آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

IGTV اینستاگرام: راهنمای فروشندگان برای شروع کار

Instagram برنامه IGTV خود را به تازگی، به نمایش گذاشته است.احتمالا آیکون جدید آن را در گوشه ای از برنامه Instagram خود مشاهده خواهید کرد.

IGTV درباره ی نفوذ رسانه های اجتماعی بوده است و این امکان را برای کاربران و همچنین بازاریابان به طور یکسان فراهم می کند تا از طریق Instagram ویدیوهای طولانی مانند محتوای کانال یوتیوب را به نمایش بگذارند.

IGTV اینستاگرام چیست؟

ما قبلا این را قبول کرده ایم، اما IGTV (که Instagram TV نیز نامیده می شود) یک برنامه مکمل جدید برای Instagram است، که به سازندگان اجازه می دهد تا فیلم های خود را آپلود کنند و کاربران فیلم های عمودی که تا یک ساعت طول میکشد را تماشا کنند.IGTV دارای کانال هایی برای تماشاگران است و هر کانال به یک موضوع خاص اختصاص یافته است، بنابراین محتوای سازندگان مورد علاقه شما در یک مکان با دسترسی آسان است.

چه چیزی باعث می شود IGTV متفاوت باشد؟

مانند Boomerang ، Hyperlapse و غیره. IGTV ابعاد جدیدی را برای کاربران محتوا در پلتفرم به اشتراک می گذارد.بدیهی است که اینستاگرام در یوتیوب قرار می گیرد و فرصت های جدیدی برای ایجاد، اشتراک گذاری و مشارکت با ویدیو فراهم می کند، اما این کار را به شیوه ای اجتماعی تر انجام می دهد. IGTV واقعا متفاوت بوده و در قالب و همه کاره است.برخلاف یوتیوب یا فیس بوک، فیلم های IGTV به صورت عمودی به اشتراک گذاشته می شود و برای با مشاهده تلفن همراه ساخته شده اند.

نحوه استفاده از IGTV اینستاگرام

استفاده از IGTV بسیار ساده است. در واقع، بسیاری از افراد مشهور و Instagram-influencers در حال حاضر از آن استفاده خوبی می کنند.

در اینجا راهنمای قدم به قدم به IGTV است:

مرحله 1: برنامه را دانلود کنید

این کار فوق العاده آسان است. همانطور که در بالا ذکر شد، می توانید برنامه را در فروشگاه App و Google Play دانلود کنید.

آذران تک

مرحله 2: با حساب کاربری Instagram خود وارد شوید

اگر قبلا حساب کاربری Instagram را روی گوشی خود داشته باشید احتمالا به صورت خودکار وارد سیستم می شوید.

آذران تک

مرحله 3: کاوش IGTV

چند دقیقه به اطراف نگاه کنید.به محض ورود به سیستم، ویدیوهایی از کاربران که قبلا دنبال کرده اید، شروع به پخش می کنندهمچنین شما میتوانید بین بین گروه های "For You"، "Following،" "Popular" و "Continue Watching" جابجا شوید.به علاوه، در Instagram، شما می توانید، نظرات خود را، با دوستان خود به اشتراک بگذلرید.

مرحله 4: ایجاد کانال خودتان

ایجاد کانال شخصی، یا نام تجاری شما، بسیار آسان است.فقط روی تنظیمات کلیک کنید تا گزینه "Create your Channel" را پیدا کنید. شما همچنین می توانید یک کانال را در iOS از داخل برنامه Instagram ایجاد کنید. به سادگی، نماد تلویزیون نارنجی کوچک در قسمت بالای سمت راست صفحه نمایش کنار آیکون هواپیما "ارسال" ضربه بزنید و دوباره روی تنظیمات "چرخ دنده" ضربه بزنید.

آذران تک

آذران تک

مرحله 5: شروع به ایجاد محتوای ویدئو کنید

هنگامی که کانالتان تنظیم شده باشد، متوجه خواهید شد که میتوانید ویدیو را از دوربین خود آپلود کنید.به عنوان یک کاربر جدید، من محدود به گذاشتن فیلم های بین 15 ثانیه تا 10 دقیقه طول می کشد هستم، به دلیل اینکه من مشهور و یا InstaFamous نیستم.

IGTV برای بازاریابان چیست؟

واضح است که ما یک روش جدید برای رسیدن به مخاطبان داریم.این یک رسانه فوق العاده جذاب است و IGTV در حال ایجاد یک فرصت برای بسیاری از مارک ها برای رسیدن به دنبال کنندگان بیشتر است. این نمودار از آمار درصد کاربران اینستاگرام ایالات متحده، بر اساس گروه سنی را نشان می دهد.

آذران تک

این تعداد قطعا یک استدلال قانع کننده برای استفاده از اینستاگرام برای رسیدن به اجمعیت 18 تا 34 ساله است.

آیا شما یک شرکت هستید که با مشتریان خود با طنز یا داستان های الهام بخش بیشتر ارتباط برقرار میکند؟ درک هویت نام تجاری و شخصی که مخاطبان شما را تشکیل می دهند، به شما کمک می کند محتوای ویدئویی و قدرتمند IGTV را در اختیار داشته باشید.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر