20 مورد از طرح بندی نمونه کارها و ارائه های منحصر به فرد

20 مورد از طرح بندی نمونه کارها و ارائه های منحصر به فرد

20 مورد از طرح بندی نمونه کارها و ارائه های منحصر به فرد

بسیاری از طراحان freelancers به نمونه کارهاشان متکی هستند تا مشتری کار  جدید را به آنها منتقل کنند، بنابراین مهم است تا  مطمئن شوید  که اطلاعات کافی درباره خودتان و توجه مشتریان بالقوه خود را ارائه می کنید.
اگر می خواهید در این بازار طراحی رقابتی ایستادگی کنید، مهم است که نمونه کارها خود را به صورت موثر تحت  عنوان  شما می توانید ایجاد کنید. لمس خلاقیت و تفکر نوآورانه در مسیری طولانی شما را  به شغلتان  رسانده است، به علاوه داشتن هر دو نمونه کاربه صورت آنلاین و آفلاین نیز دید شما را افزایش می دهد.

اگر کمی تحقیق کنید، مطمئنا هزاران نفر را از رزومه الهام بخش و خلاق و پرتفوی طراحی  خواهید یافت که می توانند به شما کمک کنند و الهام بخش شما برای طراحی نمونه کارهای شما  باشند. نمونه کار های  طراحی دارای اشکال و اندازه های بسیاری است. اگر میخواهید بر روی نام تجاری شخصی خود کار کنید، این طرح نمونه کارها و سخنرانیهای منحصر به فرد مطمئنا به شما کمک زیادی خواهد کرد!
اما چه چیزی باید در پروژۀ خود اضافه کنید تا جذابیت بیشتری برای مشتریان آینده داشته باشد؟ اول از همه، در مورد آنچه شما ارائه می دهید فکر کنید. طیف گسترده ای از مهارت هایی که در سراسر صنعت طراحی وب گسترش می یابد وجود دارد. آیا شما یک طراح front-end  ، یک کد نویس،  یا یک برنامه نویس هستید؟ برای طراحان و توسعه دهندگان به اندازه کافی سخت است که تصمیم بگیرند کدام یک از توصیف های شغلی متناسب با هر یک از مهارت ها باشد، بنابراین ما فقط می توانیم تصور کنیم که چقدربرای مشتریان می تواند   گیج  کننده باشد.

در مورد کسی که هستی صحبت کن.
 

 اینترنت در حال  بیشتر رشد کردن  و  اجتماعی شدن بیشتر است، اما شگفت آور است که تعداد افراد هنوز چهره خود را در وب سایت نمونه کارهای خود نشان نمی دهند. یک عکس ساده بلافاصله می تواند ارتباط شخصی بین شما و مشتریان خود ایجاد کند و به ایجاد اعتماد و اعتبار خدمات شما کمک می کند. شما حتی می توانید لمس طنزمانند  با یک پیام بامزه  را اضافه کنید که بینش خود را به شخصیت شما نشان می دهد.چه کسی برای شما کار کرده؟ اگر شما یک طراح کارآزموده هستید که دارای تعدادی از مشتریان با کیفیت بالا تحت بهترین خود هستید، این موارد را در مورد نمونه کارهای خود بگذارید. داشتن لوگوهای شرکتهایی که برای آنها کار کرده اید (حتی اگر نامهای خانوادگی نداشته باشید) به شما اعتبار بیشتری میدهند که به هر مشتری بالقوه برای استخدام شما کمک میکند.

چگونه کار خود را انجام دادید؟ رویکرد معمول به اکثر نمونه کار ها  این است که به سادگی یک تصویر واحد را پیوست کنید، اما خیلی بیشتر می توانید انجام دهید تا واقعا کار خود را ارائه دهید و بینش خود را در فرایند طراحی ببینید. شما همچنین می توانید در حد یک بند کوتاه توضیح ماهیت پروژه خود را بنویسید و طرح نهایی را با طرح های اولیه وبا  عکس های جزئی تکمیل کنید تا نشان دهید که چقدر به کار اهمیت می دهید .اتمام این نمونه های الهام بخش از نمونه کارهای  طراحی، بروشور، رزومه و سخنرانی هارا  فراموش نکنید و  به ما اطلاع دهید کدام یک مورد علاقه شما است! 
همچنین اطمینان حاصل کنید که نکاتی درباره نحوه ایجاد بهترین نمومه کارها را بخوانید!

