فهرست تعریف آماده سازی شاخص های SEO در سال 2019 بخش سوم

فهرست تعریف آماده سازی شاخص های SEO در سال 2019 بخش سوم

فهرست تعریف آماده سازی شاخص های SEO در سال 2019 بخش سوم

مشاهده قسمت دوم
ورود به مغز گوگل (رتبه)

این به نظر می رسد یک شخصیت به طور مستقیم از یک بازی ویدئویی اولیه است. و در برخی موارد، حدس می زنم که خیلی دور نیست.دیدار با( Rank Brain )، فناوری هوش مصنوعی (AI) دستگاهی است که گوگل برای پردازش و سازماندهی بسیاری از نتایج جستجو خود، از آن استفاده می کند. سیستم جدید نیست در سال 2015 شروع به کار کرده است. اما عوامل فهمیده شده برای اولویت بندی عبارتند از زمان خلع سلاح و CTR (نرخ بهره). و تا زمانی که Rank Brain همچنان در الگوریتم قدرتمند گوگل حضور داشته باشد، توجه به افزایش هر دو این عوامل برای وب سایت شما همیشه مرسوم است.

 LSI keywords

وارد عمل شوید

گرفتن افراد بیشتر به سایت شما در وهله اول باعث خواهد شد تا به نوشتن یک برچسب عنوان عالی و توضیحات گوگل منجر شود. این اطلاعاتی است که در لیست شما در SERPs نمایش داده
می شود.
شما باید مطمئن شوید که کلمات کلیدی مناسب وجود دارد تا بتوانید آن را پیدا کنید و سپس بیان شما به اندازه کافی جذاب است تا جستجوگران را در مورد انتخاب صفحه خود به عنوان عادلانه ترین آنها مورد تحسین قرار دهند. افزایش زمان ماندگاری شما، A.K.A. چقدر مهمانها هزینه چک کردن صفحه خود را، بستگی دارد بسیاری از تجربه کاربر شما آنها را ارائه می دهند. وسوسه انگیز است که تصور کنید چیزی مانند اندازه فونت یا تنظیم تصویر در مکالمه ای مشابه AI وجود ندارد. با این حال، طراحی وب بر SEO تاثیر می گذارد، و باید به طور جدی به عنوان یک نتیجه گرفته شود. شما می توانید به راحتی از Google Analytics برای ردیابی شماره های خود استفاده کنید و اندازه گیری تاثیرات طراحی تاثیر را که ممکن است در زمان مرور کاربر به طور متوسط انجام دهید.

 کلمات کلیدی LSI را در محتوا خود قرار دهید

تصور کنید که شما برای دوستتان از کنسرتی که در آخر هفته ی گذشته از ان دیدن کرده بودید تعریف می کنید. هرچند کنسرت "بیتلز" (متاسفم، ما هنوز در 60 سالگی گیر افتاده ایم) از لحاظ فنی موضوع مکالمه شما است، به طرز عجیب و غریبی برای ادامه صحبت بخواهید مانند رباتیک هر بار بخشی از شب کنسرت را تعریف کنید. شما می توانید راه های دیگری برای گفتن پیدا کنید، مثلا «نمایش» یا «عملکرد بیتلز»."ما موضوعات دیگری را بکار می گیریم. شما ممکن است از جمعیت، گروه، فیس بوک، سیستم صوتی و موارد دیگر اشاره کنید.

کلمات کلیدی (Indexing semantic latency) LSI منطق بسیار مشابهی در ذهن دارند. گوگل بیش از آن است که کلمات کلیدی را پر کند، که توصیف عمل وب سایت ها است که صفحات خود را با هر کلمه کلیدی یا دو مورد که آنها امیدوارند برای رقابت بگذارند، بسته بندی کنند. همانطور که می توانید تصور کنید، این می تواند به برخی از محتوای نه چندان خوبی منجر شود، علاوه بر این همیشه یک شاخص قابل اعتماد نیست که یک صفحه در واقع قصد جستجو را برآورده کند. به عنوان مثال، اگر کسی در حال جستجو برای "ماوس" باشد، امکانات زیادی در مورد آنچه می توانند به آن اشاره کنند وجود دارد! لوازم جانبی کامپیوتر؟ یک راهنمای حیوان خانگی؟ تهاجم جویدن ناخوشایند؟ حالا ببینید که چگونه می تواند گیج کننده باشد.
 به همین دلیل است که کلمات کلیدی LSI در آن هستند.اگر عبارات اشتباه نباشد، شما می توانید در مورد آنها به عنوان کلمات مرتبط با موضوع فکر کنید. همراه با کلمات کلیدی اصلی شما، آنها خانواده کوچکی را تشکیل می دهند که زمینه را برای ارزیابی و سازماندهی صفحات شما در داخل SERPs خود فراهم می کند. همانطور که موتور جستجو درک آنچه را که شما باید بگوید بهتر درک می کند، آنها می توانند به طور موثر یک پرس و جو جستجو را با پاسخی که صفحه شما ارائهمی دهد، مطابقت دهد.

همانطور که گفتیم در مورد کنسرت فرضی بیتلز (ما آرزو می کنیم)، به صحبت های مرتبط با صحبت در مورد موضوع اولیه دست بزنیم، آنچه ما در حال حاضر به طور طبیعی در مکالمه و نوشتن هر روز انجام می دهیم. بنابراین این تنها یک راه پیشرفت تکنولوژیکی است که اجازه می دهد Google بیشتر از آنچه که ما در حال حاضر فکر می کنیم، صحبت کنیم و سوالات را به عنوان انسان مطرح کنیم، نزدیکتر می شود.

 Optimize for voice search

چگونگی قرار دادن این روند در عمل:

اول، شما باید LSI های خود را پیدا کنید. کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو کنید و جستجوی ساده Google را انجام دهید. بعد، صفحه را برای هر کلمه ای که در لیست ها یا در درخواست های پیشنهاد شده در جعبه های مربوط به جستجو در پایین صفحه نمایش داده شده است، بچرخانید. گوگل به شما برای LSI کمک خوبی می کند. شما همچنین می توانید یک ابزار رایگان مانند LSIGraph را به منظور جمع آوری فهرستی از خویشاوندان خود استفاده کنید. هنگامی که خانواده کلید واژه LSI خود را در دست دارید،
وقت آن است که در وب سایت خود توزیع کنید. شما می توانید آنها را در همه مکان های مشابه قرار دهید که کلمات کلیدی اصلی خود را قرار دهید:
عنوان و SEO، برچسب های عنوان، URL، و در متن خود. به خاطر داشته باشید که اینها کلمات کلیدی اصلی خود را به طور کامل جایگزین نمی کنند. در عوض، آنها به شما روش های متفاوتی را برای بیان مطالب شما می دهند، به صفحه شما احساس طبیعی تر می کنند و به گوگل کمک می کند تا همه چیز را درک کنید تا بتوانید به بهترین و مناسب ترین جستجوگرها را توصیه کنید.

 بهینه سازی برای جستجوی صوتی

با 30٪ مرور وب که انتظار میرود تا سال 2020 به بیرون برسد، این یک روند عمده و همچنان رو به رشد است که بتواند بهینه سازی برای (Gartner: 2016) را ادامه دهد. هرچند این قابلیت در حال حاضر فهرست های روند جستجو در لیست را ایجاد کرده است، همچنان همواره مرتبط است. به همین دلیل است که با استفاده ازاین فناوری به عنوان اخیر ، هر سال تحولات جدید و همچنین اطلاعات بیشتری را که ما می توانیم برای درک دقیق بودن لیست ها طبقه بندی کنیم، به ارمغان می آوریم.

همانند این سال گذشته، یک مطالعه Backlinko از 10،000 صفحه اصلی گوگل به ما آموخت که این سیستم به نظر می رسد که پیشنهاداتی را ارائه می دهد که قبلا در رتبه بندی SERPs رتبه بندی کرده اند، حتی بیشتر از آنهایی که رتبه ی خاص 0 را در یک قطعه برجسته قرار داده اند. ما همچنین یاد گرفتیم که پیدا کردن راهی برای به معنای واقعی کلمه ارسال سوال در محتوا، قبل از رفتن به پاسخ (سبک صفحه سوالات متداول)، به نظر می رسد به خوبی در این سیستم های جستجوی صوتی را خوب انجام دهد.

چگونگی قرار دادن این روند در عمل:

اگر مراحل را تا روند شماره 2 دنبال کنید و یک قطعه برجسته را جایگزین کنید، در حال حاضر در جستجوی صحیح هستید. به طور خلاصه، این شامل تنظیم کلمات کلیدی مورد نظر شماست تا منعکس کند که چه کسی یک جستجوی را می گوید، نه آن را بنویسید. این اغلب به دو چیز اشاره دارد: اولا، کاربران می توانند در نمایش داده های خود فوق العاده خاص باشند. بنابراین، با استفاده از کلمات کلیدی دنباله (کلمات جستجو بسیار توصیفی از حداقل سه کلمه) اهمیت بیشتری پیدا می کنند. دوم، اغلب آنها این کلمات کلیدی دنباله را به سوالات در هنگام تبدیل به دوست عزیز الکسا، سیری و همکاران تبدیل می کنند. همانطور که قبلا ذکر شد، با استفاده از یک سایت مانند پاسخ عمومی می توانید به سؤالات احتمالی که مشتریان بالقوه ممکن است از آنها بپرسند، کمک کند. هنگامی که این اطلاعات را دارید، دومین کاری که می توانید انجام دهید این است که محتوای خود را به گونه ای تنظیم کنید که به موتورهای جستجو نشان دهد که کسب و کار شما با پاسخ است. یکی از روشهای جستجوگر صحیح برای جستجوهای صوتی، این سوالات احتمالی را در هدرهای H1، H2 یا H3 در یک صفحه پرسشهای متداول، و یا عناوین پست وبلاگ در اطراف آنها قرار می دهد. همان مطالعه Backlinko نشان داد که گزیده ای از صفحات پرسش و پاسخ، اغلب در نتایج جستجوی صوتی، بیشتر از آنچه که در سرورهای معمولی دسکتاپ وجود دارد، ظاهر می شود.

کاوش در جهان فراتر از گوگل

آنجا، ما آن را گفتیم. قلمرو جستجو فراتر از موتور جستجوی معروف با طرح رنگ نماد وجود دارد. (آیا این چیزی است که احساس می کنید کشف دنیای صاف نیست؟) یکی از متضاد اصلی توجه به آمازون است. نظرسنجی Kenshoo از مصرف کنندگان نشان داد که 56٪ پیش از آنکه به جای دیگری به سمت آمازون بپردازند، به سمت راست حرکت می کنند. این یک آمار بسیار مهم برای صاحبان تجارت الکترونیکی در همه جا است تا توجه داشته باشید. داشتن یک حضور در آمازون لازم است برای اطمینان از اینکه محصولات زیبا شما پیدا شده است. پلت فرم دیگری برای توجه به Youtube است. بله، ما می دانیم که از نظر فنی متعلق به گوگل است. با این حال، به دلیل این که افراد بیشتری در جستجوی انجمن اشتراک گذاری ویدیو هستند، قبل از اینکه شانس خود را در صفحه جستجو معمولی گوگل جستجو کنند، بسیار مهم است که در مورد چگونگی گسترش حضور آنلاین خود برای این عرصه فکر کنید. در صورتی که احساس نمی کنید مطمئن شوید که یافتن YourTuber درونی شما ارزشش را دارد، به این موضوع گوش کنید: تا سال 2021 انتظار می رود که ویدیوی آنلاین 80 درصد از کل ترافیک آنلاین را تشکیل دهد. شما قطعا می خواهید نام تجاری خود را در رشد پیش بینی شده مخاطبان کسب کنید. با وجود اینکه یوتیوب نهاد جستجوی مستقل خود است، گوگل نیز در حال پیدا کردن راه هایی برای ترکیب لیست های خود با خود است. ما در ترانزیت # 3 در مورد چرخش های ویدئویی در بالا اشاره کردیم، چگونه موتور جستجو در حال افزایش تعداد مواردی است که یک جستجوگر می تواند از طریق سمت راست در SERPs حرکت کند. با وجود اینکه یوتیوب نهاد جستجوی مستقل خود است، گوگل نیز در حال پیدا کردن راه هایی برای ترکیب لیست های خود با خود است. ما در ترانزیت # 3 در مورد چرخش های ویدئویی در بالا اشاره کردیم، چگونه موتور جستجو در حال افزایش تعداد مواردی است که یک جستجوگر می تواند از طریق سمت راست در SERPs حرکت کند. در حال حاضر، ما همچنین می بینیم برخی از این فیلم ها در Google Image Search ظاهر می شوند. علاوه بر این، یک قطعه ویدئویی برجسته نیز وجود دارد. همانند قطعه های برجسته مبتنی بر متن، ما به زودتر نگاه کردیم، فیلم های انتخاب شده به دنبال پاسخ سریع به سوالات کاربران هستند. این به این معنی است که "چگونه" ها و آموزش ها یک چلپ چلوپ بزرگ در اینجا ایجاد می کنند.

برای قرار دادن این روند در عمل:

اگر شما صاحب کسب و کار کوچک با حضور آنلاین، بهینه سازی برای آمازون به معنی انجام تحقیقات کلیدی مستقل کلمه کلیدی خاص مربوط به پایگاه داده خود خرده فروش آنلاین است. نگاهی به چگونگی مقایسه محصولات خود با سایت بر روی سایت. شما همچنین می توانید به یک ابزار رایگان مانند Sonar برای برخی راهنمایی مراجعه کنید. هنگامی که کلمات جادویی خود را دارید، می توانید آنها را در عنوان و توضیحات محصول خود قرار دهید. به خاطر داشته باشید که صفحات محصول خود را با تصاویر خیره کننده طراحی کرده و پیگیری کنید که مشتریان چه می گویند، اغلب به سوالات و نگرانی ها پاسخ می دهند (و کلمات ستایش!). یکی دیگر از تاکتیک ها این است که ترافیک را به فروشگاه اینترنتی شما هدایت می کند و سپس یک گالری یکسان را در سایت نمایش می دهد. این خیلی با روند فکر Google SEO متفاوت نیست. علاقه آمازون اتصال کاربران خود به محصولات و تبدیل مرورگر به خریداران است. هرچه صفحات شما واضح تر و دقیق تر باشد، هر چه بالاتر باشد، موتور جستجوگر تجارت الکترونیک محصول شما را به یک مشتری بالقوه پیشنهاد می کند. هنگامی که به یوتیوب SEO می آید، یک راه ساده برای جلوگیری از بازی این است که به مراحل پیشنهاد شده برای ذکر شدن در قطعه برجسته یا جستجوی صوتی فکر کنید (می دانید که در مرحله 2 و 9 ) به معنای واقعی کلمه نوشتن یک سؤال که احتمالا به عنوان یک صفحه پرسش و پاسخ یا پست هفتگی وبلاگ جستجو می شود می تواند یک ماژول بزرگ برای گوگل برای تولید محتوای شما به عنوان یک نتیجه باشد. بنابراین درباره پاسخ دادن به یکی از این سوالات پرسش و پاسخ بر روی صفحه خود با یک ویدیو آموزشی که برای یک سوال معمولی که مشتریان شما در رابطه با محصول شما دارند، ارائه می شود؟ یا تغییر لیست این شماره از نحوه ایجاد سس پاستو با یک ویدیو نشان می دهد که همه مراحل را انجام می دهید. یا هر دو؟!هر چه که قبلا نوشته اید به عنوان متن هِدر به سادگی عنوان ویدیوی جدید شما می شود، همه تنظیم می شود تا به کانال YouTube کسب و کار شما ارسال شود. شما ویدیو طرفدار SEO هستید.

فقط یک چیز دیگر قبل از اینکه شما در راه خود باشید! از آنجا که رباتها واقعا نمیتوانند ویدیوی شما را بخوانند، آنها به دنبال هر متن دیگری میروند که میتواند به آنها کمک کند تا به آنچه انجام میشوند برسند. عنوان و شرح ویدیو محل خوبی برای شروع است. رونوشت ویدیوی جای دیگری است. در حالی که YouTube برای هر ویدیویی خودکار رونویسی می کند، بیایید بگوییم، آنچه که ظاهر می شود، همیشه صدایی مثل کلمات شما نیست. خیلی ممنون (به معنای واقعی کلمه) در ترجمه گم شدم به این معنی که گوگل نیز این پیام را دریافت نخواهد کرد. شما می توانید این را با اضافه کردن زیرنویس های بسته خود و یا در حال اجرا از طریق کپی تولید شده توسط یوتیوب و تمیز کردن آن خود را حل کند.

هنگامی که وب سایت خود را ایجاد کرده اید و "انتشار" را فشار داده اید، می خواهید مطمئن شوید که همه این کار سخت و تفکر خلاق توسط مخاطبان هدف شما دیده می شود! بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو یک روش ضروری برای ایجاد این اتفاق می باشد. و با دنبال کردن آیتم های عمل که همراه با هر یک از این ده روند هستند، می توانید وب سایت خود را در زمینه ی جدید جستجوگرها در سال 2019 دریافت کنید.

 شرکت آذران تک همراه با تیمی متخصص در زمینه سئو و بهینه سازی سایت،مشاور شما در طراحی سایت شخصی،شرکتی،فروشگاه اینترنتی و سیستم مدیریت محتوا می‌باشد.

(0)نظر


ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه

گروه بندی مطالب

برچسب ها