آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

اهمیت نظرات گوگل

بررسی های انجام شده از سوی مشتریان همیشه یک تمرین مفید برای کسب و کار بوده است، اما امروزه اهمیت آن حتی بیشتر است.

سه مزیت اصلی دیدگاه مشتری وجود دارد: اول، برای کسب رضایت نامه که می توانید در بازاریابی کسب و کار خود استفاده کنید: دوم، برای درک بهتر آنچه که شما درست و یا اشتباه به عنوان یک کسب و کارانجام می دهید؛ و سوم، برای بهبود دیدگاه کسب و کار شما در Google. در مورد نظر دومی، اهمیت جمعآوری نظرات واقعی و صادقانه خدمات شما در اینترنت، همیشه افزایش یافته است. اگر چه ممکن است تمام عناصر استراتژی جستجوی محلی خود را تحت پوشش قرار دهید، قدرت داده های بازبینی نباید دست کم گرفته شود.

اول، قدرت رضایت نامه مشتری را نمی توان در نفوذ خود در دیگر مشتریان بالقوه دست کم گرفت. میتوانی به من بگی که خوب هستی و ممکن است بهت اعتقاد داشته باشم با این حال، اگر یک شخص ثالث بی طرف به شما می گوید که شما خیلی خوب هستید، من بیشتر مایلم که آن را باور کنم. در واقع، یک مطالعه اخیر نشان می دهد که بررسی مشتریان قدرتمند ترین نفوذ خرید است. مطالعه دیگری نشان داد که 88 درصد از مصرف کنندگان قبل از انجام خرید مشاوره می کنند، و در عین حال یک مطالعه دیگر نشان می دهد که 63 درصد از مصرف کنندگان بیشتر از یک سایت خریداری می کنند که دارای بررسی مشتری است.review

یک کسب و کار تردیدی در درخواست بررسی آنلاین ترس از دریافت بازبینی بد است. با این حال، دریافت یک بررسی بد عجیب و غریب,لزوما یک چیز بد نیست. به طور فعال پاسخ به بررسی های بد و به دنبال حل و فصل یک وضعیت به مشتریان بالقوه جدید خود نشان می دهد که شما به مشتریانتان اهمیت می دهید. یک مطالعه در واقع نشان داد که بررسی های بد می تواند تغییر را 67٪ افزایش دهد.

بنابراین، چرا توصیفات در یک استراتژی SEOبسیار مهم است؟

در جستجوی گوگل برای ارائه نتایج مناسب و سودمند برای جستجوهای محلی، آنها نه تنها می خواهند بدانند که کسب و کار شما چگونه است، بلکه چگونه کسب و کار شما درک می شود. آنها این کار را ، با دیدن تعداد نظرات شما و رتبه بندی مشتریان شما به طور میانگین در بخش بزرگی انجام می دهند. میخواهم اثبات کنم؟ این سفر نشان می دهد که ویژگی های نقشه های Google Maps جدید کاملا مشخص است که کسب و کارهای "بالاترین رتبه" در نزدیکی شما هنگامی که شما قصد محلی جستجو می کنید، بازگردانده می شوند. گوگل همچنین به تازگی نقشه کاوش نقشه خود را برای رتبه بندی و بررسی بسیار بیشتر به نمایش گذاشت. علاوه بر این، Google،پادشاه محتوا است؛ اضافه کردن محتوای تولید شده توسط کاربر در سایت شما یا صفحه Google plus شما یک راه عالی برای افزودن محتوای جدید، تازه و منحصر به فرد است.

کیفیت و کمیت بررسی درGoogle یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی برای جستجوگرهای محلی است. و هنگامی که یک فرد نتایججستجو را برای یک محصول یا سرویس محلی در Google جستجو می کند، لیست های کسب و کار که شامل بررسی مشتریان هستند، اعتبار بیشتری را کسب می کنند و به طور طبیعی بیشتر دریافت می کنند. اگر لیست نتایج جستجوی خود را نشان می دهد رتبه 4.5 ستاره با 18 بررسی (و فهرست رقیب خود را نشان می دهد کمتر)، این گواهی اجتماعی قوی است که محصول یا خدمات شما قابل اعتماد است.

واقعیت دیگری که باید شناخته شود، این است که در روزهای اخیر، مشتریان شما محصولات یا خدمات خود را بررسی خواهند کرد یا خیر. حتی اگر بررسی ها به سایت شما ارسال نشود، وب سایت های متعدد مانند Yelp، Trip Advisorو سایت های رسانه های اجتماعی وجود دارد که در آن بررسی ها ظاهر می شوند.برای افزایش اثر بررسی خود و برای حفظ کنترل به اندازه بیش تر شما می توانید، مشتریان خود را به گذاشتن دیدگاه در مورد شرکت خود بر روی صفحه محلی Google+ که باید اولین اولویت شما باشد ب فعالیت وادارید.

review-google

اکنون که اهمیت دیدگاه مشتریان، به ویژه بررسی های آنلاین را گفته ایم، چطور مشتریان خود را برای نوشتن نظر برای کسب و کار خود آماده می کنید؟ اول و مهمتر از همه، خدمات به مشتریان عالی. مشتریان شاد به معنی رتبه بندی خوب و بررسی است. ثانیا، شما باید یک استراتژی فعال داشته باشید تا نظرات را تشویق کنید تا منتظر بمانید که به طور طبیعی رخ دهد. راه آسان برای شروع جمع آوری بررسی آنلاین این است که از خانواده و دوستان برای بررسی کسب و کار خود درخواست کنید. بعد، یک استراتژی برای درخواست مشتریان موجود و جدید پس از خرید خود قرار دهید. فورا این کار انجام می شود، بیشتر احتمال دارد شما یک دیدگاه از آنها را مرور کنید. یک لینک آشکار از وبسایت خود , برای گذاشتن دیدگاه مشتری قرار دهید واینکار را برای مشتریان آسانتر کنید.

یک هشدار - هرگز برای دیدگاه اجرت نده. این شامل ارائه انگیزه های محصول در مقابل بررسی (مثلا برش پیتزا رایگان برای نمایش بازبینی کامل)می باشد. در حالی که این ممکن است بهترین انگیزه برای درخواست بررسی را ارائه دهد، در برابر شرایط خدمات گوگل است. اگر متوجه شدید، به رتبه بندی گوگل شما آسیب خواهد رساند.چگونه مشتریان خود را به راحتی می توان در مورد شرکت شما نظر داد؟ در Rocket Digital، ما می توانیم به شما در ایجاد و اجرای یک استراتژی موثر برای تشویق دیدگاه مشتری های بیشتر به نفع شما برای کسب و کار خود، به خصوص به عنوان بخشی از یک استراتژی کلی SEO کمک کنیم.

نظرات خود را بامادر میان بگذارید.


ثبت نظر