آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چرا چت آنلاین برای موفقیت شما حیاتی است

چت آنلاین را می توان تقریبا در هر وب سایت امروز یافت - اما چرا؟خب، پیام های فوری به شکل استاندارد ارتباطات تبدیل شده اند. فکر کنید: پیام کوتاه، پیام خصوصی در رسانه های اجتماعی و شاید سیستم چت مبتنی بر کار خود و دیگر رسانه ها. این راه حل
فوق العاده راحت قطعا برای اهداف اجتماعی به کار گرفته شده است.،بنابراین چگونه صاحب کسب و کار نمی خواهند از مزایای گسترش تکنولوژی برای پشتیبانی از مشتری استفاده کند،تبلیغات بازاریابی،و دیگر سودمندی های امیدبخش ؟پس از این، توانایی های تعامل عملا نام شما را فرا می خواند.
،بنابراین دلایل زیر را در نظر بگیرید که چرا چت آنلاین برای وب سایت و کسب و کار شما مهم است.

اما برای اولین بار، این فقط یک راه حل چت آنلاین نیست که به شما امکان موفقیت را میدهد. شما می خواهید به طور استراتژیک انتخاب کنید و با یکی از این موارد بتوانید کار راحتی انجام دهید. برای مثال، ابزار چت Ascendبا Wixهمراه با بسیاری از مزایای یکپارچه مانند درک عمیق مشتری، گزینه های اتوماتیک، قابلیت دلبستگی محصول و غیره می باشد.

این ویژگی چت همچنین بخشی از یک راه حل مدیریت کسب و کار گسترده ای است که مجهز به همه چیزهایی است که شما برای اجرای یک کسب و کار نیاز دارید: بازاریابی ایمیل، صندوق ورودی و مدیریت تماس، بازاریابی و فروش ضروریات، ابزارهای افزایش بهره وری کار و موارد دیگر. در زیر خواهید دید که چگونه همه اینها میتوانند به شما در ایجاد یک کسب و کار صاف و موفق از لحظه ای که مشتری وارد وب سایت شما می شود، آشکار سازد.

در اینجا 8 دلیل ثابت شده است که چرا باید در سایت خود چت کنید.

  • آینده وب سایت ها را در نظر بگیرید
  • به یک پاسخ دهنده سریعتر تبدیل شوید
  • اجازه دهید وب سایت شما برای شما 24/7 کار کند
  • شخصیت خود را نشان دهید
  • احساس شاهانه برای مشتریان خود بسازید
  • به دست آوردن بینش عمیق در مورد بازدید کنندگان خود
  • محصولات خود را به طور موثر تر تبلیغ کنید
  • بستن معاملات سریعتر

آینده وب سایت ها را در نظر بگیرید

امروزه بازدیدکنندگان وب سایت انتظار دارند که در هر سایتی که وارد میشوند، یک ویژگی چت پیدا کنند،به خصوص هنگامی که شما یک کسب و کار متمرکز بر مصرف کننده هستید. در حقیقت،ما یک مطالعه پژوهشی از کاربران ما انجام دادیم که چت را در وب سایت های Wixخود نصب کرده اند. یافته ها؟افزایش 300٪فروش و رزرو در میان پنج درصد از آنها. بنابراین اگر میخواهید با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید و روابط موفق و فروش را در آینده ایجاد کنید،شما باید در نظر بگیرید که گزینه چت را اضافه کنید. این راحت است، لازم است، و می تواند بدون هیچ زحمتی انجام شود .اما مهمتر از همه،توجه داشته باشید که جایی که مشتریان شما از شما انتظار دارند یکی از اولین گام هایی است که
می توانید کسب و کارتان را رشد و شکوفا کنید - بدون توجه به محصول یا خدماتی که شما می فروشید.

به یک پاسخ دهنده سریعتر تبدیل شوید

دلیلی که مشتریان به چت کردن روی آورده اند ،دسترسی سریع به پشتیبان است . برای کسب و کار شما، این به این معنی است که اگر شما قصد دارید یک سرویس چت آنلاین ارائه دهید، انتظار می رود که به موقع پاسخ دهید. نکته مهم این است که ما متوجه شدیم که 63 درصد از کاربران Wixکه به چت از مشتریان در کمتر از 30 ثانیه پاسخ دادند، یک مکالمه معنی دار را ایجاد کردند. واضح است که در دسترس بودن اغلب یک راه عالی برای ایجاد اعتماد مشتری است. به منظور انجام آن،استفاده از اطلاعیه های موجود از طریق ویژگی Wixچت. از لحظه ای که یک بازدید کننده جدید وارد وب سایت شما می شود،پیام شما را
می فرستد،یک فرم تماس یا سایر اقدامات جذاب را پر می کند، به شما اطلاع داده می شود.

اجازه دهید وب سایت شما برای شما 24/7 کار کند

این عالی است که بتوانیم هر ساعت از روز به مشتریان پاسخ دهیم.هر زمان تصمیم می گیرید وبسایت خود را وارد کنید. با این حال، شما مطمئنا دارای اولویت های دیگری نیز هستید - و بله،خواب نیز به عنوان یکی از آن شمارش می شود. اگر شما در اطراف نیستید،این به این معنا نیست که چت شما باید کار خود را با سحر و جادو مشتری متوقف کند. راه حل: اتوماسیون، به عبارت دیگر، اجازه دهید به ما که از پاسخ دادن مراقبت کنیم زمانی که شما واقعا نمیتوانید.

