به حال به جریان زندگی شخصی کسی توجه کرده اید یا نه مهم نیست حقیقت این است که بسیاری از افراد این کار را می کنند و این برای تجارتتان بی اهمیت نیست . شما می توانید از ویدئوی زنده  به هر نحوی که مناسب می بینید استفاده کنید، مانند معرفی یک محصول یا برند جدید،  یک نگاه گذرا از روز معمولی تان یا حتی اعلام مسابقه ای که برای دنبال کننده هایتان برگزار کردید. ویدئو زنده نیز یک راه خوب برای ترویج اشتغالتان است.مردم می توانند در حالی که شما در حال پخش زنده هستید نظر دهند بنابراین این می تواند به عنوان سکویی برای شما  استفاده شود.
هنگامی که زندگی عادی خود را سپری می کنید  می توانید یک پخش ویدیویی برای دیگران برای 24 ساعت آینده به اشتراک بگذارید. همچنین اگر شما نمی خواهید  که استوری ها  پاک شوند می توانید آن را در بخش های استوری های برجسته بگذارید تا برای کسانی که دیر تر سر می زنند قابل دسترسی باشد . 

واگن UGC را دریافت کنید.

روند دیگری که احتمالا فقط در سال 2018 پدید خواهد آمد یو جی سی یا محتوای تولید شده توسط کاربر است .  
یک نمونه ساده و مستقیم از یو جی سی زمانی اتفاق می افتد که شما در حال عبور از یک پست اینستاگرام هستید که کسی از ویدیو یا محصول شما عکسی گرفته و عنوان " من محصول تازه ام را دوست دارم ... خریدمش " را استفاده کرده است این  . پست خود دارای مشتری با ویژگی قاعده مند و روزانه است که به بررسی محصول و یا تجارت شما می پردازد .با بهره برداری از محتوای تولید شده توسط کاربر (و انجام صحیح آن )شما نه تنها برای برند خود توسط مشتریان خود شانس زیادی برای ایجاد تعامل محصول دارید  بلکه باید زمان کمتری را صرف محاسبه محتواتان کنید .

آذران تک

 انعطاف پذیر باشید و با تغییرات شیوه ی اجرای کار سازگار شوید .

در حالی که ایده کلی اینستاگرام باقی مانده است، اما روز به روز در پس زمینه دچار تغییراتی می شود .اگر شما تغییرات را نپذیرید در  شیوه ی اجرای شما اثرات زیادی خواهد داشت که می تواند به حساب کاربری شما آسیب برساند بدون اینکه متوجه شوید .اما راه حل چیست ؟ شما باید با تغییرات کنار بیایید . همه ی جستجو هایی که به شما می گوید که " بهترین شیوه ی اجرای اینستاگرام چیست " کاملا اساسی نیستند اما به شما کمک میکند که بتوانید با کمی آزمون و خطا آنها رامتوجه شوید . از آنجا که اینستاگرام قصد ندارد اسرارشیوه ی اجراخود را فاش کند، شما باید به توصیه های دیگران توجه کرده و بفهمید که چه چیزی برایتان بهتر است.

 به ابزارهای در دسترس توجه کنید.

راه دیگری برای دیدن اثرات تغییر شیوه ی اجرا این است که نگاهی به ابزارهای تحلیل داشته باشید .اگر فهمیدید که در تعامل هستید، می توانید به پست مراجعه کنید، آنچه را که پست شده است نگاه کنید و آن را درمقابل آنچه که در مورد شیوه ی اجرا یاد گرفته اید قرار دهید .
 به دلیل معرفی گراف آ پی اینستاگرام که در سال گذشته به گراف گرافیکی آپی اضافه شد و به نرم افزارهای شخصی اجازه استفاده از تحلیل را می دهد. این برای شما به چه معنا است و چرا باید به آن توجه داشته باشید . این به شما این امکان را خواهد داد که شما همچنان از سرویس مشابه برای هر دو ارسال و تحلیل  استفاده کنید، بدون اینکه به تحلیل اینستاگرام به طور مستقیم یا دیگر خدمات آسیبی بزنید .

 از نفوذگرهای میکرو استفاده کنید.

یک مسیر که به طور گسترده ای معروف شده است از نفوذ گر های میکرو استفاده می کند. .طبیعی است اگر این اصطلاح به نظر شما ناآشنا است، یک نفوذگر میکرو کسی است که بین 0100 تا 100000 دنبال کننده اجتماعی دارد و حساسیت بیشتری نسبت به آنها دارد .آنها یک برند نیستند، و این همان طور که محصولاتشان را پست می کنند و راجع به  آنها صحبت می کنند . آنها همچنین بیشتر به تولید محتویاتی تمرکز دارند که بر روی یک توزیع مشخص متمرکز هستند .

هنگامی که یک میکروفارسیفن یک محصول را بررسی می کند، چه از طریق حمایت مالی یا نه، دنبال کردن آنها  به معنای یک کلمه ارزشمند است .اگر شما یک تجارت کوچک بدون بودجه بازاریابی دارید برای دریافت توجه از اینستاگرام ، نفوذ گر میکرو همان چیزی است که دنبالش هستید .برخی نفوذگر های میکرو معروف  برای تناسب اندام و مسافرت و مد عباتند از :

modernfit  _  @Jacobtrue _ @ Candidlychan @

آذران تک

 اینستاگرام ممکن است بیشتر قابل کلیک شود.

با توجه به اینکه یک کاربر معمولی فقط می تواند لینک ها را در صفحه پروفایلش قرار دهد ، لینک ها در جای دیگر پیدا نخواهد شد . مطمئنا، شما می توانید یک لینک را به یک عنوان اضافه کنید، اما این قابل کلیک نخواهد بود  .تنها لینک قابل کلیک برای شما در صفحه پروفایلتان در دسترس  است پروفایل های تجارتی با 10000دنبال کننده  یا لینک بیشتر  در پست استوری خود قرار می دهند .متاسفانه، این چیزی نیست که شما در یک روز به دست آورید .اما، نشان می دهد که این ویژگی در هر لحظه ممکن است به تعداد کاربران اضافه کند.

نظرات خود را با شرکت آذران تک  در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها