آیا شما نیاز به مشاور تجاری دارید؟

10 مورد از استراتژی و حقیقتی که شما در طراحی مجدد وب سایتتان نمیتوانید نادیده بگیرید.

مثل بسیاری از مردم، قبل از اینکه مسیر خود را با IMPACT آغاز کنم، هیچ چیز درباره وب سایت ها، نحوه کارشان یا آنچه که پشت صحنه آن ها بود، نمی دانستم.

statistics-website-redesign-strategy

در حال حاضر، بااینکه چند سالی در این کار هستم ، و حداقل دوازده وبسایت پشت سرگذاشتم - بااین حال هنوز هم همه چیز را درباره آنها نمی دانم. اما من می دانم که بخش های قابل انعطاف پذیر زیادی برای طراحی وب سایت وجود دارد. راهکارهایی که وب سایت ها و اینترنت با آن کار می کنند همیشه در حال تغییر است، بنابراین ما نیاز داریم که به صورت پیوسته تمام این راهکارها را در نظر بگیریم.
در دنیای امروز وب سایت ها ، اعتبار وب سایت ها 75٪ بر اساس زیبایی شناسی کلی است، به این معنی که طراحی و قابلیت وب سایت شما مهم تر از هرچیر دیگری است.

برای به دست آوردن اطلاعاتی در مورد تجربه کاربری مدرن و نحوه واکنش دادن یا واکنش ندادن بازدیدکنندگان به محتوای آنلاین، من 20 نمونه از حقایق را بررسی کردمکه می توانید در هنگام ایجاد استراتژی بازاریابی وبسایت خود تفکر کنید و از آن استفاده کنید.

1. گروه های سنی مختلف به انواع محتوا ، طرح و انتخاب های زیبایی شناسی متفاوت، دیدگاه متفاوتیدارند. (منبع)
همه ما می دانیم باید از محتویات زیرکانه برای مخاطبین در تمام مراحل استفاده کنیم، اما اگر شما یک مخاطب هدف دارید که در سن بسیار متفاوتی است، باید به صورت عمیق تر به چگونگی سفارشی کردن آنچه در سایت خود قرار می دهید، بپردازید. این به عنوان طراحی مطابقبا سن شناخته می شود و در سال 2017 بسیاری از ذهن هارا در گیر کرد.

2. هنگامی که به صورت فوری مشخص می کنید که مخاطبان مورد نظر شما چه کسانی هستند، افرادی که این آمار را می بینند، تمایل بیشتری دارند که آنچه راشما پیشنهاد می دهید، ببینند. مخصوصا اگر مطابق زبانشان با آن ها صحبت کنید. (منبع)
همانطور که در بالا ذکر شد، مهم است که واقعا بدانید که برای چهکسی بازاریابی می کنید (a.k.a شخصیت خریدار شما) و می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

3. هنگامی که ما بر روی یک چیز تمرکز می کنیم،چیزهای دیگریرا که در اطراف ماهستندنادیده می گیریم. و در وب خیلی این اتفاق می افتد ، زیرا مابرروی کار بسیار متمرکز هستیم. (منبع). ایننیز در دنیای دیجیتال اتفاق می افتد.

از این جهت، فوق العاده مهم است (دوباره) مخاطبان مورد نظر خود را درک می کنید و آنچه را که می خواهند، تصور می کنید - و سپس آن را به ساده ترین راه ممکن انجام می دهید و به آنها تحویل می دهید.
اگر شما گزینه های متعددی را به آنها بدهید، آن ها نمی دانند که کجا باید بروند و برای و از هدفی که قرار است به آن برسند منحرف می شوند.همچنین اطلاعاتی که در مقابل آنها قرار داده اید را از دست خواهند داد.

(در واقع، به همین دلیل ما هدایت وب سایت را بر روی صفحات فرود حذف میکنیم!)

4. متوسط ​​توجه انسانیاز 12 ثانیه در سال 2000 به 8 ثانیه کاهش یافته است. این بسیار کوتاهتر از طول توجه ماهی قرمز (در 9 ثانیه) است. (منبع)
بله، یک ماهی سرخ توجه بیشتری نسبت به ما دارد.

بنابراین، به طور صریح هر آن چه که مخاطبان خودمی خواهند در ساده ترین راه ممکن باید برایشان فراهم کنید، شما احتمالا بایداهدافشان را در طراحی مجدد وب سایت خود اولویت بندی کنید در غیز این صورت احتمال زیادی دارد که بازدیدکنندگان خود را از دست بدهید و آن ها برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به سایت های دیگری بروند. همچنین، مطمئن شوید که وب سایت شما به سرعت (بر روی تلفن همراه و دسکتاپ) بارگیری می شود و کاربران نباید زمان زیادی را برای اطلاعات مورد نیاز خودشان صبر کنند.

statistics-website

5. هنگامی که مردم مطمئن نیستند چه باید بکنند، آنها به رفتار دیگران نگاه می کنند تا اقداماتشان را تقلید کنند- به ویژه همسالانشان. اگر تعداد زیادی از افراد دیگر را ببینیم، ما تمایل داریم آن را به عنوان رفتار درست و الگوی خود قرار دهیم. (منبع)
شما ممکن است از اثبات اجتماعی شنیده باشید. اساسا، این همان است . به عنوان مثال، افراد احتمال بیشتری دارند که یک مقاله یا یک پیشنهاد را به اشتراک بگذارند در صورتی که ببینند دیگران همان کار را انجام می دهند. به طور مشابه، توصیفات و نظرات مشتریان در روند تصمیم گیری شخصی بسیار تاثیرگذار است.

6. پاپ آپ ها با قاعده خروج مبتنی بر ارزش، تبدیل حساب ها را افزایش می دهند، حتی اگر فکر می کنید کاربران از آنها نفرت دارند. (منبع)
اگر از ظاهر خروجی به درستی استفاده کنید، باید بازدید کننده خود را از طریق این پاپ آپ ها به چیزی ارزشمند دیگر هدایت کنید. به عنوان مثال، کسی که یک کتابی که در سایتتان ارائه کردید را نمیخواهد، یا قبلا آن را دانلود کرده یا به هدف مورد نظرش هیچ ربطی ندارد. امروزه شرکتهایی که از pop-ups intentiontent out pop استفاده می کنند،به سمت بانفوذ و بسیار ارزشمندبودنمی روند، بنابراین مطمئن شوید که شما راسازگار می کنند.

7. لیست ها و دیگر عناصر فرمت: باعث میشودکه خواننده شما راحت تر با مطالب و محتوای سایتتان به تعامل بپردازد و آنچه را که جست و جو می کنند سریع تر پیدا کند.بعضی از افراد حتی به طور کامل از متن ها و پاراگراف های بزرگ چشم پوشی می کنند. (منبع)

8. در سال 2017، اسکرول کردن مورد قبول واقعشد.

9. فرم ها خسته کننده هستند، و اگر نتوانند به درستی انجام شوند، می توانند بزرگترین عامل بازدارنده کاربران شما باشند. (منبع)
هنگام ساخت فرم ها، دانستن اینکه کدام زمینه ها را باید شامل شود و کدام اطلاعات برای جمع آوری اطلاعات حیاتی استف بسیار مفید است. بسیاری از متغیرها در اینجا استفاده می شوند، از جمله چگونگی آشنا بودن فرد با شرکت شما (چقدر آنها به شما اعتماد می کنند)، آنچه که آنها در تلاش برای دسترسی هستند، و مقدار زمانی که آنها را به اطلاعات شما می رسانند.

به عنوان مثال، تصور کنید که شما برای اولین بار از یک وب سایت بازدید کرده اید و می خواهید یک Infographic را دانلود کنید. آیا شمانام، ایمیل، شماره تلفن، آدرس خانه و اطلاعات کارت اعتباری خود را به صورت خیلی راحت در این سایت قرار می دهید؟ احتمالا نه. اما اگر شما بیشتر با این شرکت آشنا هستید و قصد خرید یک محصول یا خدمات را از آنها دارید، ممکن است همه این اطلاعات را پر کنید.

چیز دیگری که باید در اینجا ذکر کرد استفاده از زمینه های هوشمند برای پر کردن اطلاعات خودکار است تا فرآیند پر کردن فرم بسیار سریعتر انجام شود.

10. با توجه به توجه 15 دقیقه ای از محتوا، دو سوم افراد مایل به خواندن چیزی اند که به زیبایی طراحی شده نسبت به آن هایی کهساده هستند. (منبع)
مطالعات نشان می دهد، و طراحان ما بر این باورند، مردم به شدت بصری رانده می شوند.

همانطور که به خوبی نوشته شده است، وقتی شما محتوای بزرگ را با تصاویر زیبا و زیبا پشتیبانی می کنید، افراد بیشتر به یاد می آورند که چه چیزی باید به شما بگویند.

از سوی دیگر، ارائه یک صفحه ای که پر از متن است باعث می شوند که بیننده ها را از دست بدهید(نگاه کنید به شماره 7)، و اکثرا فقط به صورت سرسری به این گونه صفحات نگاه می کنند.

نظرات خودرا باشرکت آذران تکدر میان بگذارید.

(0)نظر


ثبت نظر