شما همچنین می توانید تنظیمات"پاسخ های ذخیره شده "را تنظیم کنید. شما را قادر می سازد زمان صرف شده برای پاسخ دادن به سؤالات متداول را کاهش دهید.

شخصیت خود را نشان دهید

انتظار می رود که امروزه برند ها مانند انسان ها عمل کنند: خنده در جوک ها ،برای پاسخ دادن به مانند روبات ها، و برای بیان شخصیت. یکی از راه های متمایز کردن خودتان از رقابت شما این است که صدا و نام تجاری را تنظیم کنید و سپس با استفاده از آن در سراسر کسب و کار خود، به خصوص در این مکالمات یک به یک با مشتریان خود از ان استفاده کنید. بسته به صنعت شما، شما احتمالا از سطح طنز و جوک هایی که می توانید ارائه دهید آگاهی دارید. اما آیا می دانید که باید سبک خود را به صورت بصری در همه جا نیز بشمارید، از جمله چت روم شما؟

Show off your personality.

احساسی شاهانه برای مشتریانتان بسازید

چیزی که در مورد چت خیلی چشمگیرتر از ایمیل است ، این است که با توجه به سرعت گفتگو در زمان واقعی ،به شما اجازه می دهد یک ارتباط فوری با مشتریان خود، در سطح شخصی ایجاد کنید. این فقط در مورد زمان پاسخ هر چند نیست. مهمتر از همه، یک اتصال پایدار است که مشتریان را برای بازگشت بیشتر نگه می دارد، نتیجه مکالمات شخصی است. ما متوجه شدیم که در میان کاربران ما، همانطور که بسیاری توانستند بازدید کننده های تکرار را تا 278٪افزایش دهند، به همین دلیل است که عوامل چت در ارتباطات معنی دار مهم است. مانند پاسخ دادن به مشتریان با نام خود، مطرح کردن مکالمات گذشته مربوطه، و درک کردن اینکه از کجا و چگونه آنها به شما رسیدن ،هست.

به دست آوردن بینش عمیق در مورد بازدید کنندگان خود

اطلاعات قبلا ذکر شده نه تنها به شما امکان می دهد پاسخ های شخصی به مشتریان خود را ارائه دهید، بلکه بینش عمیق تر برای بهبود تجربه خود با کسب و کارتان را به دست می آورید. به عنوان مثال، دانستن اینکه چه صفحاتی بیشتر بازدید می شود، به شما در ایجاد وب سایت شما کمک خواهد کرد، اولین قرار دادن محصولات و خدمات خاص، یا ترویج موارد مناسب برای مصرف کنندگان مناسب. همچنین، داشتن آگاهی از جایی که مخاطبان شما در حال آمدن هستند، به شما امکان می دهد که بر اساس آن، کمپین های بازاریابی خود را مناسب قرار دهید. عامل در هزینه های حمل و نقل ،تنظیمات زبان و غیره. و دانستن اینکه چه
وسیله ای معمولا استفاده می شود تا تلفن همراه را تقویت کنید یا نسخه دسکتاپ وب سایت شما
با توجه به نیازهای کاربران با طراحی مجدد صفحات که اغلب بازدید می شود و دسترسی آنها بیشتر شده است. ، به شما کمک می کند.

محصولات خود را به طور موثر تر تبلیغ کنید

چت آنلاین به شما کمک می کند تا با پشتیبانی، محصولات خود را به مشتریان خود منتقل کنید، در حالی که با آنها از طریق Ascend Chatبا Wixصحبت می کنید،ممکن است برای ارسال فهرست مرتبط با محصولات مرتبط "و امیدوارم خرید کنید" ارسال شود - یک استراتژی ارزشمند است که باید به آن توجه کرد زیرا کاربران به طور متوسط 71٪فروش بیشتر را تولید می کنند. و اگر می خواهید این یک گام را بیشتر کنید ، شما می توانید از داشبورد کاربر، شانس خود را برای فروش محصولات خود به راحتی با ایجاد کوپن ها بهبود بخشید. سپس آنها را به مشتریان در چت ارسال کنید.

Promote your products more effectively

بستن معاملات سریعتر

در حالی که از دسکتاپ از طریق چت به مشتریان پاسخ می دهید شما می توانید مکالمه خود را یک نمره و معاملات نزدیک تر را سریعتر بگیرید. هنگامی که از ویژگی Inboxاز داشبورد کاربر Wixسایت خود برای چت کردن با مشتریان استفاده می کنید، شما می توانید به طور همزمان کارهای دیگر کسب و کار را انجام دهید که کل روند فروش را سریع تر و کارآمد تر از همیشه انجام می دهد. این شامل همه چیز از قبول پرداخت و رزرو خدمات برای ارسال نقل قول قیمت و فاکتورها، می شود. و در نهایت، با پیگیری از طریق حمل و نقل و اطلاعات ردیابی. به عبارت دیگر، شما باید همه چیزهایی را که لازم دارید در بازار و فروش محصولات و خدمات خود را تحت یک چتر داشته باشید.

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.

(0)نظر


ثبت نظر