آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

چگونگی ایجاد یک خبرنامه برای وب سایت

ایجاد یک خبرنامه برای وب سایت شما می تواند یک راه عالی برای به روز نگه داشتن بازدید کنندگان وفادار در ماجراهای خود باشد، در حالی که آنها وب سایتتان را ترک کرده و هنگام به روزرسانی مجددا بازمیگردند. اما ازکجا شروع کنیم؟ چگونه می توانید خبرنامه خود را ایجاد کنید؟ این خیلی دشوار نیست - در اینجا چیزی وجود دارد که شما باید انجام دهید!

یک سرویس بازاریابی ایمیل را انتخاب کنید.

اولین گام شما این است که یک پلت فرم ایمیل بازاریابی انتخاب کنید. این که آیا شما به دنبال فرستادن ایمیل های اتوماتیک از محتوای وب سایت خود هستید و یا برای ساختن قالب های سفارشی برای ارسال هر هفته یا هرماه، اکثر خدماتی که به آن نیاز دارید می دهید. این موضوع ویژگی ها و قیمت گذاری است که برای شما مناسب است.

صدها سرویس ایمیل فوق العاده وجود دارد؛ در اینجا چند نمونه وجود دارد.

MailChimp: این پلتفرم محبوب یک شرط امن برای تاره کارها است. این بسته با ویژگی ها و حق انتخاب تا 2000 تماس و 12000 ایمیل در هر ماه می باشد. این عالی است اگر شما در مورد ارتکاب اطمینان ندارید.

GetResponse: GetResponse یک پلت فرم همه جانبه در دسترس است که شامل بازاریابی ایمیل، اتوماسیون و طراحی صفحه فرود است.

Constant Contact: تماس دائمی با هدف ارائه بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک است که برای بسیاری از مردم ارائه می شود که ممکن است فراز و نشیب های ویرایشگر رادر ایجاد قالب ها آسان کند.

news-letter

محتوا و مهارت یک قالب را انتخاب کنید.

پلت فرم بازاریابی را انتخاب کردید؟ این باید با قالب های ایمیل که شما می توانید شخصی را متناسب با نام تجاری و دیدتان قرار دهید سازگار باشد. در حالی که این گام بسته به سرویس مورد نظرتان متفاوت خواهد بود، در اینجا چندین چیز در هنگام ایجاد فرم خبرنامه شما وجود دارد.

  • خط موضوع مهمترین بخش ایمیل است. این تفاوت بین یک ایمیل حذف شده و یک کاربر مشغول به کار است. در اینجا هیچ وقتی را هدر ندهید توجه خود را به دست آورید، یک پیشنهاد دهید یا در هدر خودتان ضرورت ایجاد کنید.

  • دسیسه ساختن! از ستیزه گری برای وبلاگ ها یا محصولات استفاده کنید؛ اگر سایت شما را بازدید می کنند، مانند یک نگاه منحصر به فرد به آخرین پست ها یا محصولات است.

  • ندای عمل را فراموش نکنید! رهبران خوانندگان وب سایت شمارا با یک نیروی CTA می گیرد و یک دکمه است که نمی تواند از دست برود.

  • محدود کردن فرکانس ایمیل ها، اما مطمئن شوید که سازگار باشد. هر بار بیش تراز هفته به هفته می تواند کاربران را آزار دهد. هر ماه کمتر از یک ماه می تواند باعث از دست رفتن تعامل شود.

  • از تصاویر استفاده کنید. یک ایمیل فقط متن خسته کننده است. یک تصویر بزرگ توجه جذب میکند و آن را به محتوای اصلی میکشد.

اگر از پرودن وبلاگ خود خسته شده اید، باید از ویژگی های RSS برای ایمیل استفاده کنید.

news-letter

جمع آوری مشترکین

هنگامی که شما یک قالب قابل اطمینان دارید تا با آن کار کنید و اتوماسیون خود را راه اندازی کنید، باید برخی از مشترکین را دریافت کنید. به یاد داشته باشید که آنها را از طریق وب سایت مشروع دریافت کنید؛ خرید لیست ایمیل ها به عنوان یک دامنه اسپم ارزشمند نیست.

برای شروع، اطمینان حاصل کنید که در هر جا که می توانید در وب سایت خود تبلیغ کنید! آن را در پایان پست های وبلاگ ارتقا دهید فرم را به هدر یا پاوران اضافه کنید شامل "نوار سلام" است که به کاربران خوش آمد می گوید و از آنها برای پیوستن دعوت می کند. پنجره های بازشو را میتوان زمانی که کاربران به پایان مقاله میرسند یا صفحه را نرک میکنند, استفاده کرد.

مگنت رهبری را در کمپین ایمیل خود قرار دهید. اگر آنها در خبرنامه شما ثبت نام کنند چه خواهند کرد؟ یک کتاب الکترونیکی رایگان ؟ به آن ها دلایلی برای متعهد شدن با خودتان را بدهید.

اگر شما تابه حال وبلاگ ننوشته اید ، ابتدا باید آن را بنویسید. یک وبلاگ با کیفیت بالا می تواند ترافیک را به وب سایت شما منتقل کند، که این بدان معنی است که بیشتر شانس دریافت مشترکان را داشته باشد!

و مطمئن شوید که فرآیند ثبت نام به صورت یکپارچه امکان پذیر است. فرم باید در هر صفحه قابل دسترس و قابل مشاهده باشد. برنامه ثبت نام را کانون تمرکز کنید. و از داشتن اشکال بیش از حد اجتناب کنید به طور خلاصه، آن را برای پیداکردن و تکمیل کردن ساده کنید.

news-letter

ایجاد ایمیل جالب

شروع یک خبرنامه می تواند کار زیادی انجام دهد، اما هنگامی که نتایج را مشاهده می کنید ارزش آن را داشته باشد. یک خبرنامه بازدیدکنندگان قبلی را که ممکن است در وب سایت شما فراموش کرده باشند را حفظ کند، در حالی که حلقه در طرفداران جدید در روند است.

اگر میخواهید با بازدیدکنندگانتان کمی بیشتر ارتباط برقرار کنید، یک خبرنامه هفتگی یا ماهانه را شروع کنید و زمانی که مردم به دنبال آخرین تلاش خود هستند را تماشا کنید. با استفاده از بسیاری از سیستم عامل های بازاریابی برای استفاده آسان از ایمیل، هر کسی می تواند یک خبرنامه ایجاد کند.


ثبت نظر