وبلاگ

وبلاگ

نوشته های آموزشی و...

8 دانلود رایگان برای طراحان گرافیک

برای قرن ها، بیان هنری یک روش گرافیکی و بصری برای بیان انسان ها بوده است. هنر قبل از زبان آمده است و هر ساله از زمانی که انسانها وجود داشته اند، تکامل یافته است. طراحی گرافیک نسخه مدرن هنر است. در زمان های مدرن، که هر کس داستان خود را به صورت آنلاین و به صورت دیجیتال می گوید، طراحی گرافیکی بخش مهمی از نحوه ایده ما است.

جزییات بیشتر

بهترین تم های وردپرس برای کسب و کارهای کوچک در سال 2018

یک وب سایت می تواند یک ابزار بازاریابی آنلاین قدرتمند برای هر کسب و کار باشد. یک وبسایت که به استانداردهای صنعت نرسیده است، میتواند اثر متقابل داشته باشد. همانند یک وبسایت است که با روندهای طراحی اخیر همخوانی ندارد. عدم توانایی در کنار یک وب سایت با کیفیت بالا، باعث ایجاد سایت خسته کننده ای می شود. اگرچه به دلیل محدودیت های زمان و بودجه اتفاق افتاد، ممکن است در یک زمان بهانه ای منطقی داشته باشد.

جزییات بیشتر

آیا رسانه های اجتماعی هنوز ابزار موثر برای تبلیغ کسب و کار طراحی شما هستند؟

کسب و کار شما در طراحی وبسایتتان اغلب به معنای اتخاذ تاکتیک های بازاریابی چریکی است. اکثر ما نمی توانیم بلیت های تبلیغاتی یا عناوین تلویزیونی 30 ثانیه ای را خریداری کنیم. بنابراین، ما باید هر گونه فرصت ارزان یا رایگان را برای تبلیغ و ترویج نام هایمان بیابیم. هنگامی که سرویس های رسانه های اجتماعی مانند توییتر، فیس بوک و LinkedIn شروع به فعالیت کردند، صاحبان کسب و کار هیجان زده شدند که به سِمَت هیئت مدیره خواهند رسید. تبلیغات اساسا رایگان بود - چه کسی به اندازه کافی احمق است که آنها را خاموش کند و ازآن ها استفاده نکند؟

جزییات بیشتر

NachoAnalytics چیست؟ (و چرا بازرگانان باید به آن توجه کنند!؟)

به عنوان یک بازاریاب، آیا تا به حال با خودتان فکر کرده اید، 'مرد، من آرزو دارم که بتوانم  بر روی دیوار آنالیز [نام رقبای نامزدی] پرواز  کنم؟' به خود نگاه کنید. به اینکه چگونه سایت رقیب شما و مخاطبان مورد نظرتان با محتوای آنها در ارتباط است، واقعا ارزشمند است.

جزییات بیشتر

7 ایده لوگو که در سال 2019 بسیار مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

سال نو این فرصت را برای شروعی تازه به ارمغان می آورد. به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، این شروع تازه می تواند یک ایده جدید، محصول، وب سایت یا لوگو باشد. در حالی که ابزارهای زیادی برای کمک به ایجاد یک لوگو وجود دارد، درک آن چیزی که یک لوگوی خوب ایجاد می کند و ایجاد یک مورد مناسب برای دنیای  دیجیتال امروز کاملا چیز دیگری است. برای اینکه کسب و کارتان به صورت حرفه ای و پیشرفته شناخته شود، ضروری است که طراحی نمایه و لوگو شما مناسب باشد.

جزییات بیشتر

5 روش اثبات شده برای ایجاد وفاداری مشتری به فروشگاه الکترونیک شما

در عصری هستیم  که گزینه های ظاهرا بی حد و حصری وجود دارد که خریدار توسط  انگشتان خود از طریق اینترنت می تواند به آن دسترسی داشته باشد، در همه جا صاحبان کسب و کار کوچک با یک سوال عمده روبرو هستند.  اینکه شما چگونه خود را به اندازه کافی برجسته نشان می دهید که نه تنها  مشتری خرید اولیه را انجام می دهد، بلکه پس از گذشت زمان به خرید از  وب سایت تجارت الکترونیک شما ادامه می دهد. 

