تکنیک های هوشمند Off-Page SEO که شما باید از آن استفاده کنید

تکنیک های هوشمند Off-Page SEO که شما باید از آن استفاده کنید

تکنیک های هوشمند Off-Page SEO که شما باید از آن استفاده کنید

تکنیک های هوشمند Off-Page SEO که شما باید از آن استفاده کنید

هر کس می خواهد وب سایت های خود را در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERP) بالاتر از موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو ببینند. 2 راه کلیدی برای بهبود یافتن سایت شما در صفحات نتایج وجود دارد: جستجو در صفحه و SEO.
off page seo

صفحه در مقابل SEO آفلاین

SEO بر روی صفحه همه چیزهایی است که می توانید در صفحه / پست خود انجام دهید تا به شما در بهبود وضعیت SERP کمک کند. این موارد شامل مواردی مانند کلمات کلیدی، برچسب های لنگر، متا تگ ها، متا توضیحات، عنوان های صفحه / پست و لینک های داخلی می باشند.

SEO Off-page به همه چیزهایی که می توانید در خارج از وب سایت خود انجام دهید به شما کمک می کند موقعیت SERP خود را بهبود ببخشید: ساختمان لینک، انجمن ها، توسعه دهنده محتوا و بازاریابی محتوا.

در شرایط نومیدی، SEO آفلاین به موتورهای جستجو کمک می کند تا آنچه را که دیگران در مورد محصول، خدمات یا وب سایت شما فکر می کنند را درک کنند. حتی داشتن فقط چند لینک از سایت های قدرتمند و مرتبط با سطوح بالایی از قدرت، احتمال افزایش رتبه شما را می دهد.

SEO آفلاین فقط در مورد گرفتن یک لینک به سایت شما از هرکس نیست؛ این مربوط به گرفتن لینک از سایت شما از سمت راست است. و شما می خواهید مطمئن شوید که "لینک آب" را از backlink نیز دریافت می کنید.

پیوند آب فقط در صورت انجام پیروی از لینک ها انجام می شود. این نوع Backlink همانند سایت منبع است اذعان و رای دادن برای مقاله مرتبط، پست یا صفحه، و در نتیجه افزایش اقتدار پیوند.

backlink

فعالیت های آفلاین صفحه

در تجربه ما این 11 فعالیت صفحه ای از غیرفعال ساده ترین راه برای گنجاندن و ارائه بهترین بازگشت است:

 • اشاره به نام تجاری
 • نظر دادن
 • انجمن ها
 • نفوذ نفوذگران
 • نویسنده مهمان
 • ساختمان پیوند شکسته
 • شبکه اجتماعی
 • نشانه گذاری اجتماعی
 • بازاریابی محتوا
 • سوال ها و جواب ها
 • خبرنامه ها
 1. اشاره نام تجاری

گری الیس، مشاور تحلیلگر Google Webmaster Trends، در سال 2017 گفت: اگر شما دارای محتوای خوب، چند لینک، هستید و افراد در مورد آن صحبت می کنند و بعضی از آنها در شبکه های اجتماعی رسانه ها از آن یاد می کنند، پس شما خیلی خوب کار می کنید.

اشاره های اجتماعی می توانند نقش مهمی ایفا کنند تا سیگنال هایی را برای موتورهای جستجو که مردم در مورد شما صحبت می کنند، بگنجانند. با اشاره به نام تجاری با درگیر شدن با مخاطبان رسانه های اجتماعی، کار را برای ارائه پاسخ های ارزشمند هر زمان که ممکن است برای ایجاد اقتدار و اعتماد، افزایش دهید.

 1. اظهار نظر
  comments/off page seo

درگذشته نظردادن در وبلاگ دیگر با لینک به وب سایت شما یک راه سریع و ساده برای دریافت لینک های جدید بود. این تا زمانی است که استراتژی مورد سوء استفاده قرار گرفت و گوگل تصمیم گرفت که لینک های نامناسب نظر بی فایده باشد.

شما ممکن است فکر کنید که نظر دادن وبلاگ دیگر معنادار نیست، اما دلایل زیادی برای ادامه دادن به نظر دادن به وبلاگها وجود دارد، تا زمانی که شما آن را به شیوه ای مناسب و با مخاطب مناسب انجام می دهید. این به شما کمک می کند با صاحب وبلاگ و سایر مفسران. ارتباط برقرار کنید

 1. انجمن ها
  /off page seo/internet-forums

یافتن و مشارکت در مباحث انجمن که مربوط به محصول یا خدمات شما هستند. ایجاد ارتباط با آن جامعه، پاسخ به موضوعات، حل مشکلات دیگران، ارائه مشاوره و پیشنهادات خود، چرا که گوگل دوست دارد بحث و گفتگو کند!

اطمینان حاصل کنید که یک نمایه کامل همراه با یک لنگر در امضا ایجاد کنید تا هر زمان که نمایش امضا را همراه با لنگر خود می کنید. سعی کنید در انجمن هایی که لینک های do-follow را دنبال می کنند جستجو کنید.

 1. نفوذ نفوذگران
  off page seo/influencer-marketing.

با استفاده از Buzzsumo، یک بخش محرک اجتماعی را به مقاله خود اضافه کنید و از طریق بازخورد، نقل قول یا بازبینی، بینش ارزشمند خود را از بین ببرید. برخی از زمینه ها را به نقل قول های خود اضافه کنید و آن را به نوعی برجسته کنید.

پس از انتشار محتوای، از آنها بخواهید آنها را در حلقه خودشان به اشتراک بگذارند. مردم دوست دارند بدانند نفوذگران در مورد چه چیزهایی فکر می کنند.

به این ترتیب، شما می توانید روابط با influencers ایجاد کنید و قدرت خود را برای افزایش خودتان افزایش دهید.

 1. نویسنده مهمان
  //off page seo/guest-blogging.png

تعدادی وبلاگ برای پست مهمان وجود دارد. شما فقط باید کلیدواژه ای را که علاقه مند هستید شناسایی کنید و سپس در Google جستجو کنید:

کلید واژه + "برای ما بنویسید"

کلید واژه + "تبدیل به یک شرکت کننده"

کلید واژه + "مشارکت"

کلید واژه + "وبلاگنویسی مهمان"

 1. ساختمان پیوند شکسته
  /off page seo/broken-link-building.

ساختن لینک شکسته یک استراتژی جالب است. هدف این است که لینک های شکسته را پیدا کنید و با با صاحب منبع تماس بگیرید که یک لینک خراب دارند. لینک شکسته می تواند یکی از صفحات شخصی شما باشد که پس از آن شما به روز رسانی را ارائه می کنید، یا می تواند یک لینک رقیب قدیمی باشد که پس از آن شما می توانید با یکی از لینک های خود به محتوای مشابه جایگزین کنید. این کمک خواهد کرد در کاهش تعداد هدایت و 404 صفحه، و در نتیجه تجربه کاربر بهتر است.

لینک های شکسته معمولا زمانی اتفاق می افتد زمانی که میزبانی وب از بین می رود یا دارایی های سایت در طول مهاجرت خراب می شود. آنها همچنین می توانند به سادگی نتیجه اشتباهات تایپ شوند. همیشه برای ارائه دهنده میزبانی وب قابل اعتماد را انتخاب کنید و مطمئن شوید که برای مقابله با اشتباهات املایی اصلاح کرده اید.

 1. شبکه اجتماعی
  social-sharing-activit

هنگامی که می شود محتویات را با کلیک از IP های متعدد ، با فرستادن یک سیگنال به Google نشان می دهد که چندین بازدید کننده در سراسر جهان به این محتوا دسترسی دارند.

اگر محتوای با محتوای دیتا در دنیای واقعی داشته باشید، می توانید از طریق شبکه ها به اشتراک گذاشته شود و مطالب خود را در مقابل مخاطبان گسترده تر ببینید.

 1. نشانه گذاری اجتماعی
  //off page seo/social-bookmarking.png

نشانه های اجتماعی یکی از بهترین راه های دریافت بازدید کننده بلافاصله است. با این حال، یک بحث طولانی برای استفاده از آن وجود دارد یا خیر. StumbleUpon، Delicious، Digg و Reddit برخی از سایت های نشانه گذاری اجتماعی بالا هستند. اگر قصد استفاده از آن را دارید، حتما یک برچسب تند و زننده با محتوای با کیفیت داخلی بنویسید تا بتوانید مقاله خود را افزایش دهید.

