آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

فهرست تعریف آماده سازی شاخص های SEO در سال 2019

هر زمان که عبارتی را در موتور های جستجو وارد کنید، سیستم جستجوگر فقط می خواهد شما را خوشحال کند و شما را دقیقا به همان نتیجه که شما دنبال آن هستید، متصل کند. بهترین هدیه کننده در اطرافتان هستیم، اگر از ما بخواهید.

از آنجا که موتورهای جستجو می خواهند شهرت ستاره ای را در تمام طول سال حفظ کنند، آنها درباره انتخاب توصیه های کیفیت هنگام انتخاب سایت هایی که در SERPsآنها ظاهر می شوند (صفحات نتیجه موتور جستجو) بسیار مورد توجه هستند.

این شیوه ها به عنوان SEOشناخته می شود (بهینه سازی موتور جستجو). سال 2019 سال خوبی برای پیشرفت در این زمینه است، زیرا موتورهای جستجو همچنان در حال پیشرفت و مهارت بیشتری در تولید نتایج بسیار دقیق هستند که دقیقا همان چیزی است که ما رویای آن هستیم. در پایین، شما می توانید نکات بالا رفتن از روند SEOرا برای آماده شدن در سال 2019 پیدا کنید تا اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما رتبه بندی بالا است و توسط مخاطبان مورد نظر شما پیدا شده است.

1.آگاه باشید که چگونه نتایج جستو در دستگاه موبایل در صفحه اول باشد

دستگاه های موبایل در حال به روز رسانی به کلاس اول در در جستجوی گوگل هستند. در ماه مارس سال 2018، شرکت اعلام کرد که چیزی به نام شاخص تلفن همراه اول را اعلام کرده است. این نام فنی نامحدود به سادگی به این معنی است که اگر شما هر دو نسخه دسکتاپ و موبایل سایت خود را داشته باشید، رباتهای Googleاولین تصمیم خود را در مورد تصمیم گیری در مورد نحوه رتبه بندی سایت خود در نتایج جستجو اول را بررسی می کنند. این یک سیاست تلفن همراه تنها نیست، بنابراین اگر شما فقط یک وب سایت دسکتاپ دارید، هنوز هم می توانید آن را نمایه سازی کنید - عدم وجود یک دوقلو تلفن همراه ممکن است فقط به معنای موقعیت پایین تر در SERPsباشد.

Notice how mobilersquo;s on first

فقط برای آن صبر کنید - درمان ویژه تلفن همراه بسیار دور است. فقط چند ماه پس از انتشار اولین شاخص تلفن همراه، گوگل نیز به روز رسانی سرعت تلفن همراه را راه اندازی کرد. ترجمه: سرعت بارگذاری یک عامل در نحوه رتبه بندی سایت های تلفن همراه محاسبه می شود. و به یاد داشته باشید که چگونه سایت های موبایل در حال حاضر توسطربات ها دیده می شوند؟ سایت رعد و برق سریع تلفن همراه، پس از آن، بلیط جستجوگر طلایی شما است.

وارد عمل شوید:

گام اول سایت دسکتاپ موبایل شما است. برای کاربران Wix، این مرحله قبلا چک شده است . هر وبسایتی که ایجاد میکنید به صورت خودکار یک نسخه مناسب برای تلفن همراه را ایجاد می کند، که به طور کامل برای فهرست اولیه تلفن همراه بهینه شده است. برخی از اصلاحات ساده ای که می توانید انجام دهید مانند پنهان سازی عناصر غیر ضروری یا تغییر نوع فایل تصویری خود از PNGبه JPEGاست که زمان بارگذاری سایت تلفن همراه شما را بهبود می بخشد.

2. قطعه های برجسته ای که به نظر شما می آیند را در نظر بگیرید

مجله های مد در همه جا تنها کسانی نیستند که به دنبال "چیز بزرگ بعدی" هستند. گوگل همواره به دنبال نگاه جدید خود است، به عنوان تلاش برای خدمت به نتایج در قالب مناسب برای کاربران آن است. به تازگی، واقعا به این فرمت به نام قطعه های برجسته تبدیل شده است. شما قطعا آنها را دیده اید (و احتمالا از آنها نیز استفاده می کنید)، حتی شایدشما نمی دانستید که در آن زمان چه نامیده می شدید. خوب، آنها برش قطعه ای از کلاسیک های مرتبط با آبی مرتبط در SERPs، که اغلب در پاسخ به یک سوال ظاهر می شوند، قرار دارند. این نکات برجسته، نقطه ای را در صفحه ای که به عنوان موقعیت صفر شناخته می شود، اشغال می کند. ساختن آن در لیست اول سال 2018 است. در سال 2019، همه چیز در مورد جایگاه 0 است.

کشیدن راست به یکی از این نکات برجسته به معنی گرفتن SEOخود را هوای محکم است. از آنجا که 99.58٪از صفحات انتخاب شده برای این نقطه در حال حاضر آن را به صفحه اول لیست، کمک به وب سایت خود را بالا ببرید در آنجا، با این نکات برای افزایش SEOوب سایت خود. اگر با انجام وظیفه ای که در دست دارید احساس خستگی کنید، Wix SEO Wiz، بهترین دوست جدید خود را برای بهینه سازی همه چیز، ملاقات کنید. این ابزار شما را با یک چک لیست دستی و شخصی برای تکان دادن SEOشما ارائه می دهد. بازگشت به چگونگی پرش از فهرست اول صفحه به قطعه برجسته، اجازه دهید درباره عملکرد این جعبه های برجسته فکر کنیم، بنابراین
می توانید بدانید که چگونه محتوای خود را بر اساس آن ساختار دهید.
گوگل از آنها برای پاسخ دادن به یک سوال کاربر در سریعترین راه ممکن استفاده می کند، و از نیاز به یک جستجوگر برای کلیک بر روی یک لینک اضافی برای دریافت اطلاعات مورد نظر خود بهره می برد.

بنابراین، اطلاعاترا دقیقا مشخص کنید، ممکن است افراد به دنبال آن باشند که آنها را به وب سایت شما هدایت کند. آیا شما دستورالعمل ها را منتشر می کنید؟ طرح های خانه DIYرا با جهات چند گام طراحی کنید؟ ارائه مشاوره مالی و ایجاد یک وبلاگ برای توضیح شرایط مالی پیچیده؟ اینها برخی از زمینه های موضوعی هستند که به طور خاص باعث می شود تا آنها را به قطعه های برجسته تبدیل کنید. آسان است که بدانیم چرا. شما به راحتی می توانید سؤالاتی را مطرح کنید که انگیزه کاربر برای دسترسی به نزدیکترین دستگاه مجهز به Googleخود را تحریک کند.

وارد عمل شوید:

در اینجا، وظیفه شما این است که کلمات دقیق پرسش را پیدا کنید که ممکن است یک جستجو را معرفی کند. برای این کار، می توانید از یک ابزار مانند پاسخ عمومی استفاده کنید. هنگامی که کلمات سؤال شما را میشنوید و در مورد اینکه کدام بخش از صفحه شما برای شما آماده است، واضح است، می توانید محتوای متن صفحه خود را متناسب با متن آماده کنید. این باعث می شود که گوگل به راحتی از آن بیرون بیافتد و درست آن را جایی که بسیاری از کاربران علاقه مند می توانند این اطلاعات را پیدا کنند.

یا اگر بخواهید یک قطعه برجسته لیست کنید، هر آیتم را در H2یا H3 subheaderلیست قرار دهید. این عناصر شناخته شده به عنوان برچسب های عنوان، بیشتر از متن معمول به چشم گوگل می رسند. به عنوان مثال، اگر "چگونه می توانم سس پاستو را بپزم؟" سوال شما می خواهید برای رقابت، پاسخ را روشن کنید در آن مرحله دستور العمل با ایجاد یک عنوان H2است که می خواند: "چگونه می شود سس پاستو در 5 دقیقه." سپس آن را با مراحل زیر مشخص کنید.

3. سوار بر چرخ های ویدئویی جدید

قطعه های ویژه تنها ویژگی برجسته چشم به بالای SERPsنیست. در 15 ژوئن گذشته، گوگل یک صفحه نمایش سه بعدی ویدئویی استاتیک را برای یک چرخ فلک وسیع تر به نمایش گذاشت. نسخه جدید اجازه می دهد تا کاربران را در پیمایش در اطراف هشت لیست جداگانه نگه دارید. اگر قبلا قبول نکردید که بازاریابی ویدیو ضروری است، اکنون شما مدرکی دارید. با استفاده از مطالب بیشتر قادر به فرود یک نقطه در آن چرخ فلک و مواد بصری که قبلا شناخته شده جذاب تر از محتوای نوشته شده است، چرا شما نمی خواهید از این فرصت استفاده کنید؟

Take a ride on the new video carousels

این روند را انجام دهید:

فرآیند انجام این کار بسیار شبیه به فرود صفحه شما در بخش های برجسته از مرحله دو است. ابتدا باید برخی از تحقیقات کلید واژه خوب انجام شود و سپس این کلمات را به سوالات احتمالی تبدیل می کند و ممکن است ذهن کنجکاو به جعبه جستجو در گوگل ظاهر شود و سرانجام ساختن عنوان و توضیحات ویدئوی شما را نشان دهد تا آنچه که پیدا کرده اید را نشان دهد. نکته: فیلم ها چگونه موفق به انجام این کار در این چرخ ها شده اند.

مشاهده بخش دوم

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد


ثبت نظر