جزوه نمونه کار ها

این یک  نمونه کارهای جزوه  انتزاعی چاپ  آماده است. از طراحی پوشش خود الهام گرفته و همچنین می توانید به عنوان یک بروشور یا ارائه شرکت استفاده کنید.

Portfolio-Booklet

نمونه کار من
 

این نمونه کارها به چهار بخش تقسیم می شود: شرکت ها، پروژه ها، تصویر و عکاسی. بسته بندی حاوی یک CV، یک کارت بازرگانی و یک CD است.

 

My-portfolio

راهنمای هنر و طراحی گرافیک توسط چاد میلر
 

 یک طراح گرافیک است که طراحی و توسعه سیستم های هویت نام تجاری و کمپین های دیجیتال را برای Way Way، TimeWarner، Ray-Ban و هوندا ایجاد کرده است.
 

 

art-direction-graphic-design

غلات
 

 یک مجله دو ساله در مورد سفر و سبک است، اما همچنین دارای داستان های منحصر به فرد، مقالات فیلم، لیست پخش و راهنماهای سفر آنلاین است. شما می توانید از طراحی آن الهام گرفته و از برخی جزئیات در طرح خود برای نمونه کارهای جدید خود استفاده کنید.
 

portfolio-layouts

 

عرضه Bergenfield
 

Bergenfield Supplyعرضه یک نشریه فصلی درباره سفر و شیوه زندگی است. جهت هنر و طراحی مجله توسط Sorbet Design و Nicole Millerwong ایجاد شده است.

 

The-Bergenfield-Supply

 

MONO و TYPO شماره 2
 

این یک نمونه از نشانه های بصری در مقابل حرکت طبیعی چشم است که توسط دانیل باربا ایجاد شده است. طرح بندی و نحوه عکاسی و تایپوگرافی را در این طرح مورد بررسی قرار دهید.

 

portfolio-layouts-presentations

 

بروشور داغ مدرن
 

این بروشور مناسب برای تبلیغ کسب و کار شما به روش اصلی است. این طراحی افقی دارد که در قالب های A4 و Letter وجود دارد. این شامل 32 صفحه است که شما می توانید آن را تکرار یا کاهش دهید. طراحی کلاسیک آن را آسان ،سفارشی و ویرایش می کند.
 

 

 

portfolio-layouts-presentations

رزومه
 

این قالب CV، توسط فابیو مدرنوایجاد شده و طراحی مدرن و تمیز دارد. این قطعا پایدار  خواهد بود  و شما را  استخدام می کند!

 

 

layouts-presentations

A5 Brochure - جزوه حداقل نمونه کارها
 

این الگوها برحسته  و حرفه ای هستند. آنها آماده به چاپ می شوند و با استفاده از Adobe Photoshop یا Adobe Indesign سفارشی می شوند. این یک راه ایده آل برای نمایش کار خود به عنوان یک عکاس حرفه ای، هنرمند دیجیتال و یا طراح وب است.
 

 

brochure-booklet-template-minimal-portfolio

طرح های جمع آوری شده از سال های 2008-2012
 

این نمونه کارها از Molly Culbertson از سال 2008 تا 2012، بروشور آنلاین است که شامل بسیاری از طرح های دیدنی و جذاب است.
 

 

Portfolio-Layouts

املاک و مستغلات نوار بروشور
 

این بروشور یک راه عالی برای نمایش کار خود است. این طراحی برای شرکت های املاک بود اما می توان آن را به طور موفقیت آمیز به عنوان نمونه کارهای قالب استفاده کرد. این طراحی افقی دارد که در قالب های A4 و Letter وجود دارد. این شامل 32 صفحه است که شما می توانید آن را تکرار یا کاهش دهید، و طراحی مدرن  آن را آسان و سفارشی می کند .

 

portfolio-layouts-presentations

Bianco e nero
 

این دفترچه فرآیند یک ترکیب مطلوب از عناصر نوشته شده و بصری است. این کتابچه شامل کاغذ شبکه برای طراحی است. این در نسخه 2.0 در دسترس است و الهام بخش زیادی برای طراحان نیز هست.

 

 

portfolio-layouts-presentations
 

Sonicisual
 

این پروژه شامل تجسم های صوتی محیط صوتی مکان های منحصر به فرد مختلف در سنگاپور است. همچنین شامل عکس هایی است که در طول ضبط صدا گرفته شده است.
 

 

 

portfolio-layouts-presentations

قالب رزومه 4 صفحه ای 
 

این بسته قالب حرفه ای طراحی شده و آسان برای سفارشی کردن آن است. این شامل یک رزومه 2 صفحه ای و مطابق نامه همراه با صفحه مرجع است. رنگ ها و فونت ها را می توان برای یک تماس شخصی منحصر به فرد تغییر داد.

قالب رزومه حرفه ای
 

این قالب رزومه حرفه ای توسط Fernando Baez ایجاد شده و شامل فونت ها و آیکون های رایگان می باشد. این ساده و موثر است!
 

Professional

 

ما پلاستیک نیستیم
 

این نمونه کارها یک صفحه ای زیبا برای طراح رابط کاربری Roland Lösslein شامل انتقال شگفت انگیز در سراسر صفحه است. شما می توانید از این طراحی وب سایت الهام گرفته و تعدادی از عناصر خود را در یک نمونه چاپی مناسب چاپ کنید!
 

portfolio-layouts-presentations

 

طرح نمونه کارها
 

این یک طرح نمونه کارها با بروشور دوست داشتنی است که با الهام از خدا  درباره ی ایجاد جهان که شامل نقل قول از کتاب مقدس است، می باشد.

portfolio-layouts-presentations

بستن کتاب
 

این یک آموزش خلاق DIY bookbinding برجسته در 8 تصاویر است. از این برای ایجاد نمونه کارهای شگفت انگیز استفاده کنید.

 

portfolio-layouts-presentations
 

نمونه کارهای ویکتور دانیل
 

این یک بروشور نمونه کارها ساده با طراحی سیاه و سفید، تمیز و مینیمالیستی است که بر کارهایی که شما در آن نمایش می دهید تاکید می کند.

 

 

portfolio-layouts-presentations
 

بروشور طراحی داخلی
 

این یک بروشور طراحی داخلی است که می تواند به عنوان الهام بخش سایر انواع بروشورها یا نمونه کارها  باشد.

 

 

portfolio-layouts-presentations

نمونه کارهای  آنلاین در مورد  چیست؟ خب، هنگام طراحی  آنلاین، علاوه بر راهنمایی هایی که در مقدمه ذکر شد، باید سؤالات زیر را نیز بپرسید.

آیا هنوز وبلاگ نویسی دارید؟ ما همیشه می گوییم وبلاگ چگونه یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت نمونه کارهای طراح است. یک پروژۀ اساسی در گوشه ای از اینترنت گرد و غبار جمع می کند، اما یک وبلاگ به طور مرتب به روزرسانی به شما کمک می کند تا موتورهای جستجو را بالا ببرید و بازدید خود را افزایش دهید. در وبلاگ خود، شما همچنین می توانید در پشت بینش صحنه ،نام تجاری و وب سایت خود را ایحاد کنید.

آیا شما  سوالات درست می پرسیدید؟ فقط برای درخواست نام و آدرس ایمیل مشتری بالقوه آسان است، پس برای ایجاد یک تخمین یا نقل قول برای پروژه خود تلاش کنید. اطمینان حاصل کنید که جمع آوری اطلاعات حیاتی مانند بودجه و زمان بندی آنها همراه با جزئیات دقیق تر پروژه خود به شما کمک می کند تا یک نقل قول مختصر بسازید.

کجا می تواند مشتریان شما را پیدا کند؟ ما قبلا ذکر کرده ایم که چگونه وب اجتماعی امروزه  است. اگر شما کاربر فعال شبکه هایی مانند Dribbble، توییتر، فیس بوک و LinkedIn هستید، باید بینندگان خود را برای برقراری ارتباط هدایت کنید. نه تنها این باعث افزایش شمار دوستان و پیروان شما می شود، بلکه همچنین به مشتریان بالقوه فرصت های بیشتری برای بررسی کار، سرگرمی ها و منافع خود می دهد. شما می توانید لینک های خود را به پروفایل های اجتماعی خود و  با آیکون در پایین نمونه کارها برای  دعوت به دوست بودن اضافه کنید.

نظرات خود را با شرکت آذران تک در میان بگذارید.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها