آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

روندهای خرید آنلاین در سال 2020

امروزه مطمئناً همه چیز را به صورت آنلاین در حال حرکت هست. و خرید نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در چند دهه گذشته تا به امروز خرید آنلاین از نبودن، به یک صنعت چند میلیارد دلاری تبدیل شده است.

خرید چیزهای آنلاین به روشی رایج در بین میلیون ها نفر در سراسر جهان تبدیل شده است. اخیراً تعداد افرادی که کالا و خدمات آنلاین می خرند بیش از گذشته افزایش یافته است.

یکی از دلایلی که باعث افزایش روند خرید آنلاین در طی این سالها شده است، به دلیل تجربه ای است که مشاغل قادر به ارائه به مشتریان خود هستند.

ما به طور مداوم شاهد هستیم که مشاغل می توانند ویژگی های جدید و خدمات جدیدی را برای خریداران آنلاین اضافه کنند ، همچنین همان پشتیبانی و راحتی را که در طی یک تجربه خرید حضوری داشته باشند ، به آنها ارائه دهند.

حقیقت این است که خرید آنلاین مانند خرید حضوری هرروز گسترده تر می شود.

اگر یک فروشگاه آنلاین دارید ، یا علاقه مند به راه اندازی یک تجارت آنلاین هستید ، این روندهای خرید آنلاین به شما در راهنمایی صحیح برای سال 2020 کمک می کند.

  • چند نفر آنلاین خرید می کنند؟

در سال 2018 ، تخمین زده می شود 1.8 میلیارد نفر در سراسر جهان کالاها را بصورت آنلاین خریداری کنند .

1. How Many People Shop Online?

در همان سال ، فروش جهانی خرده فروشی الکترونیکی بالغ بر 2.8 تریلیون دلار بود. اگر این کافی نیست تا شما را از بین ببرد ، پیش بینی ها نشان می دهد که فروش جهانی خرده فروشی الکترونیکی تا سال 2021 به 4.8 تریلیون دلار افزایش می یابد.

رشد خرید آنلاین بسیار چشمگیر است. و به نظر نمی رسد که به زودی سرعت آن کاهش یابد. این یک خبر خوب برای شما است ، خواه یک خریدار آنلاین باشید یا یک فروشنده آنلاین.

دلیل انتخاب خرید آنلاین می تواند از راحتی تا قیمت های رقابتی متفاوت باشد.

علاوه بر آن ، مشاغل آنلاین تمام تلاش خود را می کنند تا اطمینان حاصل کنند که تجربه خرید آنلاین ، تجارب خرید حضوری است.

این شامل ارائه توضیحات و تصاویر دقیق محصول می باشد. اکنون ، می توانید جزئیات بیشتری و توضیحات محصول را به راحتی در خانه خود پیدا کنید.

این شامل پیشرفت هایی مانند نمایش محصولات 360 درجه و جزئیات اندازه مدل برای فروشگاه های لباس آنلاین است.

  • خرید آنلاین آغاز می شود

این بدان معنی است که مهم نیست که مشتریها در نهایت خرید (به صورت آنلاین یا در یک فروشگاه آجر و ملات) انجام دهند ، سفر مشتری آنها به صورت آنلاین آغاز می شود - در بیشتر موارد در Googleیا Amazon ، جایی که آنها تحقیق خود را انجام می دهند.

2. Shopping Begins Online

به همین دلیل است که برای مارک ها بسیار مهم حضور آنلاین است. با بهبود تجربه مشتری از اولین قدم ، مشاغل شانس بیشتری برای جذب مشتری از فروشگاه خود دارند.

درک چگونگی جستجوی افراد به مشاغل کمک می کند تا تجربه ای بی نظیر برای آنها ایجاد کنند.

هیچ دو مشتری که به صورت آنلاین خرید می کنند ، دقیقاً مسیری مشابه برای خرید ندارند. به همین دلیل است که اگر شما یک صاحب فروشگاه آنلاین هستید ، درک این مسئله که برای سفارشی کردن خرید آنلاین برای مشتریان ، چه کاری می توانید انجام دهید بسیار مهم است.

  • روند خرید آنلاین از طریق موبایل

امروزه استفاده از موبایل با رشد بسیار چشمگیری همراه شده است. اگر قصد اجرای یک وب سایت موفق تجارت الکترونیک را دارید ، نمی توانید از این طریق کاربران تلفن همراه و خریدهای موبایل را نادیده بگیرید.

3. Consumers Shop via Mobile

مصرف کنندگان در تمام مراحل روند خرید آنلاین از دستگاه های تلفن همراه خود استفاده می کنند و این شامل فعالیت های مختلف نیز می شود.

از سه ماهه چهارم سال 2018 ، رایانه های شخصی رومیزی تقریباً همان مقدار سفارشات جهانی خرده فروشی الکترونیکی را به عنوان تلفن های هوشمند اختصاص می دهند.

با این حال ، از نظر بازدید از وب سایت های خرده فروشی ، گوشی های هوشمند پیشرو و دستگاه شماره یک بودند که مردم برای بازدید از وب سایت های خرده فروشی از آن استفاده می کردند.

موبایل بدون شک جهت هدایت عادات مصرف کننده است. با توجه به این ، موارد زیادی وجود دارد که می توانید به عنوان صاحب فروشگاه برای اطمینان از اینکه هنگام کار روی مشاغل خود ، تلفن همراه خود را حفظ کنید ، اطمینان حاصل کنید.

برای شروع ، باید اطمینان حاصل کنید که فروشگاه شما دارای یک برنامه کاربردی موبایل یا وب سایت موبایل است که مشتریان شما می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

حتی اگر آنها خرید نهایی را از طریق دستگاه های تلفن همراه خود انجام نمی دهند ، باید سعی کنید یک تجربه راحت و لذت بخش را برای آنها فراهم کنید.

این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید که یک تجربه روند خرید انلاین را ایجاد می کنید که برای مشتریان جذاب باشد.

  • بزرگترین بازار در سراسر جهان

طبق آخرین آمار ، برترین بازارهای آنلاین در جهان در سال 2018 1.66 تریلیون دلار فروخته شده است. سایت های بازار مانند آنهایی که توسط Alibaba ، Amazon و EBay اداره می شوند بیش از 50 درصد از فروش جهانی وب در سال 2018 را به خود اختصاص داده اند.

  • محبوب ترین روش پرداخت آنلاین

eWallet روش پرداخت ارجح در میان خریداران آنلاین در سراسر جهان است. بیش از 36 درصد خریداران آنلاین با استفاده از این روش پرداخت می کنند (Paymentscardsandmobile ، 2018). کارتهای اعتباری در جایگاه دوم قرار دارند و کارتهای بدهی به عنوان سومین روش پرداخت محبوب ترین.

5. Most Popular Online Payment Method

eWallets که به کیف پول دیجیتال نیز معروف است یک وسیله الکترونیکی یا سرویس آنلاین است که امکان انجام معاملات الکترونیکی را ممکن می کند.

این شامل پرداخت های آنلاین و همچنین خریدهای حضوری است. برخی از eWallets های مشهور شامل Apple Pay ، Samsung Pay ، Google Pay و PayPal هستند.

اگر یک فروشگاه آنلاین دارید یا قصد راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک را دارید ، مهم است که دروازه پرداخت خود را در نظر بگیرید.

شما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که شما یک تجربه پرداخت مطمئن و آسان را به مشتریان خود ارائه می دهید.

شما همچنین باید توجه داشته باشید که مخاطبان هدف شما در کجا مستقر هستند، تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که روشهای پرداختی که شما درج می کنید روشهایی است که آنها از آنها آگاه هستند و با آنها آشنا هستید.

در قسمت دوم می خوانید..

شرکت آذران تک برای حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال تاسیس شده است. خدمات ما به سمت ایجاد تمرکز منحصر به فرد وب سایتها و استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت ترافیک، آگاهی از برند ، اعتماد و وفاداری مشتری هدایت می شوند


ثبت نظر