 1. بازاریابی محتوا
  /off page seo/content-marketing.png

هر پلت فرم رسانه های اجتماعی دارای محتوای مورد نظر خود است: Instagram برای تصاویر، YouTube برای فیلم ها، فیس بوک و توییتر برای ابراز افکار شما محبوب تر است. اغلب اوقات، ما محتوای فیس بوک و توییتر را به اشتراک می گذاریم که پس از آن در YouTube و Instagram غفلت می کنیم.

به عنوان مثال، می گویند که یک راهنمای گام به گام برای ایجاد پنجره خروج در Shopify نوشته اید. سپس می توانید یک آموزش ویدئویی یوتیوب ایجاد کنید تا با آن همراه شوید و URL محتوا را در جعبه توضیح اضافه کنید.

به این ترتیب، بازدیدکنندگان از Google قطعه محتوا خود را پیدا خواهند کرد و جستجوگران YouTube این ویدیو را دریافت خواهند کرد. همیشه سعی کنید که محتوای محتوا را با ذکر مخاطبان و منابع خودتان بازنویسی کنید و از مزایای افزایش انواع مختلف محتوا از شبکه های مختلف اجتماعی بهره مند شوید.

 1. سوال ها و جواب ها
  questionsanswers

نوشتن محتوای عالی و دادن آن به افراد مناسب می تواند یکی از بهترین راه ها برای ساختن قدرت شما در وب سایت های سؤال و پاسخ مختلف مانند Overflow پشته، Quora و پاسخ یاهو باشد. یک پلت فرم اقتدار بالا و مربوطه را انتخاب کنید، به دنبال توافق و سئوالات مربوطه خود بروید و به آنها پاسخ دهید تا ارزش این سوال را افزایش دهد.

اگر شما یک راهنما در مورد یک موضوع نوشتید، لینک را به سایت خود برگردانید تا بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی محتوای شما را پیدا کنند. مراقب باشید با پیوندهای به طوری که آنها به نظر نمی رسید هرزنامه. اگر به درستی کار کرد، این استراتژی می تواند تاکتیک SEO در حال تغییر در بازی باشد.

 1. خبرنامه ها
  newsletters

خبرنامه راه حل مقرون به صرفه برای برقراری ارتباط با مخاطبان شما است. خبرنامه خود را برنامه ریزی کنید، محتوای اخیرا منتشر شده از سایت شما را شامل شود، و شاید برخی از محتوای اصلی، فقط برای خبرنامه. به طور کلی، شما باید خبرنامه های خود را کوتاه، اما پر از اطلاعات جالب و مربوطه. آنها همچنین باید به راحتی هضم شوند.

بعد، خبرنامه را با توجه به زمان محلی مخاطبان خود بفرستید. اگر به آنها ارزش، مشاوره و اطلاعات به موقع بدهید، مشترکان شما بیشتر احتمال دارد که خبرنامه شما را بخوانند و اطلاعاتی را که به آنها ارسال می کنید ارزش ببخشد. اطمینان حاصل کنید که از ارسال خبرنامه های بیشماری جلوگیری کنید، در غیر اینصورت، خوانندگان خود را آزار می دهید و از بین بردن مشترکان شروع می کنید.

افکار نهایی

SEO غیرفعال اهمیت خاص خود را دارد، اما در مورد فعالیت های جستجو در صفحه، فراموش نکنید. مهم نیست که چگونه آفلاین صفحه شما قوی است، بدون SEO بر روی صفحه مناسب شما ممکن است رتبه بالاتر در SERPs دریافت کنید. شما باید یک وب سایت بارگذاری سریع داشته باشید و میزبانی وب بهینه سازی شده SEO می تواند به شما در دستیابی به آن کمک کند.

 مناطق زیادی برای کشف کردن توسط خود وجود دارد. یک چیز را در ذهن داشته باشید: وبسایتهای قدرتمند بیشتری که به شما مراجعه کرده و درباره شما صحبت می کنند، احتمال بیشتری برای رتبه بندی بالاتر دارید.

در حال حاضر بیشتر کاوش کنید و افکار خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.


 شرکت آذران تک همراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا می‌باشد.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها