12 تا از بهترین حساب های UX در Instagram

12 تا از بهترین حساب های UX در Instagram

12 تا از بهترین حساب های UX در Instagram

Instagram یکی از بهترین سایت ها برای  الهام یافتن از UX  باکیفیت است. اما شما باید بدانید که چه کسانی شمارا  دنبال می کنند و چه هشتگ هایی ارزش بارگذاری را دارند.

امیدوارم این مقاله شما را در مسیر درست با مجموعه ای از 12 تا از بهترین حساب های UX در Instagram قرار دهد. اینها همه بسیار فعال و کامل هستند برای هر کسی که وارد  این عرصه می شود و یا به دنبال گسترش دسترسی خود با الهام بیشتر از Instagram است.

1. @ux_ui_wireframes

 

insta

 

حساب مورد علاقه من کاملاux_ui_wireframes است و نزدیک به  چندین سال است.

پست های جدید به طور مرتب اضافه می شوند و بسیاری از آنها از طریق حساب های طراحان از طریق هشتگ ها تهیه می شوند. بنابراین این کار مانند یک منبع curation کار می کند که صاحب حساب با طراحان دیگر ارتباط برقرار می کند و می پرسد آیا می توانند عکس را در حساب خود دوباره چاپ کنند.به طور طبیعی توجه بیشتری به کار طراح داده می شود و به شما یک دسته الهام از UX متنوع را می دهد. چیزهای جالب!

2. @uxdesignmastery

 

instagram-accounts-ui-ux

 

این یکی دیگراست که من  واقعا دوست دارم که فقط حدود 100kفالوور دارد.حسابuxdesignmastery از وب سایت اصلی ارائه شده آموزشی و دوره ها در این موضوع است. بنابراین هدف عکس های آن ها هدایت شما  به طرف  سایت  و افزایش کاربران  می باشد.

طراحان جدید UX  زمانی که وبسایت از دانش کامل می باشد  این قابلیت فوق العاده ارزشمند را پیدا خواهند کرد.اما حتی اگر شما فقط حساب کاربری Instagram را دنبال کنید، همچنان شما می توانید از آپلود های خود چیزهای زیادی یاد بگیرید.

3. @wireflow

 

instagram-accounts-ui-ux

 

تیمwireflow حساب  اینستاگرم خود را برای چاپ wireframes سفارشی، نمونه اولیه و داستان برای فالو کاربر دارند.

مجددا این سایت توسط سایت اصلی مدیریت می شود که ابزار خود را برای مدیریت ساده فلوچارت ارتقا می دهد. این در واقع یک ابزار عالی است، زیرا شما می توانید آن را به صورت رایگان در وب استفاده کنید و نتایج در مرورگر شما لحظه ای است.اما حساب اینستاگرام خود فراتر از کار دیجیتال است که شامل بسیاری از فریم های دستی و جریان کاربر است. برای افرادی که روش های کلاسیک  رااز آشقتگی قکری مجدد ترجیح می دهند بسیارعالی می باشد.

4. @uxpiration

 

instagram-accounts-ui-ux

 

با یک فالوکردن از طراح 12  به سرعت در حال رشد است، یکی از حساب های جدید مورد علاقه من،suppression است.

این تنها برای تبلیغ طراحان و کمک به کار کردن برای ایده ها است. این حساب تقریبا یک احساس مشترک را به جامعه کلی به ارمغان می آورد.اگر  شما  UX، UI، یا الگوی کلی طراحی بخواهید  فالو ارزشمند خوب خواهد بود.

5. @uxdesigns

instagram-accounts-ui-ux

 

به دنبال طرح های واسط  متحرک  می باشید؟

پس شما می خواهید صفحه Instagram   @uxdesigns را دنبال کنید.

بسیاری از این عکس ها از Dribbble که در آن طراحان انیمیشن های UX و رابط های سفارشی را به اشتراک می گذارند، کشیده شده اند. همه آنها به درستی برچسب گذاری شده اند، بنابراین شما معمولا می توانید طراح اصلی را بسیار سریع پیدا کنید.اما این یک ویژگی است که من در مورد پشتیبانی Instagram از GIF ها دوست دارم، و این نشان می دهد که چقدر این حساب مفید است.

6. @humble_ux

 

instagram-accounts-ui-ux

 

 

برای  ترکیب خوب از دیجیتال و سنتی، @ humble_uxرا بررسی کنید.

این تقریبا 20،000 فالوور و بیش از 150 پست با تعداد زیادی پست  جدید اضافه شده  در هر هفته است. عکس ها از تیم Humble UX می آیند که عکس ها را از سراسر وب تهیه می کنند و چند نفر از آنها را  نیز به اشتراک می گذارند.

اکثر طرح ها بر روی تخته سفید هستند، بنابراین شما می توانید بسیاری از رسانه های سنتی را ببینید. این  برای انواع UX از تلفن همراه به وب سایت ها و حتی برنامه های دسکتاپ نیزفوق العاده است .

7. @uiuxgifs

 

instagram-accounts-ui-ux

 

اینجا یک حساب UX  فوق العاده  ی انیمیشن وجود دارد  که همه باید بدانند.

uiuxgifs تنها طرح های متحرک که لوگوها، آیکون ها و یا رابط های در حال حرکت را در اختیار دارند، منتشر می کند. این حساب نسبتا بزرگ با بیش از 50،000 فالوور است و آنها به طور مداوم به روزرسانی می شوند.اما چیزی که باید توجه داشته باشید این است که آنها خیلی بیشتر  فقط  از واسط ها منتشر می کنند. بسیاری از پست های خود را در اطراف آرم ها و آیکون ها که از هر رابط جداگانه متحرک هستند متمرکز می کنند، بنابراین ممکن است این موضوع به طراحان سخت افزاری UX مربوط نباشد.

8. @uitrends

instagram-accounts-ui-ux

 

 

 اینجا یک حساب کاربری که فقط بر روی واسط تمرکزدارد وجود دارد . Instagram @uitrends پر از طرح های سفارشی و حتی طراحی مجدد از وب سایت های محبوب است.

بسیاری از این ها از Dribbble به ارمغان می آورند.اما برخی از جواهرات مخلوط شده و شما می توانید تشویقات  زیادی از کیفیت در این صفحه پیدا کنید. به علاوه آنها به طور مرتب به روز می شوند بنابراین این یک منبع عالی برای مرور ایده های طراحی است.

9. @interaction_design_foundation

 

instagram-accounts-ui-ux

 

بنیاد طراحی تعامل درس و دوره هابی در طراحی UX همراه با مقالات رایگان برای مبتدیان ارائه می دهد . این یک منبع عظیم با یک تن از موارد یادگیری عالی در مورد تجربه کاربر است.

بنابراین طبیعی است که آنها یک حساب کاربری Instagram داشته اند و تعداد زیادی پست در آن وجود دارد.این نوشتار بیش از 1330 پست دارد و بیش از 16000 فالوور دارد. این یکی از  چند حساب های Instagram  است که الهام UX را همراه با عکس هایی با راهنمایی، مشاوره، اطلاعات infographics، آمار و نقل قول از طراحان UX می سازد.

من قطعا این حساب را برای اضافه کردن تنوع خوراک خود توصیه می کنم.

10. @wittydigital

 

instagram-accounts-ui-ux

 

 

تیم @ wittydigital یک حساب طراحی دیجیتال زرق و برق دار با بیش از 50،000 فالوور را اجرا می کند.من مطمئن نیستم که این حساب را به روز می کند، اما این روشی  برای آژانس Witty Digital است. این یک شرکت بزرگ طراحی بین المللی است که عملیات از هنگ کنگ به اسرائیل انجام می شود.اما حساب Instagram خود را پر از قطعات UX متحرک و برخی از مفاهیم طراحی واقعا الهام بخش است. اگر شما عاشق طراحی GIF متحرک باشید، به زیر توجه کنید.

11. @Uidesignpatterns

 

instagram-accounts-ui-ux

 

 

uidesignpatterns احتمالا بزرگترین حساب کاربری Instagram در طراحی  است.این رقم به 167000 عدد فالوور عظیم تقسیم می شود که فقط 600 پست دارند. این پست ها از طراحان از سراسر جهان می آید و شما حتی می توانید مطالب خود را در Instagram تگ کنید تا آنها از  کارشما بهره ببرند.

هر پست شامل اشاره به طراح است، بنابراین شما می توانید در اطراف فهرست و پیدا کردن افرادی که ممکن است الهام بخش کار شما  باشند ،تلاش کنید. علاوه بر این این حساب واقعا برای طراحان ساخته شده است، و شما می توانیداز برخی  پست های طنز آمیز که آنها انجام می دهند استفاده کنید .

12. @instaui

 

instagram-accounts-ui-ux

 

درنهایت مطمئنا intaui@ کم نیست . این یکی هم بسیار بزرگ است با بیش از 50k فالوور و پست های جدید هر روز یا بیشتر.یکی از چیزهایی که باید توجه داشته باشید این است که علیرغم نام کاربری آنها همیشه طراحی های UI را ارسال نمی کنند. بسیاری از تصاویر دیجیتال، آیکون های برداری، طرح های آرم و قطعات طراحی گرافیکی وجود دارد.اما اگر به دنبال ایده های طراحی عمومی هستید و هنوز به دنبال حساب های واقعی Instagram هستید، می خواهید حساب های فعال را که به صورت منظم به روز می شوند دنبال کنید.و اگر می خواهید سعی کنید حساب های  بیشتر پیدا کنید،با Checkout #uchdesign آشنا شوید. اگر شما به اندازه کافی حوصله دار هستید، مجبورید پروفایل های بیشتری را برای ارزش های بعدی پیدا کنید.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها