آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

ترفند های بازاریابی در سال 2020 که شما باید بدانید

در مورد ترندهای(روند)داغ بازاریابی برای سال 2020 و فناوری هدایت آنها بیشتر بدانیم.

بازاریابی در سال 2020 بسیار هیجان انگیز خواهد بود. روند بازاریابی در سال آینده با بازار هزاره و جهش های عظیم فناوری شکل خواهد گرفت. کسب و کارها باید برای اطلاع از آخرین ترندهاآگاه و به گوش باشند. با ماندن در صدر تحولات مهم تأثیر بازاریابی ، می توانید رشد تجارت خود را هدایت کنید.

بگذارید سه مورد از روندهای اصلی را که ممکن است در سال 2020 بوجود بیاید کشف کنیم و شما را در راهبردهای بازاریابی راهنمایی کنیم.

استفاده AR و VR در بازاریابی

AR and VR in marketing

واقعیت افزوده (AR) و فناوری واقعیت مجازی (VR) اکنون در تعامل تجاری و کاربر مشترک است. این فناوری ها تجربیات همه جانبه ای را به کاربران ارائه می دهند و به مردم این امکان را می دهند تا با محصولات شما ارتباط برقرار کنند. افزودن فناوری AR و VRهمچنین می تواند باعث ایجاد آگاهی از برند برای تجارت شما شود.

در اغلب اوقات ، فقط شایعه های اطراف AR و VR می توانند به برند شما علاقه نشان دهند و آن را به یاد ماندنی تر کنند. با افزودن محتوای AR و VR ، می توانید تعامل هایی را تقویت کنید که منجر به تبدیل بیشتر شود. چندین مورد استفاده مفید وجود دارد که نشان می دهد واقعیت مجازی و افزودنی چگونه می توانند به نفع تجارت شما باشند.

امروزه ابزاری مانند Google Lens و ARKit اپل به افراد این امکان را می دهد که دوربین خود را روی یک تصویر نشان دهند و اطلاعات بگیرند. الگوریتم های تشخیص تصویر می توانند یک تصویر را شناسایی کنند ، اطلاعات بارگیری کنند و آن را روی صفحه کاربر نمایش دهند.

واقعیت افزوده در صنعت زیبایی به مردم این امکان را می دهد تا به صورت واقعی آرایش کنند تا ببینند چگونه به نظر می رسد. برندهایی مانند Esteacute;e Lauder ، Lancmeme و Sephora ابزارهای AR ایجاد کرده اند که به افراد امکان می دهد رژلب و ناخن های ناخن را به طور واقعی امتحان کنند. به این ترتیب ، کاربران می توانند نسبت به خرید یک محصول اطمینان بیشتری داشته باشند.

Ikea برنامه Ikea Place را با فناوری AR راه اندازی کرده است که کاربران را قادر می سازد مبلمان را واقعاً در خانه های خود قرار دهند. این امر نه تنها به کاربران كمك می كند احساس راحتی بیشتری در خرید مبلمان آنلاین كنند ، بلكه این یك تجربه سرگرم کننده نیز محسوب می شود.

واقعیت مجازی برای ایجاد یک تجربه همه جانبه برای مشتریان استفاده می شود. در حال حاضر وارد صنعت املاک و مستغلات شده است. خریداران میتوانند بدون قرار گرفتن در محل بدنی ، در یک خانه گشت و گذار کنند. همچنین در صنعت خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال ، ولوو از فناوری VR استفاده کرد که به کاربران امکان تست SUV XC90 آن را می داد. این امر حول و حوش قابل توجهی در اطراف شرکت ایجاد کرده و باعث افزایش ترافیک و درگیری می شود.

چنین مثالهایی نشان می دهد که چگونه پذیرش AR و VR می تواند درگیری و افزایش نرخ تبدیل را افزایش دهد. این فناوری ها تعامل با مارک ها را تسهیل می کند و به کاربران کمک می کند تا جزئیات عمیق درباره محصولات را کسب کنند. خریداران راحت تر خرید آنلاین می کنند زیرا شک و تردید و عدم اطمینان آنها برطرف می شود.

روشهای زیادی وجود دارد که می توانید از فناوری AR و VR برای گفتن داستانهای غنی تر به مخاطبان خود استفاده کنید. یادگیری زودهنگام در مورد این فن آوری ها و ادغام آنها در تجارت شما بسیار ضروری است. آنها در دسترس تر و مقرون به صرفه تر می شوند ، و می توانند نقش مهمی در رشد شغل شما داشته باشند.

هوش مصنوعی و بازاریابی دیجیتال

هوش مصنوعی می تواند استراتژی های بازاریابی شما را برای ایجاد تجربیات چشمگیر مشتری ایجاد کند. در سال 2020 ، هوش مصنوعی همچنان در استراتژی های بازاریابی از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. در اینجا چند روش مختلف وجود دارد که چگونه هوش مصنوعی از استراتژیهای بازاریابی تجارت شما پشتیبانی می کند!؟

قابلیت جستجو

برای مشاغل تجارت الکترونیکی ، هوش مصنوعی می تواند چگونگی تعامل مردم با محصولات را تغییر دهد. به عنوان مثال ، مشتری می تواند از یک راه حل تشخیص تصویر برای گرفتن عکس از لباس استفاده کند. ابزارهای هوش مصنوعی می توانند تصاویر مشابه یا مرتبط را بازیابی کرده و نمایش دهند. این امر به کاربران این امکان را می دهد تا در مورد یک ظاهر طراحی و لوازم جانبی ایده هایی کسب کنند که می تواند منجر به فروش بیشتر شود.

دید رایانه ای مبتنی بر هوش مصنوعی همچنین می تواند از اقدامات جستجو پشتیبانی کند. کاربران می توانند با بارگذاری یک تصویر ، کالای مورد نظر خود را پیدا کنند و ابزار هوش مصنوعی می تواند محصول را در فروشگاه یک برند پیدا و نمایش دهد.

تجزیه و تحلیل احساسات

از هوش مصنوعی می توان در تحلیل احساسات و گوش دادن به اجتماعی استفاده کرد. تجزیه و تحلیل احساسات تلاش می کند احساساتی را که زیر یک متن قرار دارد درک کند. این کمک می کند تا مخاطب راجع به نام تجاری شما چه چیزی را درک کند.

برای درک اینکه افراد نظر مثبت ، خنثی یا منفی در مورد برند شما دارند ، می توانید از آنالیز احساسات استفاده کنید. این می تواند ذکرهای اجتماعی و عقایدی را که در وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود ، نظارت کند.

این ویژگی ها با ارزش هستند زیرا شما زودتر محتوای منفی را کشف می کنید تا بتوانید برای تصویر برند خود قدم بردارید و مدیریت کنید. همچنین میتواند در ارزیابی پشتیبانی مشتری شما کمک کند.

شخصی سازی بیشتر

شما می توانید با استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد تجربیات شخصی ، میزان نامزدی برند خود را بهبود بخشید. بسیاری از نشریات از AIاستفاده میکنند تا محتوای سفارشی شده را براساس تاریخچه جستجو ، مکان و علایق خود تحویل دهند. هوش مصنوعی می تواند به شما در ایجاد توصیه های محصول شخصی و پیشنهادات محتوا کمک کند.

برای خودکار سازی تبلیغات می توانید از هوش مصنوعی نیز استفاده کنید. این می تواند به لیست بخش های ایمیل شما کمک کند تا به یک نقطه خوب برسد که در آن بتوانید آنها را با کمپین های بازاریابی ایمیل شخصی کاملاً شخصی شده هدف قرار دهید.

Chatbots

Chatbots//marketing2020

Chatbots در حال حاضر بسیار محبوب و قابل دسترس است و در بسیاری از وب سایت ها به عنوان روشی برای پشتیبانی سریع مشتری ارائه می شود. آنها در وقت صرفه جویی می کنند و به کاربران کمک می کنند تا اطلاعات مورد نیاز خود را سریع دریافت کنند ، به خصوص هنگامی که اطلاعات مورد نیاز آنها به سادگی از یک پایگاه داده قابل بازیابی باشد.

