آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

فهرست تعریف آماده سازی شاخص های SEO در سال 2019 بخش 2

مشاهده بخش اول

مراقبت از شهرت برند شما

یک نفر ممکن است در مورد شهرت بد اهمیتی ندهد، اما شما - به عنوان صاحب کسب و کار - قطعا باید برایتان مهم باشد. این چیزی نیست که حتی محبوبیت باشد، اما اینکه اینترنت چگونه اعتبار نام تجاری شما را درک می کند، می تواند تأثیر قابل ملاحظه ای بر تصمیم گوگل برای نمایش صفحه شما داشته باشد ... یا نه. یک روش معمول برای نشان دادن قابلیت اطمینان شما به عنوان یک نام تجاری، از طریق چیزی است که به نام back linkingنامیده می شود. این زمانی است که سایتهای خارجی به شما پیوسته اند، که مانند Googleبرای رای دادن برای سایت شما صحبت می کند. به نظر شما لینک های رایج بیشتری دریافت می کنید، بیشتر نشان می دهد که وب سایت شما مجاز است.

اما همیشه آسان نیست که اینترنت را با ذکر نام تجاری خود، به خصوص اگر در کسب و کار جدید در صحنه حضور پیدا کرده اید، آسان نیست. چرا؟ از آنجا که برخی از روش های دیگر برای نشان دادن کاربران شما در گوگل ،در سال 2019 وجود دارد. و نه تنها این، یک تحلیل اخیر SEMrushنشان داده است که نفوذ backlinking- در حالی که هنوز مهم است - پیشی گرفته است.

با توجه به جایگاه اول به عنوان یک عامل رتبه بندی، بازدید مستقیم وب سایت است. مردم به وب سایت های مارک هایی که می دانند منابع قابل اطمینان اطلاعاتی هستند که نیاز دارند به طور مستقیم پرش می کنند. بنابراین، بسیار مهم است که نام شرکت شما را در خارج از کشور بیابید و آن را به فروش برسانید، بنابراین فکر اول این است که ذهنهای بالقوه مرورگرها را میبیند.ترافیک مستقیم تر به سمت شما حرکت می کند، بالاتر از SERPsکه می توانید صعود کنید.

brand reputation

وارد عمل شوید:

یکی از راه هایی که شما می توانید انجام دهید این است که تصویر نام تجاری که ذکر نام علامت خود را در سراسر وب است، حتی اگر آن را با لینک نیست تقویت کنید. به این معنی نشان دادن در انجمن های فیس بوک مربوطه و یا پست بحث و اشاره نام تجاری شماست. راه دیگر این است که حضور فعال رسانه های اجتماعی را برای کسب و کار خود حفظ کنید، مخصوصا در مورد پشتیبانی مشتریان. با مشتریانی که سؤالاتی در کانال های اجتماعی خود می پرسند، با مشتریان ارتباط برقرار کنید و جهان را نه تنها به عنوان یک موجود، بلکه به طور فعال در زمینه خود درگیر کنید.

این همه نشانه های خوبی برای گوگل است که نام تجاری شما در لیست SERPsیک توصیه خوب است. در نهایت، در نظر گرفتن نفوذ رسانه های اجتماعی که شما فکر می کنید نام تجاری خود را به خوبی به نظر می رسد. با هم، این استراتژی ها، یک وب سایت نام تجاری را در اینترنت نشان
می دهد، پیامی واضح به گوگل ارسال می کند که شما وجود داشته و به خوبی اعتماد دارید.

تولید محتوای با کیفیت

در روزهای پیش از اینترنت، به اندازه کافی برای محو کردن محتوای هر نوع کافی بود. حالا، به منظور رتبه بندی بالا، این فقط در مورد مقدار دیگر نیست. کیفیت موسیقی جدید در بازی محتوا است. بسیاری از متخصصان SEOمعتقدند که به روز رسانی گوگل 1 ژوئیه 2018 با استفاده از قابلیت پیشرفته تر برای ارزیابی میزان وب سایت ها با استانداردهای E-A-Tشرکت موثر است.

