آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

7 ایده لوگو که در سال 2019 بسیار مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

سال نو این فرصت را برای شروعی تازه به ارمغان می آورد. به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، این شروع تازه می تواند یک ایده جدید، محصول، وب سایت یا لوگو باشد. در حالی که ابزارهای زیادی برای کمک به ایجاد یک لوگو وجود دارد، درک آن چیزیکه یک لوگوی خوب ایجاد می کند و ایجاد یک مورد مناسب برای دنیای دیجیتال امروز کاملا چیز دیگری است. برای اینکه کسب و کارتان به صورت حرفه ای و پیشرفته شناخته شود، ضروری است که طراحی نمایه و لوگو شما مناسب باشد.

یک راه برای مطمئن شدن این است کهبرخی از الهامات و ایده ها از روند برند در سال جاری را در نظر بگیریم. بنابراین، اگر شما به دنبال ایجاد یک لوگو جدید هستید یا فکر میکنید که وقت آن رسیده است، آماده شوید. در اینجا هفت نشانه برند در سال 2019 وجود داردو نحوه استفاده از آنها به صورت صحیح را ذکر می کند.

01. جعبه متن

برای شروع روند سال 2019، با استفاده از جعبه های متن شروع می کنیم. اگر به هر رهیافتی به اصول اساسی طراحی لوگو نگاه کنید، خوانایی همیشه در فهرست بالاست. افزایش استفاده از جعبه متن در این سال نتیجه مستقیم برطولانی شدن این اصل دارد. بنابراین، این روند واقعا شبیه چیست؟ اول، تصویر یک نام تجاری نوشته شده از طریق یک فونت، و سپس کادربندییک مستطیل در اطراف آن را تصور کنید . از آنجا که این بسیار ساده است، آن به تطبیق پذیری برایهمه پلت فرم ها اجازه می دهد. به عنوان مثال، می توان آن را در بالای یک عکس، ویدئو یا پس زمینه رنگارنگ در سایت خود قرار داد. شما می توانید رنگ، اندازه و نور را تغییر دهید. این روند یک راه موثر برای تأکید بر نام تجاری است. این روند آرم موثر و واضح است - درست همانطور که ما آن را دوست داریم!

logo-trends

02. دایره ای

رسانه های اجتماعی، زندگی ما را در شیوه های مختلفی تحت تاثیر قرار داده اند.در مورد چگونگی خرید، ارتباط با دوستان یا پیدا کردن یک شغل در سال 2019 فکر کنید - احتمالا اینستاگرام، فیس بوک یا LinkedIn بعضی از نام های اولی است که به ذهن می آیند. در این سال، بیشتر از همیشه، این سیستم عامل آنلاین نیز طراحی لوگو را تحت تاثیر قرار خواهد داد. در حال حاضر بسیاری از آرم ها در طراحی دایره ای ایجاد می شوند تا به طور طبیعی با محیطی که بیشتر آنها دیده می شوند، متناسب باشند: تصاویر نمایه رسانه های اجتماعی.

logo-trends

03. برند خط کامل

به نظر می رسد که مینیمالیسم هر سال به سال بعد انتقال پیدا می کنند و استفاده از خطوط زیبا کاملا تحت آن قرار دارد. شبیه شکل هندسی، نقوش خطی هم بسیار متنوع است و می تواند به راحتی دستکاری شود، و این باعث می شود که انتخاب های زیادی برای بسیاری از علامت های تجاری ایجاد شود. زیبایی این سبک، توانایی طراحی ساده آناست تا شخصیت نام تجاری خود را دقیقا در چند خط و تفاوت های ظریف بیان کند. اساسا، ساده سازی و ارائه کردن نام تجاری را شامل می شود.

logo-trends

04. گرادیان

به سال 2016 بازگردیم، Instagram واقعا تغییر کرد وقتی که تصمیم گرفتند آرم دوربین خود را مجددا بارگذاری کنند تا رنگ های گرادیان پر جنب و جوش را نشان دهند. از آن زمان، این روند پیوسته به میزان کم (مثل محبوبیت اینستاگرام!) کاهش نیافته است. سبک غریبانه در ترکیب یک آرایه از سایه ها و تن یکی از رنگ وجود دارد؛ با تن های تیره تر شروع می شود و به تدریج محو می شود. پس چطور است که گرادیان یک نقطه دیگر را در یک مقاله در مورد آرم های لوگو قرار داده است؟ از آنجا که بسیار جذاب است که از امکانات خلاقانه بی حد و حصر استفاده کرد، هر طراحی منحصر به فرد و شگفت آور است.

logo-trends

05. فونت های دست نوشته

فونت های دست نوشته ای هیچ چیز جدیدی نیست و یک کار قدیمی است. اما مانند یک چیزکلاسیک واقعی، هرگز از سبک بیرون نمی آید. در سبک زندگی شیوه دیجیتال ما، فونت دست نوشته دارای حس اعتبار و هویت واقعی است. حروف الفبا اغلب محدود می شوند. به ویژه به عنوان یک کسب و کار کوچک که در آن شما قلب و روح خود را گذاشته ایدتا مطمئن شوید که لوگوی شما با هویت و لمس شما درگیر است.

logo-trends


06. تصاویر به عنوان حروف در لوگوهای جایگزین

لوگوی شما همیشه بایددرباره آنچه که کسب و کار شما انجام می دهد یا از آن استفاده می کند، سخن بگوید.
یکی از راه های دستیابی به این هدف، جایگزینی یک یا دو حرف از لوگو شما با یک تصویر است که درباره ی نام تجاری یا صنعت شما می گوید. البته، نام شما باید همچنان بتواند خوانده شود و مهمتر از همه، حتی با حروف "گمشده" شناخته می شود. این روند جالب تشویق و cheekiness خاص برایهویت نام تجاری شمابه عنوان یک کل به ارمغان می آورد.

logo-trends


07. تصاویر دستی

به همان شیوه ای که فونت های دست نوشته شده "homemade touch" می دهد، تصاویر دستی هم، این احساس را یک گام (یا دست؟) بیشتر می کند. زمانی که از آن ها استفاده می کنید،احساس گرمی و قابل اعتماد بودن را می دهند.می توانید اطمینان داشته باشید، که دست ها در تمام آرم های سال جاری ما قرار خواهند گرفت.

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.


ثبت نظر