Chatbots می تواند با جمع آوری داده های تعامل کاربر و افزودن آن به پایگاه های داده CRM ، اهداف بازاریابی را انجام دهد. آنها می توانند نمای 360 درجه ای از مشتریان شما را فعال کنند ، بنابراین شما می توانید بهتر ارتباط برقرار کرده و خدمات شخصی سازی کنید.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

اکثر مشاغل قبلاً می دانند که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نقش مهمی در بازاریابی آنلاین دارند. محتوا قلب تپنده بازاریابی در رسانه های اجتماعی است و چیزی است که باعث تعامل ، ترافیک و تبدیل می شود. وقتی صحبت از محتوا میشود ، چند قانون طلایی وجود دارد که به شما کمک میکند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید

  • محتوای با کیفیت و آموزنده ای ایجاد کنید

  • واکنش های عاطفی را از طریق قدرت کلمات آغاز می کنید
  • از لحن مکالمه استفاده کنید
  • بر روابط متمرکز شوید ، نه معاملات

در اینجا کارهای عملی دیگری وجود دارد که برند تجاری شما می تواند برای تأثیرگذاری در سال 2020 از آن استفاده کند:

با افراد تأثیرگذار کار کنید

افرادی هستند که تعداد قابل توجهی پیروان در هر حوزه تجاری در رسانه های اجتماعی دارند. این افراد تأثیرگذار محتوای مفصلی را ایجاد می کنند که اطلاعات مفیدی را ارائه می دهد. آنها معمولاً در تحلیل خود از مارک ها و محصولات مختلف عادلانه هستند و اغلب اوقات ، مخاطبان به محتوای آنها اعتماد می کنند. نام تجاری شما می تواند با همکاری با این افراد ، این امر را ارتقاء دهد.

روش های بسیاری وجود دارد که می توانید از پشتیبانی این افراد استفاده کنید:

برای استفاده رایگان از محصول خود از آنها دعوت کنید

یک استراتژی بازاریابی وابسته با سایت عضویت ایجاد کنید

تخفیف هایی را برای مخاطبان خود ارائه دهید

کار با افراد تأثیرگذار چیز جدیدی نیست ، رویکرد همان چیزی است که اهمیت دارد. تمرکز بر روی ایجاد یک ارتباط و یک نام تجاری وفادار به عنوان یک راه برای رشد بلند مدت است.

ایجاد محتوای ویدئو

محتوای تصویری نمایش بیشتری از هر قالب محتوای دیگر ایجاد می کند. ارسال فیلم به صفحات رسانه های اجتماعی می تواند درگیری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. می توانید فیلم ها و تصاویر را به یک ویژگی محبوب که امروزه در همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی موجود است اضافه کنید: داستان.

می توانید مانند 24 ساعت یک تصویر یا یک فیلم کوتاه را که برای مدت زمان محدود باقی می ماند به اشتراک بگذارید. این ترس از دست دادن (FOMO) را ایجاد می کند که کاربران را وادار می کند بلافاصله اقدام به خرید کنند.

همچنین می توانید با اضافه کردن هشتگ ها و نظرسنجی ها ، تعامل ایجاد کنید تا کاربران بتوانند با داستان های خود درگیر شوند. هنگامی که کاربران با محتوای شما تعامل دارند،آنها در ایجاد آن نقش دارند. این به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود رابطه برقرار کنید و این منجر به وفاداری به برند میشود.

سعی کنید در محتوای خود به تعامل ، پیوندهای عاطفی و اصالت توجه کنید. با ارائه ارزش و تعامل با کاربران ، کمپین های رسانه ای اجتماعی موفقی را خواهید داشت.

استراتژی های بازاریابی خود را در سال 2020 با ترند های برتر تقویت کنید

با توجه به سال جدید ، تماشای روندهایی که می تواند به بهبود استراتژی های بازاریابی و رشد کسب و کار شما کمک کند ، سودمند است.

پیشرفت های تکنولوژیکی سریعتر از هر زمان دیگری در فضاهای AR ، VR و AI اتفاق می افتد و کاربردهای زیادی وجود دارد که می توانند تأثیر عمیقی بر موفقیت کسب و کار شما داشته باشند. همچنین استفاده از رسانه های اجتماعی و بسیاری از ویژگی های ارائه شده برای دستیابی به مخاطبان خود بسیار مهم است. با ماندن در صدر ترندهای اصلی بازاریابی سال 2020 ، شاهد رشد چشمگیر اقتصادی خواهید بود.

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک ، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر