آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

گرایشهای 2018 اینستاگرام که شما نمی خواهید از دست بدهید

اینستاگرام شاید به عنوان یک اپلیکیشن موبایل که به شما اجازه می دهد که عکس هایتان را ارسال کنید شروع ناموفقی داشته اما به سرعت به یک شبکه اجتماعی موجود در همه جا تحت حمایت فیس بوک تبدیل شد . که می تواند یک ابزار ضروری برای تجارت های کوچک برای اینکه برند و محصولتان در مقابل دیدگان مشتریان باشد و نه فقط در وب سایت جذاب و صفحه فیس بوک تان .

اینستاگرام تغییرات زیادی را از زمان انتشار نسخه اولیه متحمل شده است ، و شما نیازمند همراهی با روند های آن خواهید بود اگر مایلید بهترین بازی های اینستاگرام تان را ادامه دهید .ما قصد کمک به شما برای انجام آن را داریم . آماده اید روند ها را دریافت کنید ؟ ادامه مطلب روند هایاینستاگرام 2018را بخوانید .

از استوری های اینستاگرام استفاده کنید

در سال 2016 ، به ویژه تحت تاثیر موفقیت های اسنپ چت ، اینستاگرام استوری را معرفی نمود .ویژگی که این امکان را به شما می دهد تا عکس ها و ویدیو هایتان را ارسال کنید که بعد از 24 ساعت ناپدید می شوداین ویژگی توجه کابران زیادی را به خود جلب کردولی طولی نکشید که بیش از 300 میلیون نفر از آنها از این ویژگی روزانه استفاده می کنند. در مقایسه با تعداد زیاد کاربران استوری ، ویو های اسنپ چت شاهد افت 15 تا 40 درصد بود.
به اندازه کافی در مورد آمار و رقابت صحبت شده است .بیایید در مورد این که چرا باید از این ویژگی قوی برای برند و قابلیت ها و توانایی های ، خود استفاده کنید بحث کنیم . - به نظر می رسد که به این زودی ها استفاده از استوری ها کم نشود .به همان اندازه استوری های اینستاگرام تقریبا نا محدود است . این بهترین فرصت برای نمایش یک روز از زندگی خود در مورد کسب و کارتان به دنبال کننده هایتان است وحتی می تواند راهی عالی برای نشان دادن محصولات خود بدون از دست دادن دنبال کننده هایتان با چند پست مورد علاقه آنها باشد.

در نهایت، ا استوری هاگوشه چشمی از روزکاریتان است. در حالی که این ویژگی ممکن است برای این هدف مورد نظر طراحی نشده باشد، این کاربر است که آن را به درستی تعریف خواهد کرد .برخی اثرات این استوری ها بعد یکناپدید می شوند .در حالی که ایده توجه به استوری های روزانهممکن است بی اهمیت به نظر برسد اما می تواند باعث افزایش اشتغال شود ،همچنین می تواند فقط سرگرمی باشد .

مایلید استوری ها بیشتر از 24 ساعت ادامه یابند؟در اواخر سال 2017 اینستاگرم استوری های برجستهرا معرفی کرد که به شما این امکان را می دهد که استوری هایی که در پروفایلتان به اشتراک گذاشته اید ذخیره کنید تا بتوانید تمام موارد مورد علاقه خود را درنزد خود نگه دارید .تمام پستهایاستوری ها حالا به صورت خودکار در آرشیو خصوصی برای دسترسی آسان شما ذخیره می شوند.

آذران تک

بهویدیو های زنده دقت داشته باشید

اگر به روند گذشته بسیاری از شبکه های اجتماعی توجه کرده باشید، خواهید دید که ویدیو بسیارمعروف شده است ،این روند ادامه داردو در سال 2018 اوج گرفت و در حال حاضر شما توانایی ایجاد جریان مستقیم ویدئو را به طور مستقیم در پست استوری خود دارید.

اکنونبه نظر می رسد مردم عاشق ویدیو زنده شده اند.این که آیا تا به حال به جریان زندگی شخصی کسی توجه کرده اید یا نهمهم نیست حقیقت این است که بسیاری از افراد این کار را می کنند و اینبرای تجارتتان بی اهمیت نیست. شما می توانید از ویدئوی زنده به هر نحوی که مناسب می بینید استفاده کنید، مانند معرفی یک محصول با برند جدید، یک نگاه گذرا از روز معمولی تان یا حتی اعلام ،مسابقه ای که برای دنبال کننده هایتان برگزار کردید.ویدئو زنده نیز یک راه خوب برای ترویج اشتغالتان است.مردم می توانند در حالی که شما در حال پخش زنده هستیدنظر دهندبنابراین این می تواند به عنوان سکویی برای شما استفاده شود.
هنگامی کهزندگی عادی خود را سپری می کنید می توانید یک پخش ویدیویی برای دیگران برای 24 ساعت آینده به اشتراک بگذارید. همچنین اگر شما نمی خواهید که استوری هاپاکشوند می توانید آن را در بخش های استوری های برجستهبگذاریدتا برای کسانی که دیر تر سر می زنند قابل دسترسی باشد.