 quality content

وارد عمل شوید

E-A-Tingدر رقابت در مورد ارائه بازدید کنندگان وب سایت خود، پست های وبلاگ های جذاب، پایگاه های کامل دانش و جذب مواد ویدئویی است. فرمت متناسب با صنعت خود را پیدا کنید و آن را یک قطعنامه سال نو برای اختصاص زمان و انرژی برای ارائه ایده های جدید و با کیفیت برای محتوای به صورت منظم قرار دهید. درون این محتوا، به یاد داشته باشید لینک های داخلی را به صفحات دیگر در وب سایت خود اضافه کنید. انجام این کار باعث می شود که رباتهای Googleبیشتر مواد خود را سریعتر از آنچه که ممکن است در آنجا به دست آورند هدایت کنند. همچنین بازدیدکنندگان را به وب سایت شما هدایت می کند، همانطور که آنها از یک لینک به بعد مانند یک بچه کوچک در میله های میمون نوسان می کنند. همه اینها برای رسیدن به سایت شما اهمیت دارد و به Googleنشان می دهد که مردم دوست دارند در محل شما حلق آویز شوند.

امنیت وب سایت خود را افزایش دهید

اگر شما یک کاربر گوگل کروم هستید، اخیرا متوجه شده اید که یک پیام کوچک یا یک آیکون قفل در گوشه سمت چپ نوار URLظاهر می شود؟ و، فوق العاده هشدار دهنده، گاهی اوقات این گوشه شروع به اخراج کردن یک پرچم قرمز می کند. می گوید "امن نیست،". اگر چه از ما بخواهید، احساس می کند که Googleبه ما می خندد: "برگشتن به هر هزینه!" قطعا یک وب سایت خوشایند نیست.

این پیام ها نتیجه یک به روز رسانی امنیتی گوگل در ماه ژوئیه 2018 است که اجرای آن به این معنی است که سایت های غیر HTTPS(پروتکل انتقال پروتکل Hyper Text Transfer) با این هشدار بارگذاری می شوند، به علاوه در تنظیمات رتبه بندی گوگل نیز کمتر مطلوب است. به طور کلی، این خبر خوبی است. وب سایت های HTTPداده های کاربران را در معرض آسیب پذیری بیشتری قرار می دهند که توسط افراد خارج از دسترس یا دستکاری می شوند. به عنوان کاربران اینترنت خودمان، خوب است بدانیم که Googleاقداماتی را برای تضمین امنیت آنلاین ما انجام می دهد.

به ویژه در هنگام تصویب GDPR، همه چشم ها بر روی حریم خصوصی داده های آنلاین هستند. مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی، که در ماه مه 2018 به طور کامل اعمال شد، یک اقدام اتحادیه اروپا است که به منظور حفظ حریم خصوصی داده ها با محدود کردن آنچه شرکت ها می توانند با اطلاعات شخصی که در مورد کاربران خود دارند، انجام شود. در حالی که به طور مستقیم به نفوذ پیاده روی پی در پی HTTPSمربوط نیست، به یک روند کلی جدی تر شدن در مورد امنیت اینترنت اشاره می کند، چیزی که می توانید مطمئن باشید بازدیدکنندگان وب شما در ذهن دارند.

 website security

وارد عمل شوید:

با این وجود این به روزرسانی امنیتی میتواند امتیازهای شما را کاهش دهد، اگر اقدامات لازم را برای به حداقل رساندن وبسایت خود به این استاندارد جدید در سال 2019 انجام ندهید. به عنوان مثال، یکی از پیامدهای احتمالی این هشدار امن نیست مهمانان است که برای جستجوی یک وب سایت ایمن، بازگشت را فشار می دهند. نرخ بازده بالا (از صفحه شما به سمت SERPs) برای سایت شما خوب نیست.

فراتر از زیبایی شناسی، یکی دیگر از عواملی که باید از آن آگاه باشد این است که آسیب پذیری سایت های HTTPساده می تواند راه را برای نرم افزارهایی که به هیچ وجه خوب نیستند، برطرف کند. در نهایت، می تواند یک تجربه کاربری ضعیف در صفحه شما ایجاد کند، در نتیجه افزایش میزان جست و جو و کاهش زمان بازدید مهمان در مرور سایت شما را کاهش می دهد. به همین دلیل مهم است که آرام باشید و ادامه دهید (امنیت وب سایتتان را سخت تر کنید). خوشبختانه کاربران Wix، تصمیم گیری آسان برای فعال کردن HTTPSدر وب سایت شما به شما کمک می کند تا از هر دو نتیجه جلوگیری کنید و با این روند جدید روبرو شوید.

ادامه مطلب در بخش سوم

شرکت آذران تکهمراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا میباشد.


ثبت نظر