جزییات بیشتر

14 سایت برای یافتن بهترین فونت برای نام تجاری شما

نام تجاری به  کسب و کار یک هویت کمک می کند. برای ایجاد هویت یک نام تجاری، باید از سیستم هویت بصری استفاده کنید. هسته و اصول هویت  یک برند موارد زیر است - رنگ، لوگو، و تایپوگرافی. ما یک فهرستی از 10 فونت  رایگان را برای کمک به اطلاعات شما جهت  روند انتخاب فونت مناسب ایجاد کرده ایم. با این حال توصیه می شود قبل از اینکه آنها را دانلود کنید مجوز برای هر فونت را بررسی کنید.

جزییات بیشتر

14 مهارت های تایپوگرافی که هر طراح گرافیک باید داشته باشد.

تایپوگرافی بخش مهمی از طراحی وب است. تاثیر آن بر طراحی کلی وب سایت  قابل تصور نیست. برای ایجاد صفحات وب هماهنگ و قابل خواندن، طراحان باید به دو عامل اصلی - اندازه فونت و فضا توجه کنند. با تغییر این متغیرها می توانید یک تجربه جذاب برای خواننده ایجاد کنید. طراحان نیز باید توجه کنند که چگونه نوع کاغذها بر روی  نگاه کاربران به دستگاه های مختلف تاثیر می گذارد. با حفظ زیبایی شناسی و  دانستن میزان تاثیر قابلیت تایپ  در ذهن، صفحات وب را می توان طراحی کرد تا بازدید کننده برای خواندن مطالب از آن استفاده کند. اجازه دهید ما فاکتورهایی که بر تایپوگرافی تاثیر می گذارند را بررسی کنیم و برخی از نکات و ترفندها را برای ایجاد محتوای قابل خواندن و جذاب تر بیاموزیم.

جزییات بیشتر

چگونه طراحی بصری بر فروش و بازاریابی تاثیر می گذارد؟

به عنوان طراحان گرافیک، ما باید پیام برند را به مشتریان خود انتقال دهیم. راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد - آگهی ها، کارت پستال ها، طراحی لوازم التحریر، آرم ها، بروشورها و بسته های اطلاعاتی، چندین رسانه قابل نامحدود هستند. برای ایجاد یک طراحی موثر، شما باید از تفاوت های ظریف پیام فروش مطلع شوید و از این اطلاعات برای ایجاد یک طراحی بصری استفاده کنید که بیننده بتواند با دکمه های طراحی و تماس به عمل تعامل کند. به جای تمرکز بر فروش فوری، مهم است که تمرکز بر ایجاد یک استراتژی بلند مدت باشد که ارزش و بازده بالای سرمایه گذاری را به ارمغان بیاورد. مردم تمایل دارند که محصولات را از یک منبع قابل اعتماد خریداری کنند تا بتوانند ارتباطی با هویت نام تجاری ایجاد کنند، مهم است که فروش فوری را ایحاد کند. طرح های بازاریابی به طور موثر، مهارت است که می تواند با زمان، صبر و تلاش، درست شود.

جزییات بیشتر

20 نمونه از طرح فرم بسیار جذاب برای بازدید کنندگانی که به دنبال تکمیل کردن می باشند.

هرچند در طراحي وب سايت، امروزه  طراحان وب توجه زيادي به طرح هاي فرم تماس ندارند، بعضي از وب سايت ها هنوز هم مي خواهند تجربه اي کاملا سفارشی و شخصی را از بالا به پايين ارائه دهند! این 20 نمونه از وب سایت هایی است  که برخی از جالب ترین طرح های فرم را دارند و ما  مطمئنیم که شما مشتاقید آن ها را ببینید!

جزییات بیشتر

10 ایده های خلاق بازاریابی برای فصل تعطیلات

ماه ها پیش از اینکه  فصل تعطیلات شروع شود ، فروشگاه های خرده فروشی قفسه هایشان را با چیزهای زرق و برق دار، شمع و چراغ جشن  تزئین می کنند  . به نظر می رسد که هر سال، پیش تعطیلات ، زودتر آغاز می شود. صاحبان فروشگاه صاحبان مجلل هستند، اما برنامه ریزی از پیش تعیین شده واقعا دارای مزایایی است. این  هادر مورد بازاریابی صدق می کند. برنامه ریزی برای این تاریخ های از پیش تعیین شده می تواند مانع کسب و کار شما به صورت غیر منتظره شود - مانند کمپین های تبلیغاتی در آخرین دقیقه، طرح های تعطیلات مجدد و جنگ با بلوک های خلاقانه.

جزییات بیشتر

10 مورد از استراتژی و حقیقتی که شما در طراحی مجدد وب سایتتان نمیتوانید نادیده بگیرید.

ممکن است که شما در مورد طراحی مجدد وب سایت خود فکر می کنید، اما از  کجا باید شروع کنید؟ مثل بسیاری از مردم، قبل از اینکه مسیر خود را با IMPACT آغاز کنم، هیچ چیز درباره وب سایت ها، نحوه کارشان یا آنچه که پشت صحنه آن ها بود، نمی دانستم.در حال حاضر، بااینکه چند سالی در این کار هستم ، و حداقل دوازده وبسایت پشت سرگذاشتم - بااین حال هنوز هم همه چیز را درباره آنها نمی دانم. اما من می دانم که بخش های قابل انعطاف پذیر زیادی برای  طراحی وب سایت وجود دارد. راهکارهایی که وب سایت ها و اینترنت  با آن کار می کنند همیشه در حال تغییر است، بنابراین ما نیاز داریم که به صورت پیوسته تمام این راهکارها را در نظر بگیریم.

جزییات بیشتر

دوشنبه Cyber  : در اینجا بهترین معاملات برای طراحان وب وجود دارد.

دوشنبه Cyber همه چیز در مورد هزینه کردن را بیان می کند. شما چگونه سرمایه گذاری میکنید به عنوانطراح وب، هر روزاتفاق نمی افتد که تخفیف ها و معامله های تم وردپرس مورد علاقه و خدمات وب خود را پیدا کنید . به همین دلیل باید ازدوشنبه  Cyber استفاده کنید. این جمعه سیاه علاقه مندان به دیجیتال در سراسر جهان است.

جزییات بیشتر

زمانی که مشتریتان پول شمارا پرداخت نمی کند،چه کاری باید انجام دهید؟

زمانی که کار شما تمام می شود، فایل ها را تحویل داده اید و می خواهید صورتحساب را ارسال می کنید – ممکن است که مشتریتان ناگهان از چهره زمین ناپدید می شود. آنها ایمیل های شما را نادیده می گیرند، زمانی که با آن ها تماس می گیرید به راحتی دروغ می گویند .حالا چکار باید کنید؟

جزییات بیشتر

چگونه Blockchain بر طراحی وب سایت در سال 2019 تاثیر خواهد گذاشت؟

اطلاعاتی که شما در رابطه با تکنولوژی Blockchain می شنوید ، در حال حاضر تاثیرات عمده ای در جنبه های مختلف حوزه دیجیتال داشته است، با وجود اینکه خیلی جدید است. Blockchain می تواند شیوه ای که ما از اینترنت استفاده می کنیم را تغییر دهد و در برخی موارد تغییرات قبلا صورت گرفته است.

جزییات بیشتر

20 ابزارجفت کردن عالی قلم برای طراحان

فونت ها عناصر ضروری در فرایند طراحی هستند که واقعا می تواند وب سایت شما و یا هر طرح طراحی گرافیکی دیگر را برجسته کند. بنابراین مهم است که ترکیب مناسب فونت هارا با توجه به نگاه کلی پروژه تان انتخاب کنید.

جزییات بیشتر

20 قالب وب سایت رایگان Wix برای وب سایت های بدون کد گذاری

اگر شما به دنبال راه اندازی یک وب سایت هستید و از  برنامه نویسی چیزی نمی دانید، قالب های Wix رایگان، راه حل هستند. شما به راحتی می توانید وب سایت های حرفه ای را با Wix ایجاد کنید و از مزایای بسیاری مانند روند نصب ساده و سفارشی سازی، طراحی مدرن و دیگر گزینه های فوق العاده بهره مند شوید.

جزییات بیشتر

UI vs UX Design: مقایسه این دو در کنار هم

طراحی تجربه کاربر (طراحی رابط کاربری) به سادگی می تواند پایدار باشد . این مجموعه ای از تعاملات بین کاربر و شرکت، خدمات و محصولات آن است. در مقایسه، طراحی UX اندازه گیری یا شناسایی نقاط درد کاربر است و از این اطلاعات برای ساخت یک نمونه اولیه خشن برای آزمایش این ایده ها از جایی که اطلاعات اعتبار دارد استفاده می کند. UX بر ابعاد قابلیت استفاده از یک محصول تمرکز دارد و راه های زیادی برای ساختن آن وجود دارد که در بازار موجود نیست.

جزییات بیشتر

20 مورد از طرح بندی نمونه کارها و ارائه های منحصر به فرد

بسیاری از طراحان freelancers به نمونه کارهاشان متکی هستند تا مشتری کار  جدید را به آنها منتقل کنند، بنابراین مهم است تا  مطمئن شوید  که اطلاعات کافی درباره خودتان و توجه مشتریان بالقوه خود را ارائه می کنید.

جزییات بیشتر

چگونه طراحی بصری بر فروش و بازاریابی تاثیر می گذارد.

به عنوان طراحان گرافیک، ما باید پیام برندها را به مشتریان خود انتقال دهیم. راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد - آگهی ها، کارت پستال ها، طراحی لوازم التحریر، آرم ها، طلسم ها، بروشورها و بسته های اطلاعاتی، چندین رسانه قابل نامحدود هستند. برای ایجاد یک طراحی موثر، شما باید از تفاوت های جزئی  پیام فروش مطلع شوید و از این اطلاعات برای ایجاد یک طراحی بصری استفاده کنید که بیننده بتواند با دکمه های طراحی و تماس  تعامل  برقرار کند.

جزییات بیشتر

راهنمای سیستمی برای ساخت یک سیستم طراحی رابط کاربری

توسعه و نگهداری یک کتابخانه یا سیستم طراحی رابط کاربر برای محصول شما، کاربر را  به طور مستقیم از طریق صفحه وب شما هدایت خواهدکرد. این رویکرد سیستماتیک برای ساخت یک کتابخانه رابط، یک طرح بصری و یکپارچه برای طراحی کلی می باشد. این، در اصل، به نام تجاری UI / UX کمک می کند و حس اعتماد کاربر را ایجاد می کند.

جزییات بیشتر

سال اول طراحی - چه چیزی باید در نمونه کارها باشد؟

هنگامی که از حرفه خود در صنعت خلاقیت شروع می کنید،  کارهایی را که انجام دهید مهم است که  نه تنها استعداد و مهارت های فنی خود را به عنوان یک طراح نشان می دهد بلکه بر روند فکر شما و اینکه شما به عنوان چه فردی  هستید تأکید می کند . نمونه کارها اغلب یک داستان در مورد طراحی و ارتباط شما با آن را می گوید. کارفرمایان به طور روزانه انواع نمونه کار ها  را می بینند، چگونه می خواهید خود را منحصر به فرد کنید؟

جزییات بیشتر

20 نمونه از بهترین بررسی طراحی وب سایت

به دنبال الهاماتی برای بررسی طراحی وب سایت میگردید ؟ بیش تر از این رو نگاه نکن! در اینجا 20 طرح بهترین وب سایت ها را بررسی می کنیم که بعضی از آن ها به وبسایت هایی که واقعا محبوب هستند تعلق دارند، در حالی که بقیه  تم های وردپرس هستند که می توانید برای مرور  وب سایت  خود استفاده کنید.

جزییات بیشتر

33 آمار بازاریابی محتوا جدید که شما برای استراتژی 2019 نیاز دارید.

به تازگی، من متوجه شدم که به یک پوستر فیلم فکر می کنم، 'چه چیزی عجیب و غریبی' و به سرعت به عقب بر میگردم. نه به این دلیل که پوستر آن ترسناک  بود، بلکه به این دلیل که من به آن 'محتوا' اشاره کردم.یکی از دوستانم که یک بازاریاب بزرگ است ،یک بار نوشت: 'همه چیزهایی که نور را لمس می کند محتوا است' - و او درست گفته بود.

جزییات بیشتر

رشد کسب و کار شما به عنوان یک طراح فریلنس

به عنوان یک فریلنس، شما کار را دریافت نمی کنید - شما باید آن را بسازید. این یک چالش برای ساختن نام تجاری شخصی شما و ایستادگی کردن در بازار اینترنت شلوغ است. در اینجا برخی از راه هایی که طراحان می توانند فریلنس را پیدا کنند و نام تجاری شخصی خود را در کنار یکدیگر قرار دهند، وجود دارد.

جزییات بیشتر

فهرست Infographics های موفق (و چرا آنها کار می کنند)

Infographics برای هر شرکت، کسب و کار یا حتی هر کسی که با چیزهایی مانند طراحی، تبلیغات و توسعه مشغول به کار است ضروری است. اینفوگرافیک های زیادی در سال جاری وجود دارد که بسیار موفقیت آمیز هستند و دلیل  آن، این است که همه نقاط طراحی را برای مواردی به اهمیت می رسانند.

جزییات بیشتر

آهستگی وب سایت؟ چگونه سرعت سایت افزایش یابد.

سرعت وب سایت شما به معنای راحتی بسیار برای بازدیدکنندگان است. سرعت سایت می تواند باعث موفقیت وب سایت شما شود. بدون زمان بارگیری صفحه، بازدید کنندگان بی حوصله  می شوند و سایت  را ترک می کنند، یا بدتر از آن، دیگر شانس مجددی برای لود شدن سایت نمی دهند.

جزییات بیشتر

راهنمای نحوه طراحی وب سایت تجارت الکترونیک و فروشگاه آنلاین

وب سایت ها به سادگی روندی نیست که باید دنبال شوتد. آنها اولین ارتباط بین فروشندگان و مشتریان هستند؛ داستان بصری یک شرکت؛ و منبع اصلی اطلاعات. هر فروشنده که می خواهد موفق باشد، نیازمند یک وبسایت طراحی شده برای کمک به تلاش هایش است. و برای آزاد کردن کاربران از همه سردرگمی یا نگرانی. وب سایت های جذاب و کاربردی، میانبرهای ارتباط موفق هستند.

جزییات بیشتر

10راهنمایی برای مبتدیان وبلاگنویسی وردپرس ، پست کامل را بخوانید.

اگر شما شگفت زده اید  که چگونه یک بلاگ بسازید، به محبوب ترین  انتشار پلت فرم  در بازار، WordPress نگاه کنید. با داشتن سهم بیشتر بازار نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا ترکیبی، جای هیچ سوالی باقی نمی ماند که CMS برای وبلاگ نویسان هر دو جدید ودرحال حاضر باشد.

جزییات بیشتر

نحوه انتخاب بهترین قالب  وب سایت برای سایت شما

یک قالب وب را می توان به عنوان یک صفحه وب پکیجی   یا پیش طراحی شده توصیف کرد که می تواند برای هر یک از شرکت ها، سازمان ها و یا فردی برای اتصال به تصاویر یا کپی آنها که می خواهند استفاده کنند تا سایت منحصر به فرد خود را ایجاد کنند. قالب وب به توسعه دهندگان و طراحان وب کمک می کند تا به طور خودکار صفحات سفارشی را که نیازهای اساسی شرکت ها را برآورده می کنند،بدون هیچ مشکلی نسبت به برنامه نویسی یک وب سایت با نام تجاری جدید از ابتدا ایجاد کنند.

جزییات بیشتر