آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

عناصر جدید برای وردپرس

عناصر جدید در وردپرس یک رویکرد نوآورانه برای ساخت سایت در وردپرس است که به شما اجازه می دهد با دانش کاملا کد گذاری شده هر بخش از سایت خود را سفارشی کنید.یک افزونه به جای یک تم، این روش انعطاف پذیر به این معنی است که شما می توانید از عناصر جدید برای مدیریت سایت خود استفاده کنید و بر خلاف بعضی از سازندگان سایت وردپرس شما به یک موضوع خاص گره خورده نخواهید بود.ساختن همه چیز در سایت وردپرس دقیقا همانطور است که شما می خواهید، بدون نیاز به تغییر تم ها برای پیدا کردن قابلیت های مناسب، و یا پرداخت هزینه برای شخصی سازی قالب خود عناصر جدید تقریبا با هر قالب آماده وردپرس و همچنین تم های سفارشی کار می کند.

سازنده جامع سایت

ده ها تن از سازندگان تم های مختلفی وجود دارند که به شما اجازه می دهند چیدمان محتوای استاتیک خود را تغییر دهید، اما آنها تقریبا شما را به عناصر اساسی تم، مانند هدر و یا پاورقی وابسته میکنند.عناصر جدید طراحی شده است که شما را از این محدودیت ها آزاد کند، با این کار امکان سفارشی سازی عناصر سخت افزاری مانند هدر برای شما فراهم می شود.عناصر جدید یکی از ساده ترین راه های ایجاد این تغییرات است، هرچند که اطمینان حاصل کنید که کد اصلی طراحی شما قوی و به درستی اجرا شده است. همه این قابلیت ها قبل از این نیز در دسترس بود، اما برای کسانی که برنامه نویسی را می شناختند، می دانستند چگونه می توانند به پایگاه کد وردپرس دسترسی داشته باشند. عناصر جدید به شما این امکان را می دهد تا سایت خود را با دستان خود سفارشی کنید.

آذران تک

گردش کار بصری

عناصر جدید برای سرعت،ایجاد تغییرات طراحی شده است گزینه عناصر جدید را به منوی داشبورد اضافه کنید وبه سادگی افزونه ها را نصب کنید و همچنین می توانید قالب های جدید را در صورت نیاز ایجاد کنید. همه چیز باسرعت انجام میشود، و شما سایت خود را با چند کلیک ساده میتوانید کنترل کنید.برای سرعت بخشیدن به فرایند ویرایش عناصر جدید ویژگی های ویدجت عنصر تم، مانند جعبه نویسنده، لوگو سایت، و یا یک تصویر برجسته؛ می توانند به سرعت با راه حل های وردپرس در دنیای واقعی ترکیب شود. کدهایعناصر جدید به طور کامل پاسخگو هستند، به این معنی که شما می توانید یک طراحی ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که دقیقا همانطور که خواست شما بوده نشان داده میشود. برای دیدن طرح خود،وقتی همه چیز را انجام دادید روی دکمه انتشار کلیک کنید.

آذران تک

عناصر شرطی(Elementهای شرطی)

یکی از ویژگی های عناصر جدید گزینه شرطی است: پس از اتمام طراحی یک عنصر برای سایت خود، می توانید شرایطی را برای نمایش آن انتخاب کنید.به عنوان مثال می خواهیم دو سربرگ طراحی کنیم: یکی برای سایت اصلی و یکی برای وبلاگ ؛ عناصر جدید اجازه می دهد تا شما هر دو آنها را ایجاد و تنظیم کنید تا در صفحات سمت راست ظاهر شوند. حتی زمانی که عناصر UI تکراری ایجاد می کنید، می توانید آنها را به صورت هوشمندانه اعمال کنید. ایجاد زیرساخت های متفاوت برای سایت و وبلاگ خود، یا پاورقی منحصر به فرد برای صفحه تماس با شما، و یا حتی طرح های مختلف برای پست های شخصی و حرفه ای وبلاگ. بزرگترین مزیت عناصر شرطی این است که شما انتخاب می کنید که چه عناصری نمایش داده شوند.

طراحی محتوای پویا

به عنوان مثال بسیاری از صفحات در سایت شما،مثل صفحه اصلی،صفحات استاتیک هستند. ولی بخش وبلاگ،پویا است. صفحات پویا محتوا را از پایگاه داده خود میخوانند، بنابراین شما همیشه نمی توانید مطمئن باشید که چه محتوایی وجود دارد.چالش این ایجاد این است که در حالی که صفحات استاتیک به راحتی می تواند در داشبورد وردپرس پیش نمایش شما،ظاهر شوند صفحات پویا نمی توانند،واین در حالی است که هر پست پویا می تواند به طور قابل توجهی بر طراحی شما تاثیر می گذارد. عناصر جدید این مسئله را با یک گزینه پیشنمایش نوآورانه حل می کند که واقعا باید در هسته وردپرس ساخته شود: با عناصر جدید شما می توانید محتوای پست را برای پیش نمایش یک صفحه انتخاب کنید، و یک تصویر بی نظیر از طراحی خود را در داشبورد ارائه دهید. همچنین عناصر جدید به راحتی صفحات استاتیک و پست های پویا را مدیریت کند و به شما این امکان را می دهد که آرشیو هایی مانند صفحات دسته بندی و نتایج جستجو، حتی یک صفحه خطای 404 سفارشی ایجاد کنید.یعنی تمام کنترل هایی که شما برای مدیریت یک سایت مدرن وردپرس نیاز دارید.

آذران تک

نتیجه

عناصر جدید 2/0 پیشرفت قابل ملاحظه ای در توسعه دهندگان وردپرس دارد،و آنها را قادر می سازد تقریبا هر موضوع را با سهولت و با دانش کاملا کد گذاری شده از صفر، ویرایش کنند.نه تنها عناصر جدید 2/0 یک ارتقاء خلاقیت است، بلکه یک تمایل به زمانبندی است. تحویل تغییرات سایت در یک لحظه از زمان لازم برای دستیابی مسئله ای است که شما در زمینه های رقابتی ممکن است به آنها نیاز داشته باشید. با یک رویکرد بصری منحصر به فرد به ساخت تم، عناصر جدید 2/0 فرصت های جدیدی را برای حرفه ای های وردپرس باز می کند.


ثبت نظر