واگن UGC را دریافت کنید

روند دیگری که احتمالا فقط در سال2018 پدید خواهد آمدیو جی سییا محتوای تولید شده توسط کاربر است .
یک نمونه ساده و مستقیم از یو جی سی زمانی اتفاق می افتد که شما در حال عبور از یک پست اینستاگرام هستید که کسی از ویدیو یا محصول شما عکسی گرفته و عنوان " من محصول تازه ام را دوست دارم ... خریدمش " را استفاده کرده است این . پست خود دارای مشتری با ویژگی قاعده مند و روزانه استکه به بررسی محصول و یا تجارت شما می پردازد .با بهره برداری از محتوای تولید شده توسط کاربر (و انجام صحیح آن )شما نه تنها برای برند خود توسط مشتریان خود شانس زیادی برای ایجاد تعامل محصول دارید بلکه باید زمان کمتری را صرف محاسبه محتواتان کنید .

آذران تک

انعطاف پذیر باشید و با تغییرات شیوه ی اجرای کار سازگار شوید

در حالی که ایده کلی اینستاگرام باقی مانده است، اما روز به روز در پس زمینه دچار تغییراتی می شود .اگر شما تغییرات را نپذیرید در شیوه ی اجرای شما اثرات زیادی خواهد داشت که می تواند به حساب کاربری شما آسیب برساند بدون اینکه متوجه شوید .اما راه حل چیست ؟ شما باید با تغییرات کنار بیایید . همه ی جستجو هایی که به شما می گوید که " بهترین شیوه ی اجرای اینستاگرام چیست " کاملا اساسی نیستند اما به شما کمک میکند که بتوانید با کمی آزمون و خطا آنها رامتوجه شوید.از آنجا که اینستاگرام قصد ندارد اسرارشیوه ی اجراخود را فاش کند، شما باید به توصیه های دیگران توجه کرده و ببنید که چه چیزی برایتان بهتراست.

به ابزارهای در دسترس توجه کنید

راه دیگری برای دیدن اثرات تغییر شیوه ی اجرا این است که نگاهی به ابزارهای تحلیل داشته باشید .اگر فهمیدید که در تعامل هستید، می توانید به پست مراجعه کنید، آنچه را که پست شده است نگاه کنید و آن را درمقابل آنچه که در مورد شیوه ی اجرا یاد گرفته ایدقرار دهید ،
به دلیل معرفی گراف آ پی اینستاگرام که در سال گذشته به گراف گرافیکی آپی اضافه شدو به نرم افزارهای شخصی اجازه استفاده از تحلیل را می دهد.این برای شما به چه معنا است و چرا باید به آن توجه داشته باشید . این به شما این امکان را خواهد داد که شما همچنان از سرویس مشابه برای هر دو ارسال و تحلیل استفاده کنید، بدون اینکه به تحلیل اینستاگرام به طور مستقیم یا دیگر خدمات آسیبی بزنید .

از نفوذگرهای میکرو استفاده کنید

یک مسیر که به طور گسترده ای معروف شده است از نفوذ گر های میکرو استفاده می کند. .طبیعی است اگر این اصطلاح به نظر شما ناآشنا است،یک نفوذگر میکرو کسی است که بین 0100 تا 100000 دنبال کننده اجتماعیدارد و حساسیت بیشتری نسبت به آنها دارد .آنها یک برند نیستند، و این همان طور کهمحصولاتشان را پست می کنند و راجع به آنها صحبت می کنند احساس می شود. آنها همچنین بیشتر به تولید محتویاتی تمرکز دارند که بر روی یک توزیع مشخص متمرکز هستند .

هنگامی که یک میکروفارسیفن یک محصول را بررسی می کند، چه از طریق حمایت مالی یا نه، دنبال کردن آنها به معنای یک کلمه ارزشمند است .اگر شما یک تجارت کوچک بدون بودجه بازاریابی دارید برای دریافت توجه از اینستاگرام ، نفوذ گر میکرو همان چیزی است که دنبالش هستید .برخی نفوذگر های میکرو معروف برای تناسب اندام و مسافرت و مد عباتند از :

modernfit _ @Jacobtrue _ @ Candidlychan @

آذران تک

اینستاگرام ممکن است بیشتر قابل کلیک شود

با توجه به اینکه یک کاربر معمولی فقط می تواند لینک ها را در صفحه پروفایلش قرار دهد ، لینک ها در جای دیگر پیدا نخواهد شد . مطمئنا، شما می توانید یک لینک را به یک عنوان اضافه کنید، اما این قابل کلیک نخواهد بود .تنها لینکقابل کلیک برای شما در صفحه پروفایل شما در دسترس شما است پروفایل های تجارتی با 10000دنبال کننده یا بیشتر لینک در پست استوری خود قرار میدهند .متاسفانه، این چیزی نیست که شما در یک روز به دست آورید .اما، نشان می دهد که این ویژگی در هر لحظه ممکن است به تعداد کاربران اضافه کند.

نظرات خود را در مورد این مطلب از طریق کادر پایین با ما در میان بگذارید.


ثبت نظر